Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

srbaPFC

Početnik
Учлањен(а)
25.04.2009
Порука
95
Reaction score
1
Ljudi,zna li neko da li je otisao neko sa SOS kanala na pripreme sa nasim klubom.

Meni su bas bile zanimljive reportaze sa nasih ranijih priprema,a i nije lose da se i iz nekog drugog ugla pogleda kako igraci provode vreme na pripremama.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Па увек је СОС ишао са нама на припреме, не видим зашто би сад било другачије?!
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Ko je ovaj Frimpong Abraham Akwasi, reklo bi se ovaj skroz levo "šumadinac" na trećoj fotografiji.
Dali je taj na probi, i na kojoj poziciji igra?

To je taj, sa probe. Igra stopera, igrao je protiv Rabotnickog, moze se reci da je zadovoljio vecinu sa foruma, gledajuci samo tu utakmicu. Jedino problem moze da predstavlja limitiran broj stranaca, ali o tom potom.
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ja ono što sam ga video mi se čini kao sasvim solidan igrač, neka ga potpišu, pa jednu sezonu na kaljenje kod optičara ili u metalac:wink:
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91


jel nam ovo i Srdjan Radojevic na pripremama,ili sam nesto pobrkao :))

edit:a da,smetnuo sam sa uma da ce biti prenosi na Sport Klubu...
 
Последња измена:

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Јесте Срки ће преносити утакмицу на СпортКлубу против Олимпије.
 

Zagor

Guest
Па мора неко и да преноси те утакмице за спорт клуб.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.097
Reaction score
8.475
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
To je taj, sa probe. Igra stopera, igrao je protiv Rabotnickog, moze se reci da je zadovoljio vecinu sa foruma, gledajuci samo tu utakmicu. Jedino problem moze da predstavlja limitiran broj stranaca, ali o tom potom.

Ma to nece biti nikakav problem ukoliko odlucimo da ga zadrzimo, jer decko ne bi ni igrao ove sezone vec bi bio prosledjen u teleoptik. Inace...ima valjda 17,18 godina mada se sa tim crncima nikad ne zna, ko sme da im veruje... :D
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
@Hoffman
znaš kako najbolje je da im mi organizujemo neke pripreme na Papuku :D Ti čak bolje poznaješ teren od mene da im budeš kondicioni... tukli bi sve u ligi sa 4-5:0 :D

Inačer sviđa mi se ovo kako izgleda u Pohorju nadam se da će to da odrade kako valja a ne ko u Dubai-u zimus pa da nemogu nakon 60 min da dišu...
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Gde je Milos Topalovic? Ako se izvestaji sa priprema svedu samo na ono sto pise Velanac bice smor i po!
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
:buhaha
Ja bih trampio i Krleta i Saleta za Topalovic Milosa!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.255
Reaction score
3.784
Мени је Топ у рангу са Локнером,само проваљују нешто.
Ех,да имамо нашу ТВ,па свакодневно извештаји,разговори...уживанција.

Овај Фрипонг на оној слици ко Коло Туре.А не видим да је нешто физички слабији од Савића.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
A Stanoje danas: 'Jeste videli Frimponga? Kako vam se cini? Ima 17-18 godina, MAKAR TAKO KAZE!':buhaha

Nikad ne znas sa tim afrikancima i njihovim krstenicama!:D
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Moja muka je sto imam samo sport klub a tamo je jedini sport tenis.Ne znam hoce li tamo ubaciti prenos fudbala ili ce ici na SK+.
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
:clap

Управо смо данас коментарисали нас четворица форумаша Давидова, док смо ишли по сезонске карте. Јако ми је драго ако овај човек остане у клубу јер је максимално поштен и коректан, као играч има квалитет а ставља се у службу клуба и игра шта год треба. Веома може да буде користан у ротацији током наступајуће сезоне.

Прави играч за клупу. Баш ретко ме разочарао када је играо. Надам се да ће га задржати.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top