Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Giller1984

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
326
Reaction score
67
uzas i katastrofa, mi ne znamo sansu da stvorimo, pas igra ne postoji, svi stoje kao ukopani, kako im nije hladno da statiraju onako, Djukicu odjebi vise
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Mislim da je ovo "miniranje" Đukića...
Ma kakvi, nema govora o bilo kakvom miniranju. Ovo je raspad sistema u svim linijama tima. Nema nikakve ideje, niko ne zna sta treba da uradi niti sta mu je uloga, nema autoriteta na klupi ni u svlacionici. Okakvu degradaciju igre nijesam ocekivao od Djukica, priznajem. Bio sam strpljiv, ali aman vise...
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Raspad je totalni ali moguce da je malo i do "miniranja". Brat (blizak klubu) jedne od nasih najvecih legendi prica da igraci ne mogu da ga smisle. Ako treba napisacu adminima ko je, da ne budd da sirim lazi.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Kad ne može da drži "svlačionicu" neka ide...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707
Ovaj Đukićev sistem nije od juče... traje mjesecima i ovaj "sistem" ima podršku od UO, sporCkog direktora, a rezultati su vrlo vidljivi. Ovim tempom, imaćemo 40 bodova minusa, ali ne mari, to je samo 20 kad se podijele na kraju.

Mnogima je jasno da sa Đukićem na klupi nema ni fudbala, ni agresivnosti, niti bilo kakvih elemenata koje zahtjeva moderan fudbal.

Da ima obraza sam bi podnio ostavku, ali ne vjerujem da se to čudo može desiti. Nastaviće on sa ovim "sistemom" po volji uprave da radi i dalje.

Ne treba samo njega posmatrati kao isključivog krivca. Podjednaku krivicu snose i gmazura i iglica iliev, koji je uradio fenomenalan prelazni rok, ali za cigane.

Nema ovo više smisla...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
tabela.jpg


Dajte mu jos samo jedne pripreme da uspostavi sistem. Sve drugo je vec postigao... Ovaj novi trener!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.894
Reaction score
8.083
Ja se iskreno nadam da je ovo miniranje igraca... jer je to jedino pozitivno...

Ahahhaa ja tek sad vidim tabelu

Leb te jebo
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Djukic, Suma i Tosic su kostali Partizan 4-5 miliona evra, na njihove transfere i zarade. Prevaranti.
Necu biti zadovoljan dok ne ode onaj sto ih je doveo, buljavi Iliev, zvani stetocina.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Zasto da podnese ostavku? Pa i vucicu govore da treba da podnese ostavku, ali to ne znaci da treba da je podnese...



Covjek nece podnijeti ostavku, jer nema obraza, to je jedna stvar, a druga stvar je sto nema teoretske sanse da bilo dje dobije slican ugovor i on je toga vrlo svjestan.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
575
Reaction score
2.253
Djukicu realno kapiras i sam da treba da odes, ako imas pameti i obraza. Nadji neki tim u Spaniji, mozda i upali opa opa taktika. Coveka je boleo kurac generalno za bilo sta, nije iscimao ni oko strucnog staba, prihvatao sve sto mu se dovede. Tako ne ide.
Nasa igra je mucna za gledanje vec duzi period, muka mi posle svake nase utakmice...
Ne vredi ni nabrajati sta ne valja, seci u korenu ovo sranje.
Ne treba vredjati Djukica, pa mogu reci ni one koji su ga doveli. Svi smo bili zadovoljni kad je Djukic dosao, naravno misleci da moze nas PFK da igra kao u njegovom prvom mandatu... Mene je Djukic razocaro, deluje mi kao covek koji ne zna sta radi(bogami ni sta prica), ponavljao je u krug par fraza, sistemi neki.
Jos jedan dokaz da samim tim sto veliko ime dolazi ne mora nuzno da znaci da ce doneti veliki napredak i razliku u igri( pogledaj pod Djukic i Tosic).
STANOJE VREME JE!!!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ivica je vidno popizdio. Lucani, Plzen i ovo danas su bili horor. Mislim da nas ocekuju sretne vijesti najkasnije u srijedu popodne. Pitanje je samo mozemo li naci trenera koji ista valja koji hoce preuzeti ekipu u ovakvom minusu na tabeli. Samo jos ovo...Zaista Djukicu idi u tri picke materne... dosta je bilo..jasno je i tebi. Budi gospodin kakvim se predstavljas daj ostavku i zbogom.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Djukic ako sam da otkaz zna da mu je to kraj karijere, tako da se ja ne bih preterano nadao da ce se to desiti.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
630
Reaction score
2.054
Tesko mi je da kazem ali trebalo je da izgubimo i ovu i onu protiv Mladosti. Mozda bi neko u klubu stavio prst na celo i zamislio se sta ne valja. Ma, dobro je da imamo kapije od jedne milke. Voleo bih da mi neko objasni gde je to od nas trazeno. Bice samo to da se najlakse drpaju pare na infrastrukturi, kamerama.....
A tim je tanak bas kao Ilijev i Djukic. Cutao sam par meseci ali sad sam pukao. I pitam se samo sta ce to meni posle 55 godina navijanja za Partizan. Idem bre i gledam Brodarac nedeljom pre podne kao i svaki normalni penzioner( novopeceni)
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.298
Reaction score
18.587
Локација
Kej Republika

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.812
Reaction score
29.814
Локација
Beograd
I da porucim Radulovicu da se i on nosi u tri picke materine! Kad Suma napravi dobar potez ćuti kao nem a čim ovaj sjebe odmah to prokomentariše. Vidi se da ga ne podnosi i svaku utakmicu koristi da to pokaže.

Krenuo bukvalno istu stvar da napisem, nista manji broj lopti nisu prodali Tosic i Jankovic ali to ne potencira toliko.
Ja sam uvjeren da barem 10 od 11 igraca bojkotuje Djukica, nemoguce je bre da smo ovoliko losi. I da bukvalno ne moze ni jedan pojedinac da iskoci.

Ovo ni Gvardiola ni Murinjo ne bi povezali, ova ekipa igraca Partizana nije tim. Zdjelar jedini fudbaler ovde.

Još jedan dokaz da je Partizan umetnička pojava; više no sportska.
Vučić iz penala.
Simboličnije nije moglo.
Ne može napadač svaki put da prođe odbranu, jer bi onda bilo po 20 golova na utakmici...Suma je napravio nekoliko dobrih prodora, namestio neke izgledne šanse, no, komentator to nije primetio...primeti samo kad ovaj ne uspe nešto...
Imam utisak i da domaći igrači bojkotuju Sumu, kad god bi bio pored njih i tražio loptu, nisu mu je dali, nego su tražili nekog drugog, ko to nije primetio, izvolte pa pogledajte snimak, meni je to baš upadalo u oči...
To što se tiče Sume.

Naš vezni red ima Zdjelara, pa i (krilno) Jankovića, Tošića, te Pantića, Sumu, znači čak 5 igrača koji znaju sa loptom, ali i ništa od tečne brze igre, kao da često igraju sami na terenu, svaki za sebe - Janković i Tošić su svaku akciju usporili, često i upropastili, Pantić koliko god da se trudi, kao što rekoh, izgleda bojkotuje Sumu?! O Sumi sam već pisao, a Saša Ilić zaista više ne može da igra profesionalni fudbal, ali uz ugru na veteranskom nivou Jankovića i Tošića, jedan veteran više ili manje ne menja stvar...nije slučajno što sam se ja interesovao i za povratak Božinova, pa da oformimo finu ekipicu za taj rang takmičenja...pretpostavljam da je i Tale falsifikovao broj godina u pasošu, i da je i on tu negde oko 40-e...
Ivanović očigledno limitirani Njivaligaški igrač, ne znam zašto ga uopšte dovedosmo?

Đukić je bivši, samo ne znam kad će to neko da mu kaže i kad će to stvarno da se desi...ima taj neki ugovor...s druge strane pitam se i ko bi nam došao i kakav bi bio?
Evo danas, jebote, pa ne može Đukić da utera loptu u mrežu, sem tog gola Zdjelara, kakvu god šansu da smo imali (a imali smo ih, nije da nije) ovi naši su to promašili...ne znam kakva im to šansa treba pa da daju gol...bilo ih je danas i 100%tnih pa ništa...

Sudija nas je dobrano zajebao nekoliko puta (onaj davi Tavambu u 16m, on svira faul Ožega nad golmanom, komentator kaže da bi naš igrač mogao da dobije žuti za povlačenje, ali ne kaže da bi to isto trebao da dobije i Trajko, što bi mu bio drugi žuti, tj. crveni, nego kaže da treba da se ,,čuva,,...penal izgleda uopšte nije bio, i tako...), ali nije problem u sudiji AKO SI PRAVI, dodaš gas i daš protivniku još par komada...ali mi nismo pravi...

Sve u svemu treba podneti i neuspeh, zajebano je što ovde titula nije samo sportski uspeh, nego borba na život i smrt, Zvedi upumpavaju novac samo tako, mogu misliti šta bi uradili ako oni osvoje prvo mesto, ili uđu u LŠ?
Gubitak titule za nas može da znači da nas dobrano približe košarkaškom scenariju: Zvezda-Srbija-Evropa, a Partizan fikus (koji je douše uzeo Kup)...
Dobro i u fudbalu, taj Kup...hm...

Stojke u napadu, neka je, Zdjelar ima šlifa, Sumi se igra, Tavambu ne mogu da pljujem jer je toliko toga dao, može ovde nešto da se ,,pokrpi,, ali fali dosta toga...
Jebiga...
A kako je meni koji knap stižem na posao, jer kucam komentar...

:napred Partizan

Nema predaje!!!

Tavamba Vučića udario laktom u glavu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top