Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nemam reci da opisem koliko je Ozegovic pogresan igrac za Partizan i koliko sam razocaran Sumom. Ako od ovog zelenog bunkera izgubimo bodove onda stvarno ne znam.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ma nekako cemo uvaljati gol i opet ce se izvuci kao i prosle nedelje...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Krenuo bukvalno istu stvar da napisem, nista manji broj lopti nisu prodali Tosic i Jankovic ali to ne potencira toliko.
Ja sam uvjeren da barem 10 od 11 igraca bojkotuje Djukica, nemoguce je bre da smo ovoliko losi. I da bukvalno ne moze ni jedan pojedinac da iskoci.



Ovi nisu placeni 2.000.000 za razliku od cirkusanta.
 

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Jezivo izlgleda ovo prvo poluvreme, tesko je setiti se goreg Partizana, igraci, trener, nezalaganje, bezvoljnost...ne znam sta je upadljivije.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Mislim da sam bar 10 postovao pisao o tom tepanju. Ne treba nista vise da bi se vidjelo kakva je situacija. Za dovodjenje ovog diletanta neko bi trebalo da snosi odgovornost jer je unazadio klub bar za dvije godine. Kad se promasi igrac nije problem, ali dovedes ovakvu neznalicu od trenera i ne ostavis opciju da izadjes iz ugovora je katastrofa. Ako su nasi “pregovaraci” uopste culi za pojam izlazna strategija...
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Pepe Imaz na klupi 11 pickica na terenu. Serem vam se u fudbal
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.378
Локација
.
Koliko nam se samo vratilo kroz Sumu to nase uvaljivanje nasih vecitih talenata ostalim klubovima.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Šta je ovaj svirao majko mila...
Hvala Tosicu sto je izgubio loptu i boleo ga kurac da se vrati. Sviraj kraj sudija sve ti jebemju! Djukicu nosi se u kurac! Ostavi jaknu Tomicu i idi u Štitar!
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Jebem ti prezime bas ti ces da ga sutiras !
A nije ni bio, preskocilo govno Cucuna a ovaj odma duva nece da razmislja...
Komentatorsko govno sa arene1 ''nisam bas siguran da li je bio penal'' u majku vam jebem !
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Teska utakmica. Zemun je cvsta, organizovana disciplinovana ekipa. Nemam sta da zamerim igracima, pruzili su maksimum. Svi su se trudili ali nismo mogli pored ovako defanzivne ekipe. Zaista, drukcije bi bilo da se oni nisu branili. Znali smo kako oni igraju ( jutros mi rekla kafe kuvarica) pa sam tako i postavio ekipu. Zaista smo dominirali
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Nemoj nekom da je palo na pamet da smijeni zenu sa klupe.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top