Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Zbog takvih kao ti razmisljam da gazdi ponudim finansijku naknadu da dobijem mogucnost da banujem.Da iole ozbiljno razmislis shvatio da je upravo to navlacenje sudija dovoljno da slomi ovu decu...gresili jesmo ali ne treba zatvarati oci na ocigledno sudijsko navlacenje u vise navrata.Ima na forumu daleko kosarkaski pismenijih ljudi od mene koji ce se osvrnuti na pojedine detalje ja samo mogu generalno da se jos jednom najebem majke sudijama

Vala baš, sad bi par njih dobilo takve banane da se ja pitam neki kurac, al jbg ne pitam se :D

Šta sve nisam pročitao večeras prizivanje Čakarevića i Đekića, na onako napadački raspoložene njihove bekove prizivanje Anđušića do toga da sudije nisu krive i da Leo i Milosav treba da idu :pop

Šta bi sa onim: Samo da momci daju maksimum?
Je l' nisu dali sve od sebe?
I ne poredite Danilovića i Đorđevića sa bilo kojim našim bekom molim vas. Takvi igrači se jednom rađaju, danas u celoj Evropi ne postoje takve zveri.
 

donix

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
164
Reaction score
3
@donix, da mi je neko ponudio pre pocetka ove lige da cemo pogubiti gomilu tekmi u zadnjih 30 sekundi i da cemo od Bamberga puci obe i zavrsiti poslednji, rekao bih mu da se lepo nosi u tri picke materine.


slazem se da bi svako rekao u sebi ma nek se tera u tri lep ALI mislio sam da ti ponude da igras na jednu loptu sa ovakvim ekipama ,ne unapred da znas da ces izgubiti nego da imas sansu da pobedis jednu Barsu jedan Cska pa sto da ne i jedan Bamberg ekipu koja u svom prvenstvu dominira vec par godina....
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Al' šta je ono đubre markota, ono govno ustaško uradilo u Istanbulu u finišu...:eek:...auuuuuuu....ja tek sad videh...kakvo govno sunce ti jebem, kakva lopurda jebote...

EDIT:
Nevezano za ovog smrada ustaškog:
E moj gazda šta si ti dozvolio, kakav nakot ovde na forumu...užas jebote.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.560
Reaction score
926
Jebiga!
Imali smo ih,ali smo ih ispustili,za malo.
Ja nemam ni jednu zamerku.Borili su se kao zmajevi,ali jebeno neiskustvo i proklete sudije govna spanska,posebno celavo govno.Ubili su nas!
Ovo je jedan veliki nauk svima,pa i Duletu i koliko god bio bolan poraz,ko zna sto je sve ovo dobro, SVA KONCETRACIJA NA ABA!
 

=G=

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
309
Reaction score
11
Локација
15000
Желим да се захвалим момцима на храброј борби и максималном залагању, зато што нису одустали ни када смо убедљиво губили, ни кад је изгледало да нема излаза... Ал тако је то у спорту... Остаје нам сад да се играмо тренера, да анализирамо, будемо генерали после битке и да тражимо кривце... Да променимо ништа не можемо.. Можемо само да им пружимо још већу подршку, да им не отежавамо и пљујемо, упиремо прстом у појединце који су дали све од себе, бацали се по паркету, борили се до задње стотинке... има и замерки наравно и то доста али мислим да је већ пробијен лимит на претходним странама па ми је мука да критикујем ма колико год било тешко.... Да ли је недостатак победничког менталитета или младост и неискуство показаће време.... Остаје нам да се надамо и верујемо у њих а они да још жешћим радом покажу да желе да истрају и да могу постати победници, да заслуже шансу да играју следеће године утакмице које их могу одвести у топ 16......
 

dr sport

Banned
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
30
Reaction score
0
Sta reci a nezaplakati posle svega sta smo vidjeli ove sezone u evropi. Borba do granice ludila. Nazalost nismo uspjeli da prodjemo po meni nezasluzeno posle svega posle toliko nerviranja posle da nisam imao onaj trenutak kada se nasladjujem pobjedom i prolazom. Nema veze idemo dalje sa ovom ekipom u aba ligi kupu i prvenstvu pa sta bude. Jedino sto nam je pod moranje je da budemo 1-2 u aba ligi ostalo je sve premija. Moram da pohvalim luceta prije svih pa westerman, gordona i milosava koji jesu imali gresaka kada je bilo bitno ali su i pogadjali i vadili nas. Svaak cast Milutinovu na onome sta je odigrao. Ja sam i pored ispadanja prezadovoljan svime sta smo pokazali ove godine. Ja licno nisam puno ocekivao valjda zato i razocaranje u meni ima neke granice. Bilo smo do zadnje sekunde u igri za prolaz dali smo sve od sebe sto je najvaznije. Idemo dalje kao sto kaze jedan moj drugar kad god izgubimo
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Јбг, то је било друго време тотално и не може се поредити са овим данас. Тада се земља распадала, буктао рат, ти играчи су много брже морали да сазревају. А кошаркашка хала, ма која она била, им је била спас и склониште од свог тог лудила около. Лакше се играла кошарка.. Не можемо данас очекивати од ових играча да одрасту тако после само пар утакмица. Биће ово све ок, треба само доста стрпљења.

Ово није само кошаркашка школа, него и животна. Мораш да сазреваш и сад јер су времена таква дошла, јебена... Свиђа ми се што се живот потенцира кроз спорт јер је тако. Некад победиш, некад изгубиш, али мораш да се бориш и да нема оправдања, јер само најјачи опстају. Мислим да ми је поређење на месту, али хвала за реплику!

:ziveli

Потписао бих Армијев пост од А до Ш, сем оне грешкице на коју су му указали.

А што се тиче пљувања играча - мислим да поједини то олако схватају. Ја Чакаревића не бих мењао за Навара, толико волим ове момке, свих 12 (15).
Али НБА, мрска ми НБА, коју нимало не волим, где се игра свака 3 дана, где се некад вежу по 2-3 утакмице за ноћ па се људи не жале на умор. И не бих волео да сад крене са причом да тамо нема одбране кад то није тако. Умор не сме да буде оправдање за поједине ствари. Обожавам Гагијеву борбеност и не бих га мењао ни за једну играчину светске класе, обожавам Вестерманову луцидност, Муслијево грађење коша, Гагићеву погубљеност, Богданове дуге руке, Лучићев зверски поглед, Гордонову немаштанема ствар и сл. Али умор не сме да буде оправдање...

Без намере да икога увредим, момци су пролили литре зноја, али и ја сам гледајући их.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
...Ono što je bitno, ja igačima ništa ne zameram, ne zameram za večeras ništa ni Vujoševiću...

Ima tu dosta da se zameri, sve dok se ne shvati da oni nemaju potreban kvalitet za Evropu! Realno gledano, odigrali su veći broj utakmica sa 120% a poneke i sa više od toga. Što se Vujoševića tiče, nije to ni isti čovek ni isti trener od pre nekoliko godina!

Sve mogu da razumijem,ali da vecina vas iznosi stav: NUDILI NAM SE CITAVU UTAKMICU.Da ne povjeruje covjek...:respect

NIKO nije rekao da su se nudili CELU UTAKMICU, ali da su se nudili u poslednjoj četvrtini, jesu i te kako.

Narode, namamo potreban kvalitet za Evropu i rezultat 2-8 je tu negde gde i treba da bude. Jeste, izgubili smo neke utakmice koje smo mogli da dobijemo, ali te utakmice smo odigrali sa 150% snage.

Žao mi je što nismo prošli dalje, jer ta finansijska inekcija nam je preko potrebna, ali šta je tu je, idemo dalje... bar u ABA.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.333
Reaction score
2.776
Neke izgleda treba obavestiti da mi nismo NBA, nego ABA ligaš. Koji inače ima slabiju ekipu nego inače.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Smognuću snage da napišem nešto. za početak, bravo za momke, bravo za krvavu borbu, ali iipak mora još da se raste.

razloge za neprolazak dalje je najbolje opisao stojanče, kockanje sa igračima, pilićarenje sa parama, dosta lošija kondiciona priprema u odnosu na ranije sezone, usudiću da je to možda čak i jedan od najvećih faktora. pored naravno činjenice da imamo skraćenu rotaciju i da nemamo meso u reketu. od malog milutina će biti igračina to se već sad vidi.

Gagiju nemam šta da zamerim, ono što on radi sa svojim telom je meni neverovatno, i nije mi jasno na koju foru uopšte može da odigra više od 10 minuta u onakvom ritmu. nemam u stvari nikom ništa da zamerim, ali bi jako voleo da vesterman malo obuzda svoje nenormalne pasove, jer počinje opasno da liči na ciganskog čupavog pajdomana.

nemam šta još reći, da se dobije solnok kako zna i ume, i da pucamo na aba titulu.:napred Partizan
 
Последња измена:

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ovde ima nekog talenta potencijala, ali to sve pada u vodu ako nema fizike.

Pogledajte samo koliko se recimo trose u odbrani nasi igraci, a onda to uporedite sa igracima Barse, CSKA...Pa onda uporedite sta sve nasi treba da urade da bi dosli u poziciju da otvore prvi pas, za razliku od drugih ekipa. E kad to pogledate i uporedite, dobicete odgovore zasto delujemo neorganizovano.

Najlakse je reci, nacrtaj akciju i postavi duplu blokadu da se sutne trojka. A to sto mi odigramo 15 takvih napada po utakmici i ne uspemo ni jednom maltene da imamo otvoren sut to ko jebe.

I samo jos nesto, da ovi isti igraci cine roster Zadra, Sirokog, Radnickog....i da ih ne trenira Dule, ja potpisujem da ne bi imali ni jednu pobedu u Evroligi, a u NLB tek 4-5.

Pricati da neko nije isti trener kao pre 3-4 godine, a da igra 8/10 egal utakmica u Evroligi, pri cemu mu je prvi centar maloleletan...svaka cast. Al jebiga, ima onih koji su svaki dan na trenizima pa znaju da on slabije radi nego nekad.
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Neke izgleda treba obavestiti da mi nismo NBA, nego ABA ligaš. Koji inače ima slabiju ekipu nego inače.

Препознао сам се овде. Све то стоји, али на умор не сме да се жалиш. Концентрација на крају утакмице је пресудила, умор је био један од благих фактора, али та бацања Стојаковић, Бодирога, Дурент... не би промашили. Зато сам рекао да то није толико до умора колико до неких кошаркашких елемената.

ЕДИТ: @Енсалвед Наравно да бих га мењао за много што шта, али сам овим постом хтео да кажем да све момке максимално поштујем самим тиме што су играчи Партизана! Јер видим да овде многи причају о неком пљувању играча...

још један ЕДИТ: Невероватно је колико је Вујошевић тренерски назадовао за ове 2 године, оних пола сезоне у ЦСКА и онда пауза од годину и по дана, која га је, по мени, унаказила. Требаће и њему која година да се врати, а мислим да је и ова врло вероватно потрошена на то.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Ja i dalje ne mogu da verujem da je dalje prosla ekipa cija publika sve vreme lupa one klepetuse i vice DIFENS... Jeba li ih ti NBA fazoni, da li je moguce da Nemci nemaju rec ODBRANA da nju vicu, bar toliko. U sta se pretvorila Evroliga. Mozda sam ja subjektivan, ali meni se to nimalo ne dopada. Oni spanci bar cute ko ljudi. Sto se kosarkaskog dela tice zasluzeno su prosli dalje.

Mec Turaka sam ispratio na monitoru i nije mi jasno kako su oni dobili uopste, odgledao sam dobar deo meca, samo sto nisu predali mec koliko im se nije igralo, ponasaju se kao grupa gradjana i ne pise im se dobro u daljem toku ako budu ovako igrali, u njihovoj ekipi igra svako samo za sebe.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.350
Локација
Žrnov
Uključite SOS, gledajte momke u svlačionici koliko im je teško, pa onda budite cave pa im zamerite nešto...

SRAM VAS BILO, VAJNI PARTIZANOVCI! AKO STE PARTIZANOVCI UOPŠTE, ONDA VAS JE NEKO GRDNO ZAJEBAO KAKO SE VOLI OVAJ KLUB!

Da li ti momci znaju ili ne znaju, to je drugo pitanja...možda je i prvo... ko ih je doveo u Partizan, i o tome se može diskutovati....

ali ONI SU KRV PROPLJUVALI (bukvalno) na terenu, da bi ih ovde neki lelemudi pljuvali....

Ma, ŠUPIČKUMATERINU! JEB'LI VAS CIGANI SA KOJIMA SE DRUŽITE!

Najbolje da ih sačekate sad na aerodromu pa ih polupate...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
Препознао сам се овде. Све то стоји, али на умор не сме да се жалиш. Концентрација на крају утакмице је пресудила, умор је био један од благих фактора, али та бацања Стојаковић, Бодирога, Дурент... не би промашили. Зато сам рекао да то није толико до умора колико до неких кошаркашких елемената.

А да ли би тај исти Бодирога или Стојаковић промашио то исто бацање са 21-2 године у утакмици која одлучује пролаз даље у продужетку? Сигурно би.
Имали смо ми увек борбене екипе под Дулетовим мандатом, али не памтим овакву екипу која игра што неко рече на граници самоуништења. Ја просто не могу да кажем ни једну лошу реч кад неко остави не срце, него да извину даме муда на терену.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Ne znam kako da definisem...ljut sam mnogo,a nisam...ne mogu da im zamerim nista,a mogu. Neke situacije i greske mladost i neiskustvo ne moze da opravda,ali moze to sto igraju kao ludi lavovi,kao ne znam sta... Milutinov muda do kolena...
Krivo mi je jer nece KK zaraditi od ulaznica za Arenu,od evrolige za prolazak, ali ako ekipa ostane na okupu naplatice sve to duplo,u sta ne verujem (da ce ostati...)
Oni su ipak heroji veceras i cine nas jako ponosnim. Ne znam sta da kazem,svima su nam sada misli i emocije nekontqmpjhjmadjm
Kako Dragane ne pogodi...kako je Lucicu ne uhvati... Noc bolna al za pamcenje.
P.S. Sudijama jebem mater!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
:respect Свака част момцима !!! Могу колико могу то нажалост није било довољно за топ16 и шта сад ... Лучић сав изгребан од бацања ... БРАВО МОМЦИ ЈОШ ЈЕДНОМ ТАКО СЕ ГИНЕ ЗА СВЕТИ КЛУБ !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top