Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
"Cober"... U pravu si 100%. Mozda si previse zamracio, ali najveci deo tvog posta je tacan.
Plan nikakav nemamo, kao sto ga nikad necemo ni imati dok je ovaj olos na celu kluba.
Prodacemo bilo koga, bilo kome, samo da se pojavi kupac.
Djuric je sramota za klub.
Kazu da je pesimista, u stvari, razocarani optimista. Ja se jos uvek nadam da ce se nesto promeniti na skupstini u Januaru, mada su sanse minimalne.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Đura i mornari su glavni krivci što se nismo plasirali ni u jedno evropsko takmičenje ove godine zbog prodaje SAVIĆ tada kada je prodat... Deo krivice snose i Krstajić i Stanojević, ali hajde iz ove perspektive da pogledamo:

1. Da li je zaista greška bila prodaja Fejse?
2. Da li je zaista bila greška prodaja Klea?
3. Da li je zaista bila greška što Stanojević i Krstajić nisu podneli ostavku?
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
1. Da li je zaista greška bila prodaja Fejse?
2. Da li je zaista bila greška prodaja Klea?
3. Da li je zaista bila greška što Stanojević i Krstajić nisu podneli ostavku?

1. Ne, ni najmanje.
2. Da, naravno da je bila.
3. Ne, to nije greska, to je moralo da se uradi zbog zaboravljenog pojma pod nazivom-moral. Da ne bude zabune, koji minut pre njih Djura je trebalo da se otera govnjivom motkom, a s njima dvojicom da se ljudski rastanemo stiskom ruke.

Ne bih dalje polemisao o tome, jer svako od nas to gleda na neki svoj nacin.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Нема ту ништа ново да се дода - највећи део заслуга за ових +10 и већ сада освојену 24. титулу носе Станојевић и Крстајић са сарадницима, као и играчи. Европа нам је за сада мисаона именица и тако ће бити све док се Партизан не устроји као иоле модеран клуб. Вуцибатине из УО су само нужно зло и камен о врату. Тек када оду ови паразити и страна тела попут Ђурића и братије и када се спортском делу обезбеде прво нормални услови (пре свега мислим да им се не подмећу ноге) онда можемо причати о одговорности тренера.

У овим условима, Станојевић је алхемичар. Са појачањима од 30.000 е улази у ЛШ, на полусезони осваја првенство, док је управа апсолутно неспособна да нађе за две године спонзора за 400.000 е, о осталом да не причам.

Показало се као јако позитивно што су и Станоје и Крле остали и што смо успели да повратимо мир и стабилност, и што није срушен и размонтиран једини део који ваља у клубу. Могу само да мислим какви би нам били домети да спортски део има управу која, као у КК, истински стоји иза њих. Са друге стране, останак Мутавог и његове клике нас сваким даном удаљава од модерног клуба и са њима у Партизану - само је питање када ће се десити нови ексцес попут оне срамне Ђурићеве конференције, самовољне продаје Савића, инструирања "највернијих", итд.

Дакле - Мутави, м`рш!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.470
Reaction score
41.199
Локација
Žrnov
Da, da, malo sam se nešto prebacila, pa mi tvoj komentar nešto bio kao s neba :D

Sorry, moj trenutak nepažnje :ziveli:
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
1. Ne, ni najmanje.
2. Da, naravno da je bila.
3. Ne, to nije greska, to je moralo da se uradi zbog zaboravljenog pojma pod nazivom-moral. Da ne bude zabune, koji minut pre njih Djura je trebalo da se otera govnjivom motkom, a s njima dvojicom da se ljudski rastanemo stiskom ruke.

Ne bih dalje polemisao o tome, jer svako od nas to gleda na neki svoj nacin.



Да ли је онда и ДВ требало да поднесе оставку после 2-12 у ЕЛ и пораза од по 30 разлике у Пиониру ?:confused
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.619
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Да ли је онда и ДВ требало да поднесе оставку после 2-12 у ЕЛ и пораза од по 30 разлике у Пиониру ?:confused

Не бих се упуштао у расправу(нити кажем да неко од њих треба да поднесе оставку), али стварно људи, поређење ФКа и ККа у било каквом смислу је деградирајуће за ККП.
Дуле је реално губио од јаких и 10 пута скупљих тимова.
Фк се бламирао против надничара.
Тужно је што за ту срамоту нико, али нико није одговарао, под изговором борбе са циганима.
Ево сада прилике да се расчисти са говнима , где ћеш боље него на плус 10 ?
Од оне приче ови вс они, остадоше само дугмићи, срећна фамилија :roll:
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Нисте схватили суштину ! не изједначавам ја никако пораз у ЕЛ па макар било 50 разлике , са избацивањем од стране аматера ирских !

Поента је у начину рада ! кад смо испали од шамрока само су надничари са шипке повели "Станоје одлази" док је остатак стадиона а и добар дио Југа то одбило да пјева !

с друге стране велики дио Пионира је викао "свињо дебела" и сл... Али је ДВ издржао ! тако да итекако може да се пореди ! Проблем је што сви гледају КК из 2010 и 2011 а заборављају како су навијачи причли о КК почетком овога вијека !

баш сам неђе скоро читао "ПУП" ђе они констатују како није ни чудо што нам играчи играју малодушно кад су нам тренер и тадашњи предсједник бивши чланови черге !

Лако је сад рећи "како можете да предите КК и ФК"

Поента је да је Данило испоштовао Вујошевића и кад није било блиставо !

а очигледно је да је останак Станојевића пун погодак, јер после шамрока имамо све побједе, значи ко год да је дошао није могло боље !


а то да управа није смјела ни да дође у клуб , а не да се не покупе после испадања искључво њиховом кривицом !


ако ћемо после првог лошег резултата да мијењамо тренера којег при том подјебава управа , нек иде све у курац !
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
У Европу се улази са искусним играчима, који су добро физички припремљени, уз мали број талената. Млад и талентован играч може врло мало да учини поред противника који је искуснији у европским такмичењима и који има много утакмица у ногама. Погледајте Борусију. Шампиони немачке, бла, бла, а у ЛШ су их сви преслишали и доказали им да имају још много да уче. То је моје скромно мишљење. Искуство(не причам баш о играчима од 34-35 година, али сигурно да је скала између 27 и 33, као што рекох уз добар рад на издржљивости, као и великим европским тимовима) испред младости.

Нама требају појачања у везном реду, где се бије битка. Као и у одбрани. Прекаљени играчи, квалитетни појединци. Када они буду играли иза Шћеповића или Марковића млађи ће имати сигурност и залет да максимално манифестују свој велики таленат.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.619
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Нисте схватили суштину ! не изједначавам ја никако пораз у ЕЛ па макар било 50 разлике , са избацивањем од стране аматера ирских !

Поента је у начину рада ! кад смо испали од шамрока само су надничари са шипке повели "Станоје одлази" док је остатак стадиона а и добар дио Југа то одбило да пјева !

с друге стране велики дио Пионира је викао "свињо дебела" и сл... Али је ДВ издржао ! тако да итекако може да се пореди ! Проблем је што сви гледају КК из 2010 и 2011 а заборављају како су навијачи причли о КК почетком овога вијека !

баш сам неђе скоро читао "ПУП" ђе они констатују како није ни чудо што нам играчи играју малодушно кад су нам тренер и тадашњи предсједник бивши чланови черге !

Лако је сад рећи "како можете да предите КК и ФК"

Поента је да је Данило испоштовао Вујошевића и кад није било блиставо !

а очигледно је да је останак Станојевића пун погодак, јер после шамрока имамо све побједе, значи ко год да је дошао није могло боље !


а то да управа није смјела ни да дође у клуб , а не да се не покупе после испадања искључво њиховом кривицом !


ако ћемо после првог лошег резултата да мијењамо тренера којег при том подјебава управа , нек иде све у курац !
Стоји све, ја сам само око поређења ФК и КК писао.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Поента је у начину рада ! кад смо испали од шамрока само су надничари са шипке повели "Станоје одлази" док је остатак стадиона а и добар дио Југа то одбило да пјева !

Tacno, poenta je u nacinu rada. Koji se dijametralno razlikuje kod ove dve individue. Ma koliko obojica voleli Partizan.

Dalje, vikao bih i ja Stanoje odlazi da nisam, hvala Bogu, imao pametnija posla, a to je bilo psovanje milosne majke nasem predsedniku koji je koren i osnova naseg blamiranja. Stanoje je, po mom misljenju, apsolutno trebalo da ode, ali u njegovu nameru nikada nisam sumnjao, pa stoga i nisam smatrao da treba da se prikljucim skandiranju placenika.

Rekao sam da ne vredi da polemisemo oko ove stvari, ali ne mogu da prihvatim tu konstataciju -prvi los rezultat-. Kao da smo izgubili 3:0 od Sahtjora ili Bazela, a ne ispali od najobicnijih irskih amatera, koji su prvi put na jednom svom mecu imali vise od 5000 gledalaca. Taj poraz je uzasno srozavanje ugleda Partizana, uvreda za njegovo ime i istoriju. U takvoj situaciji, red je da se kaze - prihvatam deo krivice, zao mi je, odlazim. A s obzirom da potices iz kraja gde se, bar do poslednjih 20 godina, cojstvo negovalo vise od ociju u glavi, verujem da razumes o cemu pricam. Preko nekih stvari ne moze tek tako preci i zaboraviti.

A to da ga podjebava uprava, naravno da smo znali. A znao je i on, ali i cutao. E pa bato kad udjes u kolo, onda ili igraj ili izadji. Potpuno mi je jasno s kakvim olosem Stanoje ima posla, ali mora biti svestan da mu to ne moze biti opravdanje. Cuvao je mir u kuci, dobio je Samrok...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ako mutavi i sva ona bagra ostane u upravi i narednih meseci, sve do leta i kvalifikacija za LŠ - moguća su samo dva raspleta u Evropi:

1) totalni krah i kraj u Evropi već krajem avgusta
2) plasman u LE, sa 0 ili sa maksimalno 1-2 boda u grupi


Ovo tvrdim zato što će SS i Krle opet i sledećeg leta da se nađu u istoj situaciji kao prethodnog leta. Ponovo će im se rasprodati sve što ovi idioti budu zamislili, opet će nam tim biti skroz istumban i dok se tih 10, 12 ili 14 novih igrača uigra - ode Evropa ponovo!

Neko je već lepo napisao na prethodnim stranama - gde ćeš lepše i bezbolnije situacije da se govna iz uprave oteraju, nego sad kad imaš na terenu "+10", kad ti je titula malte ne u rukama i kad si miran do leta? Ne postoji bolja situacija i bolji trenutak!!!

Zato apelujem na sve u klubu koji su protivnici govana iz uprave - TERAJTE BAGRU DA NE BI ONI SAČEKALI LETO (avgust-septembar) DA ONI VAS OTERAJU!

Budem li narednih nedelja i meseci video "liz, liz, liz...mir, mir, mir, niko nije kriv..." bilo od strane SS-a, bilo od strane Krleta, znajte da njih dvojica neće kraj sledeće 2012. godine dočekati na mestima na kojima su sad!

Ja samo upozoravam na vreme....čisto da ne bi sad u ovoj navijačkoj euforiji (zbog 16 pobeda u seriji na domaćoj sceni) zaboravili kako je sve izgledalo prethodnog leta (ne samo posle, nego i pre Šamroka...a i pre Genka) i ko je bio taj koji rovario krajem avgusta i početkom septembra...

Ta govna su se sad utišala, svoj smrad su nekako ograničila na silu, manji su sad od makovog zrna posle 16 pobeda u seriji, ali...smrdeće opet, zasmrdeće najstrašnije čim pomisle da je pozicija SS-a makar malo slabija nego što je sada...
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
Čekaj Je-Ne-A,pa dali je bar malo ojačala pozicija SS i Krleta posle onog pokušaja smenjivanja?
Dali oni mogu sad bar malo da utiču na kupovinu i prodaju igrača a sve pod pretnjom izlaska u javnost sa prljavim vešom?
I ako opet to ne iskoriste dal opet treba samo upravu da krivimo?
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Suštinski si u pravu, nadovezao si se na moj post. Da, apsolutno sam mišljenja da treba da prođu na leto 2012 onako kako su zamalo prošli u leto ove godine...ako se sad budu ponašali "liz, liz, liz" prema govnima iz uprave. Nož im je jednom već zaboden u leđa (skoro kao Jokanu i Ivanu 2009) i budu li to "zaboravili" - neka ima ga zabodu drugi put, neće mi biti ni najmanje žao!

PS
Uprava mora da ode. Sa ovakvom upravom, sa takvim profilom ljudi i takvim modelom ponašanja mi nemamo šta da tražimo u Evropi. Ni sledeće, ni bilo koje naredne godine. Da, može nas usrati 1 Liga šampiona u 7 ili 10 godina (sa naravno bilansom 0-0-6 ili 0-1-5 tamo), a ako je navijačima Partizana to dovoljno - OK, ja ću onda da ćutim, povlačim se.
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Problem je mnogo dublje ukoronjen. Teranje mutavog bila bi kozmeticka promena. Nije on jedini pustio korenje u FKP. Krah i sramota koja se desila, sramnim ispadanjem iz Evrope bili su povod za velike rasprave letos. Tada i sada kazem, Krle i Stanojevic ne smeju biti amnestirani odgovornosti. Tada su cutali dok im se nije radilo "o glavi". Veoma los tajming, to mu dodje kao saucesnistvo u ubistvu, gde su mutavi i kompanija egzekutori...
Naznaka korenitih promena nema, letosnji scenario verujem da nikom nije u interesu, a u tom vaganju interesima najrealnija mi deluje opcija br 2 iz posta JENEA.
Prosto ne vidim ko bi mogao da otera ustolicene.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Mene najvise plasi sto mi, po svemu sudeci, ulazimo u vrzino kolo istih dostignuca.
Dakle, u letnjem prelaznom roku se radi uzasno lose, trenera i sp. direktora Djurica ne jebe ni 2%, dozivljavamo samaranja i blamiranja u Evropi i onda se okrecemo samo domacem prvenstvu. Tu, naravno, silujemo sve jer smo realno mnogo bolji od ovdasnjeg cemera, cerga u raspadu ni ne moze da nam bude ozbiljan konkurent i do kraja jesenje polusezone, eto, pojeo vuk magarca. Svi zadovoljni, bruka u Evropi zaboravljena, ko ih shisha vazno da mi uzimamo meru cigancici. Titulu osvajamo zasluzeno, napalimo se da cemo konacno napraviti korak napred i postati bar za nijansu ozbiljniji klub i onda ulece recenica sa Dakle (na pocetku mog izlaganja)... i tako u krug.

Bagra u upravi srecna, poneki navijaci egzaltirani, Partizan sve slabiji i nebitniji u evropskim i svetskim okvirima.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Baš tako Brmbo, lepo si opisao...Mi sve niže tonemo na klupskoj rang listi UEFA, sve smo nebitniji faktor tamo!

U leto 2008. godine (posle 1. osvojene titule u 4-godišnjem nizu) smo u kvalifikacije ušli zvanično kao 94. klub u Evropi:
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/trank2008.html

U leto 2009. godine (posle 2. osvojene titule u 4-godišnjem nizu) smo u kvalifikacije ušli kao 93. klub u Evropi:
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/trank2009.html

U leto 2010. godine (posle 3. osvojene titule u nizu, posle prve titule SS-a) smo u kvalifikacije ušli kao tek 123. klub u Evropi:
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/trank2010.html
(Znam, tu je ispala ona sezona 04/05 sa Vermezom, ono prezimljavanje u Evropi, Dnjepar i CSKA...a sve vreme nam se "provlači kroz koeficijent i Mostar i diskvalifikacija - te sezone 07/08 kao da Evropu nismo uopšte ni igrali...sve je to ok, ali mi realno nikakav napredak u Evropi ne pokazujemo, nikakav pozitivan iskorak, još od 2005. godine pa sve do danas...)

Prošlog leta (leto 2011.) smo u kvalifikacije ušli kao 114. klub u Evropi:
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/trank2011.html

U leto naredne 2012. godine ćemo u kvalifikacije ući u najboljem slučaju negde oko 115.-117. mesta:
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/trank2012.html
Trenutno smo na 113. mestu, ali će nas mininum još par klubova prestići do kraja ove sezone...pogledajte, ispod nas sve "plavi" ili "zeleni" klubovi..."plavi" su oni koji sami još igraju u Evropi, a "zeleni" su oni čiji zemljaci još igraju u Evropi (pa i oni indirektno uzimaju neki deo bodova koji osvoji njihov "plavi zemljak")...

A gledajte sad ovo:
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/trank2013.html
Ovo je trenutno stanje za kvalifikacije u leto 2013. godine...OVDE JE VEĆ ISPALA ONA SEZONA 07/08 (Mostar i naša diskvalifikacija), ZNAČI NEMAMO U TOJ SEZONI VIŠE "OPRAVDANJA", A MI SMO TRENUTNO NA 104. MESTU...pri ćemu će ova lista biti konačna kad se završi u Evropi ova sezona 11/12 (sezona koju smo mi kao klub odavno završili), kao i naredna sezona 12/13...hoćete da vam kažem gde ćemo na ovoj listi da završimo ako i narednog leta izduvamo u Evropi? Po slobodnoj (realnoj) proceni oko 150. mesta!!! Pa vi vidite...

Ovo su alarmantne stvari, za svakog onog ko vidi "malo dalje od prsta", ko ni u ovakvim trenucima ne može da svari Šamrok (među njima sam i ja)...

Partizan je postao ubedljivo najdominantniji FK u ovoj zemlji i to je nešto predivno, pogotovo za nas matorije koji ne pamtimo takvu dominaciju, koji čak pamtimo takvu (ili sličnu) dominaciju onih koje najviše mrzimo...

Ali je istovremeno činjenica i da nam se "atar" (zemlja) smanjio (smanjlla), da je za jedan FK Partizan taj "atar" jako, jako mali da bi se mi zadovoljili dominacijom u njemu takvom sićušnom...

Treba nam iskorak u Evropi.
Treba nam mnogo moderniji KLUB kako bi uspeli da napravimo takav iskorak.
Treba nam KONTINUITET u modernizovanju kluba.
Treba nam toliko toga novog u ČITAVOM KLUBU za taj iskorak u Evropi.

Ja znam o čemu pričam...A pošto imamo fenomen APOEL-a (i mnogo mi je drago da ga imamo, jer je današnji kiparski APOEL kost u grlu našim govnima u upravi, samo njegovo postojanje ih nervira, jer postojanje APOELA-a pobija svaki njihov pokušaj opravdavanja govnave klupske politike koja se vodi...ŽIVEO APOEL I DABOGDA TAJ NJEGOV FENOMEN POTRAJAO I NAREDNIH GODINA!!!), moram da vam kažem i to što znam još od 2009. godine, kad sam imao priliku da taj klub upoznam malo bolje, čitav klub, ne samo njihov tim - IMAJU VRLO KVALITETNU UPRAVU I VRLO KVALITETNU ADMINISTRACIJU, SA SEKTORIMA U KLUBU KOJI RADE BAŠ EVROPSKI, MODERNO, DO JAJA!!!)
 
Последња измена:

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Mi se u tom kolu nalazimo godinama. Sve dok je domaca titula reper uspesnosti sezone bice tako.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top