Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.960
Reaction score
27.123
:buhaha:buhaha:buhaha
Profo, svaka ti cast, ti si o pogrbljenom coravku rekao ono sto svi Partizanovci, osim realnih iliti prikrivenih cigana, misle. Krivo mi sto ga onomad Curovic ne dohvati, nosio bi kragnu i dioptriju ko pepeljare, gmaz ciganski!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Profesore, koliko god da me zabole za lažnog Grofa, koliko god ne bih menjao našeg simpatičnog Tutu Bugarina za tri Vijeire, koliko god da ne bih dao brata Evertona za tri Kange, koliko god verujem u to da ćemo im dati bar tri gola (u kojima će svakako, na bilo koji način, učestvovati Boža, Đurđa i Leo), ostaje činjenica da smo u prošlom derbiju jedva jednom uspeli da šutnemo na njihov gol (na sreću kako treba), a da ima već neko vreme kako uopšte nismo pobedili u derbiju, niti odigrali kako treba...
Dakle, verujem ja u našu pobedu, iako uopšte nisam ubeđen da smo ,,na papiru,, ali i van ,,papira,, bolji, ali to u šta ja verujem moraju ovi dole na terenu da pretoče u stvarnost...
A da li je to lako ili nije - ne znam.
Videćemo uskoro.
:napred Partizan
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.474
Reaction score
2.255
Da smo na pocetku sezone imali pravi trener bombe od pojacanja uprava koja radi u korist kluba sada bi prica bila drugacija.Da su cigani toliko jaci nisu jedino sto imaju vise stranaca , kakav je njihov kvalitet videli smo kroz evropske utakmice.Sada je najteze Marka Nikolica koji nazalost treba da se bavi vise improvizacije kako da se u subotu dobije rival.Da se nadamo najboljem pobedi pa makar i Kljajic dao gol sa penala.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Sarlatan iz Brskova je nevidjena trenerska prevara ali posto je trenirao pogorelce i Lokomotivu u "jakoj ruskoj ligi" onda su se o njemu spevali hvalospevi sto za ciganske udbaske medije predstavlja pravu poslasticu, oni bi i od Limenog napravili Murinja da trenira Petokraku.

Sto se tice "ubojitog Superhuga" on je ubojit u sklanjalicama u Evropi nije sutnuo na gol ali mi smo negde izmedju Evrope i superligasa pa nam je ubo golove kad je pijani Kiza skockao tim po Grokovoj meri a u drugom su nas pokrali i prisunjao se, znaci moze da nam da gol.

Tu jedino onaj Kanga ume nesto u manevru i Ruiz mi je nepoznanica , nije spreman a ipak bio je u Lilu.

Cigani su pozadi plac majke Bozije ali mi smo sterilni do zla Boga, ako ih hrabro napadnemo uvaljacemo im 2-3 komada a mozemo plafon 2 primiti u najgorem scenariju, znaci u meso jer oni ne znaju sta je takmicarska utakmica u Superligi, uspava to navika je cudo!
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kolika je meni konfuzija pred sledeći derbi, kao pred retko koji. Toliko stvari koje se dešavaju okolo i unutar ovog našeg fudbala navodi na izrazito jak osećaj mučnine, da stvarno ne mogu da pretpostavim, kako i šta bi moglo da obeleži naredni derbi, osim već nekoliko godina u nazad primetno dominantnih ljudi sa pištaljkom, koji bi trebalo da dele pravdu, a zapravo Mažu(ić) nas fekalijama.
Igrački nismo dominantni, to je jasan produkt programa, koji je u toku zadnjih nekoliko godina, a šta oličava i naša sramotna skupština, tako da cigani uz sva svoja (ispostavilo se) smešna pojačanja, imaju lagodnu situaciju, gde mi moramo da prevaziđemo mnogo toga kako bi došli do povoljnog rezultata, a za nas je u subotu samo pobeda to, kao barem satisfakcija da možemo uperiti prst na neregularnu premijer ligu.
Kako god, opet nam je bolje kada imamo nekoga kao što je Nikolić na trenerskoj klupi, koji se pokazao u ovakvim situacijama, da ne preza od borbe do kraja, i da zna kako izaći na kraj sa njima, u ovako neravnopravnoj poziciji. Nažalost, nema mnogo toga što se može staviti iza Marka, pa samim tim ostaje i na nama navijačima, da budemo taj adut, i pokažemo prkos, kako ne pristajemo da budemo potlačeni i savijeni bez samopoštovanja. Samo uspravni i prkosni možemo se nadati pobedi u derbiju!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ствар је крајње једноставна. Ми улазимо у овај дерби, као и у тај прошли где смо једва једном шутнули на гол и као у неколико последњих које смо изгубили, са везаном руком на леђима, букагијама на ногама и повезом преко очију.
Са друге стране имамо комфорну синергију свега што је било могуће напарбичити по земљи и ван ње како би се од говнета направила нека пита. Од пара и државних скута, до легије странаца која представља мешавину шарлатана и појединаца који знају фудбала, па закључно са нарцисоидном циганштуром која треба да подели неправду како ствари не би отишле у нежељеном смеру.
Најјаче од свега чиме противник располаже јесте управо све то што нам веже руке и спутава ноге, а смрди из наше куће.
И сад шта нам друго преостаје него да изађемо и да се побијемо, као што би свако ко држи до части и поштења и некакве правде.
Ако буде тог осећања међу црно - белима, ако буде воље за борбу и агресивности, то ће на терену учинити да будемо мање неравноправни и да то што не можемо, не знамо и нисмо способни буде мање важно, од тога да правда и истина просто вапе за нашом победом. Да ли ће то бити довољно да на крају семафор покаже онако како нам је драго, не знам, али ће свакако бити довољно да и ако изгубимо, не будемо побеђени.
Ако истрчимо без таквог осећања и без жеље да ратујемо за своје, следи нам свакако пораз са све понижењем приде и то да се пуши.
Не знам шта би Марко и екипа могли да се премишљају и бирају у таквој понуди.
У читавој тој причи грбава грофица се не пита ама баш ништа, не што мени то тако изгледа, него просто што жали Боже носи онолику зализану главуџу на раменима.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.825
Reaction score
29.849
Локација
Beograd
Ne od prvog minuta, nego od prve milisekunde, treba ići u meso i poplašiti ih, da budu svesni gde su došli - jeste da će Mažić :pickaciganska da bude tu da im pripomogne, ali ako ih razumno biješ (bez da dobiješ crveni) i dišeš im za vrat svih 90 minuta, biće to nešto na šta nisu navikli...
Idealan scenario je da im rano damo gol, a onda da im na svaki njihov napad uzvratimo opasnom kontrom, pa i drugim, trećim, itd, golom, te da ih tako poplašimo da ne znaju da li da i dalje idu napred ili da se povlače nazad...
A Grobari da bakljadu izvedu kao u stara vremena - sam početak (ili pred početak) drugog poluvremena, kao dodatna inekcija samopouzdanja za naše i njihove nove juriše, a ne kao jebeni prekid utakmice usred nekog našeg pritiska...
Da, dobar scenario...samo što utakmica nije film...

Iako za sebe mislim da sam dobar poznavalac F.K. Partizana, nemam pojma KO je taj u našem timu koji će u par sekundi da distribuira te brze i precizne lopte ka našim krilima, ili špicevima, kojima ćemo ih sahraniti...
Možda zato što sam glup za moderan fudbal, pa godinama tražim pravu desetku da to uradi...sad imamo Leonarda br.42, ali on igra više po krilu, ako uđe u sredinu, dobijaće batine koje će Mažić, :pickaciganska , dopuštati... Po bokovima će nas udvajati da ne bismo imali to što želimo, ali...ostaju i ti korneri...
Paaa...što da ne i penal :surprisepassout koji će možda ovo odvratno i perfidno ,,cigansko,, đubre i :pickaciganska , kažem MOŽDA, jednom čak i svirnuti, čisto da nas ,,skine s kurca,, što se tiče tog ,,belog kreča,, pa da onda svoja nameštanja sačuva za neku priliku kada će im pobeda i bodovi biti još potrebniji nego u subotu...
Mada, koliki su zlotvori, koliko kradu, sada se više i ne trude da bilo kako to prikrivaju, ali...ko bi ga znao...? U derbiju je sve moguće, pa čak i penal za Partizan (mada je to najveća retkost)...
Jebo vas penal pičke ,,ciganske,,!

Što bi reko Sloba Novaković -
(Pogledati ma Jutjubu pod naslovom: )
Novaković "kradi, živi, kradi"


Dakle, u subotu:

UUURRRRRRAAAAA, JUUURRRRRIIIIIIŠŠŠŠ!!! U MESO!!!
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Kolika je drug MiJodrag iz Mojkovca prevara govori i to sto je svako malo hteo da bezi ako mu se ne obezbedi pored 30+ zatvorenih utakmica i buljuk skupih stranaca sa kojima nije uradio nista.
Prvak Malte bi ga isterao ko mangupa da nije pokraden i Falkone im se povredio a opet u kolektoru tri mrtve sanse imadose.

Ja se u derbiju nikad ne plasim cigana, ni kad su imali onaj barijevski tim iskljucivo se plasim nas da ne pobedimo sami sebe za sta smo doktori profesori i naravno delioca nepravde podlaca iz Vrbasa!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.034
Надам се да ћемо да их пребијемо, да ће Николић тако да нашпанује наше играче, да ће ући у месо од првог тренутка. Ако успемо приде и да победимо, ја презадовољан.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
1. Srnić, Donald, Vieira - Sva trojica jako dobri igrači i volio bih da mi imamo takve. Vieira je sigurno najbolji igrač lige. Eto samo njih trojicu bih izdvojio.

2. Uopšte nisu "kurac" od tima, nismo ni mi, iako smo loši za standarde Partizana.

3. Nema potrebe za paranojom i velikim riječima ("udbaške" i sl.) UDBA ima pametnija posla nego da se bavi glupostima oko zvezde i partizana. A novine i portale čitamo svi. ma ko god da je na vlasti.

4. Božović za naše prilike je sjajan trener iako ga navijački smisliti ne mogu. Ima jako dobar CV sa poprilično značajnim rezultaima u ligi koja je sigurno peta po kvalitetu u Evropi. To što je ganci ne treba da nas zaslijepljuje kao npr. cigane kad je DV bio u pitanju.


Malo više realnosti. I ja bih volio da pregazimo cigane, da im očitamo lekciju itd. itd. Apsolutno nam ne treba nikakva nerealnost i glupoti. I kad smo mi bili osjetno jači teško smo izlazili na kraj sa njima, akamoli sad. Nadam se i vjerujem u pobjedu iako će biti teško ostvarivo.

Dobro bi bilo za naše navijačko zdravlje da malo realnije gledamo na stvari. Neće biti da se ciganima baš svi sklanjaju i neće biti da su oni 9 bodova ispred samo zato što sve namještaju i što ih gura režim. Vučić je bio na vlasti i preprošle godine pa smo uzeli titulu, uzećemo je opet kad se sredimo i zaličimo na klub i tim.

Alo, ti si pormasio forum. Toliko.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Možemo da kenjamo od jutra do sutra o ciganima, ali stvar je jednostavna... igramo na našem stadionu pa ako nas tu dobiju, bez Mažićeve pomoći, onda treba da se pokrijemo po ušima i do kraja sezone jednu reč ne progovorimo.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.601
Reaction score
3.448
Локација
JNA
Srecno majstori u crno belim dresovima, ostavite srce na terenu svi i rezultat nece izostati..pobeda od 1-0 , ma bilo koja samo da je pobeda.. u meso i od starta jako, a licno ako bi birao strelca neka to bude spic ili spicevi koji budu igrali.. O stanju u klubu nije tema, nadam se samo da se ovo od juce nece odraziti na tim i trenera Nikolica sa pomocnicima..Partizan i samo Partizan!!!
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
827
Reaction score
2.860
Eto, naucih par novih stvari, npr. da je Miodrag Bozovic u fudbalu ono sto je Dule Vujosevic u kosarci.Eno odabrase ga pre par godina Murinjo, Ferguson i Gvardiola za trenera godine jer je sa najmanjim budzetom uspeo da udje u polufinale ruskog kupa.Takodje naucih i da je Slavoljub Srnic bolji od svih nasih igraca.Donald i Vieira takodje.Uz napomenu da bi "samo njih trojicu izdvojio", inace ih ima bar desetak.Daj terajte gamad....
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
640
Reaction score
285
Локација
Crna Gora
Bacih pogled na par postova, ali mi smor da odgovaram pojedinačno...
Čak i na ove stvari "terajte gamad"...

Navijačke ostrašćenosti i nerealnosti nikad dosta.

No dobro :ziveli

Da damo sve od sebe i dobijemo cigane bio bi melem na brojne rane uz zadnjih godinu dana.

Smrt fašizmu, zamlaćivanju i mlaćenju prazne slame, ŽIVIO Partizan!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Loši su.
Mi smo još gori.

Vijera šatro neznalica, a malo-malo pa nam da gol ili dva (eeeee, ali to se ne pika).
Sve to treba domaćinski dočekat. Ove na terenu - polomit' igrački, ove u našoj upravi i vlasti - ko na crvenoj (krvavoj) svadbi.
Ja svejedno idem, jer vjerujem u pobjedu. Red je da se pruži podrška Marku i momcima, jer sem nas nemaju više nikoga, a i malo da se najebem majke gurbetske onima iz prethodnog pasusa.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.303
Reaction score
34.441
Локација
vaginamandibularia
Realno, za nase uslove, cigani su jaka ekipa. Oni boljeg trenera nisu imali od '91. Stranci su im solidnog kvaliteta, nisu svemirci ali nisu ni aseni nikolovi. Imaju nekoliko mladih igraca koji imaju potencijal. Ne treba biti nerealan i ici u krajnost. To sto su puleni mafije i psihopate, pa im se uz sve to gro lige sklanja, to je druga prica. Ekipe koje su ih nakantale u kvalifikacijama su za klasu ili dve ispred svakog domaceg kluba, pa i nas. A mislim da bi se i oni maltezani borili za gornji deo tabele u jsl.
S druge strane, mi smo prilicno bedno startovali, uz pregrst problema sportske i nesportske prirode. Imamo u ovom trenutku za domace uslove solidnu ekipu, koja moze da se kolje sa svima, ali nije kvalitet na nasoj strani tako izrazen da bi smeli da komotno upisemo bodove i protiv cukarickog ili vojvodine, a sta reci tek za ekipu iza koje stoji drzava i ozbiljni inostrani sponzor.
Potpuno realno gledajuci, bez obzira na sve, mi ako izgubimo utakmicu, to je katastrofa. Bice -12 i to je kraj prvenstva. Po meni, remi u datoj situaciji bi bio dobar rezultat, s obzirom na tumbanja u ekipi. Naravno, nadam se pobedi, ali ne mogu da kazem da verujem u nju. Nista sto smo do sada u sezoni pruzili mi ne dopusta optimizam.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ej bre igra NAS PARTIZAN sa ciganima,ko ih jebe i da su im u tumi milos sedmic,piski i majko ritic,SVE NA KURAC PARTIZAN JE SAMPION.:šal
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
Mislim da imamo kvaliteta da ih pobedimo sutra. Agresivni smo, poboljšali smo prekid, a biće možda i kiša, tako da može da uleti neki Marijanovićev šut ili Leonardov slobodnjak.

Lično, najviše se plašim Kljajića. Još uvek imam traume od njegovog stajanja iza živog zida u Bilbau.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
@ens
Zivadinovic bolji trener, Filopovic bolji trener, Muslin bolji trener, Zenga bolji trener. Ovaj je cak gori I od onoga Jankovica, koji je protiv Francuza za malo prosao dalje.
Ovaj idiot koji se pravi kao da je mnogo smesan, a ustvari je glup kao noc, igra zatvorene utakmice, gde su mu do sada sudili 5 pelana I dva crvena, a ima 3 igraca od po 500k.
Mi smo bolji od cigana, kazem samo se mi pitamo sutra, pa necemo valjda dozvoliti u nasoj kuci da nam se kurci govedo I lice sa poternice.

Treba ih jednostavno skenjati, pa onda neka objasnjavaju po cigansko-udbaskim medijima kako nisu imali srece, posto trenutno seru kako ce da nas biju po dva gola razlike.

Moreeeeee....
Napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top