Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.400
Reaction score
3.254
Локација
Tamo gde su Grobari
Ja se bukvalno po pet puta uštinem u toku utakmice, da vidim dal sanjam, jer ne mogu da vjerujem koliko smo se poboljšali na planu fizičke spreme. Zaista sve pohvale za to. Pa samo to je vec veliki napredak koji je donio ovaj strucni stab.

To samo pokazuje koliko smo amaterski posao po tom pitanju do sada radili.
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Narode ja uopste ne vidim problem... sva trojica ce igrati! Mi konacno imamo triling na sredini terena tako izbalansiran da mozemo da uparimo razlicite vrste igraca u zavisnosti od taktike. Mozemo da ih odmorimo, lakse zamenimo u slucaju kartona ili povreda. Konacno je sve kako treba da bude u jednoj ozbiljnoj ekipi!
Da, ali onda nema mesta za Sumu ili Asana, jer ako bi igrali sa 3 u sredini i 3 u napadu Suma ili bi sedeo na klupi ili na levo krilo, sto znamo kako je igrao do sada...

Po meni ne bi bilo lose 442 diamond sa Scekicem na CDM, Nathom i Zdjelarom na CM i Suma na CAM, a u napadu Asano i jos jedan(po mogucstvu novi) spic.
Ali i ovako se onda gubi mesto za Tosica koji bi sa Nathom mnogo bolje igrao nego do sad.
Tako da mislim da je bolje resenje Natho+Zdjelar/Scekic u sredini.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Ја мислим да је човек хтео да каже да ће двојица играти у истој постави, а да ће се ротирати у зависности од тактичке замисли. На крају крајева, ако уђемо у ЛЕ, играћемо велики број утакмица, па је и логично да сва тројица одиграју приближно исти број утакмица.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.070
Reaction score
4.274
Локација
Humska 1
Vidim da i na temi kvalifikacija i na otpadu ima ljudi koji brinu, koji pricaju o nekom momentu zivota i smrti, itd. sve prouzrokovano rezultatom tamo neke nebitne tvorevine. Zapamtite, sta god da nas sutra posle 21:00 saceka, mi cemo i dalje biti tu. I dalje ce biti u svakoj utakmici 11 na 11, jedna lopta, dva gola. I onako jadni prosle sezone, uzeli smo bar jedan trofej! Nema predaje. Ne sklanjati se nikome i nikada ni mm! To nismo mi... I ma koliko god nekome paradoksalno ovo zvuci sto cu sada reci: u slucaju nekog negativnog rezultata po nas sutra, mislim da su nam vece sanse da ovoj upravi vidimo ledja ako ce to misljenje nekoga smiriti.

Pocetak je sezone, kroz koji vikend nas ceka direktan sudar sa drzavom, pre toga pregrmeti ove 3, 4 utakmice... samo pozitiva! :pfc:

PARTIZAN JE NEVEROVATAN TIM!
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Šlihtaro svih političkih postava u zadnjih 10 godina...sram te bilo.
Kad bi tebi neko čestitao od njih...zastido ljudska i ljigo.Već krčiš put kroz gusto granje SNS čmarova.
Dajte mi poene što prije...ovo je jače od mene.

 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Cekaj a sta je trebao odgovoriti novinaru?
Ja verujem da Savo ima isti stav kao sto je i pre imao i za vucica i za sns samo jasno je da mora pametan biti.

Za mene je dovoljno ono sto je rekao pre koji dan za odnos drzave prema klubu. Bilo ko direktnije a da kaze bio bi proteran iz zemlje kao sto je Dule bio.
 

DARZYK

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2017
Порука
23
Reaction score
33
U ovakvoj kretenskoj drzavi, biti iskreni navijac Partizana znaci biti intelektualac!
Znaci misliti svojom glavom, koristiti toalete umesto zapisavanja sopstvenog grada, znaci citati i knjige a ne samo poruke preko mob. i intenet novine, znaci osecaj gadjenja na autotjunase i sirok dijapazon vriscus dupetaria sto starleta sto ostalih praznoglavaca , prezires svaki vid lopovstine, osecaj solidarnosti........mogao bih ovako do sutra.
SLOMI SE NE - SAVIJAJ SE
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa vidis takvim preskakanjem odgovora pokazao bi da je zavidan na uspeh, cestitas reda radi i teras dalje, 21. ih polomis od batina na terenu i pobedis i tako im urucis cestitku. Jedan Dule Vujosevic kad je krenula hajka na njega nije imao ledja navijaca o cemu mi dalje da pricamo. Mi prvo moramo dolaziti na stadion, ovaj sportski sektor i igraci su sami bez nas bez odbrane kad to budemo shvatili da nam je mesto na stadionu, onda cemo se moci usprotiviti i savezu i sns i ciganki i poltronskoj upravi. A cik pogodi da je odgovorio tako da ne bi krenula medijska hajka na njega.

Po meni bi korektan odgovor sto bih ja rekao sve cestitke na ulasku, ceka nas bitan revans ako imate pitanja u vezi te utakmice odgovorio bih.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Savo za sad ne zaslužuje da dobija uvrede. Ja dobro pamtim njegov duel sa Vučićem u ˝Utisku nedelje˝ i izjavu od pre neki dan za naš status u Srbiji ali i u Evropi. Daleko od toga da mu zaboravljam pljuvanje a potom šlihtanje Toletu ali za sada treba da gledamo teren i nije ok da mračimo i navlačimo negativnost pred izuzetno bitnu utakmicu.

P.S.
Daleko od toga da Dule Vujošević nije pohvalno govorio o ciganima (pa čak i o njihovim jebenim navijačima) i ja ga zbog toga sigurno neću staviti na listu otpisanih legendi!
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.187
Reaction score
7.003
Локација
NbG
Sava je deo naših navijača vređao i dok je igrao u Partizanu i bio najbolji strelac. Zatim imamo njegovu kandidaturu protiv Đurića i prigodan transparent na tribini "Savo odjebi". Nema šta, šta će nama naš bivši igrač, član mrske političke partije, kad možemo čuvenog Đuru šnajdera za predsednika. I tako nam se i desi Đura (po zasluzi).
Zato me ne čudi što je isti od organizovanih dočekan na nož jer je jug (konačno) dočekao da njihovi dođu na vlast, a pamte i oni Utisak nedelje i skupštinu FK-a, u kojima su više nego očigledno bili na suprotnim stranama. Na njihovu nesreću cigani se još jednom uspešno transformisali pa ponovo dobili lepši i veći deo kolača- legalne i unosne poslove, dok ovi "naši" obavljaju one prljave i manje unosne, a i oko njih se podeliše na više grupacija. Jbg "mala bara puno krokodila". Al i dalje slepo vole svoga gospodara jer im pruža (slepi) osećaj moći. Kamo sreće kad bi Partizan voleli upola toliko...
Kad smo kod Duleta, ja ga poštujem i volim kao rođenog al da ne pravimo idole i budemo lobotomirana gomila kao cigani. Ja lično ne zaboravljam da je (u neka zdravija vremena) vodio i cigane, pa u ova novija bio na SNS mitingu da pruži podršku (brze-bolje se otreznio) i itekako sa PSD i tadašnjim vrhom države učestvovao u odluci da se navijači ne vode na F4 u Parizu, što nas je, po mom ličnom mišljenju koštalo i nekog većeg uspeha na istom.
Šta da vam kažem kolege, ljudi su kvarljiva roba, a i oni koji se teže pokvare umeju itekako da pogreše. A ko nije grešan neka prvi baci kamen...
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ja nemam dilemu oko toga kakav je Savo covek privatno, kad sam to odavno ovde napisao ljudi su me napadali jer sam rekao da je cak i u reprezentaciji bio dziber.
Ono sto mene vise zanima kakav je Savo kao trener. Mislio sam da nema pojma iz jednog prostog razloga - pocetnik je. Na klupu je dosao kako je dosao u trenutku u kom je dosao i nakon svega sto se desavalo izmedju njega i njegovih sadasnjih nadredjenih ne tako davno. To su razlozi zbog kojih sam bio jako skeptican, a i danas je slicno.
Nije isto jer je ipak imao i dobrih momenata. Treneru se mora suditi po poslu koji radi i znam da ga radi u jako teskim uslovima, Rezultati ce sve pokazati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top