Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
djukic je najveci trenerski olos i ciganin koji je ikada obitavao u partizanu.
obraza bez.
ova uprava time sto ga sinoc nije smenila pokazuje da je svesno prodala i titulu sledece sezone.
nek nas vodi trener teleoptika do kraja sezone, pa onda totalna rekonstrukcija sa trenerom ranga marka ili stanoja.
svima u upravi, narkomanu i ciganskom dripcu zelim sve najgore u zivotu
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
"Partizane, pitam se da li si ti stvaran, da li postojiš ili sam oduvek lagao sebe, izmišljao tebe, neke ideale predstavljao kroz tebe? Da li sam toliko puta sebe ubeđivao da si stvaran, a još više puta ti to i dokazivao. Šta je ovo sad? Da li si tu, zašto si u senci loših i kada ćeš opet na teren? Kako da pomognemo? A sebi, da li nekako sebi možemo da pomognemo ili smo već gotovo svi odustali?"
U tom trenutku kapetan me prekide i reče da dižem sidro. -Gde to plovimo? - Pitao sam. Niko mi ne odgovara. Rekoh sebi -Gde god, u ovom trenutku samo što dalje od jebenog Štitara .
Misli mi prekida prijatelj pitanjem šta oću od priloga u pljeskavicu. Samo luk i ljuto.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ko zaboravi svoju prošlost, poziva je da se ponovi.

Ponovila se!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Jedino pozitivno u ovoj depresiji sto je natjeralo Gazdu da se vrati na forum malo :)

Ljudi iskreno ovo sto mrzim_sve je tacno, ali problem nije samo kod navijaca Partizana nego trenutnog sistema u Srbiji. Ja nisam tu vec 20 i kusur godina i kad god se vratim sve vise i vise iskreno postajemo istrasenija, jadnija i jednostavno poslusacka nacija. (Bez da ikoga uvredim, ali nivo straha koji se iz dana u dan ubacuje u srpski narod dole je vjerovatno i razlog sto se pre par godina nisam vratio u zemlju).

Gde mozes da jebes mamu nekome kad ovi znaju da im niko ne moze nista. jednostavno su toliko jaki (ili su vas ubedili da su toliko jaki da im niko ne moze nista).

Ljudi gledaju svaki dan neko strada, ubijen, pretucen, izboden... Zatvaraju narod zbog gluposti, dok pravi krimosi "haraju" po drzavi zadjedno sa politicarima i policijom. Ljudi su jednostavno istraseni, a prilicno i gladni, a kad si gladan rado bi da jedes... a ako se nekome zameris, nema...

Strah ljudi... Ponekad bacim oko na nasu televiziju i mimo utakmica koje gledam i imam sta da vidim. Iz dana u dan vam se plasiraju najgori produkti, programi koji ni u jednoj normalnoj drzavi ne bi opstali, zakoni za koje vam govore da su obavezni u Americi recimo, (a ja licno znam za dosta sto nisu), takodje nametanje svega sto ne valja a sto ovaj zapad pruza. Pre 20 godina dok sam ziveo dole, ljudi su mozda bili gladni i u sankcijama, al smo bili svi slozni, imali muda, i borili se.. Danas se smejemo, gledamo i pustamo da nas ponizavaju...

Znam da nisam ja taj koji bi trebao ista da vam pricam, ipak zivim daleko i zbrisao sam pre dosta godina, al tesko je moj prijatelju da ti neko prepreci taj AUDI i da jebe mamu svima u njemu, jer su ljudi jednostavno zastraseni... da ne spominjem Jug i "navijace", muka mi je...

Odavno sebe zovem simpatizerom kluba FK Partizan i jako sam zadovoljan sa tim statusom.

Sve najbolje
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.843
Pa ti profi navijaci bi odmah polomili svakog ko napadne upravu!
Da ti profi navijaci okrenu ledja govnaru ciganskom, ali stvarno, kurac bi se pravio nevinasce, i on i izdajnici iz uprave...Jebe se njima za Partizan!
Ovako skandiraju mu simpatizeri, ali profi jok. Oni su uz klub, i kad dodju nevolje i kad dodje tuga, uz govnara iz Stitara ce biti grobari sa juga...naravno, i uz govna iz uprave!
Sto kaze brat Inzenjer, veci olos od Djukica nije bio na klupi Partizana u celoj istoriji kluba!
I onda ovde neki prosipaju toplu vodu kako ne treba biti ostrascen?! Pa kako da ne budes ostrascen, krv ti jebem!? Alo bre vi kul navijaci sa foruma, jel ste toliko slepi, jel toliko ne vidite sta nam rade, jel vam toliko svejedno kad gledate nesto ocigledno?!
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
844
Reaction score
2.945
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
mrzim_sve objasnio šta je trebalo i šta treba da se uradi.Ja pre par godina u Jagodini,gubimo na poluvremenu sa 2:0 ,bio sam na zapadu sa klincem na desetak metara od naše lože,drao sam se ko blesav pusti Drulo vazuru da uđe,drao se na sve po imenima koji su bili u loži,oni su ustali i povukli se da me ne gledaju više.Ali nijedan čovek sa zapada se nije pridružio mojim povicima,još me gledaju kao ko je ovaj ludak.
Ako može neko da mi objasni da li ja mogu da dajem ove reputacije i kako se to daje.
Hoću da mrzim_sve bude prvi kome ću da je dodelim za ovaj post sa dva crna audija i Grobarima koji prolaze mirno pored njih.
UPRAVA NAPOLJE
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.176
Reaction score
18.459
Локација
U Kinšasi
Ovaj Lignjoslav je još tu? Sreća pa je kup prioritet, šta bi bilo da nije?
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Vec sam pisao za Djukica pre nekoliko meseci kad mu status nije bio ni priblizno los kao sada. On nece podneti ostavku i od Partizana ce uzeti sve do zadnjeg dinara, smenili ga sad ili ostao do kraja. To je tako i nikako drugacije.

S obzirom da se steta koju je Ilijev naneo Partizanu ove sezone popela na preko 3 miliona evra, jednino logicno jeste da on prvi odgovara. Mada sa gmazurom ratnim huskacem na celu Partizana i nije toliko bitno.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Kazem Sirimo ljubav,sve je lepo,sunce opet obasjalo,volimo se,radujemo se pcelicama,cvetanju pupoljcima,kazem volimo se,kazem nemojte biti na kraju srca, kazem pa ovo je samo igra,kazem volim vas sve.

Nismo ni svesni kakav je hipik senjor.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.176
Reaction score
18.459
Локација
U Kinšasi
Vec sam pisao za Djukica pre nekoliko meseci kad mu status nije bio ni priblizno los kao sada. On nece podneti ostavku i od Partizana ce uzeti sve do zadnjeg dinara, smenili ga sad ili ostao do kraja. To je tako i nikako drugacije.

I treba da uzme sve, što bi on iz svog džepa finansirao sopstveni odlazak. Ako neko treba iz svog džepa da spašava Partizan, onda je to Ivica.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.767
Reaction score
29.656
Локација
Beograd
...
Ми смо разбијени и разлупани као народ, друштво, појединци, како год окренеш.
Шта год причали, ми смо тек крхотине нас старих, целих и правих, крхотине које тандрчу наоколо и за које нико не би више могао да тврди да ће се некад уопште и саставити у нешто ваљано и цело.
Толико тога поред нас пролази, нестаје, урушава се и кородира, а нисмо спремни, способни и вољни да било шта променимо и зауставимо слободан пад.
Читав живот нам се осипа на властите очи и сваки дан нам се критеријуми и очекивања тање и троше до непрепознатљивости и неупотребљивости.
Тако и са Партизаном.
...
Klasa je večna!
Profesor kao u najboljim danima drži čas...

U nekim prohujalim vremenima, iz besa, sramote i osvete, Partizan bi posle dve šamarčine (derbi, Čuka) polupao protivnika (da, opet Čukarički), kao zvečku, sa bar 5 komada u mreži...
Njihovoj, naravno...

No, mi, smo, kao što Profa to egzaktno reče, samo krhotine, i tačnije definicije od toga za mene lično zaista nema...
Ali, kako stoje stvari sa Partizanom...?
Krhotina, ili bar nešto negde može još da se negde zakrpi i pokrpi?
Znaš ono, kao kad ti puknu pantalone, pa ako imaš bar malo igle i konca pa bar da zakrpiš nekako da ti se ne vide gaće...
Ali, čak i ako igle ima, ali konca je baš malo, onda biraj hoće li ti se i dalje videti gaće odnapred, ili otpozadi...s obe strane nemoguće je sve pokrpiti sa premalo materijala za to...
Da se ne vide gaće.
Naravno, pod uslovom da gaće još imamo, da nisu spale (puk'o lastiš), ili da ih i sami već nismo skinuli...

Da, malo sam se stilski, ,,odrazio,, i izrazio, ne mislim da smo juče namerno ,,spustili gaće,, napad bar nije bio voljan da to uradi, jebiga, kad neće, ono neće, a neki i ne znaju baš dovoljno, sve i da hoće...
Utakmica je mogla otići i u drugom pravcu, da smo pogađali ono što nismo, pa je moglo biti, recimo 4:4, 5:5, ili tako nešto, fudbal je to, a 2:0 je tu uvek najopasniji rezultat...pa ga juče nije ni bilo, ali na derbiju jeste, samo nikom u Partizanu nije to tada palo na pamet...
A šteta.
Što im nije palo na pamet.
A inače, štete ima koliko hoćeš ove godine, u Partizanu. A i štetočina.

Eeeehhhh....

Nije čudo izgubiti titulu, nemoguće je uvek biti prvi, ali je sramota ne juriti je do kraja...
Nije čudo izgubiti derbi, sramota je ući u njega, kao da to nije utakmica najvažnija na svetu!
Nije (nažalost) prvi put da se blamiramo u Kupu, ali je sramota da Partizanov gol neko tako lagano puni, kao ovi juče, kao da smo neki nižerazredni raspali klub...

Ako Ćelavi Miletić nije namerno pustio onoga da nam da gol, voleo bih da mi objasni u čemu se sastoji njegova logika da širi ruke i pokazuje sudiji da nije načinio faul, pa čoveče, NAPRAVI faul, šta ga puštaš, da nam da gol?

Ako naš golman juče nije namerno pustio prvi gol, voleo bih da mi objasni, zašto se sklonio u stranu da onaj ima gde da ćušne loptu u mrežu?
Pa, čoveče, da si samo legao ispred bližeg ugla ovaj bi se ili sapleo o tebe, ili ne bi mogao loptu da ugura kroz tebe u mrežu...

Ako onaj Urošević nije namerno dao loptu Čukaričkom za četvrti gol, odvesti ga pod hitno kod psihijatra!
Ono normalan čovek ne bi bio u stanju da uradi!

Ne optužujem ja nikoga da su stvarno nešto namestili, oni sami znaju jesu li ili nisu, a ako nisu, pitam se da li su svesni i da li znaju koliko NE ZNAJU? I da li su uopšte svesni svih 90 minuta na terenu, ili im povremeno dolazi do nekog pomračenja svesti?
Dešava se to pri nekim fizičkim naporima, a to je već pitanje struke i pripreme fudbalera za te fizičke napore...
Struke? Ah, da...

Dača Pantić veruje u prolaz, verujem i ja, on čak misli da igramo sve bolje, i presrećan je...
partizan.rs/187390-verujem-u-prolaz-dalje/
Ja bih ga malo podsetio da on ipak igra u Partizanu i da se priseti kako je odigrao derbi, ko je u tom derbiju pobedio, i kakav je rezultat bio juče na utakmici!!!
Au bre Danilo...lepo je što poštuješ teta Bilju pa si joj izašao u susret da širiš optimizam, ali da ti čika Goran kaže nešto, u kući obešenog, ne govori se o užetu, a kad Partizan trpi poraze na svim frontovima, onda je na igračima Partizana da zaćute i da samo na terenu pokažu šta znaju!

Ja muku mučim bar da nekako obezbedim da mogu da dođem na te vaše/naše utakmice, plaćam zamene na poslu, ali to može samo ponekad, juče to nisam mogao...odgledah nešto u kladionici, pa na posao...pa mi kaže portir Zvezdaš, e, da te obradujem, na kraju 3:2...kažem za nas, nee kaže on, za Čukarički...
Radim dalje, završim posao, krenem kući, kaže portir, izvini, pogrešio sam rezultat...ja reko, verovatno smo ipak mi pobedili, on kaže, nije 3:2, 4:2...
Za koga bre, pitam ja...pa za Čukarički, kaže on...
- 4:2? kažem ja...
- 4:2. kaže on.

Dođem kući, kompjuter i ,,skraćeni snimak,, na SOS-u...
Kaže komentator na SOS-u, Bogosavac je odlično igrao, odlično se ubacivao, ODLIČNO čuvao Tošića...
E, nešto se mislim, jarane moj, al' se ti razumeš u fudbal i u Tošića, pa njega je nemoguće sačuvati iz slobodnjaka, a ovako, mogu i ja da ga čuvam, a ne Bogosavac...

I tako...
Šamarčina i poniženje u derbiju...
Šamračina i rezultatski debakl na Banovom Brdu...

A život teče dalje...
K'o da se ništa desilo nije...
https://www.youtube.com/watch?v=6aS86JEFJHI

:napred Partizan
 
Последња измена:

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Docekasmo da niko nece u Partizan...

:pop
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
U svemu ovome ne treba zaboraviti ni doprinos strucnjaka za pilates vezbice Misu Filipovica. Taj treba da leti odmah. Niko ne preuzima odgovornost i to je uzasavajuca cinjenica. Senjor kaze da nismo pobedili zato sto smo primili 4 gola :banghead Uprava razmatra da odgovornost prebaci na senjora ali joj se neda, Iliev je naveo kup kao glavni cilj i ne vidi zasto bi preuzimao odgovornost za bilo sta (polako misevi ima i revans :roll:), a navijac reala "prosto" ne moze da shvati kako mi "misevi" ne mozemo da shvatimo da Partizan nije real i da ne moze stalno da bude prvi :banghead
Jesu nas krali cele sezone i nastavice jos vise naredne ali ovi sto su ciganima pomogli da nas pokradu i sto nisu nista ucinili da to sprece nemaju nikakvo opravdanje za ovo sto nas je zadesilo.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
sa djukicem na klupi na nasem stadionu nece visi biti ni ono malo navijaca, samo saka jada drzavnih placenika na jugu kojima je to posao
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
PROFESOR zakljucao sve teme.
Svako da procita njegov post minimum tri puta.
Dzabe lajemo na mesec podvijenog repa, i kao nesto piskaramo, ako ne uradimo nesto konkretno katanac na voljeni klub je veoma blizu.
Ako ovaj kancer ostane u klubu jos godinu dana, niko nas nikada nece vise izvaditi iz blata.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Sve mi je jasno, i plata i ugovor. Ali da neko bude tolika gnjida da namerno nece da ode nikako mi nije jasno. Pa imas li ti trunku morala pacove pa ne treniras Palilulac jebem ti mater. Jebali te i buljas i sektas koji ti pruzaju podrsku.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.257
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
30704197_1686414044785271_7379358045755623078_n.jpg
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
@Krki PFC

Zaista nemam sta da zamerim tvom postu :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top