Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2019/20

Статус
Затворена за писање одговора.

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.378
Локација
U pizdi materini

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Ovo teranje Sava je počelo da poprima razmere ludila i utisak koji imam je da je nekako orkestrirano, a samo se čekao momenat par kiskeva- kada će krenuti da lete otrovne strelice.

Divim se svima koji ste mislili da imamo šanse za osvojimo titulu - jer nemamo. Ne zato što nemamo kvaliteta, već zato što nam nije dozvoljeno. I svi su toga svesni, i Savo i igrači.

I zato u situaciji u kojoj smo, najbolje što možemo da uradimo je da napravimo trenera i tim, da podignemo omladinsku školu i preživimo - budemo drugi, osvojimo kup, oderemo cigane svaki put i plasiramo se u evropsko takmičenje.

Ono što Savo radi je začetak dobrog posla, i treba i on da raste i uči.

I baš zato mislim da je ovo teranje njega, pucanj u jedinu polu-zdravu nogu kluba.
kritika - da, naravno.
Ali OVO što se radi poslednjih nekoliko dana - neka vam je na čast - ako je imate.
 
Последња измена:

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Rešenje je dakle > FK PARTIZAN BEZ TRENERA JER JE SVAKI GOVNO POŠTO RADI SA OVOM UPRAVOM!

S tim što se ova uprava slabo razlikuje od one prethodne, pa i one pre, pa i one od pre Hrista.
Postoje ljudi koji su radili sa neljudima u upravi, ali koji su drzali do sebe i do svoje reci.
Nas sportski sektor je najcesce radio jako dobar posao u jako teskim uslovima.

Mi ovde pricamo o coveku kome se sad u korist stavlja to sto je protiv SNS-a, a radi se o klasicnom oportunisti koji je to dokazao vise puta. Koliko je to nasih trenera bilo u otvorenom sukobu sa upravom, a posle promenilo tabor?
Stanoje se zakacio i rekao otvoreno neke stvari, kasnije se malo i smirilo, ali daleko od toga da je pognuo glavu i polizao ista sto je pljunuo.
Je li taj isti Savo Milosevic govorio sve najgore i napusavao na onoj skupstini ove iste ljude kojima sada sluzi? Ispade lik odjednom buntovnik i na terenu i van njega, ista ljudska gromada koja je napusavala i narod koji je protestvovao zbog cene goriva cini mi se.

Urosevica verovatno mrzim sto mu kapija na nekoj mojoj medji ili mi skinuo devojku ili ko zna sta, ali sigurno nema veze sa tim sto pijem lekove za smirenje svaki put kad ga prosecni livadari tipa Aksentijevic brukaju po terenu. Niti ima veze sa tim sto nam je tim u kanalu.

Posto vidim da nerviram masu vas koji verujete da sve ove neznalice u i oko kluba donose nesto dobro nasem Partizanu, ali ni Bajern ne bi uzeo prvenstvo, ovo ce biti moj zadnji post u FK temi. Napisacu prosto i bez tog recnika na koji se zalite sve sto mislim, a na forumu i uzivo cu pratiti one koji ne brukaju dres koji nose, bar za sada, a koji ce ugasiti svaki ciganski klub koji se ikada formira,

-Sadik je los napadac, ne igra glavom i nema zavrsnicu. Nece nikada igrati u vecem klubu od Partizana, moze preci u veci jer mu je menadzer bog, ali igrati nece jer niko ovo nece istrpeti ni 2 utakmice.

-Savo Milosevic je trener pocetnik koji ne zna da vodi tim tokom utakmice, nema osecaj za izmene i ne zna da se prilagodi protivniku. Nikada nece trenirati klub veci od Partizana. Ako bude SD, bice los SD.

-Dok su Vazura i Vucela na celu kluba mi titulu necemo videti. Ne zbog ciganskog namestanja, nego zbog toga sto mi dozvoljavamo namestanje.

-Zeljko Pantic je nasa verzija ciganskog prezimenjaka i covek koji bruka FK Partizan.

-Slobodan Urosevic je fudbalski najnepismeniji bek u istoriji Partizana, a konkurencija je ekstremno jaka. Nikada nece igrati u vecem klubu od Partizana.

-Cigane guraju sudije i savez, ali nema opravdanja za livadare koji su ispred nas. Cukaricki je fakticki privatan klub koji verovatno ima budzet 10 puta manji od naseg.

-Livadari iz Spartaka i Javora nikada nece doprineti tituli Partizana.

Otpilike je to ono sto stalno ponavljam jer vi stalno ponavljate da je Sadik majstor, Urosevic reprezentativac, verujete u opravdanja iz Vesnika i slicno. Uslisicu vase molbe i "skinucu se".
Zasluzujete ili zasluzujemo ovakav fudbalski klub, kako god.
Odjavljujem se sa FK tema, izvinjavam se sto sam vas uznemirio.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Na stranu njegovi trenerski kvaliteti, ali da neko tera coveka koji je tek poceo da se bavi tim poslom i to nakon samo 9 meseci rada... Ako vec niste za njega jer ne zelite da neko uci da bude trener bas u Partizanu, onda ste trebali da budete protiv njega i kad je dolazio. Svi znamo da je liga namestena, sta onda jos mozemo da ocekujemo od njega? Dobio je oba derbija, uzeli smo taj kup, nadigrali AZ u obe utakmice, dobili Astanu, ispali zbog nekih glupih ali kolektivnih gresaka... Zar bi stvarno bas sve bilo u redu sa Savom i njegovim statusom da nije imao nekoliko kikseva u prvenstvu? Ako tako razmisljate onda spadate u one koji fudbal gledaju kao crnu kutiju i vide samo konacan rezultat...

Razmisljajmo malo strateski, svaki trener zasluzuje bar jednu kompletnu sezonu da pokaze neki kvalitet, a bar dve da postigne neki rezultat koji nije plod srece vec uspostavljanja sistema. Mislim da Savo i strucni stab zasluzuju ovu i jos jednu sezonu nakon toga, posle toga mozemo da donosimo nekakve preciznije zakljucke o njemu kao treneru.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
"Nemanja Miletić je upravo završio snimanje kolena. Reč je o distorziji kolena sa manjom povredom spoljašnjeg ligamenta. Neće biti u trenažnom procesu do kraja polusezone, ali će biti potpuno spreman za početak priprema", stoji u poruci FK Partizan.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Значи Пешукић или Лутовац нам остају као опције за ових неколико мечева, првог једва да смо гледали, а други је крило.

Дивота.

Мада опет, боље што се десило сада, него у шпицу полусезоне када смо имали најбитније и најтеже Европске, а и лигашке утакмице.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.921
Pesukica verujem da necemo gledati pa cak da mu je konkurencija za desnog beka Vladimir Stojkovic. Sta je sa tim Dingom? Znam da su rekli da na njega racunaju tek od druge polovine prvenstva,ali zar nije mogao makar jednu utakmicu da odigra,zar je toliko nespreman? Gigic,Dinga,Pesukic,Vujacic,Brezancic(on je jos i odigrao tu i tamo po neku utakmicu),Smiljanic,Ivanovic...zali Boze platu sto uzimaju ovi ljudi da bi trenirali u Partizanu i mozda odigrali par utakmica protiv seoskih klubova u kupu. Kukali smo za rotacijom i tempom,to nas je najvise kostalo bodova u prvenstvu,Savo mora da presece,ako ovi igraci nisu sposobni da uspesno povremeno zamene nekog prvotimca,ako nemaju kvalitet dovidjenja prijatno. Mi nemamo luksuz da imamo 30 igraca od kojih non stop igraju istih 13-14.
A ja verujem da je mogao malo vise da rotira i da mu je to jedna od gresaka,Lazar Pavlovic,Lakcevic,Lutovac,Brezancic,mislim da su makar oni mogli malo vise meceva da odigraju.
Apsolutna podrska za Sava i strucni stab,mislim da su zasluzili poverenje i podrsku bez obzira na neke greske i neke poraze u prvenstvu.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Nesto sto je Savo Milosevic po prvi put implementirao u nasu ekipu pored Marka Nikolica je definisan identitet ekipe i filozofija igre. Marko Nikolic je bio donekle pragmatican trener sa ciljem da odbrani svoju mrezu i igra na mali rezultat, dok Milosevic forsira ultra ofanzivan fudbal sa visokim pritiskom na protivnika na njihovoj polovini. To je nesto sto vidjamo medju dominantnim evropskim ekipama kao sto su Liverpul i u tom aspektu Savo Milosevic je zaista ispunio svoj inicijalni cilj - da nas koliko toliko priblizi ka Evropskom nivou fudbala. Ja sam licno prezadovoljan sa njegovim ucinkom i odavno nisam imao vecu sigurnost u neku osobu kao Savo pored jako bolnih poraza. Naravno veliki problem je manjak kvalitetnih igraca za rotaciju imajuci u vidu ubistven ritam sreda-nedelja na koji nasi igracu nisu skroz navikli. Jos smo mi imali i donekle srece sto nismo imali gomilu povreda i za to dugujemo zahvalnost strucnom stabu i doktorima u FKP. Prvi put vidim Partizan koji ima neku ambiciju i viziju i moramo svi celokupno da pomognemo i podrzimo Savu da nas dovede na neki stabilan evropski nivo gde cemo utakmice koje smo gubili danas dobijati sutra. Puna podrska Savi i strucnom stabu i podrska da se napravi odredjen raz tokom zimskog prelaznog roka. Nemojmo zaboraviti - Savo je u Partizanu tek od 28 Marta sa ekipom i po meni za ovih 8-9 meseci je napravio najveci pomak koji sam video u FKP-u u zadnjih 10-ak godina. Ajmo crno beli!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ne mogu da vjerujem da nasedate na ciganske novine i da forsirate odlazak Save ili Stojkovica ili bilo kog drugog. Ajde kod Stojketa, mozda je i vrijeme da se razidjemo zato sto ide silaznom putanjom i vise ne daje onoliko koliko nam je potrebno, ali ako cemo umesto njega gledati Stevanovica od metar i zilet, onda "Ti si prvi golman Vladimireeeee, Vladimireee..."...

Sto se Savudina tice, bila bi totalna ludost a i samoubistvo da mu se sad daje otkaz il da sam ode. Vidi se neka energija pozitivna u tome sto on radi, iako je pocetnik. Ne bih da poredim babe i zabe, ali imate istoriju foruma pa vidite koliko se po Duletu pljuvalo u kosarci a danas bi ga neki istetovirali na ramenu. Savi treba dati odresene ruke do kraja sezone u najmanju ruku, a ja bih voleo da to bude i sledece godine da vidimo jos par prelaznih rokova i sta moze da se desi. Realno, trku za titulom smo vec odavno izgubili (iako sam ja optimista do kraja :)), pa sta nas kosta?


Drugo, okanite se vise novinskih natpisa, videli su da je Marko popusio otkaz u Videotonu pa sad proseravaju se dok ne nadje novi klub i povezuju sa nama. Tu nam stvaraju pritisak na naseg trenera, i razdor medju navijacima ko je bolji i ko treba da bude tu. Okanite se te price.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Savo ostati mora tu nema zbora!
Dati mu odrešene ruke što se tiče transfera!
Ovu govnjarsku upravu može i mora da ucenjuje za pojačanja, jer su oni ostali na svojim pozicijama zbog njega, mi nismo kao oni prekoputaši pa da se može sa nama manipulisati.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Samo i isključivo za Savu.
Previše je aždaja protiv kojih se bori da bih mu zamjerao sopstvene pogreške.
Ispraviće on to. Baš kao što je demantovao sve nas koji smo bili skeptični pri njegovom dolasku.
Svakom igraču je našao mjesto u ekipi. Pa nije on kriv što mu, faktički, jedini napadač tri puta promašuje čist gol.
Biće to top, samo da mu damo priliku da utegne i obrazuje ekipu prema sopstvenim željama.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.703
Reaction score
23.150
Локација
Академија
Јасно је да смо сви за Сава. Чак и када би се провела анкета међу нама, сигуран сам да би преко 90% нас било за то да остане. Проблем је у томе што се или он сам ломи да ли да оде или не, или управа жели да га смени. Неко је горе ставио Жексову објаву на друштвеним мрежама у којој каже да би идеално било решење да Саво постане спортски директор а Марко Николић тренер. На страну све оно што мислимо о Жељку али он је сигурно упућен да управа размишља у овом смеру. Можда су му ово већ и понудили па чекају да се изјасни. Мислим да га управа овим путем ставља у позицију да може да се одлучи: или ћеш да будеш спортски директор или ћеш да летиш. Шта ће на крају бити, остаје да видимо. Ја мислим да се не могу очекивати од Сава резултати после непуних годину дана и да је потребно да остане дуже. Показао је да уме али види се да у неким сегментима игре не штима. Можда само треба појачати стручни штаб или у њему направити неке промене. Мислим да је Саво човек афекта. Он може да попизди и после следећег кикса да дâ неопозиву оставку а то не би ваљало.
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Samo i isključivo za Savu.
Previše je aždaja protiv kojih se bori da bih mu zamjerao sopstvene pogreške.
Ispraviće on to. Baš kao što je demantovao sve nas koji smo bili skeptični pri njegovom dolasku.
Svakom igraču je našao mjesto u ekipi. Pa nije on kriv što mu, faktički, jedini napadač tri puta promašuje čist gol.
Biće to top, samo da mu damo priliku da utegne i obrazuje ekipu prema sopstvenim željama.

Хоће можда исправити, али за 2 године. Јасно је било против Манчестера да је зезнуо са формацијом, а исто је поновио у следећем колу против АЗ-а на 2:0. Овакву подршку за неког ко је четврти на табели још нисам видео. Има дупло јачу екипу него Николић у првом мандату, а резултати знатно лошији. 90% навијача Партизана против доласка Николића, као да је Тралалатовић у питању, а не човек који је Партизану донео само добро и максималне резултате. Иначе по избору тренера се види да управа зна како да манипулише навијачима. Доведеш Томића, Мирковића, Милошевића да се уче, резултати никакви, а већина навијача их брани и позива да им се да више времена. Емоције замене разум. Не би ме чудло да следећи тренер буде Сале Илић, да цигани узму још 2-3 титуле, па ће онда неког петог довести да се учи. Јер ко сме Салету да спомене одлазак ако су резултати никакви? Одмах ће га прозвати остали да је издајник. Па макар били не четврти, него осми.

Што се Николића тиче, биће велика штета ако га не доведемо а спреман је сад да дође. Aко преузме АЕК као што се пише, нећемо га вратити дуго.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
Samo zaboravljaš da je Markova titula 2017 bila incident. Vraćen je zato što su svi bii sigurni da titulu uzeti nećemo, a to što je uspeo, velikim delom može da zahvalim tome što su cigani debili. mogao je i sve da dobije, da ih nije Vožodvac drknuo, mi titule videli ne bismo.

Baš zbog toga što i sada nema šanse da uzmemo titulu, Savo treba da ostane i da i on uči, da budemo u svim sferama kluba spremni kad dođe vreme da može fudbal da se igra.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.086
Локација
ante portas

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Nova podela na pomolu na ove sto teraju Savu i na ove sto smo da ostane. Pa moraju se grobari uvek deliti.
Salim se svako ima svoje misljenje tako i treba.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top