Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Ne mogu da verujem da je postavio Babovića! Ne bude li Dijara ušao u drugom poluvremenu umesto Šćepovića Stanoje će biti glavni krivac ako se ovo završi kako ne želimo. Pazite sada kad jedan od ove dvojice reši derbi :D

Gazda nostradamusu :D

TRPAJ CIGANKU IDEMOOOOOOOOOOOO :D

ruku na srce, cigani nisu ni za kurac kao tim

edit: sad sam tek video koja tema, bilo mi otvoreno prvo :D ako treba nek se brise
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Pricajte sta hocete, Stanoje je genije..

bude li sledecu tekmu odlucio da izvede svoju babu i tetku na terenu ja cu njemu verovati.. sto sam i dosad cinio :clap :respect
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Jbte pored Volkova, Aksentijevica, Ilica kapitena, Mambe, Lole, poceti derbi u ovom sastavu, Stanoje ne da imas petlju nego jebo si im kevu. Cini mi se ni na menadzeru ne bih smeo ovaj sastav da izvedem.

Svaka cast Stanoje, majstor si. :respect
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Имам утисак да Станоје толико добро тактички спреми све играче да је свеједно ко ће играти у првих 11.И ја сам испиздео кад сам видео Бабовића, још је промашио стопостотну прилику, али смо ипак добили на крају...

....тако да :

ПИШАЈ СТАНОЈЕ ПО "ВЕЕЕЕЛИКОМ ЖУТОМ..." !!!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Вала стварно Станоје, немам ријечи... Шта је све човјек претрпио ове сезоне, почевши од оних говнара из управе, несрећне елиминације од Генка, бруке од Шамрока, неповјерења великог дијела навијача, па до овакве побједе!:clap

Мислим да апсолутно нико од нас после Шамрока и свих срања што су нас задесила није очекивао овакав развој ситуације на полусезони, чак ни најоптимистичнији (као што сам ја)... Највише заслуга иду (осим играчима) АЛЕКСАНДРУ САШИ СТАНОЈЕВИЋУ, који је упркос свему, вјеровао у екипу и себе када нико други није, и у стилу шаховског велемајстора све пажљиво тренирао до овог тренутка! Истрајао је у том неком свом плану, многи ће рећи и тврдоглавости у бирању екипу, и бити у праву, али још једном, свака част легендо!:clap
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Добија ли Крле прелазну оцену за стајлинг синоћ? :)

derbi1410016.jpg
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Mozda je Krle fulao sa Jovancom - Eduardom itd itd..ali je sa Ivanovim 100% pogodio.

Odlican stoper. Svaki mec je maksimalno odradio.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ваљало би да се већ сад поразговара са Звонетом око продужетка уговора.
 

nikolapfc89

Grobar
Учлањен(а)
22.10.2008
Порука
420
Reaction score
7
Локација
Novi Beograd
Слажем се за Иванова,одлично игра за сада,не комликује превише!
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Mozda je Krle fulao sa Jovancom - Eduardom itd itd..ali je sa Ivanovim 100% pogodio.

Odlican stoper. Svaki mec je maksimalno odradio.

jos sada nam idu nove pripreme,imam osecaj da ce on do leta biti u vrhunskoj formi.nije lako poceti sezonu sa novom odbranom,narocito kada se skrpi na kraju priprema,ali Rna i Ivanov zaista postaju dobar tandem,sama cinjenica da smo najmanje primili golova u ligi ide u prilog tome.
 

Zagor

Guest
Станојевић је успео да избалансира интересе свих кланова у клубу и да нас одведе до победе над жгадијом. Свака даља прича је сувишна, премда моје екипе на менаџеру играју много атрактивније (судећи по поседу лопте и броју шутева на гол) не желим да претендујем на његову позицију.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
SS je juče imao jednu dilemu koja je uključivala čak 4 igrača:

Volkov + Lola, ili Lazevski + Zvone.

Samo ove 2 kombinacije su dolazile u obzir (iz potpuno razmljivih razloga, za svakog onog ko se razume u fudbal), nikako recimo Volkov + Zvone ili Lola + Lazevski...

Odlučio se za drugu kombinaciju i pogodio je! Lazevski je bio sjajan, Zvone takođe...Nema tu sad šta da se diskutuje, čim je pogodio onda je uradio pravu stvar.

Što se Babovića tiče - ja i dalje smatram da mu je to greška. Uveren sam da bi Saša Ilić odradio juče posao mnogo, mnogo bolje od Babovića. Znači ne kapiram ovu odluku SS-a nmi sad posle derbija.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.884
Reaction score
11.025
Станоје легендо :respect

Каквог ми тренера и Гробарчину имамо то је феноменално. Тактички је урнисао звездиног четника и донео нам опет радост због силовања циганчице. Целу утакмицу смо контролисали и сем у пар ситуација, дозвољавали им да играју како и колико ми хоћемо. Ставља Лазевског кога мало ко је очекивао, а дечко затворио леву страну и био један од најбољих на терену. Oваква тренерчина мора да се држи као мало воде на длану и треба му обезбедити све услове за рад у наредном периоду. И уколико дође нова управа, никако не сме да пусти Станоја низ воду јер нам је он суво злато.

Слушао сам и данашњу конференцију за штампу и уживао свих 47 минута. Таква, стручност, елоквентност, јебање цигана на фињака је за сваку похвалу. Дијари је било хладно па је преседео полувреме у свлачиоиници, а кад је дошао на терен није знао шта се дешава :buhaha
Само да прегрмимо и ове две текме на +7 па да кренемо у решавање проблема ван терена.

Мислио сам да се дотакнем и ових гована са истока и Југа који свој интерес стављају изнад Партизана, али ме је тако орасположила ова конференција да то остављам за други пут.

Још једном Станоје легендо :respect

Да, да не заборавим мог љубимца Звонета. Неизмерно ми је драго што је човек подигао форму на овај ниво. Јако ми је мучно било да га гледам у једном периоду како не може да се састави, али Звонце у задње време игра као у најбољим годинама и као шлаг на торту своју голгетерску серију је зачинио у дербију. Надам се само да ће се све стране договорити и да ћемо га гледати у Партизану и после зиме. А што се мене тиче, Шћеповић је овим приступом, асистенцијом и голом окајао своје ,,грехе''! Само нека настави у истом стилу.
 
Последња измена:

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
SS je juče imao jednu dilemu koja je uključivala čak 4 igrača:

Volkov + Lola, ili Lazevski + Zvone.

Samo ove 2 kombinacije su dolazile u obzir (iz potpuno razmljivih razloga, za svakog onog ko se razume u fudbal), nikako recimo Volkov + Zvone ili Lola + Lazevski...

Odlučio se za drugu kombinaciju i pogodio je! Lazevski je bio sjajan, Zvone takođe...Nema tu sad šta da se diskutuje, čim je pogodio onda je uradio pravu stvar.

Što se Babovića tiče - ja i dalje smatram da mu je to greška. Uveren sam da bi Saša Ilić odradio juče posao mnogo, mnogo bolje od Babovića. Znači ne kapiram ovu odluku SS-a nmi sad posle derbija.

a sto ne pokusamo da gurnemo Volkova levo ofanzivno, a Necu prebacimo desno, uz Zvoneta u sredinu... imali bi dobru def, a i raznovrsniji napad..

bila je prica na koju poziciju igra Volkov, ofanzivno ili defanzivno.. pa je zbog povrede Lazevskog morao da igra defanzivno sto je i na treningu uvezbavao.. sada kada je Laza opet tu i standarad ne vidim zasto ne bi mogli da ga gurnemo napred?!?
 

iznogud

Početnik
Учлањен(а)
20.11.2006
Порука
170
Reaction score
1
Bila je ta prica na danasnjoj konferenciji: zasto on ne igra ispred Lazevskog... Stanoje kaze da on Volkova vidi kao ofanzivnog beka, a ne kao krilo, i da to PFCu odgovara protiv zatvorenih protivnika. Kaze jos i da Volkov moze to da igra, ali da njemu jednostavno ne lezi tu, ocigledno trazi kreativnije igrace (veznjake) na krilima.
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Волков је ипак бек. Крилни, офанзивни бек. Иако је у Шерифу у једном периоду играо крилног нападача у формацији 4-3-3. Уз то, када се игра у ромбу на средини, на бочним местима су везњаци или креативни везњаци...да су крила ту екипа би била жешће бушна. ''Господар'' те формације и тог стила игре сигурно је Карло Анћелоти.

Елем, Сале је заиста наше благо. Толико стручности, преданости и љубави. Он се поноси тиме што је дете Партизана. Морамо га чувати и давати му подршку.
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22
a sto ne pokusamo da gurnemo Volkova levo ofanzivno, a Necu prebacimo desno, uz Zvoneta u sredinu... imali bi dobru def, a i raznovrsniji napad..

bila je prica na koju poziciju igra Volkov, ofanzivno ili defanzivno.. pa je zbog povrede Lazevskog morao da igra defanzivno sto je i na treningu uvezbavao.. sada kada je Laza opet tu i standarad ne vidim zasto ne bi mogli da ga gurnemo napred?!?

Na danasnjoj konferenciji je Stanojevic lepo objasnio, zbog cega misli da Volkov treba da igra beka, a ne levog veznog...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Jel neko slusao intervju sa Dijom na zvanicnom, 'Dijara ne vidis se u mraku'. - Da se nasmejem? :D Kakav car :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top