Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.468
Reaction score
4.920
Samo dva utiska sa ove utakmice:

1. Lazović već duže vreme igrač manje, ali gospodin iz nekog razloga ne sme na klupu...

2. Marko Nikolić uvođenjem Marinkovića u igru predao meč mnogo pre kraja utakmice...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.259
Reaction score
1.978
Локација
Подгорица
БГ курва се враћа у игру, НС курва је испред нас уз меч више. А следећи викенд долази НС курва која нас на ЈНА у последње вријеме итекако добијала.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Bruka i sramota, ali ajde da ne vredjam naše divne fudbalere, nije kao da su nas obrukali i u Evroligi rezultatom 0:4 kod kuće.

Šta se desilo Volkovu i da li možemo da vratimo Miljkovića pa makar i igrao levog beka?!

Stvarno nemam reči, dobijeni derbi pada u vodu, hvala vam.

Primecujem te na ovom delu foruma samo u ovakvim situacijama.
Mogao bi malo da se posvetis svom idolu, cujem da je sinoc imao performans sa tehnicarkom sportkluba.
Junacki, kao i ti.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.124
Reaction score
16.069
Локација
Храм фудбала
Николићу требао си и муда понијети са собом из Београда. :banghead
Ово је само твој и ничији друго пораз.
Шта који курац више Грбић ради у тиму, кад већ годину и више није спреман да одигра више од 45 минута:puke Пусти Луку барем ће издржати на ногама 90 минута.
А за оно што је промашио требао би да крене путем Трајковића.
Шта представља Маринковић у тиму Партизана? :pop
Наравно зашто би ушао Фофана кад губимо само 1:0 :pop:puke
А ако већ не смијеш мијењати Шкулетића и Лазовића који су данас били катастрофални, онда брате одеш са клупе па нек један од њих буде играч/тренер и ту направимо додатну уштеду.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Имамо Дарка Божовића на голу, ЈТЖМ!
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Rekoh posle Besiktasa da mi igru nemamo, sve je to na ua i na silu pa kad ovi seljoberi iz Jelen lige ne umeju da daju gol, eto danas i Jovancic ume kad je gol prazan jer katastrofalni Lukac pliva a Jezdimir vezuje pertle umesto da pridje igracu ili napravi ofsajd zamku.


Sve u svemu tragedija, ne poraz nego bezidejnost, jadnost, nemoc...

Danko Lazovic nije fudbaler on je decko rekreativac ali non stop ide Skuletic-Lazovic do smrti, Fofana nije zasluzio sansu e moj Marko, gde je mali Saponjic da ne gledam ove rekreativce?

Pa lutanje, cas Dzigi cas Pantic ne zna se casnog krsta, Marinkovic ko na pijacu nigde plana i programa...

Nismo imali igru ni kad smo pobedjivali, guzili smo se i davali golove ovim dziberima domacim, Jagodina je ipak malo ozbiljniji livadar i rezultat je tu...ceka nas OFK i Vojvodina paklen raspored sa ovakvom "igrom" cigani ce nas preteci na kraju jeseni jer ce opusteno da zatvorre to uz par penala....
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Grbic blage veze nema. Luka je uvek bio korisniji od njega.
Lazovicevo proseravanje je dosadilo i Bogu i narodu!

Volkov kao muva bez glave i totalno neznanje i izgubljenost.

OVO IGNORISANJE FOFANE JE POSTALO VEC KRAJNJE BEZOBRAZNO I PATOLOSKO!

Marko prestani da se blamiras!
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Небитна је Јагодина, атмосфера је била пр&#107

Не знам шта је вама. Хајде мало да причамо о навијању, о дивној атмосфери. Упалило је против Бешикташа, што неби упалило и сад. Кад смо тада користили циганске форе и кад нам је тад било важније које су се песме певале и колико нас је било на трибини уместо шта смо радили на терену зашто би сада то било мање важно. Небитан је Бешикташ, битна је Јагодина? Е зато што нам је небитан Бешикташ деси нам се ово у Јагодини. Карма је курва, мајку јој њену. Не постоји небитна утакмица и пријатељска је битна, а камо ли европска и првенствена. Али шта ћеш битно је како смо навијали и колико нас је било, додуше кореографија је мало подбацила, али поправићемо следећи пут.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Pa zar nisu najavljivali u 19 sati, mada se negde prožimalo da je u 5, ja ne proverim, sad uđem u kuću i imam šta da vidim. Bolje što nisam gledao, kad najviše treba da se zapne useremo motku, mada smo možda odigrali 3 za 3, pošto ovaj predsednik Jagodine ne zarezuje cigane. U svakom slučaju kako pročitah na sajtovima debakl od igre i promašaja, ccc:banghead Nemam snage da se nerviram, kako mi i sudije vraćamo cigane u igru, prosto smešno...
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
841
Reaction score
2.912
Poraz pretrpljen od Vladimira Jovancica je poslednja prilika za Marka Nikolica da jednom prelomi.Ako Vojislav Stankovic i/ili Sasa Markovic jos jednom do kraja sezone zakorace na teren, Dragan Djuric u mojim ocima nece snositi ni promil krivice za sve lose sto nam se eventualno desi do kraja sezone.

Toliko sto se tice onih koji ne znaju.Sto se rice onih koji znaju ali iz zabole kurac, da sam trener, Danko Lazovic bi od sutra trenirao sa Teleoptikom, cisto iz plemenitih razloga kako ne bi bio besposlen dok ne pronadje novi klub.

Svima ostalima podrska, pogotovo Petru Grbicu.Idemo dalje...
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
578
Reaction score
2.304
Ne shvatam MN koji kurac ubacuje Marinkovica?? Grbicev promasaj je sramota ono ne sme da se desi kad se juri rezultat.Lazovic danas dosta netacnih pasova.Sledi nam paklenih 7 dana , Zvezdina filijala i provincijski klub koji se nada da moze do jesenje titule. Ocekujem kradju u obe utakmice.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.995
Reaction score
8.136
Nikolic UZASNO postavlja igru od pocetka, jos jednom baceno prvo poluvreme u vodu.

Lukac osredan golman, nije za Partizan.
Rumeni je morao igrati od pocetka.

Ali sta je promasio Grbic :pop

Ovo je Nikolicev poraz.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.130
Reaction score
26.608
Локација
ante portas
Znao sam da nam Jagodina neće leći.
Jaka zadnja linija,baš čvrsta,visoki štoperi konstitucijski i gradje kao Škuntelar,mogu fizički da mu pariraju u duelu.Tu visoke lopte ne prolaze.Naša desna strana mrtva bez Vuleta koji tu dopunjuje napred nazad.
Vezni red tanak da svojim umećem i kreacijom stvori dominaciju .
Prosipamo ono što smo krvavo stekli,dok se neko na drugoj strani otimačnom približava.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.124
Reaction score
16.069
Локација
Храм фудбала
Sudiji majku jebem cigansku za ovu perfridnu kradju i seckanje igre sa mali milion faulova, a ovim igracima Jagodine sto su se izlezavali ko poslednje picke zelim da tako leze na odeljenju za dijalizu.

Juce se gurbetima svira smesan penal i ponistava Sremu cist gol, a nas ovde na noz docekaju ova govna. Cigansko prolece je pocelo u Oktobru, a sigurno se nece smiriti posle ovoga vec ce i dalje biti Tole lopove dok punom parom radi zvezdanesterac i protivnici se sklanjaju pred talentom novog Falkaa. :pickaciganska

Немој брате да се циганишемо, ово вечерас нема никакве везе са судијом или неком циганском завјером.
Изгубили смо зато што смо играли као највеће пи.кетине, а кад тако играш онда ово и заслужиш.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.254
Reaction score
2.863
Al' smo "jalovo" izgledali pa to je strasno. Sto rece Vlad, koji vise djavo nabacujete lopte na glavu kad ne znam jesu li nasi ijedan duel dobili? I zar iz tih 11 kornera ne moze i neka akcija da se odigra kad vidis da ovako ne moze?

Iako nisam ocekivao da cu to reci, ali Dzigi je veceras jedini uradio nesto. Ne znam na koje silne stopostotne sanse Nikolic misli (u izjavi Areni). Mogli su da nam daju jos koji.

Grbica i Volkova ne bih komentarisao. Ono je smijesno.
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Mi smo carevi sami sebe da zajebemo.
O d verovatnih +7 ,ko zna dal ce uopste biti plus.
Blam blamova.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Ja nisam video veceg demagoga od trenera Nikolica,ni jednom da kaze protivnik je bio bolji,mi nemamo blage veze...kaze valjanje po terenu,pa sta si ocekivao mozda limun!?Nema vajde dok igra Lazovic koga nikako ne sme da izbaci,Lazovic koji ne ume coveka da predribla a kamo li da da gol.Ne znam sta je skrivio Luka koji kakav god da je ostavlja srce i nije malodusan kao mnogi.Skuletic nije u formi i vreme je da greje klupu,ali Demagog to nece uciniti.
Ninkovic...ja bi sa njim ovako.Pustio bih ga da igra stalno i bez nervoze da bude opusten,pa bi posle 10 ak utakmica prelomio sta s njim.
Pa kad ove jagodince ne pobedismo sa dna tabele koga cemo,ovi imali samo 2 pobede do sad!
Bruka i sramota...Djuro ti si kriv za ovo sprdanje!!!Jebalo te saopstenje govnaru!!!:puke
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top