Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Колико смо се против Жалгириса прославили толико смо се овде обрукали! И поред чињенице да играмо у измењеном саставу, са новим плејом. Који је руку на срце и имао феноменалан деби, али џаба! Химки нам је објаснио како се чува стечена предност од 20 и више поена разлике, а то нама итекако фали. Показао нам је и како се скаче у нападу, али и у одбрани, што му и није било тешко поред наших центара.
Ово што ћу сад изнети није пљување већ добронамерна критика, али и чињенице које не могу да се порекну. Пре свега како првенство одмиче ми смо све слабији на центарској линији. Да ли је у питању пад форме или не знам шта наши центри постају најслабија карика овог тима. Док Џаваи и нешто покушава Катић постаје све катастрофалнији. Његова одбрана од пика и одбрана, његово затварање рекета, скок (којег готово да нема), а самим тим и напад, сњу му се срозали до дна! Са њим мора да се разговара али мора и он сам да стави прст на чело и да се запита шта и како даље, јер овако дефинитивно не може! Остали у глобалу лоши, сви, али шта да се ради, није био наш дан и то је то. Такође смо имали и превише отворених шутева, али и судије су биле криминал, није ништа готово, тек има да се игра, идемо даље! Џералсу или Џерелсу наклон до пода, је*аће он кеве!
Гробари с тобом све до победе!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
E Jovanoviću. Jovanoviću......čovek flegma, kao da je namerno otišao u Rusiju da izgubi. Poraz ne boli koliko boli loša odbrana, taktika i što nema ni trunke požrtvovanosti. Zadovoljan sam debijem Džerelsa i on će tek pokazati svoje umeće,a ostali nek se zapitaju čiji dres nose. Odbrana je nula!!!! Još sam pre pričao da je bolje da se Božić povuče i da se ustupi mesto nekom mlađem da se kali ali ne vredi. Ali nije bio problem samo Božić nego ima njih dosta zajedno sa trenerom. Spremajte tablete otićiće još dosta živaca do kraja sezone dok nas Vlada bude vodio ali izgleda da je to cena koja mora da se plati odlaskom Duleta. Će ga istrpimo što kažu....
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Срамота !

Казнити све играче и тренера после овакве бруке. Ко разбијена банда смо изгледали. Свако тера своју игру. Брука и срамота. Пера Божић нек се сам повуче ....

Џерелс добар. Има улаз шут , да не дивља и биће ок.
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
khimki.jpg
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Нисам очекивао победу, стварно је мало и препотентно очекивати да ће овако квалитетна екипа Химкија да изгуби и данас...

Не мислим да је крив тренер, једноставно то је Партизан у 90% гостовања у Русији. И Дуле је имао овакве поразе... Ово је наш менталитет урадио.

Очигледно да је тим у кризи, која је почела у 2. полувремену против Жалгириса, настављена у Крагујевцу, надам се завршена у Москви!

Али, уместо да спашавају част, ово у последњој четвртини је било срамоћење црно-белог дреса, ма срамота је блага реч!!!

Свака част Пери Божићу, хвала му на свему што је урадио за Партизана, али је ред да се повуче и да неки млад момак добије његове минуте...
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Mislim da je ovu utakmicu Klobučar ipak mogao da odigra malo više barem pri rezultatu od 20-ak razlike kao što je Džerels a da Pera i Kec malo odmore.Ostalo ste videli i sami ,da ne smaram biće bolje:napred Partizan
 

Sale_Ilic

Grobar
Учлањен(а)
13.10.2008
Порука
539
Reaction score
58
Локација
NBG
ne dirajte vladu !!!! i sa duletom smo gubili uglavnom lagano sve u gostima....
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Umesto da smo vec obezbedili prolaz dalje,sad su veoma velike sanse da ispadnemo...Himki poslednju utakmicu igra protiv jevreja koji ce vec obezbediti prvo mesto do tad,a posto je Himkijev vlasnik jevrej ,vrlo moguce da bude neka namestaljka
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
NIsu krivi Kecman i Pera, nego trener koji ih forsira da igraju svaku tekmu po 30 min.
BTW tad smo imali pleja, koji bTW doveo taj isti trener????
Sta tu nije jasno?
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
i to smo docekali da cetvrtinu do kraja nas tim se otkaze od svakakve borbe, ej gde su oni ratnici koji nose sveti dres, kad sam video Duleta pomislio sam na makabi od prosle sezone eeeeh...
 

Vuk

Početnik
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
152
Reaction score
0
Реално очекивано смо изгубили. Некако се стиче утисак да момци не би никог победили без Пионира тј Гробара.Али они морају да гину сваку утакмицу као да играју пред пуним Пиониром. Не сећам се када смо изгубили овако и када смо везали оволико пораза у НЛБ лиги. Све у свему нешто се мора предузети, а у клубу постоје људи којима је посао да брину о томе.
 

Dr.Hofmann

Guest
Sad ga malo i i vi preterujete, pre ove utakmice svi smo s euglavnom slagali da će nam i 5 pobeda verovatno biti dosta uzevši u obzir koji raspored ima Himki do kraja, sad nakon što nas pobediše, odmah druga pesma , odjednom se pojavljuju Lobisti , gazde Jevreji i puštanja i čuda, ne kakite ako boga znate...


Sa 5-5 idemo dalje živi bili pa videli...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Како ће нам се вратити ове разлике ко бумеранг. И Жалгирис и Химки ...
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Prvo: Da li je moguce da najvise pobedu zele Gist i igrac koji je TEK DOSAO u Partizan? Pa Gist je jednom prilikom morao da gura naseg KAPITENA da igra presing. Strasno.
Sto se same igre tice, nema tu sta mnogo da se komentarise. Neka mi neko navede gde nas nisu ojadili totalno...Jedina svetla tacka je sto se dokazalo ono sto sam i mislio, a to je da od Lafajeta ne moze gore.
Prokomentarisao bih jos i Vladu. Mislim da se njegov izbor za trenera pokazuje kao pogresan i neozbiljan potez. Pustite me prica: treba mu vremena, tako je bilo i sa Duletom...Te price su vec neki prosipali preko leta oko cele situacije, pa se videlo koliko su u pravu. On jednostavno ne zna da vodi ekipu, ne zna da postavi odbranu, napad, ne zna da odradi skauting. Jel zna neko sta mi igramo? U odbrani smo suplji da gore ne moze, a u napadu je uvek prava konfuzija...Mislim da ce sve da nam zavisi od toga kako ce Dzerels igrati. Iskreno, i ako bude silio kao nenormalan necu da ga krivim, jer drugacija Vlada da postavi ne ume. Dalje, uopste mi nije jasno zasto nije poceo sa Dzerelsom nego je dopustio da Pera (koga je pregazilo vreme, a i kos vise ne moze da ubode) i drugari prenose loptu koji na to izgube 10ak sekundi. Strasno!
E sad, sto se grupe tice i samih rezultata u Evropi do sada: mi i dalje imamo sasvim realne sanse za prolazak dalje. Koliko su ljudi kukali o grupi, a ovo ispadne nevidjeno dobro za nas. Pa mi ljudi imamo sanse za prolazak iako ce nas SVE ekipe osim Prokoma dobro razvaliti u medjusobnim duelima (gledajuci kos razliku). Ne ocekujem nista mnogo bolje od ovoga protiv Kahe. Dakle, naguzimo raspali Prokom i imamo sanse da idemo dalje. Recicu i ovo: ako prodjemo bice nezasluzeno (sto ne znaci da ne bi dupe dao da se to desi).
Za kraj, ono sto svi znamo, ali da slucajno ne zaboravimo: NASI USPESI=GROBARI!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Umesto da smo vec obezbedili prolaz dalje,sad su veoma velike sanse da ispadnemo...Himki poslednju utakmicu igra protiv jevreja koji ce vec obezbediti prvo mesto do tad,a posto je Himkijev vlasnik jevrej ,vrlo moguce da bude neka namestaljka

Химки последњу игра против Жалгириса! И ако ћемо реално они више ни једну не могу да добију! То је реално, али шта ће бити видећемо! Ја очекујем да заврше са 3-7 скором или евентуално 4-6, а кад се узме у обзир да ћемо ми завршити са 5-5 топ16 је и даље веома веома близу! Само што ћемо ићи са 4. места!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.543
Reaction score
1.461
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Bruka i sramota. Dzerels je dobar za premijeru, veoma dobar. Igrali smo ocajnu odbranu, a bruka je veca time sto nas je Dule gledao, to mi je najvise krivo jbg.

Sada smo u teskoj situaciji. gostujemo Makabiju ja mislim, pa cekamo Prokom i na kraju gostujemo u Spaniji. Jel' tako?
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Sta reci posle desetak minuta posle katastrofe od prosecne ekipe i indijanca trenera.Pristup,borbenost,zelja-SRAMOTA.Sada se vidi da porazi u NLB ligi i zadnji u Kragujevcu uopste nisu slucajni i plod umora i zgusnutog rasporeda.O igracima sta reci.Bozic-Nemam reci da se opise njegova igra ove sezone,njegovo pravljenje faulova je za izucavanje.Kecman-Danas totalno indisponiran.Jaka -Od pocetka sezone u napadu katastrofa,odbrana ima zelje i htenja ali to nije dovolnjo.Katic-Od njega ne moze ni da se ocekuje nesto spektakularno.Dzavai-U napadu solidan ,u odbrani je strasno gledati.Toliko koseva da primimo preko centara,sredine reketa to nije vidjeno.Cim Bobi postane slobodan ,najuriti jednog od njih dvojice.Gist,Zver solidni.Milosavljevic jednu poludi ,drugu izludi nas.Valjda ce postati konstantan.Veseli veceras pokazao kako ne treba da se ponasa i igra.Ipak je jos on daleko od velikog igraca,baci se na vezbanje jos zesce.Vlado ajde ti u Torlak pa tamo uci da postanes trener.Zabole me da trpim nekoga ko ce da se uci na Partizanu.Bez trunke energije,zara,zelje...Jbt kola krenu nizbrdo ,covek ne zna da ih zaustavi.Pukli bi i od Zalgirisa ali nije bilo vremena.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top