Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.886
Reaction score
11.054
И од мене молба за линк.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Zajebajemo se sa B timom, al ok. Bez potrebe bi mogli ovdje pokvariti raspolozenje pred cetvrtak. Ko misli da Napredak nece izginuti da nam uzme bodove naivan je kao mlada moldavka....
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.753
Reaction score
11.463
Локација
.
Zabranjeno je komentarisanje u toku utakmice... :cekanje:
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Klub ocigledno nema sampionske ambicije, cilj je ocigledno samo grupa LE, zbog novca da prezive. Na ovaj jad i bedu smo vec navikli, iz godine u godinu. To je taj "rez" sto je Savo Milosevic napravio. 5 godina zaredom bez pobjede u KS. Sramota neka je svakog igraca. Opet cemo da se raspadnemo do septembra.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Ako već nekog odmaraš, odmaraj jednog, dvojicu igrača iz prve postave. Savo odmara pola ekipe... I šta dobiješ? Gubitak bodova, naravno. Tek je početak sezone, nije valjda da pola njih se odmara zbog umora? Peške bi trebalo da idu za Beograd! I na svakih 10 km puta, po 100 sklekova. Pa da vide....
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.950
Reaction score
7.419
Локација
Banja Luka
Da mi mozda ovog Ivanovića hteli da kupimo pa nam ovpg podvalise? Elem, nahvalih ovog Vujovica i pijedoh govno ko Vuletic. Covek samo gradjom podseca na stopera, očiju mi. Da li se lud ili sta, ne boji se duela niti kontakta, ima muda, ali brate sto je ono!? Tosic da ima imalo obraza, donirao bi svoju platu u humanitarne svrhe jer je sramota da uopste i bude placen za ovo sto igra.
Lolo brate, ozenio si se, smirio, odmori brate i od Partizana sada ljubim te.izdahnuo nakon 20 minuta i poceo da siris ruke. Samo to fali tvoj pobratim Babovic jos i da stimung bude kompletan. Dosta i od tebe i hvala za sve.
Vidi se koliku ulogu Ostojic ima sa malim Pavlovicem kad igraju zajedno. Setite se da je i Sveta Marković kudikamo bio bolji dok je bio u paru sa Ostojom
I cus, dva zadnja vezna protiv najgrdje ekipe u ligi. Nakon svakog kornera ljudi imaju kontru, sreca pa i ne znaju.
Za bolje mi braco i nismo...
Ozegovicu, kucu promasio...
Celavi, svaka cast!
Ps. Komentatoru sa arene jebem majku zavazda!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.976
Reaction score
8.078
A i ti bodovi kad se podele, nema frke...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.910
Reaction score
8.186
Da je ovo normalna liga ovo ne bi nisra znacilo.. al posto znamo kako se i sta radi ovde onda je i vise nego jasno...

Baceno poluvreme i izgubljena 2 boda
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.462
Reaction score
12.197
Локација
Beograd
Znaci prosipanje bodova kao po obicaju...Sastav kriminalan jer mi nemamo dugu klupu.Izostavis dva tri startera i ulazis u mod iz prosle sezone( isti si kao i ostatak lige).
Zabrinjavaju slobodni udarci Tosica.Covek ne moze da pogodi okvir gola od starta sezone,a to je skoro pa i jedino sto mu je ostalo da radi...
Asano ce imati velikih problema u ovoj bunker ligi.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.038
Reaction score
14.707
Ja nisam dzaba ovde pisao i upozoravao kako prolazimo tamo ali jbg sad. I opet jebeno mešanje sastava kao da će nam biti lako pa nismo mi cigani da nam se svi sklanjaju i da izvodimo ceo drugi tim... Totalno razočarenje pre svega za Savu i stručni štab sa ovom odlukom. Već kiks na samom početku da nam govna pobegnu... Sjebasmo i samopouzdanje pred Turke.

Evo Sava je priznao krivicu i to je pošteno ali ubuduće da znaš šta radiš i da mi nemamo taj luksuz da izvodimo drugi tim gde svi ginu protiv nas.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top