Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Мање-више све сте рекли, само да поручим Панкову, и даље се ти курчи кад улазиш у тунел и пичкарај се са људима са истока, а ми ћемо и даље да вас јебемо, сваки наредни пут још јаче, јер јебање ваше курветине нам никад неће досадити.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.266
Reaction score
3.032
E da,ne ispratih..jel su stavili trecu zvezdicu na ustani grb ,ili ne? (Mislim na semafor)
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Pankovi i Pavkovi u isto vreme u zvezdi, pre bih rekao gargamel i kremenko, jel neko video ruznije persone od ove dve dijabole, al iskreno ?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.831
Reaction score
29.889
Локација
Beograd
Na Areni sport 1 za par minuta treba da počne snimak jučerašnjeg derbija (bar tako piše u najavi programa na internetu), pa ako to bude tako, ko nije gledao, sad će valjda odgledati...
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
E da,ne ispratih..jel su stavili trecu zvezdicu na ustani grb ,ili ne? (Mislim na semafor)

Na semaforu smo juče umesto grbova napisali imena klubova, onako šmekerski :D a ja bih za buduca vremena na to dodao i grbove ali onako 3D i uvecane u pozadini da sakriju te famozne zvezdice, odnosno da iste "iskoce" van polja reprodukcije ;)
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Jel moze neko da napravi gif od onog poteza Pavlovica gde prvo prevrne nogom i blokira ubacaj i onda pocisti loptu glavom iz sesnaesterca??
8k5zZL.gif
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.550
Reaction score
38.915

Još da se saplete negde pa da nas trajno reši bede, t.j. svog prisustva.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
188
Reaction score
1.283
Локација
Po
Мање-више све сте рекли, само да поручим Панкову, и даље се ти курчи кад улазиш у тунел и пичкарај се са људима са истока, а ми ћемо и даље да вас јебемо, сваки наредни пут још јаче, јер јебање ваше курветине нам никад неће досадити.

 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
A najjace sto po komentarima ide zaljenje na nepravedno ponisten gol??
 

Прилози

  • zp.gif
    zp.gif
    1,8 MB · Прегледа: 156

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.550
Reaction score
38.915
Pa naravno, uvek je cilj skrenuti temu sa očiglednog. Poništen gol (mada je faul sviran pre šuta, a ne posle, tako da se gol nije desio), prešla lopta preko noge kod prvog gola, trener kurve rekao da smo igrali za prestiž...

Sve se radi da se umanji značaj ove pobede, da se skrene pažnja sa toga koliko su oni zapravo "moćni" i koliko ih sve to boli, koliko su se usrali. A samo dokazuju da su još jadni ako je to ikako moguće, ništa više.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
188
Reaction score
1.283
Локација
Po

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.954
Reaction score
7.430
Локација
Banja Luka
Danas ja na poslu na terenu, i vlasnik jedme firme, osvjedoceni cigan, jebem mu cer u ledja. Duzan ti on nasoj firmi lijepe pare i taman dodjem, da vidimonsta i kako i poce prica o derbiju. Taman mi na zicer dosao. Eno ga, pustio uplatu i rekao da mu vise ne dolazim :D :D :D
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.921
Reaction score
8.276
U 100 marki da su uskoro menja pravilo o broju stranaca...

Ali ja i dalje tvrdim da Stevanovic, i dva Pavlovica resavaju sve probleme Partizana... samo uz pretpostavku da je uprava normalna...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top