Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.037
Reaction score
14.696
Eee pa namestili smo cigani iz 2 u 1, samo da znate. Crknite od muke bre.

Jos jednom smo pokazali karakter da smo ekipa koja i kad gubi igra do kraja na pobedu. Zabrinjavaju malo ti neki losi periodi tipa da primamo dva gola za minut, to ozbiljna ekipa sebi ne sme da dopusti. Imali smo srece i kod par odlicnih sansi belo-crnih sa Banovog brda kad su imali precku i stativu. Luka opet uneo zivosti, dao lep gol i zakucao pobedu. Ali napokon da proradimo nakon prekida, jako dobar centarsut Drine za Skuletu i 3-2. Ne treba nikako zaboraviti i da smo osteceni za cist gol nakon ofsajda Lazovica koji nije postojao, uloziti zalbu na to bez obzira na pobedu.

Na kraju, zadovoljan sam pobedom i prvim mestom na tabeli. Tu da ostanemo i do kraja. Idemo od utakmice do utakmice. Sledeci je Totenhem.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.114
Reaction score
15.975
Локација
Храм фудбала
Понадао нам се неко ааа :pickaciganska
Код нас свака утакмица пресликана као она прошла, а она прошла као она претпрошла...
Морат ћемо то под хитно мијењати јер је питање колико ћемо још моћи овако стизати и престизати противнике.
Кад се враћа Волков, ако смо њега прогласили за дефанзивном рупом, шта је онда бре Петровић.
И вечерас је видјело колико нама значи Брашанац, џаба што смо сада имали тројицу у средини када Марковић и Пантић само попуњавају број играча.
И поново Пантић у другом полувремену пушта свог играча, па онда кад добије лопту губи је као од шале баш онако као што је то урадио у Крушевцу могао би му неко скренути пажњу на то.
И искрено ја не видим ништа од његовог талента:confused
Лука мамојебац :D
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Cukaricki nam je dao 2 gola,imao precku,stativu I zicer...Neka nam je Bog na pomoci u cetvrtak.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Brate Pajo nek ima i Totenhem u cetvrtak isto i precke i stative ,pa nek ima i gol al da mi imamo jedan vise od njih.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Na Zapadu nista novo.
Gole su lutke sa naslovnih strana.
Jos jedna pobeda Partizana.
Opet smo primili 2 gola u prvom poluvremenu.
Opet je nas najbolji strelac autogol zablistao_Opet nas je sudija samo malo kraducnuo za samo jedan gol.
Opet smo pokazali karakter.
Opet su Voja i Petrovic bili kriminalno losi.
Fofana ovaj put nije uspeo da postigne gol za 5 minuta.
Nema veze,poentirace u cetvrtak.
Opet smo POBEDILI
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Pobeda posle preokreta je uvek za pohvalu, mada vec postaje simptomaticno. A tek na sta nam odbrana lici... Strasno.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.903
Reaction score
13.784
Pobeda za +2 i nabijanje nervoze ciganima i ozivljavanje kompleksa - :BB
Vidim da neki uporedjuju ovu utakmicu sa utakmicom kojom sledi.....mogu samo da kazem da mesate babe i zabe. Ide nova utakmica, nova motivacija, nova energija.....red je da jedna velika evropska ekipa konacno padne u Humskoj, a s obzirom koliko smo ludi svasta moze da se ocekuje.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Ova ludacka ekipa zasluzuje svaku utakmicu bar 15.000 gledalaca..
Jer bas ima sta da se vidi..
Mi smo u 5 utakmica dali 18 golova :respect
Momci se nikada ne predaju,Drincic ima jedan od najacih prekida u Evropi,siguran sam..
Danas posle njegovih prekida 2 gola,slododnjak za 10cm pored gola,znaci puno ovoj ekipi..
Momci cestitam i puno srece u cetvrtak..
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
829
Reaction score
2.866
S obzirom da smo igrali sa tri igraca manje, tj. bez stopera, levog beka i centralnog veznog, odlicno je sto smo preokrenuli.Od ove superligaske boranije smo toliko jaci da mi je prosto zao da kritikujem sa ovakvim prosekom golova, ali mislim da MN treba ozbiljno da porazgovara sa Dankom Lazovicem i da ovaj odluci da li hoce ili nece da igra ozbiljan fudbal.One njegove pete, odigravanja iz prve, rasprave sa sudijom, samo zbog toga sto ga mrzi da trci.....Podseca me na Teodosica od pre par godina u reprezentaciji, po sistemu - svi vide da moze i mora mnogo bolje, a statistika i relativan kvalitet u odnosu na konkurenciju ga "operu".

Cestitke na pobedi, a sto se tice Totenhema, mrtav-ozbiljan kazem da se treba dogovoriti sa njima pre utakmice za nekih 0:2 i svi zadovoljni.

I naravno, cigani, tek ce da bude prelaza i autogolova, umrite! :pickaciganska :kur
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Partizan kakav želim da gledam.
Nema veze, neka bude rezultatski šta treba da bude. Ako smo bolji da pobedimo, ako nismo, neka izgubimo.
Važno je da se igra lepo, na gol više. Ovaj Partizan me podseća na onaj iz sedamdesetih i osamdesetih...
Na kraju, moram da pohvalim Škuletića. Odavno nismo imali Gerija Linekera u napadu. Kakav gol, pravi engleski. Lineker u petercu.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.959
Reaction score
8.001
Nisam hteo da merim pritisak da ne crkne merac...ma ja umal nisam crko.

Mi NEMAMO odbranu, a ova sredina terena nikako ne moze da pomogne nazad. Zreli smo za petardu. Samo da je ne popijemo u derbi.

Sve cestitke fudbalerima koji igraju kolko znaju, daju sve od sebe i prvi su na tabeli.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.303
Reaction score
18.696
Локација
Kej Republika
Luda ekipa nema sta.
Srce mi je stalo kod onoh njihovog zicera na 2:2.

Idemo dalje, gazimo.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Pobeda,to je jedino bitno.Mnogo se opustamo kada imamo dva gola razlike,da smo primili jedan gol iz one dve sanse,bilo bi povuci-potegni.
Drincic odican,kakva bi ono bomba bila da je usla.
Luka vise srece nego pameti.Malo je nedostajalo da ne da gol,to bi mi bilo krivo,zato sto zasluzuje golove,ali se previse zbuni,imao je levo Lazovica valjda,mogao je golman da mu skine ono.
Prelepa utakmica,na gol vise.Kako ste smesni sa tim Totenhenom.Igracemo nereseno sa njima,nisu ni oni bauk.Pa sta ako nam je Cukaricki napravio par sansi,u fudbalu nema pravila.Cukaricki je mogao da nas dobije a mi da dobijemo Totenhem,sto ne znaci da bi Cukaricki dobio Totenhem,svaka utakmica se sastoji iz vise detalja i motiva,u zavisnosti od rezultata.Ej,5 utakmica,18 golova.Znaci,do kraja sezone ovim tempom108 komada..
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Bravo bre !!! :clap :respect Odbrana kriminal, neverovatno koliko gresaka i mogli smo lagano primiti pet komada ali bi smo onda dali sest :D Kakva ludacka ekipa, nisam bio ubedjen u preokret , a kamoli da cemo doci do dva gola prednosti i da necu strepeti do samog kraja. Bez obzira na pobedu onakva greska sudije i cist ponisten gol ne sme proci neopazeno ! Bravo Crno-beli , sada smo usamljeni na prvoj poziciji i nadam se da ce tako i ostati !
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Kad je snimak utakmice? Nisam pored tećevizota pa ga gledam slimak?-
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Ove utakmice nisu dobre za srce, ali se necu buniti dok god ih pobjedjujemo. Na gol vise, uvijek za, tacnije, preferiram onu na dva gola vise :D.

Ne znam sta je bilo sa odbranom danas. Previse panicnih reakcija, pogotovo nakon naseg treceg gola. Da je neka od one dvije usla, bilo bi cupavo.

Ne treba nikako zaboraviti i da smo osteceni za cist gol nakon ofsajda Lazovica koji nije postojao, uloziti zalbu na to bez obzira na pobedu.

Ovo se nadam da je upisano odmah nakon utakmice. Bravo crno-beli, a posebno Skuleticu. Mi smo stalno prizivali Fofanu a on covjek sve bolji i bolji, samo radi i Bog ga nagradjuje za to golovima i asistencijama. Samo tako nastavi.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Koliko mi je samo zao cigana.Njih je danas sudija ostetio,nije im svirao 4 penala,igraci su im leteli po 2 metra u cucecem polozaju,cak se pri kraju prvog poluvremena onaj kosati sapleo,a zli sudija.nije hteo da svira nista.Ganci su u neveri sto Mijailovic nije dao crveni sudiji i sto se sudija.drznuo da ne pada na njihova simuliranja.
A mi?Mi kao po obicaju namestamo.Nikolic stoji pored terena i tera Srnica da nam posalje bombu sa 20m i da preokrene rezultat.Ali naravno,cigani su znali za jadac,pa su jos pre utakmice uplacivali ogromne svote novca na prelaz,zato sto Partizan namesta i mora da dobije.Ne moze mali Partizan da da toliko golova koliko je veliki Grodig dao. IRONIJA ISKLJUCENA..
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Ne sviđa mi se mnogo toga, ali čestitam igračima, imaju srce i muda. Sada lagano, petlovi...
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Patite cigančine, namjestili smo prelaz da bi isplatili Klobučara.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top