Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
293
Reaction score
435
Kakav je mali Nemanja Vučić iz Zemuna?
Ukoliko ima naznaka da bi mogao da bude bolji onoga šta trenutno imamo na levom beku, ne bi bilo loše dovesti ga, jer je rođen 1996. dakle na početku sezone imao je 21 godinu, tako da se na njega ne bi trošio "slot" za registraciju novih igrača, već bi on upao na onu "B" listu i ostalo bi 3 mesta za registrovanje napadača, desnog beka, zadnjeg veznog...
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Interes kluba je iznad interesa svakog pojedinca. Klub mu nudi visegodisnji ugovor i lepe pare, ali on ne zeli da zaradjuje na Partizan?
Nemam razumevanje za ovaj stav, jer nam je Stojketov ostanak preko potreban, potrebniji i od Evertonov, a, dobro znamo koliko nam Brazilac znaci.

Zato STOJKE OSTANI!!!


Inace lep spisak zelja

www.mozzartsport.com/vesti/partizanove-zelje-za-prelazni-rok-rukavina-zdjelar-raca-i-besplatni-dvojac-iz-kairata/187927

Zarko Markovic osvedoceni navijac komsija, molio ih je da ga uzmu. Nema kvalitet za Partizan, ima 30god i pametnije bi bilo da ga zaobidju. Iskljucivo dovoditi igrace od kojih se moze kasnije napraviti transfer i zaraditi, smatram da samo takvi igraci dolaze u obzir, ako se vec dovode. Ili to ili iz omladinske skole, sve drugo je promasaj i u igrackom i finansijskom smislu.
Svakog prelaznog roka se pravi novi tim, toliko o kvalitetu rada Ilieva. On je pogodio samo sa Leonardom i Evertonom, Blekija i Djurdjevica su doveli tadasnji treneri, Tomic i Nikolic, a Tawambu Cakar, dok mu za Tosica ne bih pridavao nikakve zasluge, to je bila Bambijeva zelja. Sve ostalo je debelo promasio, zakljucno sa trenerom i Sumom, gdje su ogromne pare potrosene. Rezultati njegovog rada je cinjenica da osim od Tawambe nema za koga da uzmu ozbiljne pare. Dugacka je lista prvotimaca od koje nema nikave finansijsk koristi: Jevtovic, Miletic, Miletic, Ostojic, Jevtovic, Antonov, Ozegovic, Kljajic, Djurickovic, Radin, Marjanovic, Suma...
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Kad skaut dovede igraca u Partizan, pa valjda je to neka zasluga SDa, nije SD skaut, menadzer.... za sve sto nevalja kriv je Ivica, a sve sto je dobro nije zasluzan Ivica, ne zvuci mi to bas realno. Sam Zoran Tosic je rekao da ga je Ivica ubedio da dodje i da je on najzasluzniji, ne znam, ti mislis da Tosic prdi u prazno?
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Djurckovic, Radin, Marjanovic, kosati Miletic, Ostojic su akvizacije Ivana Tomica

Kljajic Marka Nikolica
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Aha, prihvatam sugestiju. A jesu li celavi Miletic, Ozegovic, Suma, Antonov, isto sto su i Radin, Djurickovic, Miletic, Kljajic u smislu kvaliteta? I da li Suma i Djukic vrijede preko 3 miliona evra? Ili smo taj nivo mogli da uzmemo za ukupno 500k? Je li Pesic bio skup za 700k, a Ozegovic za 350k + 20% odgovara cifri?
I ko je ljetos pravio sebi merak i pravio tim koji je na -9 i 95% izgubio titulu?
 

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
Zna se cija je poslednja kod dovodjenja igraca, tj zna se ko je preuzeo odgovornost za taj posao kod nas. Moze trener da izrazi zelju, moze skaut da predlozi igraca, ali ali kod nas Ivica preuzima odgovornost. Ima Ivica velikih brljotina, ali objektivno nasa liga nije normalna i regularna, da mu se posteno sudi, normalno je i da omane, ali i tako bi bili u boljem polozaju da kod nas prvenstvo nije teledirigovano.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.974
Reaction score
27.431
Ja nisam nigde procitao da je aktuelni trener izrazio zelju. Ni po jednom pitanju. Dosledan je samo u izjavama nakon tekmi koje ne pobedimo: nemam sta da zamerim igracima.
Uglavnom je aminovao sto odlaske, sto dolaske.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.797
Reaction score
7.603
Локација
25-i maj
Nadam se da je ovo novinarska patka jer ako su zarko markovic i raca petrovic pojacanjanja za ligu evrope onda super. Rajkovic, zdjelar,jedan spic i rukavina kome i mi trebamo zbog svetskog prvenstva i jos igrac, dva za rotaciju. Treba nam igrac leonardovog profila a ne dva zadnja vezna, koji ce nam djavo dva zadnja vezna u domacoj ligi to je bre autogol. Neka ostane radin za rotaciju a da se resimo djurickovica, marjanovica, ozegovica i da na njihovo mesto dodju iz nasih mladjih kategorija. Mi da dovodimo zarka markovica ciganina a imamo svetozara markovica koji je za ovoga john stones.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
U špicu može ovaj tamnoputi iz Kazahstana ali samo ako Ðole ukrade dosta minuta do kraja sezone .. da nam u klubu sede pravi ljudi #51 bi se prodao za 50.000e makar i ciganima
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ovde zavrsavamo sa pojacanjima. Sve ostalo mozete da nastavite na Radio Milevi koju smo upravo otvorili opet.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.129
Reaction score
16.116
Локација
Храм фудбала
https://www.sportske.net/vest/domac...istemu-vrednosti-ali-i-polusezoni-323699.html

Odavno bolji intervju nisam procitao.
Mi ili cemo poceti da meljemo na proljece, ili cemo kaskati za ciganima 20 bodova i posle podjele trece opcije nema.

Jedan je Evi brat. Zlatom da ga plate i zadrze.
Kao primer pravog radnika naveo je Evertona.

"Everton je primer kako se radi, primer profesionalnosti, veliki profesionalac. Ima intenzitet koji nije normalan. Čak i u evropskim razmerama to je intenzitet više, koji je zaista neverovatan. Energiju koju daje...nekad moramo da ga sputavamo, da ga smirimo, da nije sve u intenzitetu, da može da bude takav, ali da zadržiš poziciju. Nekad je i previše emotivan", rekao je Đukić.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Odličan intervju ..

Mora ovde da se radi, 90 minuta. Oni u njihovim glavama razmišljaju 'pa neće valjda ovde'. Hoće, baš tu će doći lopta i primićeš gol. Na zapadu to rade od devete godine i navikli su. Kod nas je majstor onaj ko dva puta proturi loptu kroz noge. Ja sam kao uspeo nešto u fudbalu, a uspeo sam jer sam bio radnik. A kod nas se priča 'on je samo radio, ne zna ništa kao som, samo radi', a za druge koji nisu ništa uradili se kaže 'to je bio majstor'.

Rad kod nas nije cenjen. Uopšte, u državi kod nas, obezvredili onog ko samo radi. Moramo da menjamo sisteme vrednosti. Recimo, kod nas za prevarante ne kažemo da je prevarant, nego da je 'namazan', 'sposoban', a onaj ko radi 24 sata taj nema pojma. To pokušavam da usadim u ekipu", preneo je Đukić svoj stav.

Nisu samo igrači pod pritiskom, već i sudije. Partizan je prošlog vikenda izgubio u Kruševcu od Napretka po terenu na kome objektivno nije moglo da se igra, što važi za obe ekipe, naravno.

"Mi pričamo sa sudijama oko odlaganja i kaže Mažić 'na dve trećine terena može, na jednoj ne može'. Tačno se vidi da ne sme na sebe preuzme odgovornost da odloži, da ima neko viši ko to ne dozvoljava. Ja sam pitao 'Mažo, da si u Evropi, da li bi odložio', a on kaže da nema ovakvih terena u Evropi. Ko je taj neko? Koga se mi plašimo? Koga interesuje fudbal na onakvom terenu. Pitate me jesam li zadovoljan, pa šta da procenjujem? Mogli su igrači da se povrede, da slome nogu", priča Đukić.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.636
Reaction score
8.535
Локација
Македонија
Ma odilican interjvu isto kao kad je pricao o sistemu nakon utakmice sa JB pa zatim nismo mogli utakmicu da dobijemo.
Mani se prica Djukicu priznajem samo krvavi rad, dobar planski prelazni rok i na kraju rezultati. Ovo drugo je sve prazna demagogija u stilu mi smo Partizan i netreba nam golman i stoper sve ce to Kljaja i Cirko da zakrpe.
Rad Djukicu rad a ne price, pa onda ovi nasi nemogu ni korner valjano da izvedu.
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
693
Reaction score
4.612
Локација
Kosovska Mitrovica
Lik je pricao generalno u fudbala i drustvu. I apsolutno je u pravu, za sve sto je reako. I jos jedna vrlo bitna stvar. Ko je gledao, primetio je da je iskritikovao ono sto se desavalo letos. Na ceo onaj prelazni rok, i tarapanu oko Leonarda. I to tek sad, kad ima rezuletatu, sto je za pohvalu. Svakako doktorskih 45 minuta. Ali, najjace kad kaze: "Ja hocu da motivisem ekipu i razmisljam da im pustim snimak neke utakmice gde su ih pojeli protivnici i onda pomislim 'j***te, poplasicu ekipu'. A i rekao je da se zahvalio nekim igracima. Svakako veliki plus.
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Bio sam protiv Djukica, ali ako stvarno ovo razmislja, ja bih mu dao priliku. Ne znam za VAS ali ja osecam neku partizastinu.....
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Dobro je da bar malo razmislja, posto nije elokventan ni to sto razmislja ne moze da prenese. Normalno je da mu ljudi ne vjeruju kad ponavlja dvije iste recenice poslije svake utakmice. Iako mislim da nije trener za Partizan, nerealno je da mu se sad da otkaz, bila je prilika poslije Dinama i kikseva u prvenstvu.

A partizanstina mu se ne moze osporiti, pogotovo onaj momenat kad je hvalio psihopatu, biti apologeta je glavna odlika partizanstine.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top