Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
568
Reaction score
757
Ja ne verujem da će da pravi velike promene bar u prvim utakmicama... Za kasnije ko zna
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
Stanoje ima stav, zna šta želi, sigurno će izvršiti određene korekcije oko sastava i motivacije ekipe. Očekujem da u Ping Ping ligi igraju : Popović, Miljković, Urošević, Miletić(Ostojić), Banjak, Zdjelar, Šćekić, Stevanović, Natho(Suma), Asano, Sadik. U Evropi sve ovo isto, osim golmana i Lazar kada se oporavi umesto Stevanovića.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.180
Reaction score
6.074
Локација
100 кураца
Da, ali jeste pfcbgw. Provereno. Vidis gore u levom gornjem uglu. Da ne smaramo vise sa debelim gejpederom, sliku je on preuzeo i okacio.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.915
Reaction score
13.818
Kiritkovali smo te, a postujemo te,, gresio si, a i mnogo si nam dao.....hvala Celavi i srecno!


(Mozda izbaksuziram pa covek ipak ostane)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.827
Reaction score
29.853
Локација
Beograd
Знамо ми да будемо и врло критични и ужасно строги према нашим тренерима и играчима, и знам ја да нико није безгрешан и без мана, ево ја први, толико тога сам у животу зајебао, погрешио, упропастио, запоставио...некад ми се учини да нисам зајебао само оно што нисам стигао, али...па шта ћеш...ако некад нешто и научиш, то обично буде касно...

...тако да разумем ја и тренере и фудбалере, и њихове заблуде, и грешке и компромисе, јер нисам ни ја бољи него сам гори од њих, али морају и они да разумеју нас...

Ствар је у томе да су они јавне личности, а ми нисмо - ми ,,обични,, не играмо у Партизану, нити га водимо, а Партизан је ипак неко и нешто што интересује милион људи минимум...и није Партизан неки мали сеоски клуб, па да кажеш, шта ћеш, немамо боље - јер ми се увек питамо, а зашто немамо боље?!
Па милиони евра се сваке године ,,стуцају,, у тај наш састав тима да би се после испоставило да тим има мане, фалинке, недостатке, вишак играча на некој позицији, апсолутни мањак (а не Бањак! : ) на некој другој, да неко не зна да центрира, да неко не зна да скочи, да неко не зна да шутне, итд, итд...
Добро, нико не зна све, али ми смо нпр. ипак Клуб који је отворио Куп/Лигу Шампиона, па деценију касније одиграо тамо једно финале, па био велики део историје ЈУ фудбала, па Клуб који је ипак познат по целом свету...
Тако да: дај да се бар не брукамо!

Не можеш да почнеш првенство, а да кажеш: немамо бека...нема то везе са Немом, али са онима који су задужени да бека доведу, пронађу, створе, итекако има! Како бре немамо, опет понављам, нисмо ми мали сеоски клуб, па бек отишао нпр. трактором на њиву, или аутом на неку свадбу, па ето...немамо...отишао човек има нека преча посла од утакмице...

О.к. дошао Миљковић, и сад бека имамо. Ваљда. Да се не увреди због израза, али сви смо га као повратника ,,опљунули,, а он нек докаже својим играма да ћемо сви морати да ,,полижемо,, то ,,пљување,, и биће све у реду - тако је то у спорту - навијачи лапрдају а спортисти покажу и докажу (или не докажу) на терену ко је на крају био у праву...

Сад се најављује и Света Марковић, Јојић...прелазни рок траје још месец дана, видећемо шта ће бити...
Ипак, можда се неке идеје већ назиру?

Стојковић, можда временом чак и Стевановић на голу...

Миљкон на десном беку рецимо са задатком да је небитно да уопште прелази напред (ако то није у међувремену научио, неки пишу да јесте), само да ,,запуши,, како год зна и уме ту рупу и промају са тог бока...
Урошевић да се ,,стабилизује,, и ,,затвори,, лево...

Ако се врати Света, он ће можда бити један штопер да би био тај један У-21 клинац и ...шта да вам кажем... ми смо преко њега примали оне голове док је био у Партизану, гуран је у тим да би био продат...могуће је да је напредовао, сазрелио, порастао, ојачао (а можда и није)...али ко то да зна док га не види на терену? А ако не буде ваљало, онда је већ касно...
Други штопер може да буде Бањак као најбољи наш штопер, али због правила о странцима можда и он некад ,,извиси,, да би играли они странци напред...
Витас је овде добио многе критике, али он делује као да би могао Свету да ,,носи у зубима,, и да игра - што се бар снаге тиче, али...хајде, видећемо, Света (још) није ту...

Ове испред одбране Станоје сигурно (бар за почетак) неће пуно мењати...ако склони Попа са гола и ако Света не дође (или док не дође) мораће да ,,измисли,, још једног ,,клинца,, поред Фиће...дакле или Чола па да оба крила буду деца, или Денис да ,,узме,, место некоме у вези, или да и њега ,,гурнемо,, на крило па нек се сналази...

Али тако бисмо цело полувреме били без Асана, момка који може да одигра две утакмице заредом...а можда Станоје смисли да се Асано ипак ,,мува,, по средини, а да Сума и/или Натхо ,,паузирају,, бар полувреме, а један од њих можда и целу утакмицу...
Станоје ипак више воли ,,тврђу,, а не ,,жонглерскију,, екипу, тако да се бојим да ми не скрајне Суму, што ми се не би свидело...

Али, ето, видећемо...чекамо ту прву утакмицу, чекамо крај прелазног рока, чекамо да се Маркец (па и Сума) опораве, да се Натхо врати из Израела...
Узгред, имамо право на 5 измена и Станоје неће седети скрштених руку, а да бар неку не изврши до краја утакмице!

Засад можда овако:

1.Стојке.
2.Миљкон
3.Урошевић
4.Здјелар
5.Остоја
6.Витас
7.Фића (полувреме измена Маркец)
8.Денис (полувреме измена Шћекић)
9.Садиковић (88. мин. измена Матић)
10.Натхо (60. мин. измена Сума)
11.Асано (90. мин. измена Лутовац)
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.265
Reaction score
3.031
Mi desnog beka i dalje nemamo...Miljkovic je dobio zaposlenje preko Stanojevica valjda,kao sto se danas dobija preko SNS-a ,taj neki rad...i to je moderno za danasnje vreme.
Miljkovic,eej Miljkovic...ja ne znam da l je gore moglo...
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.950
Reaction score
7.419
Локација
Banja Luka
Sve nesto mislim da ce Suma biti prodat. Natha ce da ostavi zbog godina i karaktera. Suma ima taj problem sa voljnim momentom, pa ne znas da li mu se igra ili ga kurac boli :D
Matića bih realno prodao i vratio Nikolića. Ili nikog. Mislim da ce u špic sa Sadikom biti Asano ili Marković. Sadik napada, tipa target man
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top