Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Solomon kraljina vec poceo da reseta :D

Drugi dao Antonov

Valjda ce i neki snimak da bude.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Prijateljska sad sa Macvom. Transparent na ogradi: "Kad vidiš Grobare, spusti glavu dole, ne slavi sa nama, ovo nisu tvoje boje!" I precrtan broj 51.

Biće na kraju, ''para vrti gdje burgija neće''

Ako vam je smetao mogli ste blokirati transfer, ovu su prazne priče. Uostalom, pola ''vođa'' cigani, ne razumijem šta njima smeta?
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Bila je i poseta ekipe Teleoptiku. Izvređan Ivica i okačen transparent.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
ЗАБЛИСТАЛЕ НОВАЈЛИЈЕ: Соломон и Антонов срушили Мачву
Партизан је са 2:0 (1:0) савладао Мачву у пријатељском мечу у Земунелу.

Стрелци за црно-беле били су два нова играча - Теофилус Соломон и Немања Антонов.
Соломон је погодио у петом минуту на додавање још једног новајлије, Милана Митровића, док је Антонов био прецизан у 60. минуту после лепог соло продора.

За црно-беле на овом мечу наступио је и Огњен Ожеговић, кога присталице Парног ваљка нису лепо дочекале.
Партизан у наредном колу Суперлиге, наредне суботе, дочекује лучанску Младост, док Мачва у Шапцу игра са Чукаричким.
ZURNAL
Ne moze da se skloni boja i ovo podvuceno, nisam ja markirao :D
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
A koji Grobari su okačili transarent, izvorni, ili preletači ?

Kako je vama lako manipulisati...
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
Eee kada se samo setim 'ti si prvi golman Radišaaa', sve je odavno otišlo u k...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ekstra gol crnje. Imam osecaj da je u naletu nova crna mamba i jebac cigana! Sjajan prijem lopte i jos lepsi gol!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Sta je problem? Vecina nas je ovde delila misljenje da ce jugasi podrzati cigansturu odvratnu, drago mi je da to nije slucaj i da ce mu od starta biti pokazano sta se misli o njemu.

Jos samo da prociste i svoje redove i bice super
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Dobro, oni su preleteli na jug jer nisu imali drugi izvor prihoda a on je mogao da bira.

Malo sam posle ovoga promenio mišljenje. Umesto da ga ignorišem, aplaudiraću mu i vikati - Ogi, grobare.
 

skvang

Početnik
Учлањен(а)
11.11.2010
Порука
160
Reaction score
8
Локација
Vracar
Solomon je danas odusevio, strasan potencijal.. Pored ovakvog igraca, daleko je Ozegovic od prvih 11..
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
Sta je problem? Vecina nas je ovde delila misljenje da ce jugasi podrzati cigansturu odvratnu, drago mi je da to nije slucaj i da ce mu od starta biti pokazano sta se misli o njemu.

Jos samo da prociste i svoje redove i bice super

photo.jpg


Najiskrenije se nadam da si ironican.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Cigojner zna sta se misli o njemu. Zbog drugih igraca i atmosfere u timu i oko tima ne treba vise praviti farsu na utakmicama. To je za dobrobit kluba a samim time i nas navijaca. Promjenit se nece nista na bolje u svakom slucaju. Receno je sto se trebalo reci i ovde a evo i danas je tribina uradila sto je uradila iako je to po meni nepotrebno.

Samo da napomenem, sto se vise pljuvao Ivica vecu je bombu plasirao. Kad to kazem onda mislim na Solomona. Nadam se da ce Djukic biti dosljedan sebi i da nece pasti pod pritisak da cigojner mora igrati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top