Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Koga još interesuju prečke i stative, sad kad je radna zajednica na ivici egzistencije. To je sve zbog šiptarskih baklava.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Цигани има лагано да нас одраде, и да нам ставе тачку на ову сезону и баце у борбу за опстанак.A нам све се побједе је неуспјех.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
I pre ove utakmice sam rekao da ću sačekati prve dve utakmice pa onda dati ocenu.

Cenicemo na kraju sezone, nama je jedini rezultatski imperativ obezbediti Evropu i Kup, a na taj rezultat nece presudan uticaj imati prve dve utakmice.

Ja nisam odgledao utakmicu pa ne mogu ni da komentarisem puno, ali svakako Tomicev poraz, dosta nelogicnosti u sastavu, izmenama, ocekivao sam vise od njega, cak i za prvi mec.

Petrovic na zadnjem veznom, ocigledno veliki promasaj, Jevtovic nije neka klasa ali ima daleko vise utakmica iza sebe u dresu Partizana i pokazivao je odredjeni napredak na pripremama.

Kapiten ceo mec na terenu, jos veci promasaj, ako je Tomic vec prihvatio sto nije stiglo pojacanje na sredini, Lukicu je morao dati punu minutazu i slobodu u igri, izrabljivanje Kapitena je nebulozno u ovom trenutku.

Birmancevic desno, iznudjeno resenje, kao sto sam rekao jedina neresena pozicija i najveca zamerka Ilievu i Tomicu, znali su situaciju oko Andrije i oni nisu trazili zamenu za Andriju a pritom su oterali sve igrace koji su to mogli da pokriju daleko bolje negoli Birmancevic, kad smo Luku, Trujica, Knezevica dosad vukli mogli smo jos jednu polusezonu jednog od njih kad je takva situacija.

Fofana u spicu, moja najveca zamerka Tomicu, odrekao se Abua, a zeli Fofanu u timu, ocigledno je i on sad shvatio koliko je pogresio, ali sad je vec kasno kad su vec javno rekli da je Abu na prodaju i da im ne treba zamena, sad nema nazad i to su zasrali.

Ne mozes da ubacujes dete od 16 godina da ti vadi kestenje, katastrofalna odluka, da ga je stavio od pocetka pa ajde, al ovako

Izmene, gde je Jevtovic, gde je reakcija sa klupe, nedopustivo je da vodis i da primis go iz kontre, nismo kontrolisali mec ocigledno.

Nadam se da Tomic brzo uci, bice to sasvim druga postava protiv gana, ocekujem reakciju i vise verujem u pobedu posle ovog meca, negoli sto sam verovao ranije.

Ja svakako ne menjam misljenje lako i necu pljuvati Ivicu i Ivana jos, svakako da rade najbolje sto znaju, svakako da imaju gresaka, ali dok te greske ne postanu ucestale imaju moju podrsku.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.391
Sta ti decko pises... kad je vec Tomic PRIHVATIO STO NIJE STIGLO POJACANJE U SREDINU, OCIGLEDAN TOMICEV PORAZ, ZAMERAM NJEMU I ILIEVU STO NISU TRAZILI ZAMENU ANDRIJI...??? Pa da li si jebeno normalan?

Pa jos dajes analizu ovog tima, a o upravi ni reci, jos im produzavas rok do kraja sezone, kao tad ce sve biti u redu!?

Alo bre, pa uprava jeste JEDINI KRIVAC za ovu katastrofu od sezone, nijedan napredni spin tu ne pomaze. Ono pomalo neukusno NUSKNVP, mirne duse moze da se zameni sa Neko Umre Svako Ko Razara Partizan Iznutra. I jos vise oni koji to podrzavaju i pene ovde da bi to nekako opravdali.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Tomić i Iliev nisu nikakva sportska priča.

Iliev je UPRAVA, Iliev zna za koga je došao da radi i vidim da uživa u tome (uz pomoć droge).

Tomić je prodavac magle. Prodao je i meni maglu, priznajem. I kajem se što sam ispao glup i naivan po ko zna koji put. Već u prvoj utakmici je pokazao da je svirač kurcu. Da je ekipa odigrala dobro, pa nije imala sreće, OK. Ovakav nastup u prvoj utakmici, skandal. 1 šansa za 95 minuta, posle solo prodora i gol posle solo prodora. To je sve što je vežbao mesec dana. :puke


Mogu oni derbi da dobiju slučajno, ali znam da će odmah sledeću posle derbija da izgube. Lagano.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ako može konkretnije, koja govna, pošto ih ima u više struktura - iz uprave ...?

Verovatno si već saznala, ali red je da se odgovori. Kumovi Vazura i Nedić mlađi su se pokačili. Ne znam tačno koji je razlog, i ne interesuje me puno da saznam mada ću saznati, ali ono što provereno znam jeste da je Nedić psihički labilan i da to uopšte nije naivno.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Verovatno je nedić pojebo vazurinu kurvu ili nešto slično.
Nedić junior je klasični Joffrey Baratheon.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Jeza me je prošla kad sam video sastav danas. Bolju ekipu je izveo kizica u novom pazaru. Mi smo dozvolili da nas popiša tarzanov klub sa gomilom ciganskih isprdaka kao što su avramovski, planić, vukobratović itd... jebem ti život koje poniženje.

Preiskusni Šaranov je rezerva jednom Kljajiću, koliki je tek onda on kurton od golmana. Mare Jovanović jedan od meni najdražih likova koje sam gledao kod nas. Ogledao sam bukvalno svaku njegovu utakmicu u Partizanu od prve do poslednje, na JNA svaku i uživo. Borben i požrtvovan igrač ali realno rupetina. Ta Ivicina priča da je on komandant odbrane i najbolji štoper poljske lige u to samo budala može da poveruje.

M. Stevanović je klasičan izdanak naše škole to je neka pozicija desni bek-štoper a u stvari kiksara. Nastavlja niz Rnić, Srđa Knežević, M. Jovanović, Miljković. Na Vulićevića je povreda nažalost baš ostavila traga, šteta i dalje se nadam da će se vratiti u formu. Petrović je komedija kao i Fofana, čisto gubljenje vremena. Brašanac mi je drag ali on je realno prosečan igrač a i kao takav je trenutno najbolji. Sale kapiten već u petom minutu kad je bio korner mislio sam da će da se sruši, kako je izdržao 95 minuta pojma nemam.

Najtužnije od svega je što može vrlo lako da se desi da se totalno ubiju u pojam stvarno talentovani klinci. Bogosavac, Vlahović, Mihajlović, Birmančević, Milenković itd. Mogu oni da budu starteri kad pored sebe imaju neku kičmu tima i igrače na koje mogu da se oslone. Kao nekad Stojković-Krstajić-Moreira-mlađi Sale-Kleo. Ali oni imaju nažalost Ivicine i vazurine boNbe.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
To je to kada kao klub dopustis da te bilo koji igrac/manadzer jebe i titra.

Proveli smo zadnjih i najvaznijih 15 dana priprema oko Zileta i njegovog ostanka/odlaska i sada dodje jedan drugi igrac, slucaj Abu, koji je igrao par meseci kod nas i nadrkan jer ga klub ne pusta da predje u drugi. To samo ima kod nas a i sami smo krivi. Dopustili smo da udjemo u polemiku sa Ziletom, sto je vec velika greska bila. Tu smo morali da resimo za dan slucaj i onda ili da igra pod tim uslovima ili odma u Teleoptik. Ne nego smo se "cenkali" ko na pijaci sa pola njegove familije i bivsim igracima. Normalno sada svaki igrac ima muda da pokusa barem da izgura svoje zelje i planove (u ovome slucaju Abu!).

Niko nas ne shvata ozbiljnim klubom pa samim tim i gubimo bodove. Neko ce reci da nam ne valjaju igraci, da ne valja trener, losa taktika bla bla bla,.... nije tacno... pre smo za druge vazili kao Real, prosto su se ukenjali kada su igrali protiv nas, povuku se i samo mole boga da ne prime 5 komada i to nebitno u kakvom smo mi stanju bili i sa kojim igracima smo igrali.

Sada vec od pocetka ove sezone su uvidili da mi nista nismo posebno, da smo se kao klub raspali i sada svi igraju protiv nas, ne brane se nego ljudi igraju jednostavan fudbal i to nas rusi jer nismo navikli ni kao klub a ni ti igraci na terenu. Jednostavno smo izgubili ceo nas autoritet i taj se ne povraca nazad sa zvucnim pojacanjima nego sa pobedama, titulama i dobrim igrama a to ce trajati par godina da podignemo opet nas autoritet na mesto gde je i bio!

Nista ne moze preko noci a kamoli ne to!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Tomic izvede desetu postavu...
Izgubimo iz 2 u 1 od tima koji je isto uradio sa gancima samo u korist ganaca...
I vi pricate o nekoj taktici, a sve vam ispred nosa proslo... :pop
Lopovi ne bi bili lopovi da ne kontrolisu onoga koga su licno postavili...
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Fofana u spicu, moja najveca zamerka Tomicu, odrekao se Abua, a zeli Fofanu u timu, ocigledno je i on sad shvatio koliko je pogresio, ali sad je vec kasno kad su vec javno rekli da je Abu na prodaju i da im ne treba zamena, sad nema nazad i to su zasrali
.[/QUOTE]
Buraz sta mlatis?
Nije se Tomic odrekao abubakara vec on ne zeli da igra
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.190
Reaction score
18.558
Локација
U Kinšasi
Govna su nas i u fudbalu i u kosarci sveli na cistu improvizaciju. U ovakvim okolnostima sa uspehom mogu da improvizuju samo madjionicari. U basketu smo jednog potrosili, drugi je sad tu, ako nam treci bude trebao, njega ni na vidiku. U fudbalu, na zalost madjionicara nemamo, pa nam ostaje da gledamo totalno srozavanje sa ili beskicmenjacima na klupi, ili nerealnim likovima koji precenjuju sebe, a potcenjuju situaciju u kojoj se nalaze. Videli smo kako je to proslo u basketu sa Bozicem, prosto je moralo tako da bude. Finale kupa u basketu i mlacenje cigana u dve utakmice je potpuno nestvarna stvar, ko misli da je to proizaslo iz nekog sistema, taj je u gadnoj zabludi. U fudbalu nas cega duga i tiha patnja.
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Kao što sam pričao dok su na klupi bili Milinković i Drulović, istu priču ću ponoviti i sada, kada je na tom mestu Ivan Tomić. Dakle, niko ovde nije lud niti bezobrazan da za stanje u klubu ili za ovakav igrački kadar optuži ikog drugog do upravu kluba. Ali, niko, pa ni trener i igrači ne smeju ostati pošteđeni kritike. Kakvi god bili, naši igrači imaju kvalitet za mnogo više od ovoga. I za mnogo bolju igru od ove. Dakle, krivi su i oni, ali je i trener kriv samo tako. Ivan Tomić je ista neznalica kao i Milinković, kao i Drulović. Sledi derbi, prilika da se dignemo i donesemo napokon neku energiju i pozitivnu atmosferu. Ali, kako biti optimista posle onakve... ne mogu je nazvati igrom, protiv OFK-e? Ono je takva degradacija fudbala, takvo skrnavljenje igre, da ja veću sramotu od naše igre skoro nisam gledao. Šta su oni radili, trenirali i uvežbavali, samo oni znaju.
Zna se da riba smrdi od glave i ko su glavni krivci za sve ovo. Ali, u ovom trenuku bi nekako najviše voleo da svakojakim psovkama i uvredama ispolivam našeg sportskog direktora. Toliko mi se zgadio da nemam reči.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Dakle, Tomić je kriv što je Božinov nahvatao virus, što Abu neće da igra, a Fofana nije profesionalni fudbaler. Ne bih da vređam igrače, ali Vlahović je pokazao više od njega za 20 min.
Za Ivana Petrovića tek ne znam šta da kažem... bolje ništa.
Abubakar ako sad nije u Zemunelu sa Andrijom, onda se Iliev i definitivno drogira, a Tomić je pod bensedinima verovatno.

Bez Bože, Alena, Bandalovskog i Evertona, maltene bez pola ekipe, to je tako... ajde sad da vidimo drugu priču u subotu.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Da vidimo,mozda izadjemo sa blok opekama i mistrijama ispred gola.
To nam je i bila primarna djelatnost trenera od 2009-2015.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
Nas najveci problem nije ni trener ni ostale protivnike nego lopovska uprava koja sedi u klubu, i koja nema namere da klub postavi na prave staze, staze uspeha. Tomicu zameram sto se prihvatio mestu trenera koji jos je zelen da sedi na klupi kako sto je klupa FK Partizana. On po meni vec od ponedeljak biti bivsi trener kluba jer ne gledam kako moze da dobije napaljene cigane, ej upravo oni nam beze 29 boda ni Barsa ni Bajern da je igrao ovu tramvaj ligu ne bi imao tolku razliku. Kako vas nije sramota da jos sedite u klub ako imate imalo morala i samokriticnost u sebi vi biste sami otisli. Na sta je juce licio FKP na provincijsku ekipu koja ide da odigra utakmicu radi reda, isto ce biti i u subotu. Igraci nemaju samopouzdanje niti kvalitet da ostvare sto bolji plasman. Kako da igraju normalno kada je sve u klubu nenormalno kako mozes da dozvolis da te igraci ucenuju spreman sam ili nisam spreman da igram, hocu necu novi ugovor nazalost od svega ovoga mi najvise stradamo jer nas boli stanje u klubu u koj se on trenutno nalazi.I ovo sranje ce jednog dana proci ali sto brze to bolje posle kise obicno ide sunce.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.993
Kad je ova uprava dosla na celo kluba, u igrackom pogonu su imali Drincica, Lazovica, Skuletica, Zivkovica, Lukaca, Volkova, Branka Ilica...za trenera su imali Marka Nikolica.
Imali su dve varijante:
1. Da su u klubu ljudi koji zele dobro Partizanu, oni bi vecinu ako ne i sve, od gore pobrojanih zadrzali, uz trenera naravno, i dodatno nadogradili tim, bas prema viziji Marka Nikolica.
2. Ljudi koji zele da uniste klub, ili da ga svedu na nivo treceligasa, gde ce se svako izivljavati nad nama, bi uradili sve suprotno, rasprodali bi sve i doveli neke trecepozivce, doveli trenere bez znanja...
Sta je ova uprava uradila? Svi znamo...
I onda neko ovde napise kako je pljuvanje uprave zapravo ponizavanje igraca?! Budi Bog s nama...:prekrsti
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
I dovodite Danka odmah, bagro!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top