Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
tacno ali vazuru i vucelica ne mozemo da oteramo.
zato neka ciganin i narkoman odjebu
 

Марко

Početnik
Учлањен(а)
11.02.2018
Порука
36
Reaction score
20
Био сам од почетка за Ђукића али видим да не иде, жао ми је због тога али Ђукић
мора да иде још вечерас уз све симпатије према њему, немаш резултате хвала и довиђења.
Наравно и Ивица да купи прње и да иде екипа му је лимитирана, нема голгетера,никад га није ни имао, Уроша је довео Маре, он има заслуге само за Леа али је и ту праву улогу имао Марко Николић кад је укомпоновао тим. Штопери су катастрофа нама позади дува таква промаја да није Стојковића у неким ситуацијама, пропаст би брже изашла на видело.
Решење
Тренер Владимир Ивић и
СД Иван Томић
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.421
Reaction score
10.543
Локација
okupirana Srbija
Tako je, Tuljo. Ovaj je doveden da nas ukanali, to je bilo očito još letos. Oni koji su se nadali da prestignemo cigane su mnogo, ali mnogo naivni, da ne upotrebim neku težu reč.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Radim refresh, nadajuci se da ce stici potvrda da je bivsi
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Ivica Iliev je pucao sebi u noge onoga časa kada je upao i ušao u virtuelni izmišljeni rat protiv navijača na internetu u koji ga je uvukao Pantić.
To nije vidjeno ni u jednom klubu na svetu.
Kao npr. da sportski direktor Reala ratuje sa navijacima i da vodi rat virtuelni.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ko da vidim Kizu ponovo, spasioca našeg, a onda kolektivno samoubistvo.

Kiza se zeznuo. I on je tako jedan divan covek za kojim je plakala uprava kad su se rastajali. Da je sacekao koju nedelju i nije preuzeo Rad sad bi vec padao Vucheli u zagrljaj ponovo.


Aj batalite svega vi ko je znao a ko nije znao kako ce biti sa Djukicem...

Nema tu sta da se batali. Ovi sto su bili za njega, to je bruka i sramota, ne zato sto je los trener (najgori), nego sto je ciganin.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Dosta vas je dobilo poene. Neke poruke su editovane.
Molio bih vas da raspravljate civilizovano i bez uvreda.
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Vučeliću jel ti još uvek nije hladno i imaš toplo krzno, nakazo!? Jel još skakućeš po snegu?
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ja sam dobio poene jer sam psovao naše sportiste(Djukić). Oštro protestujem iz prostog razloga jer on nije naš, mandov je to, ovdje je samo privremeno i nadam se da njegova noga nikada neće više kročiti na JNA.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
573
Reaction score
2.219
Dajte Delibasica, ako Stanoje ili Ivic ne mogu.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Da ne bude da vredjam, suzdrzacu se.
Ali ne vidim cime je konkretno Djukic zasluzio da ne bude izvredjan posle ovakva tri kola u domacem prvenstvu?
Da li ce gospodin Pantic da nadje opet izgovor za ovakav rezultat? Ali i nakraju krajeva i da nadje izgovor za rezultat, kakav izgovor je potreban za ovakvu igru? Ako se to sto mi igramo uopste i moze nazvati igrom! Da se ne lazemo mi u timu imamo pojedinacno izuzetno jaka imena na pojedinim pozicijama, ali nemamo tim, niti igru. Kojom god logikom se vodili za to moze biti kriv samo i iskljucivo samo trener!
Da ne duzim i razvlacim raspravu i svoje frustracije, licno sam duboko ubedjen da na mestu Djukica bude Ivic, Stanojevic, Nikolic (ma koliko ove ljude ili bar neke od njih isti taj Pantic omalovazavao, ili pokusavao da spusti u nasim ocima) ti ljudi bi imali daleko manji minus od ovog kojeg mi danas imamo!
Mislim da se ne lazemo, ili sto bi Djukic rekao, znaci da se ne lazemo!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Vidim da je Srecko Katanec slobodan ex trener reprezentacije Slovenije i nas bivsi igrac.
On,Stanoje ili Vlada Ivic.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
Sto bi automatski znacilo da je novi trener Vuk Rasovic.
Naravno ukoliko bi pristao da se vrati u ovaj mulj.

Ali zamisli samo tu sok terapiju koju bi Vuk Rasovic trebao da napravi :pop
Bukvalno Djukic umjesto Djukica po pitanju stava, agresivnosti, napusavanja igraca kada igraju kao pickice.
 
Последња измена:

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
sa ovakvim baletanima niti nikolic niti stanoje ne mogu mnogo da pomognu.
jebo nas je iglica kvalitetno, a o nestrucnosti djukica je izlisno vise govoriti.
prvo odjebati sve cigane i baletane iz tima
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Sta bi dao da Srecko preuzme ovu skupinu... da ih ne opisujem sada
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Razumem ja i pravila foruma i zabranu vređanja naših "sportista" i poene ali zarad mira u kući bolje i 5 poena nego da pet dana ne pričam ni sa kim.Ono što sam osećao i što osećam trenutno prema osobama koji igraju za moj klub to sam i napisao.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Zimski ne zajebavaj....
Treba nam trener koji ce iskoristiti period do sledeceg prvenstva da skocka ekipu, vidi sta nam treba i udje u grupu LE...
Treba nam sto pre, jer djukic iz dana u dan sve vise skrnavi i sakati ekipu...
Kao dokaz : dok je teren iole normalan, najbolji tehnicar (Jankovic) je na klupi, a kad je je teren postala oranica ti izvodis najjaceg (Ivanovic)..
Obrnuo im je poluvremena, sto me tera da mislim da je u pitanju namerno, tj., sabotaza...
Cak i da gresim, Djukicu.....da se ne ljubimo....
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Kad ti je cilj titula, onda trenera sa ovakvim rezultatima u prvenstvu smenjuješ na vreme, dok još ima šanse za titulu, a ne sad kad je sve izgubljeno. Ali pošto je svima u klubu cilj bila isključivo Evropa, onda sve ovo nimalo ne čudi. Pa i da ga uopšte i ne smene.

Ali da, najverovatnije eto prilike za nekog novog trenera. Možda baš Vladu Ivića... Ili za povratak Stanoja.
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
Cisto sumnjam da bi se Stanoje vratio u nas fudbal iako bi to voleo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top