Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Kada kazem prljavo to znaci da iza tih titula stoji prodavanje nasih klinaca inostranim klubovima, da je brdo love odlazilo ko zna gde i ko zna zasta, da je veliki broj dobrih i casnih ljudi izgubilo svoj posao i bilo izvrgnuto ruglu javnosti...da je klub propao nacisto da je sada u rangu klubova koje je do pre jednu deceniju mleo kako i kada je hteo! Ova zadnja titula ti je cist primer! kod proslih titula se to i nije toliko primecivalo,jer je postojao odredjen broj ljudi koji se svim silama borilo protivtoga ali svaka naredna ce da bude jos veci i bolji primer koliko blato ume da zaseni sjaj...ako me opet nisi razumeo, okej je..elaboriracu

@bronx ko ti kaze da ostaje? svaki kapetan napusta brod koji tone...i molim te nemoj da se vredjamo i ne trpaj mi reci u usta koje nisam ni izgovorio da cu da navijam da izgubimo..iskreno te molim

P.S. opcija broj 3
 
Последња измена:

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
1. Nisam te vrijeđao.
2. Tvojom iskazanom željom da bi bilo bolje da izgubimo titulu ( jer Đura poštenjačina će otići iz kluba ) - zaključuje se da bi volio da izgubimo utakmice u prvenstvu pošto je samo tako možemo izgubiti.
3. Đura kapetan ? Pa Đura je smrad od čovjeka koji ima obraz kao đon, prodao bi majku za svoju korist. I ti stvarno misliš da bi otišao nakon izgubljene titule? Na tu tvoju pretpostavku uopšte ne znam šta bih napisao , ostao sam bez komentara.
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Navijaš protiv PARTIZANA - za mene si cigan.

Nigde nisam napisao da treba da izgubimo titulu...slobodno proveri. Niti iskazao zelju, samo sam napisao sta te titule znace i sta stoji na njima, sta im umanjuje sjaj.

3. kapetan je metafora... Da li bi ti ostao na celu necega ako vidis da nemas nikakve koristi od njega? Na primer volis da vozis, vozis mercedes, ali ako taj mercedes krene da se ofuca, i da ostane samo skoljka, da li bi ga i dalje vodio na opravku, pa makar kao kremenko vozio taj isti mercedes? Kada koka vise ne daje jaja, normalno da vise niko nece da je drzi i koristi
 

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
Navijaš protiv PARTIZANA - za mene si cigan.

Izvini ali ti si sam rekao da ne navijaš protiv Partizana šta se vrijeđaš ? Ja sam samo izneo da ako navijaš protiv Partizana - za "Bronxa" si cigan.
Sad govoriš da ne želiš da izgubimo titulu a onda pišeš
ako taj mercedes krene da se ofuca
, izvini da li ti želiš da se moj Partizan "ofuca"? Odluči se više šta hoćeš.

A Đura Kapetan kakav je vjeruj da se ne bi odrekao Partizana nikad jer Partizan Fudbalski klub je savršeni biznis koji neće propasti zbog jedne titule, uvijek će on imati gdje da ukrade.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.795
Reaction score
55.887
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sta ne daje, on samo od ovih klinaca moze da zaradi silne pare, da ne pricam o generaciji 96. Dok je teleoptika ta "koka" ce uvek davati jaja, ne budite neozbiljni.
Edit
aha ne treba jednu titulu da izgubimo, nego dve tri, po mogucstvu da nas i cigani u derbijima dobijaju sa 2,3 gola razlike i to bi bilo fino...
 
Последња измена:

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
@bronx naravno da nece posle jedne, posle druge, trece i videces...mala je cena to ako posle toga dodju pravi ljudi sa pravim sistemom rada, posle ce se one redjati kao na traci!

I za kraj a zar se nije dovoljno ofucao? Sagledaj stanje kako na terenu, igracki, finansijski...

Da ne bi razvodnjavali temu i da nam se ne bi brisali komentari, to je to, nastavimo gde smo stali. Pozz
 

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
Partizan je klub koji je uspio i s ovom usranom upravom da poveže 4 titule.
@bronx naravno da nece posle jedne, posle druge, trece i videces

Ovo bi bilo "ofucanje", koliko bi ti volio da ih izgubimo, gdje staješ kod 7-8 titule?
I ne dao Bog da to vidim.

Ne da mi se više pisati, pozdrav odoh gledati utakmicu.
I za kraj a zar se nije dovoljno ofucao? Sagledaj stanje kako na terenu, igracki, finansijski...
I da opet si sam sebe "poništio" - ako se ofucao zašto onda Kapetan nije izašao iz ofucanog mercedesa :wink:
 
Последња измена:

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Sta pisete vi? Terati Djuru+osvajati titule=jedini normalan put!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.509
Reaction score
13.802
Локација
tamo daleko...
Tuzno je gledati FKP. Tuzno i mucno. JNA izgleda kao da se igra beton liga. Unistili su nam klub lopovi iz uprave, unistili su navijanje agenti i murija na Jugu. Jebem im mame svima.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Šta bolan tužno i mučno, evo danas su npr. perfektno momci odigrali, oni nemaju veze sa upravom i govnima, ja ne znam šta navijači seru, ako se uopšte mogu zvati navijačima. 3 iljade ljudi, SRAMOTA, cigani su bili masu puta u govnima do guše pa ih dođe 20 soma. Partizan kao Partizan, klub, svetinja, zaslužuje mnogo više... Nismo im nikakva podrška... Samo pljujemo i seremo ko da Đurić, Babić i ostali igraju na terenu, a ne naši klinci.
 

Chetnik

Banned
Учлањен(а)
27.08.2007
Порука
756
Reaction score
9
Локација
Beograd
Nego, u zadnje vreme se uopste ne spominje, zna li neko sta je sa Lovreom?
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
imteresuje me ako neko zna sta se desava sa MEDINIM novim ugovorom.
cini mi se da je odbio prvu finansisku ponudu
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.508
Reaction score
41.578
Локација
Žrnov
@Feanor,
videh sada tvoj odgovor meni, pa htedoh da ti odgovorim, ali sam onda iščitala tvoju dalju prepisku sa drugim članovima i odustala sam....

Samo jedna stvar: moj odgovor je bio tako "oštar", kako ti kažeš, zbog tvog "popa" i "povrćka" koji daju ton tvom pisanju...
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
Šta bolan tužno i mučno, evo danas su npr. perfektno momci odigrali, oni nemaju veze sa upravom i govnima, ja ne znam šta navijači seru, ako se uopšte mogu zvati navijačima. 3 iljade ljudi, SRAMOTA, cigani su bili masu puta u govnima do guše pa ih dođe 20 soma. Partizan kao Partizan, klub, svetinja, zaslužuje mnogo više... Nismo im nikakva podrška... Samo pljujemo i seremo ko da Đurić, Babić i ostali igraju na terenu, a ne naši klinci.

потпуно си у праву ... али увек постоји ово "али" ...

претпрошле године одгледао сам већину утакмица на Нашем Храму .. прошле године само оне "веће" .. а ове сезоне још нисам био ?!!

некада сам једва чекао да дођем , да пре почетка утакмице обиђем онај плато испред Јужне Трибине да се уклопим у оно " море " Гробарије , да навијам и да славим или тугујем ...

некада је тако било , али сада више није ... свака трибина "своју политику води " , Југ подељен ... лопови у ложи ... и да не набрајам све оно што изједа наш клуб ...

некада је са стадиона могла само жандармерија да ме истера ... а сада су ме отерали лопови из уо ... позиција и опозиција на трибинама ( да се одмах оградим .. не подржавам ни једне ни друге ) ...

имам једно правило : " не идем тамо где се не осећам лепо " !!!
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Za tri dana pocinje nase ucesce u Lav Kupu Srbije, red je mozda i da se otvori tema? :)
 

kikisp

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2007
Порука
95
Reaction score
0
Локација
u diznilendu
Ja sumnjam u to teranje Djure...u prici sa jednim igracem prvog tima...on mi kaze sledece:si lud ko da otera djuru,on i dacic ko burazeri...
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Šta bolan tužno i mučno, evo danas su npr. perfektno momci odigrali, oni nemaju veze sa upravom i govnima, ja ne znam šta navijači seru, ako se uopšte mogu zvati navijačima. 3 iljade ljudi, SRAMOTA, cigani su bili masu puta u govnima do guše pa ih dođe 20 soma. Partizan kao Partizan, klub, svetinja, zaslužuje mnogo više... Nismo im nikakva podrška... Samo pljujemo i seremo ko da Đurić, Babić i ostali igraju na terenu, a ne naši klinci.

Druze jedna laste ne cini prolece. Trebaju oni da nastave sa dobrim igrama a uz put i da pobede azerbejdzance u gostima. Kad budu stvorili kontinuitet e onda mozemo da pricamo o boljoj poseti. Posle onog u cetvrtak treba da su srecni da je i bilo navijaca.

A sto se tice cigana oni su sekta koja ne gleda na sport kao sport vec kao krstaski pohod. Njihovo razmisljanje se kosi sa zdravim razumom pa otuda i nasedanje na raznorazne bajke iz vitezove loze o zaverama i odbrani plavoslavlja i srpstva :puke.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top