Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Slave 100 godina fudbala, a nisu mogli da nađu pristojnog sudiju da odsudi utakmicu!

Žao mi je onog klinca iz Gane jer je školski startovao, ali nađe se neki priučeni balvan da mu za ništa izmisli penal!

Sve u svemu, obzirom da su nam noge i dalje teške, delovalo je ovo večeras sasvim pristojno... Voleo bih da nam sudija nije ukrao pobedu, ali šta da se radi!

Za utehu mi ostaje da sam dobro singlovao... Pohvala Šćepku za rutiniranu egzekuciju, ali istovremeno i kritika što u onoj drugoj situaciji jedan na jedan nije ošupčio loptu kako valja!

Idemo dalje, napred Partizan! :D:
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Задовољавајуће.

Фрипонга задржати обавезно, ако нема места у првом тиму, нека га једну сезону у Телеоптику.

Оног бразилца, што је на проби, вратити, није оставио неки утисак.

Диара се једва вукао последњих пола сата, нема ни грама снаге и кондиције.

Молим Бога да не продамо Савића и Раћу.

Fripong je zlo od igraca barem ima mogucnost da bude, dobro se postavlja prati igru. Odigrao sasvim solidno. Cak sta vise jako je blizu nasih prvotimskih stopera. Nadam se da ce ostati.

Brazilaz ima tehniku, brzinu. Mozda je malo preterivao,pokusava da se dokaze zbog ugovora.

Raca ima dobro prodornost, danas se setao kroz sredinu tj kako je hteo al preterivao i bzv gubio lopte.

Dodao bih za Babica nisam znao bas da je toliko dobar al me je sad odusevio, kao i mali Lazar Markovic nije biser nase skole vec dijamant na kome treba raditi samo da nastavi ovako. Veliki talenat!

Sve u svemu za sad ko je dosao svi su pokazali nesto, i ovo moze da ispadne jako lepo!
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Sale i Vukic zajedno u timu DA! Ali pre jedno pet godina. Nikako mi se ne svidja, ako SS to bude forsirao. Ali ko mene pita :wink:

Moram reci da sam prijatno iznenadjen sa dosta igraca.
Volkov-konacno bek koji ume da centrira
L.Markovic-decko bi mogao da bude strasan igrac
Medo-onih pola sata koje je odigrao, objasnio sta zadnji vezni treba da radi
Babic-dosta se dobro krece, ima brzinu i svidelo mi se kako je lako pretrcavao njihove igrace
Brasanac-ja ne vidim razlog zasto bi ga poslali na pozajmicu; po meni decko ima mesta i u prvih 11, makar Sale grejao klupu
Abraham-mnogo mi je gotivan lik :D odigrao sigurnije i od Otasevica i od Stankovica

I da. M.Scepovic-zaista bih voleo da izraste u kvalitetnog spica i da iskaze sav svoj potencijal, ali da mi je neko rekao da ce me neki igrac Partizana iznervirati i u trenutku kada proslavlja gol, rekao bih mu da je lud :banghead
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
cenim da manje strahuju za desnog beka posle ovoga danas... Aksa je odlican bio, samo malo da popravi postavljanje u defanzivi, mada treba uzeti u obzir da ima 18 godina i da ima vremena za njega... Sale i Vukic nikako zajedno, nema agresivnosti ni presinga i nikako razlog tu ne lezi u teskim nogama, jednostavno je tako... Sale tu i tamo zagrize, ali Zvone... Abraham zmaj i Volkov :respect

cenim da ce biti :ziveli i ove sezone...
 

marko87

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
85
Reaction score
0
Fino odradjena prva provera,sve pohvale Lazaru Markovicu sa 17 godina onako...svaka cat! Ljudi aj nek mi neko kaze kako ljude u Partizanu nije sramota da jedan balavi Marko Scepovic sa onakvim ponasanjem i nejebavajucim stavom prema svima,a prvo prema dresu koji nosi bre ej!!!! :banghead moze uopste da bude deo prvog tima PARTIZANA i ko njega bre gura??? Ocu da izludim od decka majke mi moje,nikad ne pljujem nase igrace ali ovo sto on radi je za svaku osudu!!!

oprostite ali morao sam da podelim ovo sa vama.
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Sasvim zadovoljavajuce, ja sam chak i iznenadjen za prvu proveru kako smo odigrali, ne racunajuci rabotnicki, ipak SS da uklopi sve ovo da vidimo jos novog napadaca i rankovica i da se sklapa mozaik polako..
Markovic i Aksentijevic svaka chast a i ostali na ok nivou...
R. Ilic penzija definitivno
M. SCEPOVIC - sramota sto on nosi dres PARTIZANA !!!!! odnos mu je katastrofa ......
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Prvo poluvreme nista novo nije vidjeno.Meni nije jasno zasto moraju da igraju Ilic i Vukic?Pa i najveci sarlatan vidi da ne mogu zajedno.Kada ce Brasanac da dobije sansu?Kada napuni 25 ili kada se Vukic i Ilic povuku.Sa takvom postavkom iz prvog poluvremena nema ni ove godine bodova u ligi sampiona.To je fudbal iz sedamdesetih.Desni bek mora da se dovede,sve ostalo je neozbiljno.Volkov odlican,a jos bolji i upotrebljiviji bi bio na levom krilu.Ali jbg mora da igra Sale Ilic i zato gubimo jos vise na prodornosti i centarsutevima.Vukic i njegovo kretanje ,trcanje pokazuje da je zreo za klupu.Pojacanja se pokazala dosta dobro.Jednostavno recept se zna.Sansa mladjim,brzim igracima.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Dobro je bilo s obzirom da je ovo prva utakmica i da nam je tim skoro ceo renoviran sa dosta novajlija koji tek treba da se uklope i uigraju!

Mali Aksentijevic na desnom beku dobar napred ali pozadi tanak i ispada(ostaju rupe na desnoj strani),ima potencijala ali daleko je to za ozbiljna evropska iskusenja tako da nam ne gine Miljko koji je samo za nijansu bolji u defanzivi posto vidim da nemaju nameru da dovedu ozbiljnog desnog beka sto ostaje "rak rana" ekipe i dalje.
Volkov odlican,jovancic moze samo da igra pored ovog novog spica Brazilca nikako da on bude glavni spic,"ubica cigana" standardan posle povrede(bice on OK bar za nasu ligu kad se spremi,u Evropi neki bekap uz Brazilca)mali Markovic Lazar ogroman potencijal i biser koga treba brusiti ali da ne sagori prerano(to je Sale prepoznao vidim ,i ne brinem).Radisa,sta reci,ja ne znam sto ne daju sansu nekom mladjem ali ajde kao satro iskusniji je.Davidov se trudi na levom beku ali to mu nije pozicija(kiksao je kod navodnog penala i uklizao na loptu vrativsi je bez ikakve potrebe u srce sesnaesterca gde se najbolje videlo po tom potezu da on nije prirodni levi bek).
Scepovic ima potencijala ali taj decko ima ocittih problema "u glavi" koje po svoj prilici ne moze ili nece da resi(takva nonsalancija od nekog ko treba da grize se kosi sa zdravom logikom).Mene je blago receno prijatno iznenadio onaj Brazilac na probi Welingson bese,taj ima itekao potencijala,odlicno je odigrao po mom ukusu ali posto kod nas ni Mesi ne prolazi probu a imajuci u vidu da je stranac tesko da ce ostati.​

Ovi ostali OK za prvu pripremnu ali prvi utisak je da smo slabi fizicki u veznom redu,nemamo agresivca koji kao kamen izdrzava sve duele(cak i Medo to nije iako je najblizi toj ulozi).Ovi ostali suvise lagani(Brasanac,Markovic,Ilic,Vukic...).Lola nam nedostaje sad kad smo Ljubu prodali i to moze itekako da se oseti,narocito u Evropi ako ne dovedemo takav tip igraca!P.S.E da,i opet igramo sa sva tri igraca istog tipa(Babovic,Vukic,Ilic),nece to imati prodju protiv ozbiljnijih ekipa,nemamo agresiju i mnogo sporije delujemo plus ne moze Medo sam da krpi rupe iza njih!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Izgleda da ovde ljudi ptaoloski pljuju Scepovica ,svi ste videli da je nosalantno proslavio gol ,a gle cuda niko nije video da je bio mnogo agresivniji nego pre i da je uzeo tu istu loptu kod drugog gola . Malo podrske nije na odmet. :confused
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Када сам раније писао о данашњој провери заборавио сам да споменем како је словеначки коментатор утакмице ФК Партизан окарактерисао као "великана европског фудбала":clap

Измена у плану припремних утакмица:

"Petržalka umesto Arsenala

Fudbaleri Partizana dobili su novog protivnika na pripremama u Sloveniji. Crno-beli će tako poslednji meč 2. jula umesto sa Arsenalom iz Kijeva odigrati sa slovačkom Petržalkom, starim znancem iz kvalifikacija za Ligu šampiona.

Tim iz Bratislave je trenutno član druge slovačke lige pa će ovaj duel za šampiona Srbije biti znatno slabija provera nego što je trebalo da bude ona sa ukrajinskom ekipom." http://www.sportskacentrala.com
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Mozda sam ja fudbalski laik, ali Boga molim da ne pustimo Racu u ovom roku. koliko god cudno zvucalo, cini mi se da nam je on i dalje verovatno jedini igrac koji moze da povuce loptu kroz sredinu izbegne koju nogu i predje 20 30 metara terena na takav nacin. Od kad je Mo otisao mi takvog igraca cini mi se sem Race (u nekoj meri) nemamo.

Само му требају две васпизне због завршног паса, или неблаговременог шута. Дефинитивно, он и Медо решавају све недоумице око задњих везних играча.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Oce li ubaciti celu utakmicu na zvanicnom sajtu? Nisam gledao, bio sam na poslu. :banghead I neka mi neko kaze koju je poziciju igrao Volkov?
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Onaj tim prvih pola sata je ocigledno Stanojevicev prvi tim u ovom momentu. Ako to znaci da ce Ilic,Vukic igrati skupa- pisi propalo i zaboravite brz fudbal.
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
Kratko ću samo prokomentarisati jer je sve već rečeno.. provjera zadovoljavajuća.. pokradeni smo kod drugog gola a prvi šta da kažem radiša... Prijatno su me iznenadili igrači na probi kao i ostale novajlije.. Jedino mi nije jasno što Sale forsira Vukića i Ilića sve više i više se smorim kad ih gledam.. Pogotovo Vukića, Ilić još nešto odigra... ako nam oni budu igrali zajedno kuku nama..
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
@partizanfc

Грешиш братац. Обојица су изузетно корисни за тим, сјајно покривају терен и држе једног до два играча на себи. Искуство је чудо.
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Zamislite tek kako cemo da dobijemo na brzini ako dovedemo Radovica!:D
Salu na stranu, na mene najbolji utisak ostavili Volkov,Babic i Babovic (jeste da je u vecini situacija imao potez viska, ali mi je bio najangazovaniji).Slovenacki komentator se radovao izjednacujucem golu, kao za titulu da igraju, jbg-a ipak je to gol protiv Partizana!
Jedva cekam da Eduardo zaigra...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@DAVIDE brate

Sumnjam da iko na ovom forumu zeli ikada vise da gleda onaj Partizan od prosle jeseni.

Ono mucenje i sporost.

Nisam ni u jednom momentu kritikovao trenera niti tim jer su bili jako vazni momenti za Partizan, digla se i kuka i motika na nas.

Ali ako opet bude po starom uprkos masi brzih i mladjih igraca, sjajnih tehnicara koje smo doveli i koje imamo u mladjem pogonu ja vise necu stedjeti niti trenera niti bilo koga ko s tim ima veze.

Opet kazem da imamo sjajan tim i da treba ovo sve uigrati ali pamet u glavu.
 

Ivan

Grobar
Учлањен(а)
04.02.2007
Порука
437
Reaction score
15
Volkov - ubica. Kako će tek da igra kad čitav tim bude u tamičarskoj formi..


To bree, ubica Volkov!Dobar momak nema sta.Neko je pitao na kojoj poziciji igra- igrao je on uvek ofanzivno, sad na terenu a nekada ranije sa stanglom i kamenom u ruci pa juris na GSP buseve na NBGD-u...

Ubica covek, bravo majstor Volkove, vole te Grobari!

ps.Da vidim bas kolko ce da traje poruka dok je neko ne obrise.

Dok ne dobijes poene i verovatni ban za provociranje urednistva.
Molim ostale ucesnike foruma da ne komentarisu ovaj post hvala.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top