Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
:pop za neskriven strah ovih retarda sto prenosili utakmicu u momentima kada treba da narodu Severne Koreje objave ono sto su svi upravo videli na ekranu - gol u mrezi drzavnog projekta. Neprocenjivo.
Bravo momci, bravo Savo, idemo dalje..
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Sto Savo opusteno rece, nismo im opet dali sut na gol, mi malo popravili realizaciju i dva komada. Pa sta bismo vam radili da su nam dopustili Rajkovica i jednog, ej JEDNOG napadaca. Ceracemo se mi jos. NE DAMO TITULU! BRAVO BRE!
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Ovi degenici nam nisu sutnuli u okvir gola.
Brat Suma ubio pauka.

Falio je treci gol.
Nemojte pljuvati Sadika, covek je dao svoj maksimum, ubio se od presinga na ciganskih 5 bekova, jebiga svi znamo da mu realizacija nije jaca strana.

Procvetacemo na prolece u Evropi, jer smo cvece.
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Ali sta uradi Suma ljudi moji, ja se jos ne mogu povratiti... kako je uzeo loptu od Asana, uopste nije bilo lako, kako je iznio i zabio!
Komentator se pita da li je Brezancic centrirao ili sutirao... pa sve ti jbm, covjek tacno gleda vise puta pozicije saigraca... kakav centarsut!
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Derbi nemozete kupiti govna ciganska!!!!! Puni kurvetinu, samo puni.

Vucicu mora da se pre utakmice iztrosila baterija na telefonu. U inat Mamu vam jebem cigansku!!!
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Savo Miloseeeevic... pa sprdaj se sa ovim smesnim defanzivnim trenerom.... smeju li u gol da sutiraju gurbeti....
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Kad smo vec kod realizacije Savo danas na kzs rece ono sto sam ja napisao u cetvrtak:

Bas smo beIzgledamo mnogo bolje nego pre godinu dana ali nas bas jebe realizacija. Nadam se da ce nam se vratiti u nedelju pa da iz 3 sanse damo 3 gola.

Ja bih protiv kalafonaca poceo sa Markovicem i Sumom u 11 uz Sadika u spicu a Natho iza njih uz Bambija po krilu na suprot Markeca. Asana bih sacuvao za promenu ritma sa klupe. Scekic je do sada svaki derbi odigrao bolje nego ostale utakmice tako da ni njega ne bih menjao.

Jedino cega se bojim na derbiju su nase frakcije. Mandova se uopste ne bojim jer veze nemaju, a i onih par koji znaju ce morati na tribine jer imaju 10 stranaca
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.640
Reaction score
13.787
Локација
Yaoundé
Статус
Затворена за писање одговора.
Top