Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.807
Reaction score
29.785
Локација
Beograd
Улажем протест због угрожавања мојих људских, мушких, слободарских права, јер ме, по ко зна који пут кад идем негде на утакмицу, легитимишу неке жене и записују број моје личне карте, да би ми продале карте за утакмицу...
Нису полиција, нису војска, па да им ја будем подређен, нити да сам дужан да им дајем моју л.к. на увид...ко су оне, па да се ја повинујем њиховом захтеву?
Чему служи то ,,записавање,, и откуд онда из тог ,,списка,, неке државне службе могу да тврде да сам уопште био на утакмици, откуд могу да знају коме сам дао другу карту...па и прву...
Ко прави срање на утакмици, ухапси га, казни га, а немој мене да записујеш зато што сам купио 2 карте...
Имам право да их купим, као што имам право да купим бурек, новине, или било шта друго...

Е, тек сад о утакмици:

Отоплило брате много и изненада, па су добар део утакмице, играчи бежали у онај ,,хладовити,, део терена, даље од моје маленкости...
Чукарички ни бледа сенка некадашњег, који је знао да нам задаје много мука...

Партизан их разбио у блиц-кригу, па после само приводио утакмицу крају, имамо снаге отприлике за прво полувреме плус 15 минута другог, онда падамо по терену од умора...

Ожеговић пада стално, али за нападача није уопште најбитније шта ради или шта не ради и шта зна или не зна, пада ли или не, АЛИ САМО под условом да даје или намешта голове, или да учествује у њиховом давању или намештању...
Данас је Ожег #51 имао и асистенцију и гол, што је сјајно, АЛИ проблем је што то, током првенства, ради тек понекад...
Али, данас се, поред одличног свог статистичког али и преломног доприноса нашој победи (асистенција+гол), показало и колико је он ,,сиров,, играч...у 100%тној шанси - сам самцијат тако близу и испред оноликог гола, није укључио мозак ни 0,1% него је шутнуо право у голмана?! Невероватно?! Гледа ли он некад снимке својих утакмица?! Скрене ли му некад неко пажњу на такву и толику глупост на терену?!
Али признајем, асистенција и гол нису мале ствари...
А кад на његово место уђе Ивановић, тек онда видимо да смо поред ,,сировог,, у тим довели и ,,нижеразредног играча,, Ивановић чак не може ни да се креће као професионални фудбалер, изгледа као неко коме је фудбал само страст викендом, кад не мора на посао...

А тек за Меска Јанковића су гол или асистенција и данас биле само ,,мислена именица,,...ко зна колико је њему покушаја уопште потребно па да макар погоди оквир гола, а камоли да постигне гол, а о асистенцији неће бити ни говора док му неко не скрене пажњу, да лопта није само његова, него да може некад да је подели и са колегама, неће му нога отпасти од тога...
Могуће је да је бар малко свестан да му је учинак мизеран, па баш зато ,,силује,, и лопту и публику и саиграче, у жељи да коначно затресе мрежу и докаже свима да је фудбалер...
АЛИ, то у озбиљним тимовима не сме да се ради!!!
Како је то на ТВ изгледало, не знам, али ја сам најстрашније испиздео, кад у ДВА случаја НИЈЕ ХТЕО да послужи саиграча у врло доброј позицији, него је оба пута радије упропастио шансу, него да лопту да и неком другом...

Видим и Данило Пантић, добија сталне похвале, АЛИ не видим на терену ЗАШТО их толико добија?
У његовим годинама, Драган Ћирић и Саша Илић имали су по ко зна колико асистенција и голова током сезоне, а њему никако да се омакне тако нешто...Јес, он као игра мало повученије од њих, али он све и да хоће не може да се више пута приближи голу, јер је и фудбалски и физички лимитиран...

Здјелар је тај који игра правог повученијег везисту, али момак на терену заиста изгледа као прави фудбалер, понекад додуше ,,испадне,, али да саиграчи могу да се крећу као он, и онолико колико он, већ би неко покрио то његово испадање...
Има га напред, има га назад, оштар је, има вољу и жељу, зна и да шутне, браво момак!

Тавамби свака част за гол којим је противник ,,отворен,,! :clap
Ћелави Капетан Немо, небески скакач, свака част данас за одиграну утакмицу! :clap
Млади Светозар, такође, браво и свака част, без трунке треме и несигурности!!! :clap

Вуле, Косати Милета, солидно, Стојке на срећу без пуно посла...

Велика храброст Ђукића да стави Свету и Ђерлека данас на 90 минутни курс профи фудбала, за младог штопера сам рекао шта сам имао, а за Ђерлека ћу рећи да се види да зна да мисли, са тако младим играчем треба дозирано и опрезно, чак и у коментарима, тако да, полако, чекамо да видимо и неку следећу утакмицу...

Све у свему, иако имам замерке на игру, (не)способности и (не)размишљање појединаца, немам замерке на нашу победу...
Људи, ми смо Звезди данас пришли два бода ближе...бодови ће се делити на крају овог дела првенства...у дербију се и ми питамо за коначни резултат...има још да се игра...можда некоме и дође ,,маца на вратанца,,...

А што се тиче наших навијача...
Ау бре...па који су сад који?
Има оних лево што су спичили бакље баш кад је Партизан био у налету да га зауставе у томе (свеједно што то можда не раде због тога, него само зато што утакмицу ни не прате, али им се зато бацају бакље), па били они десно што су спичили своје бакље тек при крају утакмице, па били они у средини који отпеваше нешто, па били неки изнад мене, па они поред мене, па били и неки који су се чак усудили да ме ућуткују што сам пиздео на бакљаше који заустављају Партизан...и ко зна које су још све врсте и подврсте Гробара данас запоселе ово БГД, током утакмице углавном осунчано Брдо, али мени су најсимпатичнији били ,,Гробари - зграда у изградњи,, - шачица ненадјебивих који чак нису ни ушли на стадион, него се инсталирали на згради у изградњи на ихаха удаљености од стадиона!
Оригиналност, посебност, издвојеност, и сопствени стил, него шта! Јакако!
Ихаха и ха ха ха браћо навијачке групе Гробари-удаљеност!

Ево и пар мојих неоштрих снимака:





То што су неоштри, није ни чудо, јер је удаљеност била велика, али зато камера била малих могућности, а да ли су баш Гробари у питању, или диоптрија мојих наочара није била довољна да то са сигурношћу утврдим, јбг...
Нек неко потврди или оповргне, углавном наш Партизан и свих наших 5-10-15-150 гробарских фракција, победисмо данас...
Терај даље, напред Партизан!!!

:napred Partizan :napred Partizan
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Што би наш народ казао - кад је воље и зло иде на боље.
Тако и ово јуче, бам, бам, нема краљица форе противнику, него одмах по глави и држање ривала кротким и безопасним.
То је сасвим лепо, да није оног што већ упита неко - шта је фалило да тако буде и до сада?
Сад кад смо добили ту отпусну листу и кад се сисојева чета мало загрцнула, да видимо хоће ли бити воље и да се првенство учини занимљивим.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Nama Partizanovcima malo fali da budemo srecni i da se ponadamo..

Partizane igraj i pobedi!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.479
Reaction score
41.311
Локација
Žrnov
Ako Kokeza reši da cigani ne uzmu titulu - neće je uzeti... Jednostavno, svi manji klubovi mnogo više "duguju" savezu koji realno i ima najviše love, dok cigani su u takvom raspadu da njima gol nije dao samo ko nije šutnuo prema golu.

Svašta je tu moguće, ali da se ne nadamo mnogo... manje će boleti :)
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Tawamba objavio da je dobio poziv za reprezentaciju svoje zemlje. Bravo!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.807
Reaction score
29.785
Локација
Beograd
Cek, cek, da li sam ja dobro razumeo da tebe niko ne legitimise kad ulazis u pekaru ili stajes u red na trafici? :eek:

:D
Imam poznanike u vladajućim koalicijama, valjda oni sredili to za pekare i trefike, bez da mi kažu...? :D

Nego, ljudi, daj bre, ima li ko obavešten da mi ispriča da l su živi Vakulko i onaj mali crni što je prošao Partizanovu probu, kao i to gde je sad Đilas (ne onaj politički, nego onaj naš fudbalski)...pitam već treći put, niko da se javi...

Takođe, pitam i nekog fudbalski ,,potkovanog,, da mi objasni otkud ovolike pohvale Dači Pantiću, on je neki vezista, kol'ko se razumem u fudbal, ali ja i dalje uopšte ne vidim da mi njegova ,,vezna,, igra nešto liči na Peđu Mijatovića, Dragana Ćirića, Sašu Ilića, Almamija Samorija Da Silvu Moreiru, pa čak ni na Duljaja ili Evertona...
U čemu je onda fora se tim pohvalama? Šta on to igra, koju poziciju, i šta ta pozicija pokriva na terenu i u igri? Samo mi, molim vas, prevedite na Srpski...
Ovo što je igrao Everton, sad igra Zdjelar, to mi je jasno...
Ali ono što su igrali Ćirić, Ilić, Mo...ja ne vidim da to igra Pantić...bar ne na tom njihovom nivou...
Šta onda igra čovek?
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.172
Reaction score
14.582
Локација
Brdo Banovo
Takođe, pitam i nekog fudbalski ,,potkovanog,, da mi objasni otkud ovolike pohvale Dači Pantiću,

Ev' iako nisam ni potkovan, ni fudbalski potkovan, samo laik i grobar..probacu ja, svakako imam reci hvale za Pantica.
Dakle, malo sam ga gledao dok je prvi put bio u Partizanu, decko mi je delovao kao talenat i neko ko ce da pravi razliku na terenu, u nasu korist razume se. Imao je tada i jedno poluvreme jako kvalitetno protiv cigana. Usli su u nekom trenutku on i A.Zivkovic i uspeli su da smire utakmicu, spuste loptu na zemlju i to je delovalo mnogo bolje nego do tad. A imali su po 18god, klinci. E sad, sto je Danilo poletooo i resio da odjebe ugovor sa Partizanom i da juri Celzi, ide njemu na dusu i karijeru. To mu naravno zameram, ali donekle razumem. Pitanje koliko bi bilo ko od nas rekao ne hvala Celziju i da, potpisujem ugovor sa Djuricem mutavcem, i sps veseljacima iz uprave. Kako god, eto to mubse racuna kao minus. I jeste.
Da l sam bio za njegovo dovodjenje, naravno da ne, bilo bi licemerno da kazem, jeste dizao sam ruke za povratak Pantica. E sad, ide odgovor na Vase pitanje...Decko je pokazao da je prvo i osnovno, sazreo u glavi, nema glupe ispade, izjave i pokazuje da je prelezao bolest Partizanove dece. Uz to je fizicki dosta ojacao, mnogo vise grize da vrati izgubljenu loptu, mnogo vise se otvara da ucestvuje u igri. Da, naravno da na nasu igru nema uticaj kao sto ima Ilic Sasa ili navedeni Ciric. Mozda nece ni imati, ali itekako ima uticaj na ovu postavu Partizana i igrace koji su oko njega. I u odnosu na njih, pogotovo ove "vezne", ima najveci uticaj na igru. Za jedan nivo je sigurno slabiji od naseg 22 u najboljim godinama, ali je isto tako za koplje iznad ove godine od Jankovica, Tosica i ostalih pojacanja. Mozda se ne vidi kroz statistiku, mozda eto nije uvaljao neki gol, samo meni on delije kao veliki plus za ovu ekipu! Nadam se i da ne gresim oko njegovog ljudskog sazrevanja i da ce prihvatiti neki buduci ugovor sa Partizanom..ako ga ova uprava u vidu sarlatana, salobacaca, pedera i lopava uopste i ima u planu za potpisivanje.
Moje misljenje, pa taman i pogresno.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
http://partizan.rs/wp-content/gallery/cuka-11_3_2018/tmt_-CUK-FKP-8465-01-min.JPG?pismo=lat

Ne znam da li je neko video ovu sliku,a ako jeste zašto onda nema komentara na nju? :D :D :D
Slika koja govori toliko toga.
Čist "kontrast".
Partizan protiv Partizana kakvog želimo.
Ne volim da "pljujem" nekog, ne volim ni da klimam glavom. Ožegovića nisam još uvek dovoljno "svario" da mogu da kažem da sam ga prihvatio. Pogotovo posle onakvog seljačenja Ilieva na onoj konferenciji, to je stvar koja prosto budi inat. Pogotovo posle opravdanja o Ožegoviću kao da je on Saša Ilić za Sašu Ilića pa svi treba da ga volimo,a mi ludi to ne činimo.
Onda taj Đukićev Partizan, to prosipanje bodova po domaćim livadama. Da je tuko Zemun i da su odložili utakmicu u Nišu pošto na onom terenu nije moguće igrati fudbal, drugačije bi to izgledalo. Ali, možda je baš to bilo potrebno da se nešto pokrene, promeni? Za sad ne znamo.
S druge strane čovek "bombarder" ("Gađaj sad kao Drinčić")!
Čovek koji je ciganima zamutio čorbu više puta. Čovek koji je svaku utakmicu bukvalno svaku "kidao".
I sad s jedne strane imamo Ožegovića nad kojim je napravljen penal u derbiju, koji je dao gol protiv Jang Bojsa, koji je odigrao dobro i protiv Skenderbega, koji se na svakoj utakmici trudi da pruži maksimum.
S druge strane Drinčić.
Zašto je onda ta slika kako sam kažeš "kontrast" - pitam sebe.
Ne znam - odgovaram sebi - prosto Drinčić je naš, naš Drinčić.
A ono što bih voleo je da Ožegović uspe ono što je uspeo Kleo (mada, on jeste stranac), što je uspeo Stojković... jer ako se to desi, on će klubu doneti mnogo toga dobrog. Onda ta slika neće biti "kontrast".
Ne želim da ovim omalovažavam Ožegovića ili uzdižem Drinčića. Nema potrebe za time.
Prosto, samo kažem, neko svoje verovatno nebitno subjektivno mišljenje... prosto fotografija je zanimljiva.
Ne odoh da gledam Teleoptik, pa ne mogu da prenesem utiske. Ali uspeli smo da dođemo juče "na Brdo", ne preporučujem rakiju pre utakmice, ipak je proleće - i to kao u pesmi Pogona - "Beogradsko".
Prošle sezone sam se nadao tituli, odakle mi pravo da se ovog puta ne nadam?
Prošle sezone videli smo nemoguće, odakle nam pravo da mislimo da Partizan ne može opet do titule?
Nadam se da će Mačva da odradi deo zadatka :D
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.807
Reaction score
29.785
Локација
Beograd
Sve je to stvar kriterijuma...

Evo, Marko Janković je ne tako davno izjavio, da nemam nedostatke bio bih već u Mančesteru... :eek:
Znači on misli da za Mančester baš i nije, ali da je za Partizan valjda itekako dobar...
Ja mislim da je on odigrao dobru utakmicu protiv Zaglebija, i obradovah se kakvog smo igrača doveli...
A posle je odigrao još jedno tri dobre utakmice i 33 grozne...i po mom kriterijumu, sa takvim ,,učinkom,, takav igrač nema šta da traži u Partizanu...možda on, po nekom svom kriterijumu, misli da mu je Partizan prava mera, ali ja ne mislim. Po nekom mom kriterijumu.

Po mom kriterijumu, Partizan mora uvek da ima ,,desetku,, a la Ćira, Sale, Mo, ili ako je već nema, onda bar da ima nekoga ko će da šiba golove kao ,,na traci,, kao što je to Leonardo radio...
Dovedosmo Sumu, valjda kao ,,desetku,, a on bio nespreman, pa povređen, pa loše sreće, pa sad još i bolestan...
Dovedosmo Tošića, ja rekoh, valjda će da zameni Leonarda kako treba, on...da gol, pa ga nema, pa igra, pa se povredi, pa da gol iz slobodnjaka, pa se povredi...i sve tako...

Ovaj bolestan, ovaj povređen, Đerlek premlad, Sale ostario, Dača opamećen, ali bez asistencija i golova, dakle nigde gazde i poslovođe na terenu ni na vidiku, iako plaćaš silne veziste u ekipi!
Ja se opet vraćam na staro i 100 puta ponovljeno - meni bolje 1 ali stvarno vredan i skupo plaćen ubica na terenu, nego 5 slabije plaćenih ,,vezista,, čiji učinak sve ukupno bude slabiji od tog jednog ubice...

Možda sam se zajebao u računu, ali Leonardo je recimo dao 20 i nešto golova, a kad saberemo golove Sume, Tošketa, Đerleka, Saleta, Dače, čija li strana ,,preteže,,? Ne znam da li da ovima dodam još i Meska da ih malo ,,pojačam,,...? Šest plata naspram jedne, a učinak...?

Naravno, ludi Brazilac je hteo da ide (bar u nekom momentu), i ni s puškom ga nisi mogao naterati da ostane, svi mi smo, kao i Ilev, od Sume i Bambija očekivali mnogo, ali, jbg, mi koji lupamo po tastaturi zbog Foruma ipak nismo u njegovoj poziciji...on ima priličnu platu i puno vremena, može valjda i da ode i pogleda kako igraju evenzualna pojačanja, ali ja imam utisak da on uopšte uživo NIJE gledao ni Sumu, ni Bambija, ni Ožegovića, a vala ni Jankovića...a Pantića je ionako mogao da gleda samo kako sedi na nekoj tribini...

Sve u svemu, prelazni rok nije ispao baš najbolji i najsrećniji, ali valjda će Partizan nekako da postane šampion...

Nešto mi mnogo kilavo igrao Čukarički protiv nas, sve se pitam da li je Lalatović poželeo da nam da bodove, da zajebe Zvezdu za titulu, pa onda Zvezda otpusti trenera pa onda pozove njega da on bude trener i on ostvari svoj san...
A onda i nama na neki način uvale Stefana Babovića (koji ,,rodbinski,, dođe nešto ovom Lalatoviću) da recimo on bude Iliev umesto Ilieva, tj. SD umesto SD-a... :eek:

Zajebavam se ja, ali...u Srbiji je svašta moguće... :roll:
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.441
Reaction score
11.980
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...A onda i nama na neki način uvale Stefana Babovića (koji ,,rodbinski,, dođe nešto ovom Lalatoviću)...

Više ne dođe.

Što se tiče plejmejkera ili desetki, ili kako god nazivali igrače kakvi su bili Sale, Ćira ili Moreira, takve zverke em što su retke, em što nema više šuma u kojima bi obitavale. Njih su zamenili treneri i tu leži naš najveći problem.

Moja trenutna želja je da vidim malo konstantnosti, u sastavu i u formi ekipe, barem dva načina iznošenja lopte, barem dva načina transformacije. Ništa više.

Spojte u jednu poruku, isteklo mi je vreme za izmenu. Džine, zaradi platu :D
 
Последња измена од уредника:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.807
Reaction score
29.785
Локација
Beograd
https://www.youtube.com/watch?v=AO-WEjxOUZk

Ха, ха, ха...новинари лепо разумели Ђукића на крају...нису имали више питања...

Лепе речи за Армина и Свету, ако су такви, перспектива је пред њима...али, ако хоћемо од њих да правимо првотимце, мораћемо ипак да имамо стрпљења и разумевања, па и да стоички поднесемо ако нешто на терену не ураде како треба...
Надајмо се ипак најбољем, не само кад су два ,,клинца,, у питању, него када је Партизан у питању...
Сезона још није завршена, трофеји су још у игри...видећемо ко од српских клубова колико може, од каквог је материјала, и какви су му живци... :D
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.358
Reaction score
6.704
Локација
Tamo gde si ti!
Đukić izdominirao na konferenciji.

Sad lepo da sutra pregazimo Javor, pa da nastavimo da dišemo komšinici za vrat.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ožegović je ludak, ali kakav god da je kvalitet (a neki kvalitet ima), on svaku utakmicu izgine i zbog toga moram da ga poštujem barem kao fubalera.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Evo opet:
- namestio gol protiv Skendera
- dao gol Jang bojsu
- iznudio penal na derbiju (posle 22 godine)

Svako ko ovo osporava dečku je zlonameran.


Đukić ako na kraju uspe, mi pljuvači da uzmemo malo zasluga :D
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Ne bi bilo loše, da upišeš i penal protiv Dinama, sebičnost, i lošu završnicu, pa da podvučemo crtu. I da ne budem zlonameran i ono pljuvanje po Grobarima ili kako ih on zove Glodarima....
Toliko je ružno, što si boldovao to "zlo"...
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top