Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Medo bi sinoć bio jedini igrač koji je mogao fizički i trkački da se suprotstavi igračima AEL-a.
Iz kluba su kao najveći bednici išutirani Moreira,Diara,Djordjević,M.Jovanović,Božović,Kleo,Ilijev,Boja...
takva sudbina će snaći i Medu...

MARŠ FUKARO IZ KLUBA,NE POGANITE VIŠE SVETINJU !
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ako je bas ovim recima rekao za Medu, od mene ce od sad cuti sve najgore na utakmicama!

Celavi gmazu necu propustiti priliku da se derem maksimalno protiv tebe i tvog decka cupavog jebo te on u dupe smrdljivo!

Kako je moguce da trener za svog igraca izjavi ovako nesto pa sta je ovo sa nasim fudbalskim klubom jebem ti boze majku sta smo mi krivi???
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Ovaj Vermez se sve više pokopava :banghead
Došao je u klub sa etiketom poslušnog čovjeka koji ipak nešta zna, a otići će kao veći demagog i diletant od PrevaGranta.
Sad mu je kriv čovjek koji nije ni igrao utakmicu. Možda i Meda da povedu kolege po splavovima i kafanama pa će možda biti zadovoljniji.
Naravno čika crni (za prijatelje vermez, za neprijatelje čika crni) nema zamjerke na to što Tomić javno priča kako je prerastao Partizan i kako je igrač za jaču ekipu, a Kamara koji je jedan od rijetkih koji na terenu izgleda kao fudbaler sada mora da bude na tapetu da bi klub bio još više degradiran i amaterizovan. Jebeš crnca neka igraju naša deca!

Zanimljivo mi je što se danas javio i Šćepakadabra i zahvalio se Mihi slini što ga pozvao u repku i obećao da će se odužiti. Jeste da nije učestvovao u porazu, ali kao i svi ostali i on bi trebao da se pokrije ušima i da razmišlja o malo više o svom preduzeću, a ne da leti po oblacima, jer ni njegov kavalitet nije veći od prosjeka JSL.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Da dodam:
Žalili smo se na kvalitet igrača i zviždali im:
Robi Stevanović
Lomić
N.Đorđević
M.Jovanović
Fejsa
Raća
Ilijev
Boja...
Da li mislite da oni sinoć ne bi odigrali bolje ?
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
Da li je moguce da ce oterati Kamaru? Sve se nesto nadam da ce kad se on vrati zatvoriti malo te rupe u sredini i ispred odbrane, a oni po svaku cenu zele da ga oteraju. Spustaju nas sve nize, dok nas ne spuste do nivoa amatera, a nismo daleko...
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Izmislice bagra neki incident na osnovu kog ce opet zatvoriti stadion za naredno kolo i tako u nedogled. Ne preza bagra ni od cega, mnogo su se osilili a i zasto ne bi kad vladaju ovom osiromasenom i bednom drzavom.
Ako su oni zascrtali da se Partizan unisti, finansijski dovede do ruba propasti, ne moze to da promeni nikakvo skandiranje.

Sad mozemo samo da j***** sve po spisku onoj "legendi" sto je sjebala dil sa Bogicevicem, kao i obicno, zbog svoje neobuzdane sujete. Mada je i Bogicevic ispao smesan zbog izjava i obecanja koja je dao, iako je znao da mu je "legenda" okrenula ledja.

Sta ce od ovoga svega ispasti, da li ce se nesto pozitivno dogoditi to samo Bog zna, al' da nam slede crni dani - slede nam.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Razumem kad govnari u upravi tako kenjaju po igracima ali da sad pocne i trener to mi stvarno nije jasno. Ovaj Vermezovic nije nista omudr'o! Isto ovakav vo bio i kad je otisao, samo bi se svadjao sa svakime! Boze me sacuvaj. Sto se tice utakmice (posto nisam stigao da kazem sta mislim :D), mi smo je izgubili na Kipru. Kad smo znali da ovi bukvalno ne primaju golove trebali smo s njima na penale ici. Ali, glupi Aksentijevic nas zajeba posteno. Jebi ga, valjda jednog dana naplatimo te njegove gafove kakvom dobrom igrom.

Sto se tice igre, Vermezovic je totalno anuliran kao faktor trenera i mozda ne bi bilo lose da umesto sto priznaje kako eto imamo slabije igrace i nemamo sta da trazimo protiv njih takvih superiornih da prizna kako imamo i slabijeg i trenera koji i sa jacim igracima ne bi znao nista da uradi protiv kolege sa Kipra. To se, naravno, nece desiti, svi znamo koliko je realan Cika Crni kada je u pitanju samokritika. Sve je opet po starom. On nikad nije kriv, on je Murinjo, uvek su krivi igraci. Pa cak i Murinjo prizna kad postavi lose igru! Pa to svi treneri rade, ako nista drugo a ono da zastite igrace! Ovaj covek jedini radi ovakve stvari! Da li je ikako normalan?!?

Od titule mozemo da se oprostimo. LE takodje necemo videti. Kup nam mozda daju kao utehu, mada sumnjam. Najverovanije Vojvoina i Budjavci uzimaju oba trofeja. Iako zelim, uz ovakvog trenera, upravu i igrace ne vidim drugaciji scenario. I treba nam kad smo nesposobni.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Cela je odlična, ali ovi stihovi me nekako podsete na ove naše. Uvek.

Прогледале све јазбине и канали,
На високо подигли се сутерени,
Сви подмукли, сви проклети и сви мали
Постали су данас наши суверени.
.....
Од пандура створили смо великаше,
Достојанства поделише идиоти,
Лопови нам израђују богаташе
Мрачне душе назваше се патриоти.
.....
Остала нам још прашина на хартији
К'о једина успомена на џинове;
Сад сву славу пронађосмо у партији,
Пир поруге дохватио све синове.
.....
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Ne treba porediti te igrače sa ovim koji trenutno igraju. Svi pomenuti su napravili transfere veće od milion, a ove aktuelne niko neće ni za dž.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Da li se zna zasto je Smiljanic izbacen iz ekipe ?
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Verovatno jak ugovor, kao i Medo.

A za javnost.. pa daje samo 43% sebe. Na splavu igra presing i po nekoliko sati bez predaha.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Čekaj, čekaj. Kamara je često prezime u Africi. Da ne misli Crni da mi to nekog drugog Kamaru imamo?
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Mnogo osporavani Raca Petrovic bi nam sinoc dobrodosao k'o Djuri samar na svake 3 sekunde.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Eh, da! Bas nas ukenjala losa sreca da igramo protiv ekipe koja takodje nema sponzora. Sad ce Djura da kaze "vidite kako se to moze i bez sponzora" :D
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Mi od druge sezone od kako smo uzeli titulu smo u konstantnom padu jedino osvajanje titula i igranje u LŠ je to ublažilo ali onaj tim iz LŠ ne može da se uporedi sa timom kada su igrali Božović, Đorđević, Rukavina, Obradović, Moreira, Žuka, Dijara, Tošić, Jovetić ... "Jedino" što je taj tim imao Klea, Ilića i Krstajića uz Stanojevića kao trenera.
Jedino su se menjali trenenri pa je sve zavisilo od njih tj od toga koliko su sposobni da od prosečnog tima naprave tim koji će odlaziti u Evropu.

Nemojmo se zavaravamo i Stanojević je ispao na sličan način sa dosta sličnim timom tako da nama nisu krivi treneri koji zbog nepodržavanja uprave ne mogu svoje zamisli da sprovedu u delo nego oni koji vuku konce kod nas dugi niz godina.
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
Gledam vecera ovu Omoniju sto je 4 puta tukla AEL bez primljenog gola i dodje mi da placem na danasnjoj tiradi Vladimira Veremezovica !
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24

Neće ti Medo soliti pamet, zato što ti se onaj kolega Kipranin sinoć posrao na pamet. A govna se ne sole.

Šupku jedan...kako ti možeš znati da li Medo da je 30% od sebe, kad nijednom nije ni igrao kod tebe?
Zašto lepo ne kažeš da ti je Mutavi rekao da jednom nedeljno ponoviš da Medo ne daje sve od sebe kad igra za Partizan?
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.678
Reaction score
5.721
Ja ne znam kako dalje. Ovo nam je samarcina kakvu na pamtim. Ovo je dno. Tezi je ovaj poraz bez sanse za 90 minuta(jedna ukupno u dva meca) nego sve Artmedije i Samroci zajedno. Cigani su oterali i Toplicu i onog konobara i cak za njih velikog "Dzaju", buduceg tasta ove nase vedete i to svu trojicu u roku od odma' A mi? Zeku i Bika smo terali godinama i to smo ih samo kozmeticki oterali. I sta smo dobili? Ovo sada. Ove skandiranjem necemo oterati da se svaku utakmicu skupi nas 20.000 i da svi skandiramo celu utakmicu protiv uprave. Da se bojkotuje? Ja mislim da bi nastalo slavlje u upravi kada bi (pravi) navijaci bojkotovali.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Imao velikih problema.

Znamo i uzrok. :banghead

Ali nemamo rešenje (imamo predloge i ideje, ali su oni naučna fantastika).

Ovo se neće sredit samo od sebe. Nešto se mora raditi. ŠTA? :confused
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top