Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

kale_gkw

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
158
Reaction score
19
Samo sam cekao ko ce prvi da pusti buvu za Jovanovica...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
koji ce nam djavo, imamo ozegovica i solomona...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
upravo to, ja bi nasu ligu bas igrao onako kako sam napisao,,, ozegovic skroz napred sa tawambom, desno toske, levo jankovic i u sredini suma a iz njega usisivac everton i pozadi sa 4 u liniji ili mozda i 3 sa dodatnim zadnjim veznim sa evertonom...
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.369
Jovanovic trazi da ide, pa naravno .... Tvrdim da je ucinjena nepravda prema njemu, nekoliko godinaje tu, ceka sansu, a onda dodje neki fudbalski neznalica koji nije mogao da igra u Rijeci i zauzme mu mesto. Ja stvarno ne znam sta vas vecina vidi u tom Solomonu, on nema osnovnu fudbalsku tehniku. Ima brzinu, imaju je i konji i zato trce na hipodromu.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
i slucajno je bas ta brzina u danasnjem fudbalu jedna od najvaznijih stvari ;)
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Nije Solomon uzeo mesto Djoletu vec ogili glodili. Djole mali je sidras/razbijac, a Solomon je trkac/driblac (bar bi trebao da bude).
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Baš su vaspitali te klince da budu verni svom klubu, jebalo se majci.
Naravno ako je istina da traži da ide.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Čudo kako ti ne znaš da li hoće da ide, ili ne? Ti bar imaš tačan info uvek. Još čekamo da ode Everton, ili da nam dođe zadnji vezni iz Rusije. Ili po tebi je Stojković još ciganštura, a Đukića svi psuju na treningu. Jer jebiga kao što rekoh mali Đole će preko Pantića da bude napljuvan, kao opozicija preko informera, pa će Đole preko noći da postane najveći neprijatelj Partizana. A #51 svi ćemo da volim. Jer Đole je morao da čeka i kod Nikolića mesto, prvo je ulazio Đilas od 130 kila, pa sada ovaj.

Mali Đole mora biti samo lud ili drogiran, ako produži ugovor sa Partizanom, da mu jedan doživotni JSL njivaš zauzima mesto, ajde i to, ali da neko ko je pišao po tebi i po tvom klubu, za koji navijaš, dok si ga ti bodrio sa tribina, sada ti on uzima mesto u timu, realno ne ide.
Samo nemojte da ga blatite. Doći će Mudrinski, koji će nam kurac Đole.
 

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
Neko je pitao za Kosovića, čisto da se zna da je juče imao operaciju kolena u Rimu i danas se vraća za Beograd. Hvala Tumbi što ga je i pored povrede forsirao u reprezentaciji :banghead
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Tošić i Stojke kod nosatog Amidžić na Pinku uveče . Možda bude i zanimljivo jer je Amidžić grobar .
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.974
Reaction score
27.426
Pink ne bi gledao ni da prenose finale LS u kome igra Partizan! Fuj!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.179
Reaction score
14.636
Локација
Brdo Banovo
Tošić i Stojke kod nosatog Amidžić na Pinku uveče . Možda bude i zanimljivo jer je Amidžić grobar .

Nadam se da se za*evavas..takva "gostovanja" bi trebao klub da zabrani! Ako ne, to ce verovatno ovako izgledati, s jedne strane nosati voditelj "zabavnog" programa, uz neku profuknjacu, u sredini neko ko ce se zahvaljivati vucicu a sa druge strane Stojkovic golman, ofarbanog lica u crno belo, kako objasnjava da su to te boje, a ove druge ne bi nanosio ni za milion evra. Uz njega (ipak) ovog s brojem #51, pre nego Tosica. Da vidimo malo tog humora, u nadi da necemo bas svi da crvenimo.
Kad je vec fudbalska tema, da cestitam broju #51 na postignutom ZGODITKU!
Pre dve nedelje , na slobodnom kladjenju u jednoj od klad.uplatih 250din.da zabludeli Ognjen nece postici ni jedan gol u dresu Partizana. Dobio kvotu 500. Umalo...

P.s. izbegao prehladu zahvaljujuci nekim momcima, valjda iz Vrcina i njihovoj sljivi :). Hvala, jos jednom.
Rutiniran Radnicki, idemo dalje..jace,brze.. pljuc!
 

Vladji

Početnik
Учлањен(а)
08.04.2016
Порука
73
Reaction score
4
Šteta ako je mali Đole stvarno tražio da ide. Mislim da od Jovetića nismo imali napadača sa takvim potencijalom. Plus, ako bi nešto napravio za godinu dve uzela bi se dobra lova. Klub a bogami i Vazurino i Vučela žive od prodaje igrača.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Jovanovic trazi da ide, pa naravno .... Tvrdim da je ucinjena nepravda prema njemu, nekoliko godinaje tu, ceka sansu, a onda dodje neki fudbalski neznalica koji nije mogao da igra u Rijeci i zauzme mu mesto. Ja stvarno ne znam sta vas vecina vidi u tom Solomonu, on nema osnovnu fudbalsku tehniku. Ima brzinu, imaju je i konji i zato trce na hipodromu.

Pa ako traži da ide onda je očigledno ON lud.
Nekoliko godina je tu, a dečko jedva da ima 18 godina. :roll:
Nemojte odma primjer Jovetića, koji je zaigrao sa 16 godina, a već sa 17 bio standardan.
Jovanović treba da dobija šansu, ali nikako ne može da bude prvi napadač. Ali vjerujem da će biti mjesta i za njega, naročito što ćemo ove sezone imati više od 50 utakmica, a nemamo baš puno napadača.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.831
Reaction score
29.889
Локација
Beograd
Prvo da zaželim Kići Kosoviću uspešan oporavak, pošto brz biti neće...jbg, to je rizik fudbalske profesije, jednog trenutka si u timu, u nekoj reprezentaciji, sa šansom da kasnije unovčiš svoje zanimanje...a nekog sledećeg trenutka si u krevetu i sa 6 meseci pauze...
A šta će biti za vreme tih 6 meseci i posle tih 6 meseci, to niko ne zna...
Eto, Alen nije imao sreće da bude zdrav i prav, trenutno je i Kića van stroja...

Što se tiče polemike o Đoletu...
Meni je dosadno ako nema neke polemike na Forumu, ali uvek sam za to da stav prati i argumentacija!
Dakle, ko je i koliko puta gledao Đoleta na nekim utakmicama i šta nam može reći o njemu? I naravno kog su ranga bile te utakmice, koliko je protivnik bio jak, itd...
Pamtim ga kako je ,,spakovao,, gol PAOKU, kao da je iskusan rasan strelac, pamtim ga i po nekim vrlo dobrim ,,rolama,, u pripremama...ali pamtim i kako sam jednom (i to je bilo kasnije od tog PAOKA) gledao Teleoptik, a on na toj utakmici nije uradio ama baš ništa...
Partizan živi od prodaje mladih igrača, ali istovremeno i juri rezultat, ovde jedan bod manje može da znači zbogom titulo...u Partizanu mogu da igraju samo oni koji pobeđuju non-stop, ili, ako se jedan i nekako ,,švercuje,, onda drugi mora da bude duplo bolji pa da ,,švercovanog,, pokriva...

Dakle, možda neko misli da je Đole bolji od Solomona, Tavambe i Ožegovića, ali taj ko to misli, mora to i da nečim dokaže...
A tek ,,mali,, Đole mora to da dokaže i pokaže na terenu!
U tim godinama u kojima je on sad retko ko je bio prvi izbor za špica...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Videli Jovanovića jednom u životu i već kukaju za njim! Neka se izbori na treningu za minutažu. A ako stvarno ne igra jer neće da produži ugovor ili šta već, onda je još jedan napaćeni i nabedjeni balavac. Još jednom da ponovim, AKO je zaista tako.
Ko neće da ostaje u klubu, uslovljava nešto, dovidjenja i prijatno!
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Izvini presedniče ovde se ne slažemo. Prvo Đole je odigrao koliko je igrao jedno 10 utakmica, sve sa klupe. Tu je dobijao koliko toliko šansu. E onda šta se dešava, dolazi igrač iz hrvatske druge lige i uzima mu mesto. Pa majku mu jebem valjda taj Solomom mora da se dokazuje na treningu. Pa valjda Đole koji je igrao kod Nikolića, prošao pripreme sa Đukićem, zaslužuje da dobije šansu? Ja shvatam da je došao Stojiljković pa da ovaj nema mesta, ali da dođe lik koji nije mogao da se izbori pored jebenog Vešovića tri godine u Rijeku, meni to nije jasno. Neću da pričam o #51, samo o Solomonu. Na stranu što taj Solom ima dosta dobrih stvari. Ako je mogao Miletić pored toliko grešaka da dobije šansu, pa da počne u Bernu, ako je dobio i Kljajić nekoliko šansi pored svojih katastrofalnih grešaka, ako je dobio šansu Ćirković, pored istih takvih grešaka, Jevtović čovek koji kada ima samo dva kiksa mi smo ovde zadovoljni, sada da našem dečku ne damo šansu je greh. Na koga možemo da zaradimo veliki novac iduće leto je jedino on, plus Janković, ali 50% ide Ciganima.
Ako je Đukić odlučio tako onda u redu, na kraju on će i odgovarati, samo nemoj da bude peder neće da potpiše ugovor, pa da ne bude u protokolu.
 
Последња измена:

kale_gkw

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
158
Reaction score
19
Ne nasedajte na provokacije. Dosao covek, istrabunjao sta mu milo srcu i sad evo bar polovina ovde misli da je to istina i da je Jovanovic jednom nogom otisao. Niti ko pita ovoga odakle mu ta informacija, niti bilo sta... sad neka neko napise da Suma hoce da ide jer Solomon ima veci, pa da diskutujemo malo i o tome...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Po meni neće se naigrati ni Solomon ni #51, a ni Đole. Jer gde ubaciti Sumu? Igrača koga si platio 1,65 miliona. Da izbaciš Jankovića ne možeš, igra odlično može da se proda. Tošića takođe, najbolji i najveće iskustvo ima trenutno(inostrano). Mislim da će Suma igrati napred sa Tawambom malo iza njega, tu poziciju je igrao i u Slovanu i postigao 26 golova. Tako da je posle Tošića, bilo je suvišno dovoditi napadača. Ali ako se ostane u ovoj formaciji moje mišljenje je da treba kroz domaću ligu forsirati Đoleta. Jer smo samo na Vlahovića koji nije odigrao skoro ništa uzeli 1.5 miliona evra.
Nije lako Đukiću.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top