Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Teško da će Mo ikada više zaviriti u Humsku 1.

Ова зима уопште није време за продају сем ако нису нешто забрљали са финансијама, па онда важи она уобичајена флоскула да клуб мора да живи.
Неци је можда време за одлазак, али чекали ......

Ova zima upravo i jeste za prodaju. Ako već kane prodati Tomića i Medu, bolje da to urade sada, pa onda dovedu adekvatna pojačanja i tokom proleća uigraju tim za LŠ kvalifikacije.

Tokom proleća nećemo biti pod pritiskom i hladno možemo da dajemo šanse i mlađim igračima.

Naravno, to znači da tokom leta NEMA rasprodaje nego samo popuniti rupe, a tokom letnjih priprema samo udariti zlaguru. Tim bi bio uigran i spreman za LŠ.
 

Vexen

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2008
Порука
274
Reaction score
9
Слажем се са Газдом. Мислим да би сада, у овом тренутку када имамо +10 и потпуно смо безбрижни за пролеће, требало да продамо оне који су за продају. Од играча који су нам битнији ту ми први на памет пада Томић. За Камару бих јако волео да остане још. Остали, мање битни играчи, уколико имају неку бољу понуду, нека иду.

Е али онда следи много битнији део - никога не продати у летњем прелазном року! Или барем у јуну, јулу и првом делу августа, док видимо како стојимо у Европи и ко нам је потребан. Много је боље да Томић или Бабовић, па чак и Камара оду сада него пар дана пре почетка квалификација за, можемо сада већ рећи, ЛШ. А знајући управу...
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Јесте газда у праву си, то је идеалан расплет, али ја се бојим распродаје и на зиму и на лето. :šal
И то уз помоћ чувене гробарске амнезије.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
po meni tomic moze slobodno da se proda, cak mislim i da je to pametan potez... za medu mi je zao al ako mora da ide bolje nek ide sad, mada bi ja voleo da ostane jos godinu dana...

po meni je kljucno da uigramo odbranu i ne prodajemo nikog u narednih godinu dana, pgptovo ne volkova, kao i da lazar ostane, uz pretpostvljam edua... pricam i za leto naravno...

ako moze vukic da ostane to bi bilo dobro ako ne imamo mi igrace iz nase skole i sa njima treba igrati, ne dovoditi nikog sa strane....

znaci voleo bih, i nadam se, da ce u narednih godinu dana otici samo tomic, medo i eventualno vukiv, uz ove koji ne igraju
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Teško da će Mo ikada više zaviriti u Humsku 1.



Ova zima upravo i jeste za prodaju. Ako već kane prodati Tomića i Medu, bolje da to urade sada, pa onda dovedu adekvatna pojačanja i tokom proleća uigraju tim za LŠ kvalifikacije.

Да то добро звучи у теорији. Другачије речено, лако могу да замислим да продају Нецу и Меду, али да сада доведу адекватна појачања (претпостављам да мислиш на странце) то баш и не могу да замислим. Осим тога да ли смо у стању да уз све већ постојеће плаћамо још и та адекватна појачања читаву полусезону само у домаћем такмичењу, нисам сигуран.
Уз то постоји и могућност да буду адекватна на начин на који је то био Јованчић.
Tokom proleća nećemo biti pod pritiskom i hladno možemo da dajemo šanse i mlađim igračima.
Када се сетим прошле сезоне, великих +5 и колико смо били близу да све прокоцкамо, пролеће без притиска ми дође као утопија. Јесте да је +10 два пута више, али ако "одрадимо" предстојећи као што смо прошли прелазни рок ништа није недостижно.
Некако ми се чини да би најбоље било да ништа не дирамо.
За Меду посебно верујем да тај трансфер има смисла само са још једним његовим учешћем у Европи.
Наравно ако су решили да продају продаће са овим или оним резоном.
Што се млађих тиче ово пролеће је свакако права прилика за њих, али они неће (осим Маркеца) чинити окосницу тима за напад на ЛШ.
За Моа си 100% у праву, а тако би било лепо....
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Jebem ti predsednika kluba koji prica o talentima mali Markovic, i Sladjan Scepovic :S
Gleda li neko ovu bruku na rts2? Njemu treba strogo zabraniti da javno prica o igracima, covek ne zna ni kako mu se koji igrac zove :S
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Када се сетим прошле сезоне, великих +5 и колико смо били близу да све прокоцкамо, пролеће без притиска ми дође као утопија. Јесте да је +10 два пута више, али ако "одрадимо" предстојећи као што смо прошли прелазни рок ништа није недостижно.


Прво једно је 5 а друго 10 бодова више....тих 5 нам је било довољно таман да имамо лош дан а да то прође без казне...а и није било нешто посебно стресно...бар за мене..оно јес било тензије после воше ал ово сад је скроз друга ситуација...

још су они тада били у еуфорији са усташом и њиховом пропагандом...ја мислим да ће и они сад да пробају неке клинце, тако и да оћемо да изгубимо титулу не видим како ?



слажем се са вама, да управа сигурно неће доводит адеквтна појачања за 18 текми у Србији...што за мене и није проблем ! ми би могли на прољеће да видимо на кога од оптичара можемо озбиљније да рачунамо, плус неки играчи типа Саше Марковића и Бабића...

него проблем је што ни на љето ови неће дат паре за права појачања, а нарочито не прије почетка припрема !


Od stranaca, tj. njihovog dovodjenja je mrka kapa, zbog glupog pravila. Mi sada moramo dati jos vise sansu igracima iz omladinskog pogona i dovesti ono malo perspektivnih iz nase lige. U vrh glave ocekujem 3-4 dolaska.
Kostic iz Radnickog se vec vodi kao nas po pricama. Iskreno, nisam ga nesto previse gledao, tako da nemam neki sud.
Od ostalih po meni jedino su interesantni Pauljevic iz Kule, Knezevic iz Borca, Aleksic(ako nam je potreban golman uopste) i Maksimovic iz Slobode, za koga bi mi najzalije bilo da zavrsi kod cergara.


нама ограничење странаца не би било никакав проблем да имамо праву управу ! 4-5 странаца су нама сасвим довољно да играмо на прољеће ЛЕ , али треба задржати наше клинце...е то је проблем !

да апоел има Маркеца не би доводили странце сигурно !
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Извукосмо сезону.
Неко је од старијих чланова писао после Апоела (тада сам само читао форум) да је Јокан направио страшну грешку јер је цело пролеће 2009. играо без везе и да нисмо спремили екипу за Европу, а имали смо времена и бодовну предност.
Мислим да је Станоје ипак озбиљнији тренер и да ће и поред најављених продаја скоцкати тим са најмање 7 играча који треба да почну квалификације у јулу.
Наравно, не треба занемарити грамзивост Ђурића и кретена из управе.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ova zima upravo i jeste za prodaju. Ako već kane prodati Tomića i Medu, bolje da to urade sada, pa onda dovedu adekvatna pojačanja i tokom proleća uigraju tim za LŠ kvalifikacije.

Slažem se, posebno zbog toga što je i cena igrača veća u zimskom prelaznom roku, samo se treba pametno poslovati i ne nasedati na prvu bilo kakvu ponudu.

Samo se bojim da će Đura reći: "Navijači su hteli da ih prodamo što prije."
A kao šlag na torti: "Imali smo i Gazdin blagoslov tako da je odlazak bio neminovan." :D
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
@EL MAGO
Ма нема дилеме да је ових данашњих +10 капитал до неба и да га је лакше сачувати него прокоцкати и да ваљда Станоје неће опет хтети да пролази кроз сву голготу. Шта више верујем да бисмо са игром коју смо показали у последњих неколико кола без проблема освојили титулу чак и да смо бодовно поравнати са циганијом, али зар не би најједноставнији и најјефтинији,па и најпрофитабилнији начин био да све или готово све остане нетакнуто после ове зиме, када смо подигли форму и уиграност тима, да се у мирном окружењу разигравају клинци, да се са једним можда два појачања онда напада ЛШ са тимом који је целу сезону заједно радио и растао и у коме се линије тима већ одлично разумеју. А када се та европска кампања заврши може да се продаје, споменути клинци ће у том тренутку природно заузети своје позиције, а зарада ће бити највећа. Ако оде Меда остају Лола и С. Марковић што није довољно за Европу, а ако ћемо да купујемо што онда да продајемо. Са друге стране Неца је специфичан играч, може као нико други да реши утакмицу из слободњака или из игре, уз то сада игра много паметније и корисније и по мени врло је приметна разлика када није у тиму.
На све то Сале капитен вероватно завршава на крају сезоне, Звоне ако остане за пролеће, да ли остаје и до следеће зиме? У том развоју догађаја треба и те позиције решавати, нарочито питање организатора игре,а то је крајње осетљива позиција. Ако се још искомбинује и нека прича са Стојкетом, а није немогуће, онда би се већ накупило тога за лето. Колико би то било добро за ЛШ питање је.
Само замислите овај тим на крају лета, једно добро појачање пред квалификације и апстиненцију од растурања до следеће зиме. Страшне би се паре тада бројале, а најмање би смо потрошили од свих других комбинација, док би јесен у Европи била готово сигурна.
Дакле није сада време за продају.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Нисмо се разумјели !

Сви би вољели да задржимо костур тима, и да на љето доведемо рецимо једног моћног крилног играча умјесто Бабовић или бека умјесто Миљка !

али ово је Партизан ! они су распродали најбоље играче кад смо играли ЛШ, а камоли сад !


с друге стране и играчи се засите наше лиге...некад чак и да клуб оће да задржи играча , овај оће да иде, и онда је боље пустити га !

Камара очигледно оће да иде, Томић је три године у првом тиму, и само је заслуга његових слабијих партија што већ није неђе продат...



ја сматрам да ако се већ продаје да је боље да се сад изврши дјелимична реконструкција... ми ћемо следећег љета квалификација почет без пола играча из садашњег првог тима : Стојке, Рнић, Камара, Томић, Бабовић вјв и Илић и Вукић...то је 5-6 играча ! плус могућност да оду играчи као нпр. Миљко Лазевски и сл...


ја бих прољеће искористио да провјеримо клинчадију, а онда на љето да се попуњавамо...


ал проблем је што ни тада неће хтјети да дају паре...па кад смо ушли у ЛШ они су играче доводили у току квалификација...

очекујем сличан сценарио, па се можда мало и отворе ако нас усере жријеб ! но је мене страх да нам ЛЕ не постане сан као ЛШ:cry:
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
ako mi stvarno vec sad razmisljamo o jeseni 2012 najbolja solucija je dati tomicu novi ugovor(ovo bi bio presedan :D) jer realno on zeli da ode samo zbog kesa i zadrzati ga do 2013 i pokusati istu stvar sa medom ako ne zeli da produzi utopiti ga i dovesti jos jednu radilicu kao sto je on ili jednostavno igrati sa lolom na toj poziciji i ne bi nam trebala pojacanja ni na jednoj poziciji naravno ako vukic ostane.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
@el mago
Ма разумели смо се још први пут, у праву си потпуно, ово је Партизан, то су неке недокучиве сфере размишљања.
По свој прилици такоће и бити и тога сам свестан, просто сам резоновао да је сад мање паметно продавати него чак после одигране ЛШ.
Тим учешћем смо на неки начин заокружили неки циклус који подразумева освајање националног првенства, пролазак квалификација и учешће у групи најјачег такмичења.
За клуб као што је наш у овим временима, то је тренутак да се материјализује постигнуто.
Сада је ситуација другачија. После краха у квалификацијама и промене готово целог тима, Станоје је некако поставио све на своје ноге, екипа је коначно продисала, практично на самом завршетку полусезоне и просто је неприродно то сада растурати.
 

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
Jasno je da u FK nema ni P od bilo kakvog plana.Prodaje se svaki igrac Partizana koji ima kupca po bilo kojoj cijeni.Ostaju samo oni koji trenutno nisu bili interesantni nikom do daljnjeg.To je do sad dokazano godinama od Bjeke-Zeke a osim u vladavini Ivana Tomica i Slavise Jokanovica.Cak i sadasnji sportski direktor i trener izjavljuju u intervjuima daje to neminovnost.Kako vas onda ne mrzi pisat kako bi bilo da ovaj ode ili produzi ugovor kad znate kako funkcioniramo.Sve je na prodaju i uvjek.U zimskoj,ljetnoj pauzi, dan-dva pred LS kvalifikacije.Nebitno, daj samo neku kintu.
Ja sam znao posle Toletovog predloga da VD postane Djuric da je on samo neciji potrcko.Ali da covjek koji ima fond rijeci jednog ovcara sa Romanije (ovim ne omalovazavam te ljude) i da takav predstavlja FK, neko nam se debelo narugao_Ono je zalosno kako covjek nazovi prica sa onim ciganskim govnarom sa U-92 i kako nezna suvislo odgovorit na provokacije onog celavca.Mi kontroliramo FSS a on nezna damu postavi bar kontra-pitanje.Jel Tole pobjedio tu ciganiju u zadnjih sest utakmica?Jel bilo ista neregularno u zadnjoj pobjedi u rupi osim izmisljenog penala za garagane?Jel Babarogic u UO CZ a na celu Zajednice?Jel on donijo vise titula CZ nego Dzajo-Piksla zajedno?Jel to ta nasa kontrola FSS ?Jel 17,5 godina nije sviran penal za nas?
Kad bi ja mogao jednu zelju od "deda mraza" to bi bila da Djuricu,Jovicicu,Gruboru vidim ledja kao i Miljkovicu,Lazevskom,Stankovicu,Babonji,Vukicu,Jovanca,Manga a da
vidim u svetinju povratak Doktora Moa,Ivana Tomica,Baticu,Jokana.
Sa Lazarom i djecom iz Teleoptika mi nemamo sta trazit ni u pred-kvalifikacijama za LS a kamoli ako dodjemo do zadnja dva meca.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.473
Reaction score
41.223
Локација
Žrnov
E, neka si nam rekao....

Što se ovoga tiče:
Kako vas onda ne mrzi pisat kako bi bilo da ovaj ode ili produzi ugovor kad znate kako funkcioniramo.Sve je na prodaju i uvjek.U zimskoj,ljetnoj pauzi, dan-dva pred LS kvalifikacije.Nebitno, daj samo neku kintu.

Što si onda vreme trošio i prstiće habao, kad ti je tako sve jasno? Pusti nas zabludele i jadne da se "ložimo"....

A što se ovoga tiče:

Sa Lazarom i djecom iz Teleoptika mi nemamo sta trazit ni u pred-kvalifikacijama za LS a kamoli ako dodjemo do zadnja dva meca.

Biće da si ti neki vrhunski fudbalski stručnjak, usamljen u fudbalskom svetu kad si tako procenio Lazara Markovića... Mora da su svi ovi drugi neznalice i slepi kod očiju...

Ali, nema veze, nek si ti nama živ i zdrav :ziveli:
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
@Cober

Baš me zanima koji to segment u igri fali Lazaru?
Brzina?Šut?Tehnika?Kontrola lopte?Pregled igre?Asistencija?Kondicija?Borbenost?
 

iznogud

Početnik
Учлањен(а)
20.11.2006
Порука
170
Reaction score
1
Taj novinar sa b92 je provereno grobar, video sam kako se raduje nasim golovima protiv OFKe, gore u novinarskoj lozi. Nema razloga da covek bude opljunut.
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
Pa sta se prodaje i prelaznog roka tice,Cober je 100% u pravu...
I za Klea su tada govorili kao i sada za Markovica...ja nemam ni procenat nade da ce to da se promeni dokle god gledamo ove smrdljive lazovske lopove u upravi...i opet ce da popune njihove dzepove iz kase naseg Partizana, i opet ce se Grobari kao bajagi pobuniti,bice "uprava napolje" dok nedobijemo jos vise raspalu i nikad jadniju cergu u prvenstvu...i tako sve u krug...zato nikako ne trosim vise vremena razmisljajuci kako bi mogao da izgleda dobro odradjen prelazni rok i jak tim za evropu...i da se jednoga dana desi cudo i odu nam ovi paraziti iz uprave, i daj boze, vrate nam se Tomic, Bata i ostali grobari, klubska kasa ce biti prazna...a smradovi negde na dedinju hlade jaja a ustvari zasluzili zatvor...nije ovo nista novo sto sam napisao, al nemogu da se nacudim koliko ljudi ovde ima sto i dalje filozofiraju o dobrom prelaznom roku i neprodaje Markovica...
Ne napadam ih,niti ih izsmejavam, daleko od toga...da nebude nesporazuma...ovo samo gledam kao neki Grobarski fenomen...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top