Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.656
Mnogo mi je drago zbog Markovica sto je upisao asistenciju i uopste sto je dobio sansu da pokaze sta ume, nadam se da ce i Djerlek uskoro da direktno ucestvuje u kreiranju nekog rezultata, a mogao bi i Djole Jovanovic da dobije sansu i pokaze da se bez broja 51 itekako moze. Samo neka nastavimo u ovom ritmu, bez uzmicanja vec sve jace i jace.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.608
Локација
Beograd
@ Goran Tomic

Znači, dok ne upoznam vučića i čokija ne mogu reći da su oni ljudske nule?

Kakav karakter može imati osoba koja ljude naziva Glodarima i pederima, pokazuje im srednji prst, i izaziva, a kad mu ti pederi i Glodari ponude 100, 200, 300 hiljada, onda im trči u zagrljaj, i postaje veći Grobar od pola onih Glodara, koji jesu Grobari? Pa, nikakav, nula.

Danas radikal sutra napredanjak, jes' to danas moderno, al' mnogo govori o ljudima.
Brate imaš pravo na svoje mišljenje, imaš pravo i da 100 puta ponoviš svoje mišljenje, imaš pravo čak i da uvek budeš i u pravu (ali ne tvrdim da uvek jesi), ali mislim da za kvalitet diskusija na Forumu non-stop ponavljanje jedne te iste stvari , ne vodi ničemu...

Vas nekoliko neprestano na svako pominjanje, pa i na nepominjanje, Ožegovića govorite sve najgore o njemu, kao da je tema o F.K. Partizan tema o moralno-grobarsko-cigansko-glodarsko-ljudskoj ličnosti i delu Ognjena Ožega # 51 Ožegovića?!

Čovek (a ne broj, koliko kod da mu je karakter nula) je jebeni dripac, jebeni fudbaler, rođen u jednom malom mestu, u nekoj provinciji, odrastao nemam pojma gde, igrao svuda, navodno voleo Zvezdu smatrajući je valjda za jedini pravi najveći SrBski klub, što mu je neko (ili on sam sebi) ,,usadio,, u glavu i - koji se glupirao po jebenim ,,mrežama,,...što je vama nešto strašno, ali mene i dalje zabole za ,,mreže,,...

Ali zato niko, ali niko na Forumu nije ovde čak ni prokomentarisao to što sam napisao da je jedan naš fudbaler ošamario devojčicu zbog njene strasti prema Partizanu (ili strasti protiv Zvezde)...
Jebene reči, na jebenoj ,,mreži,, su nešto užasno u odnosu na jebeni šamar...niko šamar nije komentarisao, ali zato - o ,,mreži,, smo 1000 puta...

Što se tiče kurobecanja na terenu, ne mora da mi se sviđa, ali ni to ne vidim kao neki užas...Danko Lazović i Srđa Knežević se tukli i davili na Rad-Partizan, Albert Nađ išao u Moreiru tako da mu polomi obe noge na Čukarički-Partizan, i, šta?
Šta je ovaj # radio, pokazao nekome srednji prst na utakmici? I, šta?
Ovi naši nikad nikome nisu pokazali srednji prst? Jesu, itekako jesu!

Aha, bio je u raznim klubovima, i navijao za Zvezdu, a sad navija za Partizan, ili i ako ne navija laže da navija, ali bar se uvek trudi se da odigra kako treba za taj Partizan...a i za tu Zvezdu očigledno da ne navija baš svim srcem, kad mu ne smeta da dođe u Partizan...

Ima prevrtljiv karakter, ali uhvatili ste se njega, kao da je jedini takav, ili kao da je najveće štetočina u Partizanu, ili najgori u svemu...
Ne, najveća štetočina po Partizan bio je Andrija Živković, a ni Danilo Pantić se baš nije proslavio, divni momci, pravi Grobari, koji su Partizan zajebali za koji milion evra...sitnica.

Evo ga, Dača se sad ,,iskupljuje,, u Partizanu, jureći loptu i protivnike po njivama naše lige...golovi i asistencije mu ne idu baš stalno, ali, nadoćiće valjda jednom...ili nekad...
Pa, eto, onda, neka ga i Ožeg, nek i on trči i jurca po njivama za Partizan, i nek se tako iskupljuje i pokajava i okajava za svoje grehe...

Da li dozvoljavate nekom dripcu da uradi i bar nešto korisno ili ispravno, ili, ako je grešnik, onda NEMA više nikakvu šansu i treba da kleči na kukuruzu do kraja života?
O.k. slažem se, nije morao Ivica baš njega da uzme u ,,prevaspitni,, postupak, mogao je i nekog drugog, ali...ovaj je tu, ćuti, radi, ne vređa nas, ne pokazuje srednji prst, trudi se, ima i neki učinak...

A najveća štetočina, ne novčana, nego igračka, NIJE Ognjen Ožegović, to je Marko Janković Mesko...možda mu je karakter predivan, možda je divan dečko, ali šta će on na terenu, stvarno mi nije jasno...

Dakle ovako, što se FUDBALA, a ne samo neke nečije moralne (ne)podobnosti tiče, stvari su danas bile ovakve:

Grooobarrr, ili glooooodar, pitanje je sad (i 1000 puta ranije) ali šansa i GOOOOOOOL, 1:0 ZA PARTIZAN (!), utakmica prelomljena, pobeda na vidiku, hvala lepo doviđenja prijatno.

Ali nikako ne treba zaboraviti ni fantastičnu asistenciju Leonarda Da Silve Souze Miletića prilikom ovog gola!

Pa zatim i brzopotezni gol Nemanje Da Ćele Kapetana Nema Miletića, na fantastičnu asistenciju Svetozara Da Svete Mladog Socijaliste Markovića!
Iako nosi to ime i prezime jednog srpskog istorijski poznatog socijaliste republikanca, dečko je danas odigrao KAO CAR! :clap

I Đuka je taktički urnisao protivnika - jednog štopera na desno krilo, drugog na centarfora, dva leva beka u napad po istoj strani, i, opa, opa, dva gola za dva minuta... :D ...e tako se igra fudbal, svi u napad, a naročito odbrambeni igrači, i onda protivnik ne zna ni koga da čuva, ni ko je ko, ni ko se gde kreće, ni ko šta igra... :D

Znači, znači...napad nam je ,,krenuo,, uz pomoć defanzivaca, što onda logički znači znači da ćemo i odbranu da ojačamo - sa ofanzivcima, nema nam druge! (jer su defanzivci u napadu!) :D
Još samo Đuka da vrati Meska na beka, a kad se oporavi, onda i Bambija, a oni nek se sami dogovore koju stranu koji više voli...
Sumu na štopera kad ga prođe grip, pa da vidiš taktike! :D

Dobro se završi ovo danas, ali ove njive, oranice, treba ZABRANITI za upotrebu!
Ne samo da tu ne može da se igra fudbal, nego neko može ozbiljno da se povredi!
Daj bre, ko ne može da ima teren ne treba ni da igra u višim ligama, nek FSS ili lokalne samouprave napravi terene sa veštačkom travom, u svakom okrugu poneki, bolje to nego njiva!

Jbt, pitam se da li je nekako ove sezone ispalo da smo mi češće igrali po njivama nego Zvezda, ili samo ja nisam ,,zamjetio,, koliko su puta i oni bili u toj istoj situaciji?

Sudije nas i dalje pune nezasluženo dobijenim kartonima, a oduševio sam se kad sam video kako Ćelavi Miletić gine za nevažnu loptu, da ona ne izađe u aut :clap ...iako je zapravo bilo korisnije da je nije dirao, jer ju je vratio protivniku, pa ga faulirao, pa onda još i dobio (zasluženi) karton...nadam se samo da se nije povredio... :roll:

U svakom slučaju BRAVO za želju da GINE za nevažnu loptu, pa makar to bila i pogrešna odluka!
To je pravi pristup, koji će, ako svi to usvoje, donositi pobede i trofeje!

Nek svih 11 na terenu uvek ginu za Partizan, a šta je ko bio pre i posle utakmice, čime se bavi, za koga navija - NE ZANIMA ME!
Nek gine na terenu, a pre i posle nek radi šta hoće! (Pod uslovom da drugima ne nanosi neko zlo.)

:napred Partizan
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Bravo za Partizan, bravo za Markovica. Mogao bi i Djole da se forsira, na bi bio manje koristan od pojedinih.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Ali zato niko, ali niko na Forumu nije ovde čak ni prokomentarisao to što sam napisao da je jedan naš fudbaler ošamario devojčicu zbog njene strasti prema Partizanu (ili strasti protiv Zvezde)...
Jebene reči, na jebenoj ,,mreži,, su nešto užasno u odnosu na jebeni šamar...niko šamar nije komentarisao, ali zato - o ,,mreži,, smo 1000 puta...

Evo, ja ću da prokomentarišem zbog čega niko (verovatno) nije prokomentarisao događaj šamaranja. Vama je saopšten iz "druge ruke" ili ko zna već koje. Niste napisali koji igrač, niti kada. Mislim da je zbog toga prošlo nezapaženo. Meni, recimo, nije prošlo nezapaženo, ali mi nije bilo vredno komentara jer nije bilo konkretnih informacija.

Da se vratim na #51. Slažem se da nikakve potrebe nije bilo za novim podsećanjem da je on govno, raspalo, brdsko, cigansko. Ja sam komentarisao njegove fudbalske (ne)kvalitete.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Stojke
Markovic
Zdjelar, Djerlek, Pantic


Ozbiljna osnova, neke buduce i ozbiljne ekipe.

Idemo dalje, kup je nas!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
A gol Ožegovića ćemo da ignorišemo?

Naravno da necemo, nadam se da ce mu ovaj gol podici glodarstvo..ovaj, samopouzdanje, i da ce ga vratiti na radar jsl klubova. Uz malo srece, preporucio se Javoru i pojacece ih naredne sezone. Mislim da jos tamo nije igrao..sest meseci.

Bravo crno beli, ovo vec lici na seriju pobeda! Klinci igraju bez straha i to im je veliki plus. Sad disite kurvi za vratom, pa da je i jebemo. Dace nam ona i besplatno.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.952
Локација
Žrnov
Btavo za pobedu... po izvestajima se cini da se popravljamo...
Ja sam propustila negde ili sam zaboravila taj "podatak" o nekom samaranju....?

Iiii..da -#51 cemo ignorisati..najbolje tako i za nas i za njega
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Markovic bas puno obecava, normalno ako ga zarad viseg interesa ne prodaju u naredna 3 roka. Kup moramo uzeti, evo kurva izuvala i pored kradje!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Markovic i Miletic vidjeli da nema nista od ovih ispred njih pa preuzeli stvari u svoje ruke.

U Ivanjici su uglavnom utakmice bile tvrde i mucne za gledanje. Nije ni danas bilo nesto posebno lepo za gledanje ali cinilo se da igramo nesto sigurnije i ostrije prema golu nego inace.

romuljagama ulazi voda u usi treba sad da nekom sapsemo 5 komada nek se useru skroz

Miroslav Gvardiola tempirao formu :D
 
Последња измена:

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.752
Локација
Beograd
Miroslav Dripac shvatio da ovde ne radi ta "give peace a chance" taktika pa resio da im dripacki svima jebe mater.Vidi se reakcija kod igraca,vidi se da su se i novinari smirili(da ne kazem usrali),ne zele da provociraju dripca.Ti mirni tipovi ispadnu na kraju najgori i naprave najvece sranje pa resili da se primire dok ga ne prodje :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.608
Локација
Beograd
Na temi Pitanja, predlozi, kritike i pohvale, jako dobar post GrobaraPFCDeFactoUmjetnika, citiram deo, jer mislim da ima veze sa ovim ovde:

,,Danas se sve promenilo sa tehnologijom. Način izražavanja, komunikacija između ljudi a i sama svijest čovjeka. Intenet i portali poput ovoga su svakom dali mogućnost da izraze svoje mišljenje, što je legitimno, ali pojavom dosta social networking sajtova, ljudi više ne pristupaju sa nekom dozom obzira i racionalnosti kad žele nešto da napišu. Niko ne sedne i minut razmisli o tome šta će napisati, već instantno i impulsivno ostavljamo tragove na internetu. Dosta vaših impulsivnih poruka izaziva druge osobe da reaguju takođe impulsivno, pa se stvara netrpeljivost koja često pređe u svađe i širenje mržnje.

To je ta današnja svest čovjeka u kojoj se nalazi većina svetske populacije koja ima dodirne tačke sa internetom i tehnologijom današnjice. Umorni, nervozni, impulsivni a znamo da nam neko ne može nalupati šamare ako ga isprozivamo preko interneta, pa onda ajde da iskoristimo svoju priliku da se poseremo po nekome i osjećamo malo bolje. Izdignuti egoističari koji samo misle na sebe i nikog drugog, a generalno gledano zatvorenici svoje realnosti.

Da se ne uvredi niko, niti želim niti pišem ovo nekome direktno od vas.,,

I tako dalje, mislim da je post smislen i poučan i da ga treba pročitati...ko god se u njemu ,,pronašao,, ili ,,ne pronašao,,...

Poenta mi je u ovome da nečije impulsivne poruke, izazivaju druge osobe da takođe reaguju impulsivno, i onda ...udario tuk na luk...

Na primer, vi kažete Ožegović ovako, mi kažemo Ožegović onako...vi kažete uradio to, mi kažemo, ma pusti sad to, vi kažete ,,cigan,, glodar, mi kažemo imao asistenciju i gol na Brdu, vi kažete nula od karaktera, mi kažemo, dao gol danas za Partizan...
I hoćemo li do kraja sezone tako o njemu? Jel to najvažnije?

Ima li nešto drugo, ima li neko drugi? Da li je u vreme kada branimo dva trofeja, najbitnije da pričamo/pišemo o moralnom liku Ožegovića?
Možete da mi kažete, pa ŠTO TI onda pričaš/pišeš o njemu?

Zašto? E pa to je taj IMPULS o kome piše GrobarPFC!
Svejedno KO je prvi počeo, ali drugi se na taj ,,impuls,, ,,pecaju,, ne mogu da istrpe da ne odgovore, šalju svoj ,,impuls,, i onda tako, impuls na impuls...i sve u krug...
Da li to vodi negde, ili nečemu? Smislenoj diskusiji? Jel nekom ovo sve zabavno? Meni nije, meni je mučno...

Umesto onoga što sam hteo da napišem o današnjoj utakmici, našim igračima, ja trošim vreme i prostor da ispravljam ,,krive Drine,,...

Ako ne želite da Ožegović bude tema Br.1 na ovom Forumu, PRESTANITE više da ga ,,prozivate,, a ako želite da on i dalje ovde ostane Numero uno, NASTAVITE i dalje...
Ja vam se bar više neću mešati u to, dosta mi je više da objašnjavam da ne branim NJEGA nego neke PRINCIPE!

Ako budem imao snage i volje, prokomentarisaću utakmicu koju gledam, kad stignem, možda postaviti nešto na PFC nostalgiju, i tako...

Eto, zbog rasprave o O#51, ispustih da napišem važnu činjenicu, da stvarno ne znam šta Saša Ilić uradi ili kaže saigračima kad uđe na teren, ali kad je on tamo, oni kidaju?!
A to uopšte nema veze sa time, da li on nešto bitno odigra, ili ne, samo da je tamo!

Jasmina, šamar devojci/devojčici (ne znam koliko je tačno godina imala), nije bio u medijima niti mrežama, samo u mom postu...izvor informacije neću otkrivati, ime fudbalera ni slučajno - ne mogu da tvrdim da je sve to tako sa šamarom bilo, nisam video svojim očima, samo sam dobio informaciju, preneo sam ono što mi je taj čovek ispričao...

Poenta je bila u tome da on tvrdi da zna da je šamar pao, ali da mu je to manji greh, nego grehovi Ožegovića na instagramu, fejsbuku...
Sa čime se ja ne slažem...

Poenta mi je u tome da virtuelni svet sve više vlada ljudima, iako to NIJE realnost...
Može taj svet koristiti čoveku, ali vrlo lako postaje i ,,đavolja rabota,,...
Ja to znam, iako mi nije lako da se toj ,,raboti,, oduprem...
Saznanje je bar neki prvi korak...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Pa sta ste pisali onda o njemu kad nije dao gol više od 800 minuta, ako sad kažete dao danas go i na banovom brdu? 5 golova u prvenstvu, a mart mesec.

Normalno da iritira ljude potenciranje kako se trudi.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.608
Локација
Beograd
Kao što nas iritira potenciranje da nije dao gol više od 800 minuta, ako ga je danas dao...

Druže, shvati, ako hoćeš, da mi umesto da pišemo o Sveti Markoviću, Miletićima, ulozi Saše Ilića, podizanju forme, povećavanju šansi da odbranimo oba trofeja, našoj pobedi, ili o ko zna kome i čemu sve ne (ili da) mi opet pišemo znaš već o kome...
A ako nećeš, ti piši šta hoćeš...
Ne kažem da imaš ti, ili bilo ko drugi neku takvu nameru, ali to je kao neko ,,spinovanje,, - malo malo pa se ova tema vrati na raspravu o # znaš već kome, nije važno koja strana prva počne...

Dakle, nije dao gol više od 800 minuta, kurac je od ovce, al' danas ga je dao, i danas je manji kurac od ovce!
A od sledeće utakmice ćemo opet da brojimo koliki je kurac, ili koliki nije!
Da je sreće da je jedini u timu koji po nekoliko stotina minuta ne može da da gol...ali nije tako...
Da trudi se, što je ipak bolje od nekoga ko se ne trudi, ili od nekoga ko ne može ni da igra...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Ma nemoj tako kolega vidis trudi se svaku utakmicu samo nikako da ga krene :D
Evo ga samo sto nije kao Djukicev System :D
Cak je i Djukicev sistem proradio vezali smo 3 pobede posle ko zna koliko vremena, a i igra je nesto bolja nego ono mucenje ranije.
Ko zna mozda i Glodar krene da daje svaku po jedan pa da vidimo neke koristi i od njega.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Pa veliki je problem kad napadač ne da go 800 minuta, ne bih baš rekao da je kurac od ovce, koliko smo mi bodova prosuli u tih 800 minuta? A još veći je problem što se i u tom periodu ovde svaki post počinjao "ožeg se danas trudio" koga boli ona stvar da l se on trudi, ako ne dobijamo jer nema ko gol da da. Ostali ladili muda dok se on trudio?

Nema to veze ni sa kakvim principom, braniti napadača koji svoj peti gol daje u martu mesecu.

"Vi cigan, a mi dao gol juče, vi glodar, a mi dao go danas" ko ne prati, mislio bi da pričamo o Batistuti, e, to je spin.

system, pa zna se ko prvi počne.
 
Последња измена:

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Pa to mi sinoc i nije bilo jasno cemu sad izjednom pominjanje ovog tim cudnim stajlom pisanja.Cemu to da se ljudi provociraju padnu poeni sta sad pokusaj osvete ne znam ni sam nije mi jasno jos uvek.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.608
Локација
Beograd
Ovoga puta, prvi je počeo Nikola_G, i to je činjenica, ali daleko od toga da je on uvek prvi počinjao...
Daleko i od toga da mu niste uzvratili...

Takođe je i činjenica da se može čak i prebrojati koliko puta je ko u svojim postovima započinjao raspravu o datom ,,slučaju,, ili koliko puta je o ,,slučaju,, pisao uvredljivim tonom...

Ja lično, svakako NISAM započinjao raspravu o njemu, ali sam se često uključivao, i kao što rekoh, nije mi važan on lično nego neki PRINCIP...

Ali, eto...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top