Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Nisam citao puno novine, ali ne znam zasto Voja nije stavio u ovoj vijesti na sajtu i, makar onako izvuceno na kraju, nista o ponistenom golu Lazovica. Tako sto cemo se praviti fini necemo doci do titule. Tako smo probali prosle godine, ali nekad ce mozda doci i do toga da ce nam takav ponisten gol znaciti razliku izmedju nula, jednog i tri boda. Mislite o tome na vrijeme posto krece akcija za spas srbskog fudbala.
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
to je stvar tvoje kulture.

Espinosa, postao sam članom ovog foruma i zbog toga što ovde generalno ima svesti o tome da podrška "naciji i reprezentaciji" nema veze ni sa kakvim ljudskim vrednostima, a kamoli sa kulturom; i zbog toga što, ako smem da budem slikovit, ovde za članstvo nije potrebno poslati akt-fotografiju na kojoj se vidi da si dlake na jajima ofarbao u trobojku.
Verujem da ni ti ne misliš bitno drugačije, i da si pisao u pobedničkom afektu, pa ti nudim jedno grobarsko :ziveli.
A veoma mi je drago što smo se u ostalome saglasili. Ako je trener razgovor sa novinarima počeo konstatujući da ovakav tim zaslužuje veću podršku, jasno je koliko smo zabrazdili. Ponavljam, ne zameram partizanovcima rasejanima van Beograda, ne zameram partizanovcima praznih novčanika, ne zameram partizanovcima u štrajku. Ali protiv Čuke smo bili tako brojni da nas je neka ljudskija uprava komotno mogla sve častiti pivom i da trošak bude zanemarljiv, a na toj su utakmici naši luđaci četvrti put ove sezone prevrnuli rezultat pre nego što se i septembar završio.
Prošlo je četvrt veka od kako sam prvi put bio u Hramu, ali nemam pojma koji nam je vrag. Pa vredelo je doći makar zbog Vulićevićevog centaršuta u trku pred prvi gol, barem zbog prvog zvaničnog Pantićevog gola na JNA, samo zbog Drinčićevog akademskog vladanja balistikom, zbog toga što Sale još igra, zbog raspucanog Petra the Škuletića, zbog Lukine briljantne minijature... Pogotovo zbog ovog poslednjeg. :D
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Espinosa, postao sam članom ovog foruma i zbog toga što ovde generalno ima svesti o tome da podrška "naciji i reprezentaciji" nema veze ni sa kakvim ljudskim vrednostima, a kamoli sa kulturom; i zbog toga što, ako smem da budem slikovit, ovde za članstvo nije potrebno poslati akt-fotografiju na kojoj se vidi da si dlake na jajima ofarbao u trobojku.
Verujem da ni ti ne misliš bitno drugačije, i da si pisao u pobedničkom afektu, pa ti nudim jedno grobarsko :ziveli.

Hvala tebi, piće nemam običaj da odbijem, s toga :ziveli
Ipak, nisam ništa pisao u afektu. Podršku reprezentaciji i dalje povezujem sa kulturom, nisam reako sa civilizovanošću.
Obzirom da znam kako se momci bore i kako ginu. Reprezentaciju nikada nisam doživljavao politički, mada je vrlo često bila ispolitizovana. Ja recimo za Baneta Ivanovića, za Bogdana Bogdanovića hoću i želim da navijam. Nema tu afekta, tako si vaspitan i jebeš ga..
I nisam rekao da nisi dobar drug član, zato što dlake na jajima nisi farbao u trobojku. Verujem ja da si ti na mnoge druge načine dokazao svoj patriotizam.


elem, ponovo ću konstatovati da se slažem sa tobom povodom publike (čisto da zvrkenm u off, moram i to spomenuti).
Ponoviću da i Đurića smatram fekalnim otpadom, ali Partizan ne smatram kanalizacijom, volim ga...kao i reprezentaciju svoje zemlje i ponosim se njom.

p.s. Možda sam za Partizanom malo samo luđi :D
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Posle zasluženo-nezasluženog hlađenja:D Samo da čestitam na pobedi našim momcima:clap, izuzetno važnoj i samostalnom prvom mestu, živeli:ziveli
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Odlicna utakmica, samo bih iskoristio priliku da pozdravim "profesionalce" cigane srnice i stojkovica.

I konstantno nas zakidaju sudije, tek na par mesta se moglo procitati da je sudija koji nas je ostetio protiv rada kaznjen.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
С друге стране, ,,цигани,, би да дижу општенародни устанак спроћу Толета, јербо нит су победили у Крушевцу, нит им је судија свирнуо звезданестерац...
Какви људи, каква држава...
Малопре, на Арени реприза наше утакмице са Чуком, коментатор нема појма, док нам је Звездино дете слало пројектил у мрежу, он гледао у неке статистике...нит је видео да се тај спрема да нам га забибери, нит је видео гол...
У овој држави, и од оно мало људи које има посао, много њих благе везе нема са послом на који их је неко довео...
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Povreda je prošlost, Volkov u stroju
Vladimir Volkov je počeo da trenira sa ekipom. Povreda je prošlost. Trener Marko Nikolić moći će da računa na levog beka za utakmicu sa Totenhemom.

Volkova nije bilo u timu Partizana još od 16. avgusta i gostovanja Radničkom u Nišu. Tada je već u 39. minutu prinudno morao da ustupi mesto Nikoli Gulanu.

(Izvor: Zurnal.rs)
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.037
Reaction score
14.696
U sredu se igra Kup Srbije 1/16 finala i nas mec sa Bezanijom na Vracaru ce prenositi Arenasport od 16:00h. To je vest za one koji ne mogu da dodju, a ko moze pravac Vracar a pre toga Kragujevac u nedelju pa da se podrze Marko i fudbaleri.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.463
Reaction score
4.876
Ko nam sudi u nedelju u Kragujevcu?

:banghead:puke
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ma nema brige oko Maje. Generalno, ciganske sudije nam sude odlicno... Sto bi rekao, Munja "Majo nam se covek sam nudi, a mi ga vredjamo! Bas smo stoka." :D

Nama su problem ovi "neutralni", "nasi", itd. A Majo, ako je imalo lojalan, nije lud da pravi problem ciganskoj harangi na Toleta, time sto bi nas ostetio. Videcemo vec...
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Majo je sudio i Radničkom i ciganima ovde, pre dve sezone, tad su cigani izgubili mnogo bitna 2 boda u borbi za titulom, mogao je tada da dobije prelaznu ocenu jer nije navlačio na cigane nešto, da nije ,,sjajni'' Majo propustio priliku da isključi kasalicu zbog onih udaranja. Zanimljivo je da opet sudi ovde kad dolazimo mi... Valjda će biti ok.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
U svakom slučaju moramo biti krajnje ozbiljni. Nije ovo onaj Radnički sa početka sezone a i sa Bekvalčevim ekipama skoro uvek teško izlazimo na kraj.
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
ma dal je mogucee? :D

Je li može još veća slika? Uzgred, o zameni trave već je pisano na drugoj temi.

WebCrew edit
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Volkov jke naš JEREMIJA!

842373-jeremija.jpg
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Paklen raspored nas ocekuje, mnogo gostovanja i sada cemo videti da li mozemo na vise frontova igrati . Plase me malo ove povrede pojedinih igraca , a pri ovako gustom rasporedu svaki igrac nam mnogo znaci u rotaciji . Nadam se da cemo sutra uspeti da ostvarimo vazna tri boda i zapocnemo ovu seriju gostovanja kako valja. Srecno Crno-beli !
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Sahrana Milana Galića nije vest koja je usko povezana sa Partizanom iz sezone 2014./2015.-e, ali kako će se svi sa teme o Ligi Evrope uskoro preseliti ovde da nastavimo da ,,pričamo,, o našem Partizanu, želeo sam da kažem da je na zvaničnom sajtu Božo Koprivica napisao tako neopisivo dobar tekst o Galiću, da sam prosto morao da vas sve pozovem da to pročitate i uverite se...
Sa nečim se možda tamo nećete složiti, ali svejedno...

Ni ja nikada nisam gledao Galeta, ali imamo takve značajne i posebne ličnosti i događaje u našoj prošlosti da to mora da se pamti i čuva - kad već nema puno sačuvanih dokumentarnih snimaka...
Mislim da bi mnogo značilo i Partizanu iz 2014./2015.-e, kada bi današnji fudbaleri bili bolje upoznati sa istorijom kluba i klupskim legendama - drugačiji je osećaj kad znaš da si nasledio dres nekog slavnog prethodnika, a ne da ga nosiš samo eto tako, slučajno...

Zamislite samo ko će i kad smeti (usuditi se!) da obuče Saletovu ,,dvadesetdvojku,, kad se čovek ,,penzioniše,,?!
Treba potencirati priče o našim velikanima, ne zbog prošlosti, nego zbog sadašnjosti!

Mislim da je medalja koju su osvojili košarkaši velikim delom bila i zasluga toga što se jedna živa legenda i ,,tradicija,, (Sale nacionale i tradicionale), prihvatio tog posla - kako igrači da pruže malo, kada im on sedi na klupi?!
Tako i ovo što ja pišem o fudbalu - kako da ne izgineš u Kragujevcu (i bilo gde) za grb i dres koji nosiš, kada su taj dres i grb nosili neki velikani...
Samo, treba znati nešto o tim velikanima...

Čak, imam utisak da u tom našem sjajnom nizu asova u raznim generacijama - Bobek, Milutinović, Galić, Vukotić, Ilić i nije bilo nekog samoreklamerstva, nego umesto toga, češće - upečatljive skromnosti!
I, baš zbog toga, još jedan razlog više da ih cenimo, pamtimo, i da se ta tradicija nastavlja...

Još jednom odužih, promešah teme ko naš trener tim protiv pevaca, ali neka - da se ne zaboravi šta smo bili, i šta treba i da ostanemo i budemo...
A ti, naš Partizane - sutra popodne u juriš, kao što ti i priliči!
Ajmo crno-beli, ajmo momci, u borbu i u slavu - napred Partizan!

:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top