Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Постоји тема о дресовима. Ту лепо наставите причу о дресовима. :wink:Сасвим је довољно о томе писано на теми ФК Партизан. Спонзор је познат, дресови су познати, нема више шта да се прича.

А мало је глупо да сад свако излази са својим предлогом, нема сврхе.
У сваком случају, постоји тема Дресови Партизана некад и сад, у другом подфоруму...

@ PFC D

Да, радо се о анкети са овог форума. Невероватно је да "Журнал" ни једном једином речју није поменуо ко је организовао анкету...
 

Гпб

Guest
Samo mi reci pre koliko smo prodali Ljajica???
I gde je to funkcionisanje godinu dana??

Прешао је у јануару за око 8 милиона евра (према италијанским наводима) а после пар месеци чујемо да смо се задужили. Kад је продат Јовета исто смо попуњавали рупе у буџету али су после довођени играчи за суме које су биле солидне за нас а незамисливе сада у овом тренутку. Ја мислим да сви трансфери које обавимо у току овог прелазног рока неће надмашити цену Фејсе. До скора смо се расправљали зашто клуб не може да задржи наше бисере коју годину више а сада ни осредње играче на заласку каријере не можемо да пријуштимо. О томе пирчам!
 

Mirge

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2008
Порука
249
Reaction score
0
Локација
Republika Srpska
A da li je moguce da samo nama klubovi (i siromasni i bogati) placaju na rate?! Jel ne mozemo i mi nekome tako da placamo, kako rata pristigne i mi da uplatimo nekom igracu ili nekom klubu?! O tom finansiranju se prica, kao da uopste ne dobijamo pare..
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Ја не знам који би се клуб то сложио да ми неком плаћамо на рате кад играче просјечно доводимо за 150 сома :D
 

Mirge

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2008
Порука
249
Reaction score
0
Локација
Republika Srpska
Pa zato i kazem. Ako nam neko da npr. 3 milke, onda valjda i mi mozemo dovesti nekoga za 1 - 1,5 i to na rate. To samo znaci da smo nesposobni ili necemo, iz "nekog" razloga..
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.089
Reaction score
8.451
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Koje crne rate kad mi ne znamo da li cemo da imamo novca za postojanje u narednih par meseci( bar se tako predstavlja stanje u klubu) a kamoli za dve, tri godine da otplacujemo rate!
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Kako to da radimo, kad ''od toga'' ne, zivimo, nego prezivljavamo.
 

Mirge

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2008
Порука
249
Reaction score
0
Локација
Republika Srpska


Pa naravno da sam lud, za Partizanom..

Ma ovo sam vise figurativno naveo, ali stvarno kad pogledate, a neko je i naveo prije mene, koliko para smo dobili u zadnje 2-3 god., pa nek je i na rate, mogli smo nekoga uzeti na otplatu. Nije mi jasno da samo nama placaju tako, a da mi svima moramo iskesirati ili sta vec..
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa i mi uzimamo na rate,samo nikako da krenemo da ih otplacujemo.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Pa naravno da sam lud, za Partizanom..

Ma ovo sam vise figurativno naveo, ali stvarno kad pogledate, a neko je i naveo prije mene, koliko para smo dobili u zadnje 2-3 god., pa nek je i na rate, mogli smo nekoga uzeti na otplatu. Nije mi jasno da samo nama placaju tako, a da mi svima moramo iskesirati ili sta vec..

Ma znam, zezam se malo. Mislim, znas li ko nam sedi u upravi, zato pitam da li lud si. I ja se pitam gde nestadose sve te pare...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Zna li neko,hoce li biti prenosa na Web TV-u ove utakmice u nedelju?
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Ima li sta novo oko generalnog sponzora?
 

dark

Grobar
Учлањен(а)
17.06.2008
Порука
522
Reaction score
0
http://www.partizan.rs/vest.php?Jezik=sr&IDV=407&Jez=sr&sec=2&prikaz1=2010
Poznata mesta i vremena trening mečeva u Zefeldu

18.06.2010. - 11:15

Crno-beli su juče „prozivkom“ na Zemunelu započeli ovogodišnju sezonu i prvih deset dana, do 24.6. treniraće u svom sportskom centru, kada sledi odlazak u austrijsko mesto Zefeld. Baza crno-belih u Zefeldu biće hotel Alpenmed, gde će biti obavljen drugi i završni deo priprema uz odigravanje pripremnih mečeva.

Ugovorena su 4 meča (postoji mogućnost odigravanja i petog), a raspored odigravanja je:

- 28.6.2010. Partizan – Mlada Boleslav (Češka), Kaltenbach 18.30 CET
- 1.7.2010. Partizan – Leh (Poljska), Angerberg 18.30 CET
- 3.7.2010. Partizan – Insbruk (Austrija), Tivoli stadion 18.30 CET
- 5.7.2010. Partizan – Rapid (Rumunija), Volders 18.30 CET

Prethodno, na pripremama u Beogradu, stručni štab je dogovorio odigravanje 2 pripremna meča:

- 18.6.2010. na glavnom terenu stadiona Partizan od 19.00h biće odigrana utakmica u kojoj će svi prvotimci, koji su na pripremama, biti podeljeni u dva tima i odigrati trening meč. Utakmica je zatvorenog tipa i ima karakter treninga, tako da posetioci neće moći da prisustvuju, osim novinara koji imaju svoja stalna akreditovana mesta u novinarskim ložama.

- 20.6.2010. u goste crno-belima stiže Rabotnički iz Skoplja, a meč će biti odigran na glavnom terenu stadiona Partizan sa početkom u 19.00h. Ulaz na stadion biće otvoren za posetioce i biće besplatan, a otvoriće se ulazi za jug i zapad.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Jel zna neko sta je sa Krstajicem, jel igra celu sezonu ili zavrsava karijeru kad ispadnemo iz Evrope kao sto se suskalo?
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Јел био неко данас на утакмици? Како се показао Мадубанија?
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Propust zvanicnog sajta. Nigde izvestaja sa danasnje trening utakmice. Mozda bude sutra, a u novinama sigurno. Bas me znaima ko je igrao, ko se kako pokazao, naravno.

Jel zna neko kad se Bogunovic prikljucuje pripremama? Njemu se kasno (skoro) zavrsilo prvenstvo u Kadisu, pa zbog toga sigurno. Jedino on fali, Mo i Kleo su stigli. Nesto ne pominju to nigde...
 

marko87

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
85
Reaction score
0
zna li neko kako je odigrao madubanja? hoce li biti organizovanog navijanja protiv rabotnickog posto smo zavrsili sa onim malogradjanima iz vrsca?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top