Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kokeza odjebi u cmarkanu gdje ti je mjesto
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.309
Reaction score
18.787
Локација
Kej Republika
Ide glavati Slaviša da na baja tamo i maleriše. Ispod sakoa nosi krcunovu majicu, a ispod pantalona dzajkine tange što je nosio u Radmilovcu.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Gledam ko je otisao za Poljsku i lagano smo poveli 3 golmana, a nemamo zamenu na zadnjem veznom i levom beku :pop
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Jbg, igraci donose manje srece nego Kokeza. Vidite da cvjeta i u nase preduzece otkad je dosao sa onog sastanka na kom je umotan.

A za parking, znao sam da koriste kad je reprezentacija i jednom sam i vidio redare da cuvaju, ali da cigani parkiraju tu, a jos mogu i da pridju i saraju npr. grafite ili nesto gore, je tek prica za sebe... Strasno.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Jel zna neko sto je precrtan Balazic?
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Kad ce vise ta utakmica jbt. Ovo mi je mozda zadnji post za danas a i sutra. Jer ne ulazim na forum ni da pisem ni da citam na dan tekme. Neko praznovjerije jebem li ga. Nekad ga postujem nekad ne al ajd.

Samo da jebeno prodjemo makar na penale bilo kako znaci sve prohvatam ajde jebemu mater :BB
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Bruka i sramota ovaka kolaboracionisticka i izdajnicka zgadija nije vidjena, Kvisling je za njih mala beba!

Kokeza ide u Poljsku:banghead

Probudite me ljudi recite mi da sanjam!Ovo zlo nas izjeda , majke vam ga nabijem ja parkiram u poprecnim ulicicama cigani me kamenuju kod kolektora da li ste vi zdravi idioti jedni idiotski , poltroni odvratni jebo vas pickousti Hitler!

Gde je Zeljko Pantic da da veceras uvodni komentar "Parking za cigane" genijalan marketing jel u Majamiju?
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Možda neće da produži ugovor?

Ne bi me cudilo da je zbog toga.
Kakvog genija imamo za trenera.. nebitno sto ga placamo jos 6 meseci...
Ne vidim kakav je problem i da odigra pola sezone i ode za dz. Ne bi bio prvi?
Pa sa koliko smo samo igraca raskinuli ugovore i jos verovatno na nasu stetu!?
Ovo stvarno nema logike..
 
Последња измена:

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.122
Reaction score
26.600
Локација
ante portas
Jel zna neko sto je precrtan Balazic?

Koliko sam ja shvatio nece da produzi ugovor,te nema potrebe forsirati ga.Ima manje od sest meseci ugovora.
Da je produzio ugovor ,forsirali bi ga,taman da se uzme neki dinar.

Upadljiva je nesposobnost da mi ne mozemo da uzmemo iole pristojniju paru na Bandalovskom,Bozinovu,Balazicu i tako tim igracima.
Debeli vepar ne bi mogao lubenicu da proda,a kamoli igraca.
Debela veprina kaze ujedno da liga evrope nije prioritet.
Govno veparsko pa od cega da zivi Partizan ?
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ako ja dobro videh ovaj spisak putnika ne racunajuci specijalnog gosta "Slavisu od Eurosalona" mi idemo u Poljsku bez Radojicinog turbo levog beka koga je debela veprina platila 300 000 jevreja i ako se Bogosavac povredi ko nam je levi bek:banghead
A nema ni maherski skautirane vedete Vozdovca pa cak ni Jevtovica tako da ni zadnjeg veznog rezervnog Evertonu nemamo ali je zato tu Sasa Lukic turisticki????

Da palimo kandilo da nas zaobidju povrede na zagrevanju i utakmici jer nas vode teski diletanti!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Tomić se pogubio totalno. Forsira neki šatro autoritet, na silu, pošto to nije.
Uopšte nisam siguran u našu pobedu iako smo mnogo bolji, ali moram da se nadam.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Pa dzaba igrice koje jacaju timski duh tasi tasi tanana i svilena marama, Biljin "City" i ostali rijalitiji kad dodje utakmica sezone raspad sistema, neke otera a neki mu i pobegose.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Koji ste vi kenjatori...

Kada bi se organizovale olimpijske igre u proseravanju, ovaj forum bi uzeo sve medalje.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.931
Reaction score
13.903
Poljaci da su pametni igrali bi bunker i kod kuce ali ne oni su sad jaka ekipa jer su dalii bugarima 3 komada i izvukli bodcinu protiv nas pa ce se otvoriti malo vise jer oni ako hoce dalje moraju da pobede, a mi ne moramo...tu ih ubijamo iz kontri - 2 gola za 15min i laku noc....najlaksa stvar u fudbalu je prepustiti posed lopte protivniku....damo drvosecama loptu neka se makljaju s njom oko centra terena, neka pogrese, a pogresice xx puta i kontrom ih resavamo. Ne zelim opet da gledam kako se setamo sa loptom oko njihovih 16 i trudimo se da porodimo gol....ne umemo da igramo na malom prostoru, imamo jurisne igrace koji znaju da grabe prostor i ne treba da silujemo fudbal onom zajebancijom od igre gde 3 protivnicka igraca uvek stignu da zatvore naseg jednog...
A Kokezi zelim da nas prati sve do 1/16 finala LE....zvacemo ga i na proslavu 27 titule ako treba...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Jevtovic? On kad igra prakticno igramo sa igracem manje na terenu. Bozinov isto tako manje vise, ponekad nesto i uradi jer se mora i to desit po zakonu vjerovatnoce. Balazic posto nije planiran za startera i nece da produzi ugovor nema svrhe da ide. Banda otisao, sretan mu put. Nema tu pune nekog razmisljanja. Jedina zamjerka je sto nismo poveli Miladina kao bekap Vuletu, ostalo nista.

I samo jos da dodam, Lukic nikad nece biti zadnji vezni. On ima muda ali nema zelju ili ga nesto drugo koci recimo strah od tuce sa protivnicima. Brasanac fizicki nije nista bolji od njega ali Brasno je to sto jeste. Ako hoce nesto od Lukica bolje da igra vise prema naprijed kad treba umjesto nekog.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ja nerazumem ove izjave - nece da produzi ugovor, pa nema potrebe da ga vodimo!? Mislim, to je nonsense u rangu jedino jos Ivana i Ivice. Mi igramo odlucujucu utakmicu sezone, u gostima, protiv vrlo nezgodnog protivnika - a opcije u odbrani su (citat sa sajta):

Vulićević, Bogosavac, Milenković, Stevanović Miladin, Gogoua, Ostojić Bojan

U ovakvoj konkurenciji, Bandalovski (bolji stoper od svih gore pomenutih), Balazic (bolji stoper od svih gore pomenutih) i Marko Jovanovic (bolji od svih pobrojanih) ti nisu potrebni. Ili je Tomic vizionar ili je lood. Ne verujem da je toliko bezobrazan da mu je svejedno...

To sto nije poveo Bozinova, mozemo svakojako da posmatramo, ali nekako je fudbalski retardirano da ti vise verujes Djurdjicu koji je dao jedan gol na pripremama protiv osmoligasa i to iz penala i da nemas alternativu. Al' kako god, obzirom da nam posle 10 godina igranja Vazura postavlja nove imperative glede sportskih rezultata - sto bi mi razbijali glavu oko toga...
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH
Miladin je otputovao, nema Miletica...
Bozinov i Leonardo ne putuju jer su fizicki nespremni a Miletic nije u kombinaciji jer je previse fizicki spreman:D
Kod nas to ide sve iz krajnosti u krajnost...
Pokusati resiti sve u 90 minuta. u produzecima i eventualnim penalima sanse su nam minimalne.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.431
Reaction score
4.546
Igra u prvoj tekmi je bila odlicna, napolon smo igrali savremen fudbal... Ne bi komentarisao odluke trenera pre revansa. On sigurno bolje poznaje i igrace i situaciju u timu... Cemu pljuvacina po Tomicu?! Ne razumem... Rezultat je jedino merilo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top