Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Desava se da nema mesta u 18 ni po jednom osnovu.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
I mene interesuje šta je sa Grbavim.

Mimo toga, sad je prilika da pružimo šansu malom Miladinu na desnom beku, bio bi red.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.938
Reaction score
13.936
U sredu je utakmica sezone svih sezona i valjalo bi da odmorimo kompletan sastav. Samo bi Balazica ostavio, Zivkovica na golu (mada nije na odmet da sansu dobije Kljajic), Babovica jer nije kurcom mrdnuo ali bolje da igraju malo Lukic ili Sale i to je to...Vulicevic je pretrcao kao solunac ovu utakmicu i ako sad ne odmori ja cu da mu se klanjam ako izdrzi narednu utakmicu u visokom ritmu. Stvarno je vreme da Miladin dobije sansu...za pola meseca smo odigrali 5 takmicarskih utakmica i nekako mi deluje idealno da skoro svi koji su standardni preskoce ovu utakmicu, akumuliraju tih 5 utakmica i zdrobe rumunske cigane u sredu punom snagom....
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.362
Reaction score
208
Локација
Република Српскa
Slazem se sa vama u vezi odmaranja igraca za najvazniju utakmicu ove sezone.
Nadam se da ce Milinkovic sutra dati sansu Bogosavcu.

Evo sta nam se desava sa napadacima,Bozinov se povrijedio i sad smo ostali na jednom spicu, a ne smijem ni da zamislim da se nedaj boze Jevtovic povrijedi ili dobije neku suspenziju.

Napadaca i zadnjeg veznog moramo da dovedemo, po kvalitetu smo slabi i na lijevog boku ali ima ih pa nek se mijenjaju.
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
809
Reaction score
85
Ma kad imaš kondicionog trenera kako treba ne bi tu trebali ništa odmarati kako Messi i Ronaldo nikad ne odmaraju i nikad ne izlaze iz igre a odigraju godišnje još jednom toliko utekmica kao Partizan ???
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.938
Reaction score
13.936
Pa Mesi nije vrhunski igrac samo zbog tehnike i uma nego i zbog vrhunskih fizickih sposobnosti bez kojih ne bi bio to sto jeste vec bi igrao na dosta nizem nivou :) Pa kad bi nasi bili fizicki toliko spremni prolaz u LS bi bio samo formalnost ali taj nivo spremnosto nije nesto sto moze da se utrenira....to je isto kao kad kazes Mesi ima neverovatan um trebao bi i Babovic da bude takav :D Nas kondicioni je izvukao 100% iz svakog igraca i to je njegov posao. To sto Babovicevih 100% i Mesijevih 100% nisu ni priblizno na istom nivou je druga prica.....cccc sta pricamo mi :D Ma poenta je da dosta igraca mora da odmori ako mislimo da odigramo 100% u sredu....
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.267
Reaction score
3.037
Jbt,ja da sam na Babovicevom mestu i da citam ove komentare(dobro mozda on ne cita,ali sigurno zna sta mislimo o njemu) otisao bih iz kluba pa makar igrao zonsku ligu ...:wink:
Icepaste ga ovde ...
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Veruj mi,probudilo smo inat u njemu i tek ce on da nas ubija njegovim potezima.Moze da radi sta hoce i dokle hoce,a do penzije ima jos dugo.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
plasim se da ce nas trener opet izvuci dosta jak sastav.
ne bih me cudilo da vulicevic opet bude starter.
cenim:

zivkovic
petrovic,vulicevic,brazilac,cirkovic
jevtovic,lukic,brasanac,ilic,ninkovic
saponjic.

a od meca sa pazarcima ocekujem x. nadam se da necemo izgubiti
 
Последња измена:

El Fenomeno

Početnik
Учлањен(а)
06.09.2012
Порука
124
Reaction score
2
Локација
Provincijski Urugvaj
Mislim da ce odmoriti vecinu tako da je to prilika da oni sa manjom minutazom dobiju sansu a opet ce to biti ekipa koja moze da se nosi sa Pazarom.
Ilic, Lukic, Saponjic, Trujic, Ninkovic....ne pamtim kad smo imali na klupi igrace koji kvalitetom ne zaostaju za onima u prvih 11.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.520
Reaction score
5.187
Jeste bitno odmoriti igrace, ali je bitno i dobiti Pazar, a to nece biti ni malo lako.

Ocekujem da Milinkovic izvede dosta jak sastav. Abu i Bozinov su vec van stroja, eventualno odmoriti Vuleta i to je to.
 

skvang

Početnik
Учлањен(а)
11.11.2010
Порука
160
Reaction score
8
Локација
Vracar
plasim se da ce nas trener opet izvuci dosta jak sastav.
ne bi me cudilo da vulicevic opet bude starter.
cenim:

zivkovic
petrovic,vulicevic,brazilac,cirkovic
jevtovic,lukic,brasanac,ilic,ninkovic
saponjic.

a od meca sa pazarcima ocekujem x. nadam se da necemo izgubiti

S tim što ja verujem da će na taj sastav igrati Bandalovski i Bogosavac, kao možda i Trujić umesto Braša..

Idemo sa drugim timom, i tako i treba da bude.. A dobićemo i u takvom sastavu lagano. Demonstracija sile i modernog Partizana. :D

Inače, da potkrepim ovo moje "ramišljanje" jučerašnjom anegdotom. Sale je rekao pustite me sa klincima (levo ridji, desno...) i ima da ih razbijemo! :buhaha

Takođe, jednu od najlepših utakmica na pripremama smo odigrali kada su igrali Otac i klinci. Gledaju ga kao u boga, poginuli bi za Saleta.

Sve u svemu, očekujem nikad lakšu pobedu za vikend!
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Pres pred utakmicu Novi Pazar - Partizan

Abu spreman za sredu, Božinov čeka kontrolni pregled u ponedeljak, pa će se posle toga znati da li će i on nastupiti.

Protiv NP, kombinovan sastav, Kiza kaže nešto slično kao protiv Jagodine, mada će tačno odlučiti pred samu utakmicu, kojih 11 igrača će poslati na teren.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Ajmo Šampioni sutra da najzad dobijemo Novi Pazar i da pobegnemo cigansko-lopovskoj drolji još više, i ujedno napravimo još bolju atmosferu pred Steauu:D:
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.255
Reaction score
2.870
Sutra obavezno odmoriti igrace, a turiti Babovia da igra ne bi li ga neko slucajno i zakacio po nogicama. Dobro je sto nam se igraci oporavljaju. Vjerujem da ce sutra biti tvrdo, ali mozemo laskse da disemo nakon remija cigana.
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Treba sad da iskoristimo što su cigani u kanalu. Sve treba dobijati, jer smo za klasu ispred njivaligaša, nabiti razliku bar na 10 bodova i onda je održavati do kraja, kako bi mogli mirno da udjemo u PO.

Vreme je za pobedu u NP.

Srećno crno-beli!

:napred Partizan
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Ružnal (gistro) otklanja dileme oko sastava (ili kucamo na vrata zaboravljenih asova) : Ž.Živković , Stevanović, Ćirković, Ostojić, Bogosavac, Lukić, Grbić, Ilić, Ninković, Trujić, Kojić.

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/...huktali-parni-valjak-subota-17-casova-sastavi

Ukoliko bi najava tima kojim slučajem bila tačna, prijatno bi me iznenadilo produktivno, hrabro i ambiciozno razmisljanje trenera.
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Samo Luka umijesto Ninkvića i I. Petrović umjesto Kapitena.
Izeš Pazar i utakmicu u kojoj možeš maksimalno osvojiti 1,5 bodova (vjerovatno i manje zbog zaoukruživanja) a očekuje te utakmica sezone, da ne kažem i petogodišnjeg ciklusa. Izvesti bilo kojeg potencijanog startera za utakmicu sa Rumunima bi bilo krajnje neozbiljno.
Ninković bi mi se načekao da opet bude u konkureciji za tim. Ali, dobro, to sam ja, jel'.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.310
Reaction score
18.798
Локација
Kej Republika
Mislim da nema ništa od nekog drugog tima, mislim da ćemo napraviti sam par izmena. Dve su prinudne, Abu i Valeri, mozda jos Vule i SB.
Ja se sećam i nekih kup utakmica gde smo istrčavalu u najjačem sastavu.
Voleo bih dosta rotacija ali Kiza nema taj kredit. Mora dobiti NP.

Što smo opet bez navijača dole?
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.362
Reaction score
208
Локација
Република Српскa
Cigani znaju sta rade,svesni su toga da se bodovi polove i da ovi kiksevi nisu nista strasno.
Tako da ni mi ne trebamo da dajrmo neku veliku vaznost ovoj tekmi protiv Pazara, prioritet svih prioriteta je Steaua i odmoriti sve igrace kojima je odmor potreban.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top