Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Uostalom sve ćemo videti vrlo uskoro jer ko god bude došao mora de se dokaže
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
ljudi, nekako imam utisak da ce Ivanov ostati i dalje u nasem klubu..ne znam zbog cega, ali mislim da ce sve to izjaloviti oko njegovog odlaska..naravno bilo bi sjajno da tako bude. Ovaj sastanak mutavog govneta sa Ljajicem samo njemu moze da ide u prilog, deluje vrlo raspolozeno,preseo mu dabogda vocni kup..:D
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Sta ima da se izjalovi kad coveka trazi dosta klubova, u jedan ce sigurno otici.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Sve mi se cini da Djuric na kraju ostati!

On je gotov, tu više nema šta da se diskutuje. Ono "utorak" sam izbacio samo da vas malo potpalim, mada nije isključeno da padne do kraja sledeće nedellje.

Zašto je još uvek na slobodi, iako ima gomila dokaza da je krao i otimao, samo zbog nekoliko ljudi iz SPS (i par drugih političara), koje treba da spase nekako, jer ipak je SPS koalicioni partner SNS, bar do proleća. Do proleća će SNS ojačati do te mere da će biti novi izbori u kojima će uništiti SPS i sve druge. Ako nam očiste klub i državu i dozvole dobronamernim ljudima da ga preuzmu, prvi ću stati u red i glasati za SNS!

Znam da ima i onih koji ne bi da se on hapsi dok je predsednik Partizana, a ja bih da se upravo to desi i to iz dva razloga. Prvo, jer bi onda morali da pročešljaju i naše knige i videli bi koliko nas je pokrao. Drugo, zato što bi to povuklo i ostala govna iz Partizana. Ne bi to uticalo na imidž kluba, jer ionako cela Srbija pa i šire zna koji lopov sedi u fotelji, a svi iskreni i pravi Partizanovci bi slavili taj dan kao novi rođendan.
 

ackonish

Grobar
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
234
Reaction score
3
Локација
Nis
Iskren da budem, ne bih imao nista protiv da se povuce zbog umora i premora kao Lukic, pa sto se mene tice ne moraju da ga Hapse, samo neka ide u tri picke materine iz Partizana
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.477
Reaction score
41.286
Локација
Žrnov
Oni njega neće uhapsiti zbog toga što je pokrao Partizan....

Ono pametnih ljudi što je ostalo u klubu treba da uradi sve da se klub u ovim trenucima u javnosti prikaže kao žrtva Đurićeva, što i jeste, a ne da bude: mutavi pokro agrobanku, pa dao pare Partizanu....
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Ima li pametnih ljudi koji su ostali u Partizanu a da su pametni za Partizan a ne za sebe? Bojim se da ce tu svako da cuva svoje dupe da bi se eventualno uvukao slijedecoj upravu posto tako stvari kod nas funkcionisu.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.055
Reaction score
26.266
Локација
ante portas
Mutavi je u nekoj fazi pretkrivicnog postupka . Gonice govedo po sluzbenoj duznosti .
Sve je na javnom tuzilastvu i policiji i volji politicke elite .

Mutavi , sa zadovoljstvom cu ti poslati prugastu kosulju u buvari ! Doslo je vreme corke !

Cim ode ovo djubre stadion ce biti popunjen kao nekada . Bice mi puno srce !
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Gazdin post me je obradovao i dao mi nadu...sto dobro dodje posle kosarke :(
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Mutavi je samo u redu za hapšenje, nemojte da se iznenadite ako ne bude skoro u pritvoru, posle Miškovića knjiga je otvorena za sve, a mutavko je sitno jaje naspram Beka, Hamovića, Drakulića i još par zverki...uskoro se opet pokreće pitanje Luke Beograd, Sartid se već aktuelizuje...
Samo da vam napomenem da je uz Nikolas, Zekstra obukla MUP Srbije...biće tu raznih interesa
Ne kažem da neće u ćorku, medjutim da li toliko brzo koliko se nadamo... to niko ne zna
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
I treba bre da ga uhapse dok je načelu kluba da tako pošalju poruku njegovim naslednicima da ne mrse muda a što kaže Gazda i da se pročešlaju knjige malo.
Zajebite te fazone nek se povuče ko Lukić. Sramota za klub ako ga uhapse dok je predsednik? Kakva sramota pitam ja vas.
Biće sramota samo za govna koja ga biraju i glasaju na svakoj skupštini. Da se malo zapita gospoda koga su podržavali.
Treba da ga uhapse ko džukelu najgoru i po mogućstvu da ga uhapse u Humskoj da svim sledećim jajima koja se budu muvala oko kluba bude jasno da ne mogu da se kriju iza Partizana.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Кучић само понавља да су 24 приватизације приоритет.
Очигледно је да швабе желе чист терен, мутави говнар нема шансе.
Win-win за СНС, Ивица и картел могу само да покушају да смање штету по себе и да на време пусте низ воду говнара.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Mutavi je samo u redu za hapšenje, nemojte da se iznenadite ako ne bude skoro u pritvoru, posle Miškovića knjiga je otvorena za sve, a mutavko je sitno jaje naspram Beka, Hamovića, Drakulića i još par zverki...uskoro se opet pokreće pitanje Luke Beograd, Sartid se već aktuelizuje...
Samo da vam napomenem da je uz Nikolas, Zekstra obukla MUP Srbije...biće tu raznih interesa
Ne kažem da neće u ćorku, medjutim da li toliko brzo koliko se nadamo... to niko ne zna
Sitno jaje 60 miliona eura...? Pa Djuric je medju prvima, a ne medju zadnjima.
Vujic i slicni ce biti pohapseni kasnije.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Кучић само понавља да су 24 приватизације приоритет.
Очигледно је да швабе желе чист терен, мутави говнар нема шансе.
Win-win за СНС, Ивица и картел могу само да покушају да смање штету по себе и да на време пусте низ воду говнара.
:thumb up
Ništa on neće više uraditi od onog što mu eu(čitaj nemci) ne nalože. Primer je ćoki, gde je jedna moćna strana služba stopirala celu akciju protiv njega.

Mutavi tu pada sigurno, ali je pitanje ko i šta posle, jer nije svejedno, kao što nije bilo ni posle odlaska Zeke(posledica mutavi, ili ti Mišković u klubu). Tu nam ostaje samo da se pomolimo bogu, jer opet sve zavisi od mešanja karata, a državi će uvek biti slatko da uzima pare iz rasne nam ergele. Tako sve do privatizacije.
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Gazda, ne lozi ovaj narod u vezi parlamentarnih izbora na prolece...nema nista od toga...:D
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Šteta što je polusezona gotova a igrači na odmoru. Da bar imaju neko gostovanje u inostranstvu pa da Đura i svi oni njegovi (ili čiji je on) koji stalno idu na gostovanja najednom misteriozno nestanu...iskoriste priliku da šmugnu... :D
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
@ Pekarski
Нисам стигао да аргумент око Ћокија потегнем у време наше дебате око избора 2000.
Смрад је амерички шериф за Србију, господар живота и смрти, официр за прљаве задатке.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ivan Ivanov najbolji igrač Partizana u 2012. godini


Na kraju svake kalendarske godine oficijelni sajt FK Partizan postavlja anketu u kojoj glasaju posetioci sajta i navijači Partizana, a svrha je da se izabere najbolji igrač Partizana u protekloj sezoni.
Večeras je glasanje završeno, a ove godine ubedljivo prvo mesto osvojio je bugarski internacionalac Ivan Ivanov. On je dobio 2.156 glasova ili 34 % svih onih koji su glasali u anketi. Anketa je bila postavljena 04. decembra i glasalo se do 16. decembra u 21.00h. Ukupan broj svih koji su ostavili svoje glasove ove godine je 6.381, a da podsetimo da je svaki posetilac sajta mogao da glasa samo jednom sa svog IP broja, što daje prilično realnu sliku izbora.

Inače, ovaj izbor za najboljeg igrača na zvaničnom sajtu obavlja se još od 2002, godine i Ivanov je jubilarni deseti po redu pobednik.
- 2002. godine, Zvonimir Vukić
- 2003. godine, Igor Duljaj
- 2004. godine, Simon Vukčević
- 2005. godine, Albert Nađ
- 2006. godine, Ivica Kralj
- 2007. godine, Stevan Jovetić
- 2008. godine, Almami Samori da Silva Moreira
- 2009. godine, nije se glasalo
- 2010. godine, Cléverson Gabriel Córdova – KLEO
- 2011. godine, Lazar Marković
- 2012. godine, Ivan Ivanov
Kako je već postao običaj, Ivanovu će pred početak priprema za novu sezonu biti uručena klupska plaketa, kao najboljem igraču po izboru navijača uz sponzorske poklone, a uslediće i ekskluzivni razgovor samo za posetioce sajta. Pitanja ćete, normalno, vi postaviti putem našeg maila - [email protected] !
partizan.rs

Malo cudno sto su vec sad zavrsili glasanje :confused. Obicno traje bar do kraja decembra, a jos je sakupljeno jedva 6000 glasova..
Mada verujem, da ovima iz kluba odgovara ova vrsta promocije za Ivanova za buduce "kupce".. Ne bi me cudilo da je tako..
Iako jeste sigurno medju 2-3 najbolja igraca ove godine..
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Na koju foru je Voja Stankovic nas 6. najbolji igrac u ovoj godini? :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top