Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Pobeda u pravi čas... Neizmerno mi je drago što sam sinoć bio na licu mesta, baš je bila utakmica po mom ukusu.

Vesterman kao Toni Parker, Gagija ne mogu da uporedim... Klasa je za sebe... Ostali momci, odlični.

Malo ću ipak zastati na Gordonu jer čini mi se da mu sinoć nisu svirali nijedne korake... Oduševio me kad se bacio tri metra u aut i izvukao Leu ona dva poena... Ali kad frajer šutnu sudiji loptu iz ruke :D

Dobro je Stojanče neki dan napisao za njega... Čovek iz nemogućih situacija izmisli koš, ali je i majstor da od prostih jednačina napravi atomsku fiziku.

Odlično su nam se i poklopili rezultati druge dve utakmice... Još kad bi nas Mesina "svom omiljenom igraču za ljubav" sad "pustio"!?

Idemo dalje... Still believe.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Поново лепа Евролигашка прича за Институцију.
Победа остварена великом борбеношћу, тимски и сложно, свака част свима.
Почело је да нам се враћа на добар начин, за свакодневни фанатични рад, биће сигурно још осцилација, али лед је пробијен и у Евролиги, што ће нам посебно значити на плану самопоуздања.

Још једном честитке овој генерацији на првој Евролигашкој рецки.
Институција полако креће по старим, победничким нотама.
Браво Дуле, Браво Децо наша.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Evo cele utakmice:
Partizan-Bešiktaš
Malo ću ipak zastati na Gordonu jer čini mi se da mu sinoć nisu svirali nijedne korake... Oduševio me kad se bacio tri metra u aut i izvukao Leu ona dva poena... Ali kad frajer šutnu sudiji loptu iz ruke
Lepo si rekao nisu svirali,a pravio ih koliko oćeš:šal
Kakav bi on "Lasme" bio da imamo izdefinisanu 4ku kao Novica ...Sve bi prštalo
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
konacno probismo led.
dakle svima je jasno da u nemackoj odlucujemo o prolazu.
bice jebeno, ali na muci se poznaju junaci.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Nama bi najbolje bilo da dobijemo i Ljetas i Barsu i CSKA, pa da odemo turisticki u Nemacku:D A da naravno Bamberg izgubi sve do poslednjeg kola
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.785
Reaction score
55.559
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
А да повежем Драганчета и тај догађај с капитеном и нашим несуђеним појачањем: напад или два после инцидента Дашић креће леђима да угурава Николу под кош и успева, али онда други старији бураз притрчава и отима му лопту из руку! Лудаци! Дај Боже да и Никола за годину две неком још млађем од њега буде заштита као што су њему вечерас били Драган и Влада!
Е то брате.
Имам осећај да дође до неке фрке да би масовно поулетали један за другог, да се држе као браћа. И не само на терену, него и на улици, у кафани, изгризли би за саиграча.
Та курчева милион пута помињана хемија је велика ствар, мени је било јасно да репрезентација иде у курац када сам видео да се теодосић не радује једном кошу Савана против шпанаца. То је мени најбитнија ствар за екипу када туђ кош осећаш као свој, кад нема ега.
То сам видео против Цска, Мусли се обрадовао Богдановом кошу као дете, Богдан се нервирао и због туђих и својих промашаја, нису делили шутеве него су све подносили као екипа.
Чак и Гордон који је странац па не би требало да осећа неку припадност, скаче, бори се, пада на земљу, како је полетео у аут за ону лопту, незрели су јако, али се држе заједно.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Evo kako mlađahni Leo ``trlja nos`` Nikolasu Batumu. Ne sumnjam da su imali neki dijalog na temu čiji su navijači najbolji...
LWestermantwitter.png


:clap
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп

аууууууууу ... од овога може да се рикне !!!

то је то ... после оваке борбе и оваког односа према дресу и тиму резултат је мање битан ... докле год се овако борите без обзира на резултат од мене имате само :respect
 

Dr.Hofmann

Guest
Bravo za momke , sekunde jedne meča nisam gledao pošto nisam bio u prilici, pa nemam šta da komentarišem igru, jednostavno sam zadovoljan što su pobedili i čestitam im i želim da prevaziđu sebe i svoje mogućnosti u narednim utakmicama evrolige.


I nešto bi da dodam a ova slika iznad gde Luče reži na konja me na to inspirisala, pokažite ovakva muda i ovakvu želju na gostujućem terenu, uvek sam svih ovih xy godina imao osećaj da smo na gostovanjima bezmudi, bezdušni, mlitavi, prenesite malo ove energije iz Pionira (gde ruku na srce imate 8000 ljudi iza leđapa pa vam to daje dodatnu hrabrost), prenseite tu energiju na gostujući teren, neće vas niko ujesti ni pojesti...


Iskreno moje mišljenje je da mi jako teško bilo koga možemo na strani pobediti, samo uz neki žešći user, ali bih voleo više nego išta da me ovi klinci demantuju ...
 

Beli

Početnik
Учлањен(а)
25.08.2007
Порука
192
Reaction score
8
Kasno se javljam, sve je već skoro rečeno, ali ima još jedna stvar koju bi' pomenuo. Do sada smo cele sezone primali koševe, najčešće trojke, u zadnjim sekundama četvrtina u ovim utakmicama što smo gubili. Sinoć odlična prva četvrtina i onda bum, dve trojke na kraju, od kojih jedna u zadnjoj sekundi. Tad sam se malo zabrinuo, ali onda na kraju poluvremena i 3/4 mi dajemo koš u zadnjim sekundama, i kraj je naravno drugačiji. Jednostavno, i po tim "sitnicama" se vidi da smo odlučili da uzmemo sudbinu u svoje ruke i promenimo pristup meču, ne u fizičkom, nego u mentalnom smislu.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ево са закашњењем да честитам момцима на победи , одлично одиграна утакмица стисли смо одбрану у последњој четвртини и рутински привели меч крају. Сјајни син Драган као и Лео . Не знам за вас али ја сам Гордона заготивио :) Сад ми је још више криво што нисмо добили шугави бамберг јер би већ једном ногом били у топ16 али и овако нису све наде изгубљене ! Идемо даље !
 

nikola tesla

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
277
Reaction score
0
Локација
Partizane znaj Karaburma tvoj je kraj...
Jel ste primetili koliko puta ove godine koristimo jednu stvar: kada nizi igrac pravi blok centru ispod kosa, protivnicki centar uvek probija blok a nas centar ostaje i onda ide alley-up.
Fantasticna stvar(juce je bio skolski primer, steta sto je Lucic dao previsok pas Gordonu).
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
То сам видео против Цска, Мусли се обрадовао Богдановом кошу као дете, Богдан се нервирао и због туђих и својих промашаја, нису делили шутеве него су све подносили као екипа.
То је приметно од прве утакмице. Док смо ми прошле године тупили да ли Драганче заслужује толику минутажу, Данило већу, а Богдан никакву, за очекивати је било да сујета проради међу играчима. Сутра мало. Они су сви један другом највећа подршка! Богдан први скаче с клупе после Драгановог доброг потеза и обрнуто. Данило такође. Давис и Луча исто. Гагић се више радује Муслијевим кошевима него својим.... Фамилија бре! Мора ово све на добро да изађе. А то добро је да будемо прва екипа која се пласирала даље после почетних 0/5.
Pitanje Duleta upućeno Deju Radonjiću na pripremama reprezentacije CG nakon par treninga: "A vidi Dejo, ovaj mali Dašić, on je debil jel? Ne ne, nemoj da se smiješ, on je stvarno debil!" :D
Сличан је коментар (са истом класификацијом) упутио Гашићу сад против ФМП-а после једне заиста дебилне грешке једног нашег играча.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top