Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Kupice dosta ljudi karte i preprodavace po vecoj ceni za 4. utakmicu, mada me ne bi cudilo da i sad za 3. utakmicu dosta karata kupljeno od strane nebitnih likova radi preprodaje. Secam se koliko je tih ljudi izduvalo i za CSKA kad su udarili cenu od 3 soma i naravno, pukli pare - sto mi je neopisivo drago.

Jao kad ce vise da pocne,uffff...

Nego,sta mislite o ostalim parovima? Dosta smo nas analizirali. :D
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
Ако се из Израела вратимо са 1:1,мислим да ће и у 4. утакмици Арена бити пуна.

У супротном,ако се вратимо са 0:2,а овде добијемо трећу,тешко да ћемо распродати све улазнице за један дан,по овим ценама.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Moj poslednji komentar pred pocetka ove serije. Sta god bi oni uradili u 1/4 finalu, oni su za mene legende i heroji! Ljudski je nadati se u cudu, sto da ne se desi i sada jedno cudo!? I da izgube tri utakmice sa po 50 razlike, za mnom oni su najbolji tim u Evropi! Verojatno do sada su sve akcije osmisljene i Makabi je dobro prostudiran uzdolz i popreko! Dosli smo do fazu gde nisam ni ja sanjao da cemo doci ove sezone, zato samo opusteno i hrabro udjite u utakmicu!!! Rezultat, kakav god da bude, nece biti los!:D:
:napred Partizan
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
dejancz
23 Mart 2010 | 16:54
sta svi pricate gluposti.....stvarno ste jadni i iskompleksirani kompjuter navijači i sa jedne i sa druge strane, pa ja iako sam zvezdaš ići ću da gledam u arenu košarku ni zbog partizana ni zbog makabija već zbog SRPSKE košarke

Evo komentar sa sportala o prodaji karata. podebljao sam potpis korisnika, cisto da vidite sta mislim o igranju u Areni.I izduvace mnogo moji ortaci koji nemaju da plate soma i po ili nece doci do karte zbog gomile pozera i cigana. Strasno...

Sto se tice utakmice - kulja u stomaku neki pozitivni osecaj. Kulja! :D

Samo hrabro momci!!!

ma ja ništa ne verujem tim likovima kao što se neki tamo potpisuju kao "grobar" a onda u poruci kažu kako imaju komplekse i kako su oni mali partizan.to su ti neke gluposti glupih ljudi.a što se tiče pozera i ostalih tu nema šta da se priča.njih uvek mora biti gde god da se igra.ali pošto oni plaćaju kartu imaju pravo da gledaju utakmicu kao i svi druga a ako njima nije glupo da poziraju i gledaju u plafon 3 sata to je već njihov problem.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
dejancz
23 Mart 2010 | 16:54
sta svi pricate gluposti.....stvarno ste jadni i iskompleksirani kompjuter navijači i sa jedne i sa druge strane, pa ja iako sam zvezdaš ići ću da gledam u arenu košarku ni zbog partizana ni zbog makabija već zbog SRPSKE košarke

Evo komentar sa sportala o prodaji karata. podebljao sam potpis korisnika, cisto da vidite sta mislim o igranju u Areni.I izduvace mnogo moji ortaci koji nemaju da plate soma i po ili nece doci do karte zbog gomile pozera i cigana. Strasno...

Sto se tice utakmice - kulja u stomaku neki pozitivni osecaj. Kulja! :D

Samo hrabro momci!!!

Остало је још око 2.000 улазница. Према томе нема места паници. Скокните до Арене и купите.


Ако се из Израела вратимо са 1:1,мислим да ће и у 4. утакмици Арена бити пуна.

У супротном,ако се вратимо са 0:2,а овде добијемо трећу,тешко да ћемо распродати све улазнице за један дан,по овим ценама.

Биће распродате обе, гарантовано!
 

rankovic dejan

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2008
Порука
33
Reaction score
0
ljudi pa mi smo pobednici samim plasmanom u top 8 i mecom u nokia areni,hvala momcima sto su nam prustili to zadovoljstvo hvala im do neba.
Verujem u ove momke i verovacu do poslednjg zvizduka da ce nas voditi i do Pariza jer su oni svojim odnosom prema svetom dresu to zasluzili
SRECNO VECERAS MAJSTORI:pfc:
 

Dr.Hofmann

Guest
Biće jako teško večeras Makabi je apsolutni favorit na svom terenu, ja se samo nadam da će naši večeras da odigraju rasterećeno, strpljivo i maksimalno borbeno do poslednjeg zvižduka, i molimo boga naravno da imamo što više sreće , i da će suđenje da bude korektno.
Neka momci odigraju večeras za sebe , za Partizan i za sve nas koji ih bodrimo, potpuno rasterećeno pa šta bude jer "lopta je okrugla" sve je moguće.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.537
Reaction score
1.412
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Srecno momcima veceras. Veliki uspjeh je do sada uradjen. Sve sto sada urade vise, bice jos veci uspjeh. Siguran sam da ce ostaviti srce na terenu, mi smo uz vas.

Idemo na pobjedu !!!

SRECNO CRNO-BELI !
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Ako bude posteno sudjenje(ako se moze tako nazvati) onda ocekujem da bude negde malo preko 80 koseva. Mislim sam da cemo lakse pobediti ovu 1. nego onu 2. utakmicu
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
Srećno moci!! samo HRABRO!!! Kako god da završi ukoliko se budete zalagali grobari vam neće zamjeriti ništa!!
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Dobijamo ljudi , osecam to ! IDEMO !!!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Још као дете сам се питао по којем географском основу ови ционисти играју европска такмичења...? :pop
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Замислите ултрас арапе опасане динамитом.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Њихов проблем. Нисмо им ми бирали државу доле, већ су је сами заузели...елем, да не идем тотално ван теме.

Ово је већ изгубљена текма, треба само пазити да се не доживи неки тотални фијаско, да не буде -30 и слично. Сабрати се и смирити и све снаге усмерити на следеће утакмице...
 

Dr.Hofmann

Guest
Neshvatljivo je da je naš šut van 6.25 očajan već dosta utakmica ove sezone, treba se do kraja boriti za svaku loptu i igrati za ime kluba nesmemo dozvoliti neki fijakso što Aca kaže, daj bože da nas krene taj šut spolja malo, i da ove židove stane!!
Jako je bitan početak drugog poluvremena, samo dat o otvorimo dobro da ovi ne odu oped na 20+, i moramo mnogo hrabrije da igramo mnogo.
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
ooooooooooooooooooooooo PARTIZANEEEEEEEE VOLIMO TEEEEEEE MI SRCEM SVIIIIIIIM!!!!!!!1 AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
KAKO JE LEPO BITI GROBAR!!!!:D :D

sada u četvrtak da odigramo također mudro i zajebemo ove panjeve
 
Последња измена:

Kosjerac

ex alcz
Учлањен(а)
28.02.2009
Порука
344
Reaction score
0
Takoooo je bree!!!! To je srce nasih kosarkasa!!! BRAVO MOMCI!!!!:clap
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top