Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ja opet molim onog decka sto je rekao da je fizicka sprema nebitna da se javi. Zaboravio sam ko je to bio...
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
E tog I ja kukavica cek am. I jos poene dobih sto mu rekoh da je glup, pu! :D
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.201
Reaction score
18.707
Локација
U Kinšasi
Ovaj raspad Kosovica u drugom poluvremenu je posledica fizicke nespremnosti. Jankovic takodje nespreman, Djurdjevic i Pantic isto slabo. Stvarno ekipa deluje fizicki sjebano.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Sprdas li se za Marka Jovanovica? Pa taj veze nije imao ni 2010 godine kada je ne znam na osnovu cega zauzimao mesto Stefanu Savicu uz Krstajica a sad ce nesto da zna..

Ja sam mrtav ozbiljan. Pored Miletica veceras i Asen Nikolov sa svojih 50 godina, drvenom nogom, evaporiziranom jetrom i kateterom bi delovao kao Bebeto iz najboljih dana. 19 godisnji Krnic ga je izbacivao kao da je klinac iz kraja od 11 godina koji igra sa matorcima. Mare nije neki kvalitet, ali ovo sto je pokazao Miletic veceras :pop Druga stvar je sto Mare ima ozbiljnu sezonu iza sebe u premijer ligi Izraela gde je bio standardan stoper cele sezone u ekipi koja je osvojila kup. Uz to je i slobodan igrac (te se za njega ne bi moralo platiti obestecenje)
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Ali ljudi, a kako niko ne komentarise Djukicevo "opa opa" i
Jebe mi se, ja sam mislio da je onaj trener Limeni negde na stadionu
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Meni je jebeno neverovatno da mi godinama zaostajemo u fizici celim svetom. Skola nam izbacuje tehnicare koji nisu tehnicari, krila koja nisu krila nego jbm li ga sta, centralne veznjake koji su defanzivno osakaceni a pritom su svi slabi I neuhranjeni. Jovetic, Lazar Markovic pa cak I Ljajic su postigli nesto tek kad su znatno popravili fiziku onako kako se radi u ozbiljnim klubovima. Jel uopste neki trener gleda neku evropsku utakmicu, jel vidi kako izgledaju ti igraci u odnosu na nase
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Узели смо три бода ...
Слаба игра за бригу пред реванш у Атини.
Барем је јасно да ћелави Милетић није за стартера и да Косовића и Пантића не треба цимати да путују чак до Грчке.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Sramna poseta navijaca Partizana, koji po ko zna koji put dokazuju da mi ne zasluzujemo ovaj klub. Ali dobro, jebiga, ne igra se Evropa, zasto bi se ljudi cimali za dzabe, mislim, momci nasi(neki) ne znaju, neki znaju malo, a neki mnogo.

Kosovic, Jevtovic, Pantic horor. Kosovic je cak uspeo da odigrao losije nego sto obicno igra, verovatno je i njega stigao umor, kao i ostale igrace. Neko vredja Djurdjevica, salje ga na psihijatriju, a decko hita na svaku loptu, daje sve od sebe iz utakmice u utakmice. Polako ce mi postati miljenik. Suma decko nije u stanju da odigra krsteno ni deset minuta, sto znaci da nam i nece biti od neke koristi u Pireju, jebiga jer se vidi da zna

Miletic solidno odigrao, ne znam sto ste zapeli za njega, makar sa stadiona je izgledalo da je kupio vecinu lopti. Radin decko mora igrati uz Evertona, jer niti Jevtovic, niti Kosovic znaju bilo sta.

Teraj dalje.

EDIT: Jebem upravi mater za onih 50 dinara vise, sto su povecali cene ulaznica.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Filipovic je stalno zaposleni u klubu.Trener moze da dovede kondicionog trenera po zelji,a ako hoce da mu klub obezbedi istog onda tu uskace Filipovic.Djukic nije zeleo svog trenera.Nadajmo se da je Misa nesto naucio od prethodnika jer je ucestvovao i u njihovom radu.

Miša da nauči nešto od nekoga? Pa on kad priča izbija iz njega egoizam. Ja sam najpametniji. Pogledaj samo intervju Bilje sa njim. Pa to je strašno. Sada da dođe najbolji kondicioni na svetu mi ćemo biti u kanalu do polovine novembra. Pisao sam kada je Đukić došao da ako ne dovede svog čoveka, ovaj će uništiti sve dobro što je bili pre njega. A koliko smo ozbiljan klub dokazuje to da jedan nemač pojma je stalno zaposlen! Na primer dok za Arnauta i Čakara iliti Trbu nema mesta.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.055
Reaction score
26.272
Локација
ante portas
Odbrana je problematicna.
Cim stoperi izadju visoko imamo problem.Celavi Miletic danas ispade ko iz voza prilicno je spor.
Ovde Vulicevic jedini konstanta ostali znak pitanja.El Monir odigrao korektnu utakmicu igrao bi mi uvek pre Miletica sa kosom.
Lepo je neko primetio.Problem Leonardo je ukanalio ekipu .Druga stvar ocajno smo spremljeni fizicki.
Sta radi taj kondicioni.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.811
Reaction score
29.807
Локација
Beograd
Moj utisak sa stadiona (dakle bez tv prenosa, i ponovljenih snimaka) je ovakav:

Jeste zajebana klima u BGDU, nije lako igrati po vrućini...dobro je što smo pobedili i uzeli ova tri poda (koja u sistemu takmičenja sa njihovom naknadnom podelom i nisu nešto sudbonosna)...dobro je i da je Suma dao svoj prvi gol za Partizan...a ostalo...

Đukić nije položio jedan od svojih ispita - ništa ovde nije bilo od ,,stava,, utakmice sa Olimpijakosom, kod igrača tipičan srpski mentalitet, igrao sam u utorak, igram opet za neki dan, što baš moram i danas...ništa ni od neke dopadljive igre sa uraganskim napadima...igrači pokazali (po ko zna koji put) SVE svoje mane...

Šta reči o odbrani kad nam Milović daje gol - pa valjda bar njega dobro poznajemo, ne samo da je još nekad davno odlučeno da nije kvalitet koji nam je potreban, nego je još i ćelav, a zna se da ćelavi najjače biju glavom, jer lopta ,,sklizne,, bez trenja...dakle ako on nadmudri odbranu, šta će tek da nam rade neki kvalitetniji igrali i napadači...s koje god strane da nam naiđu, ko god od ovih naših bude u timu...

Kića Kosović - 90 minuta lopta kod njega da je ,,carini,, ali šta vredi kad on nije Zinedin Zidan pa da svalimo na njega toliki teret...mi (i Đuka i Ivica) možemo da nu ga svalimo, ali će on pod tim teretom da baulja po terenu...ajde Zizu više ne igra, ali, što reče moj sin, da bi Kića igrao ovo, mora da bude Luka Modrić... Al nije!

Dača Pantić...
Au, sine, pa ti sa 20 i nešto godinica se krećeš po terenu za nijansu svežije i mlađe od Saleta Kapitena koji ima 40 godina?! Pa gde ti je mladost?!
Učinak...gde je neki učinak za ovo vreme koje si odigrao?

Sejduba Sejdo Suma Sima Strahota...
Vidi se da zna, ali kreće se otprilike sa svežinom koju će Sale Kapiten imati za jedno 15 godina...
Majstor je poteza, nema šta, i za razliku od Dače, Marka, Kiće, Jevte, dovoljno mu je bilo da par puta oseti loptu, pa da je odmah smesti i u mrežu - hvala lepo doviđenja prijatno, ko zna zna, čak i kada ne može mnogo da se kreće...
A ko ne zna, nikad neće ni znati...

Teraj dalje, ja verujem u prolaz nad Olimpijakosom, ali ne znam da li veruje Ivica Iliev?

Ivice, ali iskreno, zar je ovo tim za napad na Ligu Šampiona i 14 miliona evra?

Gde smo se mi to, i na kojoj poziciji POJAČALI?
Suma je sjajan tehničar, ali nije spreman da igra ozbiljno više od nekoliko minuta, Dača Pantić nije u nikakvoj formi, Kića je tanak za ozbiljne utakmice, Saleta su očigledno stigle pozne fudbalske godine...to je što se tiče naših glavnih VEZISTA...a odbrana nam je nesigurna, napadu nema ko da doturi loptu...
Ne može Tale Surovi sa građom sidraša da uradi sam na terenu ono za šta treba tri maksimalno spremna igrača...

Teraj dalje i da prođemo Olimpijakos - ako nam neka luda sreća tu pomogne...
 

Shata

Početnik
Учлањен(а)
24.03.2011
Порука
45
Reaction score
12
Mi ako nismo, kao sto izgleda da nismo, kondiciono spremni onda aj zdravo ova godina...zna li ko u kojim sezonana je Filipovic bio glavni za kondiciju? Kako smo prolazili tih sezona
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Pozitivne stvari:

Lagano pobedjujemo ekipe bez dva najbolja igraca (Evertona i Lea) i (vecinu utakmice) glavnog pojacanja (Sume)

Suma pokazuje da ima ozbiljan kvalitet. Naravno da je jos potrebno vremena i rutine, ali zaista verujem da ce biti dobro pojacanje

Negativne stvari:

Problem centralnog defanzivca i dalje status kvo - Miletic nije taj kvalitet

Problem levog beka i dalje status kvo - Monir nije taj kvalitet
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.632
Reaction score
8.501
Локација
Македонија
Razočarani Đukić: Ništa korisno od ovog meča...
"..sem tri boda, koja su i najvažnija", kazao je Miroslav Đukić

http://mondo.rs/a1028621/Sport/Fudbal/Miroslav-Djukic-posle-Partizan-Javor-2-1.html

"Najbitnija su tri boda, ali ne mogu da bude zadovoljan kako smo igrali"

"Razumem da je teško igrati posle Lige šampiona ove utakmice, video sam da je ekipa emotivno iscrpljena, ali nije igrala dobro, nismo imali ni dobar stav, nismo bili agresivni", kazao je Miroslav Đukić i podvukao: "Nema ništa korisno od ovog meča sem pobeda

Tražio je da njegova ekipa igra brzo, a na pitanje u kojoj su brzini igrali danas - odgovara:

"Prva, druga... A izmislili ljudi i šestu. Ne mogu da budem zadovoljan ekipom. Nije nas srećom koštala ova loša igra. Nismo ni od koga bolji, ako ne uđemo sa dobrim stavom u meč".
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.688
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Iako smo imali onog strucnjaka koji je pricao da kondicioni nije bitan :buhaha
sve ovo je delom posledica toga, ok pocetak je sezone, ali oni nisu ni svezi, izgledaju ko kurac fizicki, a za to je kriv Djukic jer nije insistirao na svom kondicionom, za nekog sa relativno jacim cvjem i iskustvom rada u spanskoj ligi, stvarno je imao par poteza na nivou srpskoligaskog trenera.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
У Шпанији инсистирао не инсистирао то се подразумева, а овде су му сигурно рекли - Ма имамо Мишу, немој да се цимаш око тога.
А Ђукић помисли - Стварно, ово није Шпанија, што бих се и цимао?
Или је толико избивао из ове приче, да тек открива све чари, или га боли уво.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
iz aviona se vidi da smo fizicki totalno nespremni.
za to je isklnucivo kriv djukic jer nije trazio da se dovede kvakitetan kondicioni.
da sad igrAmo sa cergom pijeli bi nas na cistu fizicku spremu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top