Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Tezi zreb od ovoga ne moze, ali sta je, tu je. Bice novih sjajnih utakmica, a mi igramo bez imperativa, pa sta bude. Prema onom rasporedu na Evroliga sajtu, prvu gostujemo protiv Barse, verovatno bez Marica. Jao, jao :)

Bilo bi dobro da je tako kako ti pišeš, da prvo gostujemo Barsi...Ali, to se još uvek ne zna. Ono što si ti video na sajtu Evrolige (da igraju u prvom kolu 1-3 i 2-4) ne znači da Barsa ima "1", a mi "3"...Takmičarski brojevi tek treba da se odrede kasno popodne - uveče. Čak je tip koji je vodio žreb i sam to lepo, jasno i glasno rekao. Videćemo znači tek večeras...DAJ BOŽE DA PRVO GOSTUJEMO BARSI, DA SE POTREFI DA ONA DOBIJE "1" A I MI "3"!

Pa kako sad moye dva iz iste zemlje sto nisu spojili Pao i limpijakos govnari jedni

Misliš PAO i Marusi su spojili a nisu mogli PAO i ciganikos? Eeeee... :)
Pa jebiga, to je to što sam ja pisao, a što je po meni neregularno. Ako već ceo žreb nameštaju da ne bude "zemljaka" u grupi, onda su to morali nameštati OD POČETKA DO KRAJA...A mi bi onda bili u grupi sa Realom i Sijenom...No jebiga, tako je kako je, mi smo tu nemoćni...

ZAKLJUČAK:

Slažem se sa prethodnikom ("svinjče", onaj "=G=" par postova iznad), biće PRIVILEGIJA za sve nas da gledamo ovakve protivnike i ovakve utakmice u našem Beogradu! Sad još samo da vidimo raspored pa da se vidi da li "Arena" uopšte dolazi u obzir ili ne. Zato što imaju već zakazani unapred neki termini u "Areni". Neka se samo jedan takav termin potrefi sa jednim našim domaćinstvom i "Arena" otpada. Ne možemo "mešati" dvorane, možemo samo sva 3 domaćinstva imati u jednoj hali.
 
Последња измена:

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
Cekaj bre!? Meni ovde nesto sumnjivo. Marusi je s nama, a tu je i PAO. znaci dva grcka kluba!? A Prokom je upao u onu presmesnu sa CSKA, Unikahom i Zalgirisem. Pa po kom osnovu Prokom nije kod nas, a Marusi u ovoj!? Namesteno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa ne moze tamo Marusi zbog toga sto je sa CSKA igrao u grupi, a to je prvo pravilo njihove namestene lige :pop al zato u nasu grupu moze 2 iz grcke, eee..

Ljudi, nemojte biti tuzni, magija se nastavlja i to protiv najbolja 2 tima u Evropi, Grobari budite ponosni i srecni, Pionir - where money loses value..
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Pa sto nisu nas i Makabi zamenili pa onda nebi bilo ni 2 tima iz iste zemlje ni 2 iz iste grupe
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.242
Reaction score
33.830
Локација
vaginamandibularia
Žreb je ispunio pravillo da se ne sastaju timovi koji su igrali zajedno u prvom delu. Namestili su da se španska govna ne susretnu pre f4, zato što španska govna drmaju ulebom.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Jako teska grupa, nema sta. I da smo hteli nismo mogli da dobijemo tezu grupu. Inace da iskoristim ovu priliku da im jeb*m sve po spiska ovima iz evrolige, kako su oni dirigovali zreb, pa ovo je namestaljka veka!!!:banghead
Ne znam dal' ste primetili da onaj tip koji je nas izvlacio drzao ruku na nasu kuglicu sve vreme i onda, gle cuda, mi smo u grupi E a ne Maccabi!!:pickaciganska Inace sanse su nam male, ali postoje nisu bas nerealne. Jao kako bih voleo da oderemo spance, da im vratimo milo za drago za ovaj zreb, i na kraju mi i PAO da idemo dalje!
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
najvaznije je sad da gostujemo paou il barsi u prvom kolu .... a drugo opet u goste sa nekim od ta 2 :D dok se maric ne sredi :) :) ...
 

LeGeNd

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2007
Порука
210
Reaction score
0
Локација
Beograd
Ne mracite toliko.u svakom slucaju bolje ova grupa sa Marusijem nego ova druga sa Efesom,iako smo ih tukli jednom bilo je na muda...ko zna kako bi bilo opet.

Sem toga radije bi igrao sa Panatinaikosom nego sa Sijenom,ta sijena je brutalna...ponizi te koliko god moze.
Pa ne bi mi ni mogli sa Efesom. Efes bi isao u nasu grupu zajedno sa Makabijem a mi i Marusi bi presli u njihovu.
 

leone

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2008
Порука
95
Reaction score
11
Локација
uz pivo
Нису требали да жребају нас и Макаби већ одма да ставе нас у групу Ф а њих у Е и затим Маруси код нас а Ефес код њих,и то би била та савршена ситуација,да не играју заједно ''земљаци'' и они који су већ играли,али не,они су оба правила испоштовали само за прва два шешира а нас остале ко јебе.Е па преречунали се остаће им један ''великан'' без топ 8!
 

djns

Početnik
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
76
Reaction score
0
Cekaj bre!? Meni ovde nesto sumnjivo. Marusi je s nama, a tu je i PAO. znaci dva grcka kluba!? A Prokom je upao u onu presmesnu sa CSKA, Unikahom i Zalgirisem. Pa po kom osnovu Prokom nije kod nas, a Marusi u ovoj!? Namesteno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A sta tu nije jasno? LEpo pise u pravilima da se prvo gleda da klubovi nisu iz iste grupe, a posle toga se gleda da nisu iz iste zemlje. Kad se dodje do cetvrtog sesira mora doci do nekog poklapanja, pa je i onaj komentator rekao "imamo timove iz A, B, D, trazi se tim iz C grupe a to je Marusi".
A sto se zreba tice, vise sam zeleo grupu sa Realom, mada je mozda bolje ovako. Mislim da ce nam mnogo teze biti sa Pao-m nego sa Barsom. Super Barsa igra, ali trener im nije iz top 5 trenera evrolige i to im je veliki minus. Zato ocekujem pad u njihovoj igri. A protv "zelenih" ce biti uzivanje. Duel Marica i Pekovica-NEPROCENJIVO, pa to cekam, i tome se nadam jos od oktobra. I na kraju cu ponoviti moj status sa FB:
Barsa,Pao i Marusi!! Da je bilo lakse Dule bi se smorio, ovako imace cime da se zanima.. :))
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Bilo bi mi draze da smo sa Realom i Sijenom, priznajem, ali na kraju krajeva, zar je uopste bitno sa kim smo u Top 16 fazi? :wink: Bice tesko, bice sjajne kosarke, protiv mozda i dva najbolja tima u Evropi i jednim dobrim, iznenadjenjem ove sezone. PAO je nasa stara musterija, pa cemo videti vec... :) Nadam se da ce se igrati u Pioniru, ali tesko...

A ovo za Marusi, zaboravio sam da je Prokom bio sa Panatinaikosem...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Inace stvarno su smesne grupe G i H, takvih ekipa mi bi pobedili i kada bi igrali sa naseg b tima!
I jos nesto da kazem. Sad mislim da je bolje da igramo u Pioniru, nego u Areni.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Šanse su nam u ovakvoj grupi (sa 2 trenutno SIGURNO najjača tima u Evropi) minimalne, ali...kao što neko nekad reče - iskoristimo ih! :)

Jako bitan nam je raspored. U njemu možda leži makar minimalno povećanje naših šansi.

Daj Bože da u 1. kolu ili gostujemo Barseloni, ili makar da čekamo Marusi na našem terenu...

Ovo naravno pišem zbog Marića i termina njegovog povratka.

I bilo bi super da poslednje (6.) kolo igramo kod kuće, bez obzira protiv koga.
 

djns

Početnik
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
76
Reaction score
0
Misliš PAO i Marusi su spojili a nisu mogli PAO i ciganikos? Eeeee... :)
Pa jebiga, to je to što sam ja pisao, a što je po meni neregularno. Ako već ceo žreb nameštaju da ne bude "zemljaka" u grupi, onda su to morali nameštati OD POČETKA DO KRAJA.
Ovde se ne slazem sa vama. Mogli su da igraju Olimpijakos i Marusi u istoj grupi, ali zreb nije tako hteo, nije tu nista namesteno. Da je Olimpijakos izvucen prvi, Marusi bi isao kod njega u grupu, ovako je kod nas. Mi nismo imali srece da Barsa i Real budu "susedne" grupe, tako i ako prodjemo ovu grupu ceka nas pakao..
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Dajte Barsu da se igramo :D

Vec zamisljam situaciju u Pioniru protiv Barse,a treba nam 30 za prolazak dalje :D

Il bi mi prosli dalje,il bise Pionir srusio,a mozda i jedno i drugo :D
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Olimpijakos i Marusi ne bi mogli nikako u grupi, jer je Oly vec bio izvucen sa Cajom Laboral, sa kojim je Marusi igrao u regularnom delu!
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
vise bi voleo da smo bili u grupi sa Realom i Sijenom,mada nijanse razdvajaju sve timove...mi smo vec navikli da budemo u najtezoj grupi,navikli smo da se koljemo sa daleko bogatijim timovima od nas,pa cemo tako i ovaj put...bili smo pobednici prethodnih godina,a ove smo vec premasili domete koji su nam mnogi davali pre pocetka sezone,tako da i ako zavrsimo top16 sa skorom 0-6,ja nista necu zameriti ovim momcima...naravno ja govorim hipoteticki,jer iskreno verujem da imamo realne sanse da se borimo za prolazak dalje,PAO nam je postao musterija u Pioniru,a verujem da je dosao red pa padne i Barselona,tj mislim da mozemo da ih bijemo kod kuce,a protiv Marusija mozemo i do obe pobede iako su oni takodje nezgodna ekipa...mislim da bi zreb bio pravedniji da su nas i Marusi stavili u grupu sa Realom i Sijenom,ali govna iz evrolige hoce da sto bolju sansu za prolazak dalje dobiju bogati timovi...sve u svemu,svom snagom na protivnike,pa sta nam Bog da...a verujem da mozemo mnogo!
 

WAleks

Grobar
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
292
Reaction score
11
Локација
Zemlja izlazeceg sunca..
To Maler to je taj duh. Samo pozitivno, ja sam presrecan, pa ljudi ovo je 16 najboljih u Evropi, svi idu na 1 titulu, ma mene vec sad hvata nervoza kao par sati pred tekmu, aj zamislite tu atmosferu u Pioniru pred Barsu koja je u ovom trenutku kao NBA ekipa jaka, ili Pao, auuuuu..

Aleeeee Partizan lee aleeeee, Partizan lee aleeeee, Grobari s tobom sve do pobede..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top