Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Milija nikada nece doci u klub, bar ne na mesto predsednika. Nije cak ni u kakvoj kombinaciji. Eto, cisto da ne razmisljate o njemu. Kao sto ni, od miloste Bogi, nije imao promil sanse.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Na sta smo mi spali kada zbog Djurica moramo da biramo najmanje od tri zla, au zemljo Sorabijo.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Milija nikada nece doci u klub, bar ne na mesto predsednika. Nije cak ni u kakvoj kombinaciji. Eto, cisto da ne razmisljate o njemu. Kao sto ni, od miloste Bogi, nije imao promil sanse.

Pa mnogo si se zajebao u svojoj konstataciji za obojcu,ali bas mnogo si se zajebao.

http://vukajlija.com/reakcije/16682..."3543128826075":"og.likes"}&action_ref_map=[]

A dace doci covek na celo to sigurno,samo polako,svi ce te biti obavesteni na vreme.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Nisam se ja ni malo zajebao. Vreme ce pokazati. Gazda Djura jase, i jahace.. Nebrojeno sam puta precutao ono sto cujem pa se informacija ispostavi tacnom. Evo, da i ja jednom odglumim insajdera, pa kad pogresim, nikom nista. K'o i mnogi drugi, dobro obavesteni..
 
Последња измена:

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Slazem se, fali jos samo da je njegov transfer sjebao naredna dva prelazna roka, te je Mladen Krstajic kriv za ispadanje od AEl-a.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Nebitna čija je greška Aderson i koliko je on kod nas pružio ali meni ubada oči to što idemo polako ciganskim stopama(svesno ili nesvesno) pa raskidamo ugovore koje posle ne možemo da isplatimo i tako dižemo kredit za kredit i onda "odjednom" 10 miliona duga.
Što se toga tiče ko dolazi na čelo predsednika mislim da je potpuno nebitno jer ko god da je mi neku ozbiljnu epizodu u Evropi nećemo videti jer su to sve isti mešetari kojima i jeste cilj samo da čerupaju.
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Gleda li ko total soker? Lepo prica ovaj covek.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Gledajte na sos-u emisiju Zeljko gost opleo po mutavom opet ! :respect
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.349
Локација
Žrnov
@NukeR
Pa naravno.... nije valjda da sad prvi put slušaša Željka Pantića?
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
fantasticna emisija na SOS kanalu....svaka cast GOSPODINE PANTICU!!!!
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Ja prvi put slusam ovog coveka i alal mu vera.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.061
Reaction score
26.273
Локација
ante portas
Господин Пантић погађа право у центар . Требало би овај Неша мало чешће да га зове у емисију . Каже -Интересантно је како Драган Ђурић увек нађе жртвено јагње - у овом случају Вермезовића . И тако изнова , изнова . Клуб до скора био у плусу од преко 25 милиона еура а Драган Ђурић узима кредит од Агробанке од којих још један отплаћују :banghead Тужно превише тужно .
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
:banghead:banghead:banghead

Koji kurac se mi trudimo, i postavljamo video na sajtu, linkove ovde, a vi još ne znate ko je Željko Pantić
:pop:pop
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top