Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.717
Reaction score
5.978
"делиоче правде, иако вас ценимо и поштујемо, не можемо се отети утиску да припадате ЛБГТ популацији, чија права морамо да поштујемо због евроинтеграција".

Bar si me lepo nasmejao_Ovo me podsetilo na onu epizodu TLN- kada Meho Bazdarevic dobija crveni karton :D
Realno,to sto su skandirali mrzim Beograd i kacili turske i zastavu Hordi Zla nije nikakv prekrsaj. Kao sto smo mi kacili Brazilsku,Grcku ili Firmasi zastavu Lesinara iz BL(kada vec pomenuh ,cuh da je bratstvo puklo,hi,hi ).mislim nama nije ,ali sa neke pravne strane sigurno jeste.Da budem iskren nisam cuo to skandiranje uck za vreme utakmice,a usao sam u minut do tako za to pre tek nisam ni mogao da cujem. Nadam se da je neko to snimio.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ma bre avione i sravniti govna sa zemljom. Ne mrzim nikog al kad krene da proseravaju nacionalizam iz kurečevog PAzara, podsete me na Kosovo. Pa strahota. Jebem ti vlast i Vuka Jeremića u usta.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.800
Reaction score
55.979
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
ante_cizmic_cropix_oluja_stoke.jpg

По мени никаква разлика између овога и скандирању готовини са једне стране,и сребреници пички материни Ратку са друге.
Да се разумемо не подржавам ни ја наравно нож,жица поготово не на фудбалској утакмици где ми је битан Партизан ...
С тим што је ово горе европска утакмица,значи уефа не кажњава(извињавам се ако сам нешто погрешно видео) за шеталице транспаренте,а наш праведни европски савез кажњава за повике,нешто што није писано што може да дође спонтано из масе,ђе је логика?
Миљковићу сиктер,Лукићу резисте.
Пазарци су за ово добили неку бедну пријаву
news_16090.jpg

Међутим овде говоримо о двоструким аршинима,увек смо објективни када ми треба да се кажњавамо а толерантни када други треба да се кажњавају.
Лепо рече Маестро,неколицина нас овде је писало где ће нас довести ти "центри" који се гурају чистом политиком...
Ја сам убеђен да Пазар за коју годину или деценију неће бити део Србије.
Занима ме шта би Кајафа рекао на све ово :D
Елем за ЈНА
http://www.youtube.com/watch?v=3K5RCVW1GKE&feature=player_detailpage
око 1 00
DOSLE SU U BEOGRAD SANDZACKE BRIGADE OSTACES U RUSEVINI TI SMRDLJIVI GRADE
Елем и Стојковић је имао неке проблеме са њима због тетоважа,била су и нека добацивања да неће преживети Нови Пазар.
 
Последња измена:

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Anderson u Užicu na terenu?
A. Š. | 15. avgust 2011. 10:24 | Komentara: 11
Brazilac je u nedelju bio sa ekipom na treningu. U naredna dva-tri dana bi trebalo da počne da radi sa loptom


Anderson

SRODNE VESTI

I Eduardo napada Irce u gostima
Suspendovan stadion Partizana
Manga tri godine Partizanov
U Humskoj napadnut potpredsednik Novog Pazara?
Tomić: Posle zvižduka prijaju aplauzi
SRODNE TEME

Partizan u LŠ
Broji dane defanzivac Partizana Anderson Markeš do konačnog povratka na teren, piše "Sport".

Povredio se čim je stigao iz Brazila, zbog čega je propustio mečeve na početku sezone.

U nedelju je, konačno, bio sa ekipom na treningu.

Štoper Partizana bi u naredna dva-tri dana trebalo da počne da radi sa loptom, a mogao bi da bude na raspolaganju treneru Aleksandru Stanojeviću već za sledeći prvenstveni meč u Užicu.

Novosti
 

Stefan Zemun

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2009
Порука
196
Reaction score
5
Локација
PARTIZAN IZNAD LOKAL PATRIOTA....NUSKNVP
Ma nema ovo veze sa pazarcima,ili ostalima,ovo stize sa najvise istance borhana licno!

Da je vodja poveo onu pesmu sa pocetka,slali bi i njemu pismo u 29 novembra!!!

Tako da mu treba jebati mamu svaku utakmicu,svakom prilikom,jer ovo je sad postala iznad sporta i sportskih motiva,reseno je da se ugusi svaki bunt Srpskog naroda...

Sledi jos jedna parada,pa priznavanje nezavisnosti,i druge bahanalije!

A Partizan cemo bodriti i na teleoptiku,a Boga mi i ispred njega:)!
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Грубор: Не знамо за шта смо криви

Генерални секретар Партизана, Дарко Грубор, непријатно је изненађен информацијом да је стадион у Хумској 1 под суспензијом.

Нека нам Дисциплинска комисија ФСС прво достави одлуку о суспензији, како бисмо могли да је коментаришемо. Не знамо због чега нас терете. Вест је објављена у медијима, а клубу није јављена. Исти случај био је и да смо суспендовани због неизмирених обавеза према играчима, а ми смо тек јуче, са десетодневним закашњењем добили ту одлуку. Ко зна, можда ћемо понови чекати десет дана. Стрпљиви смо – каже Грубор.

журнал
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
U Pazaru vise ljudi navija za Partizan nego za Novi Pazar i Zvezdu zajedno! Ima puno finog sveta koji se uzeleo prvoligaskog fudbala i red je da i oni posto zive u Srbiji dobiju malo. Isto kao sto kod nas 'manjina' peva o ESCAJGU i ZICAMA, tako i kod njih manjina ima mudzahedinske tripove. Vecina ipak podjednako gleda Premijer Ligu na kablovskoj i pita se kad ce jednom i oni da gledaju neki normalan fudbal uzivo. Zbog male grupe beogradskih i pazarskih ekstremista, sad mi treba da polemisemo da li u novom Pazaru treba da se igra fudbal? TREBA! Zbog ogromen vecine ljudi koji jedva cekaju da gledaju JSL, koju mi bagatelisemo sezonama (a pritom vole Partizan )! I zbog novih klinaca koji ce kao Adem Ljajic iz Partizan da odu u svet!

Stvarno je dosadno slusati 'mitingovanje' na tribinama dok nasi dole vuku kontru ili kidaju presing. Za Tadica, Murata, Muriju i Sudove necu da znam na dok sam stadionu. Na stadionu je najbitniji fudbal i to mora da se postuje. Kad to ovi dole na terenu osete ima da igraju ko ludi!

Na Marakani hitno organizovati reprizu Kosovskog Boja za sve nase latentne Obilice i Murate, pa nek se medjusobno objasne, a medicinsku negu ucesnicama mogu simultano da pruzaju i ACIBADEM i KLINKA ANLAVE! Razumem ja to sve... Pa i ja sam voleo filmove sa macevanjem kad sam bio mali...
 
Последња измена:

Stefan Zemun

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2009
Порука
196
Reaction score
5
Локација
PARTIZAN IZNAD LOKAL PATRIOTA....NUSKNVP
MUriju i sudove?!

Sram te bilo...

Toliko o tebi,a inace imas verovatno proverene statisticke podatke koliko ljudi u np navija za Partizan,a kolika je grupa malih extremista kojih je bio pozamasan broj u centru tog tvog Grobaraskog cvetnog pazara kad su nas turci dobili u basketu i vikali ovo je turska...

A mitingovanja ce i dalje biti,dokle god Jug postoji,i dokle god na njemu ima svesnih i razumnih ljudi...

Ostali nek zabijaju glavu u pesak i nek se stide brace sa Juga,i nek im budu blizi ovi drugi...

Meni je zao kazne ako popijemo,ali ja bih ponovio sve to od te veceri,i to je to...Jer ako se sami ne zauzmemo na sebe nikad necemo,jer po pojedinim ljudima treba da cekamo rat,da bi dokazivali patriotizam,i nacionalnu svest! Nemoj na stadionu,nemoj na televiziji,nemoj na ulicu,nemoj ovde,nemoj onda,sramota sta ce reci svet,pa gde onda???
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Sve dok se bude mitingovalo postoje ozbiljne snase da se ponove ovakve gluposti...

A kad pitas gde da se okupite i da kazete sta vam je na dusi... Mozes slobodno na ulici to da radis. Prijavis skup,skupis se na ulici, pljujes muriju i sudove i ides gajbi. E, sad, ako nesto polomis u procesu to se onda nikome nece dopasti i to izbegavaj...

:ziveli
 

Stefan Zemun

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2009
Порука
196
Reaction score
5
Локација
PARTIZAN IZNAD LOKAL PATRIOTA....NUSKNVP
Haha,e moj ti,ne znam u kom Beogradu zivis...

U mom to nema,pada legitimisanje i rasterivanje cim se skupi grupa od desetak ljudi blizu Kneza.

E sad ako ti organizujes neki skup,ja cu se rado odazvati,pa da radimo sve to sto kazes da moze!

Ja sam besan zbog kazne,ali mislim da bi klub morao ostro da odreaguje,imamo cinjenice na nasoj strani!

P.S. hahha kakav lapsus...jbg desava se svasta u ove sitne sate:)
 
Последња измена:

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд

Vexen

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2008
Порука
274
Reaction score
9
Пола другог полувремна су му скандирали. Чак ми се једном учинило да сам чуо и 'Муфтија'.:D Сваки пут им је одговорио са три прста, а чини ми се једном и са још нечим.:D
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Vidis Micune, prvo si pogresio kada rece da je pazar zasluo da bude u JSL zato sto ogromna vecina ljudi tamo jedva ceka da gleda JSL. I da je to istina, to sto kazes da ih tamo vise interesuje fudbal nego drugde, tako se NE ULAZI u JSL. Ne ulazi se tako sto se kaze: pa mi bi smo bas hteli. REZULTATIMA se ulazi u JSL, a oni vala udjose na svaki drugi nacin samo ne rezultatima. Eto, prvo si tu pogresio, a onda nastavio do kraja.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
@Je-Ne-A ako izadjemo u tom sastavu u spicu da se obesimo svi koletivno...
Dijara i posle preloma noge je izmislio fudbal za scepovica...
A šta ako ne budemo imali Diarru!?

http://www.kurir-info.rs/sport/fudbal/partizan-dovodi-patrika-osijaka-u-zamenu-za-dijaru-113796.php

Mada obzirom da na kraju pominju kako je impresija Šveđana da Partizan ima nekoliko zanimljivih napadača... Možda je ipak u pitanju trampa za Šćepu!?
 
Последња измена:

CaykoNis

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
27
Reaction score
0
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.075
Reaction score
18.367
O i nas jednom bog da pogleda...kakav god bio taj Patrik,samo da se otarasimo ovog ,,fudbalera" (#31) sto ,,igra dobro i izvrsava sve zadatke na terenu" Jos i miljka s njim da odvedu u paketu i puna kapa:D
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Djuro prodaj Scepovica pa da odahnemo...
 

CaykoNis

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
27
Reaction score
0
Mada ovaj igra zadnjeg veznog,ne bi me cudilo da prodaju Meda :/
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top