Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Doveo ga je Kusturica, i jeste veliki događaj za klub ugostiti čoveka koji je u jeku zapadnoevropske propagande i moru laži doprineo da se čuje i poneka lepa reč o srpskom narodu iz pera jednog nobelovca.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Jedan vrlo spor tempo što je i za očekivati obzirom na sastav. Prvo sam propustio u drugom sam video apsolutnu kontrolu ali i slabu igru naših igrača iz napada.

Suma je definitivno upitan uz moje žaljenje. Ne znam da li je transfer već realizovan ali igra kao da je prodat. Imao je jedno 7 izgubljenih lopti i doneo je samo neku živost u vidu driblinga u prazno.

Štuliću dete, molim te u teretanu malo i treniraj i nakon treninga. Ima kretnju sve ali jednostavno je kao leptirić u duelu. I to nema veze s godinama nego treba da se radi ozbiljnije što se fizike tiče.

Šćekić je kostur, Vujačić će biti jedan od najefikasnijih štopera posle Nenada Djordjevića. Bravo glavo luda.

Lepo je videti ovako rutiniranje na brdu. Nismo dobili tamo još od proleća 2018.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Postali smo kao cigani pre, imamo niz pobeda izmedju derbija, a u derbiju nas rutiniraju.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Odavno smo postali kao cigani. Izlapotine i dupelizci nam vode klub. Zahvaljujemo se velikom vladaru što sam nije zabio kurac do kraja već samo do pola. Dovodimo krš koji niko neće. A talente prodajemo posle 5te utakmice dok ih totalno ne razjebemo. Prokleti smo nema šta.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Losa utakmica, dosadna.
Igrala jedna amaterska ekipa Partizan i jedna poluamaterska Cukaricki.

Ovi skup nasih igraca jednostavno ne moze da osvoji titulu. Toliko su limitirani da je to strasno.
Nama odbrana daje golove jer su napadaci nesposobni po ko zna koji put da rijese utakmicu.

Stanojevic je vanserijski trener. On od ovakve skupine amatera da pravi nizove pobjeda i da rutinira ove seljacke ekipe...pa svaka mu cast.

Ne znam smijem li reci da Stulic nije za Partizan a da mi se ne da ban kao prosli put? Decko ne zna da igra i tacka. Ne smijem nista vise reci. Uglavnom usao je 15 minuta na kraju i imao je 4 kontakta sa loptom. Od toga je jednom napravio faul, a dva puta izgubio loptu. Nebih ja njega vise da gledam u nasem timu. Imao si i previse sansi i nijednu iskoristio nisi.

Lutovac? Isto nije igrac za osvajanje titule. Ostane li nam on, plus Lazar M., plus Jojic, plus Holander koji ne pravi nikakvu razliku na terenu...nema cemu da se nadamo.


Sta bih ja uradio.
Kupio 5 brazilaca. Ubacio nove klince, probao neke nove, posto od ovih ove godine jedino Jovic valja. Ostali nista.
I pokusao da kupim jos nekog naseg dobrog igraca koji igra u inostranstvu. Nekog ispod radara da nadjemo. Ne povratnika nego nekog mladog.

Jedino ovako mozemo da se nadamo necemu. Sa Jojicem, Markovicem, Lutovcem, Holanderom mrka kapa. Da zaboravih Pavlovica i Urosevica. Kakav tim bre. Ko ih sastavi treba mu orden dat.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Losa utakmica, dosadna.
Igrala jedna amaterska ekipa Partizan i jedna poluamaterska Cukaricki.

Ovi skup nasih igraca jednostavno ne moze da osvoji titulu. Toliko su limitirani da je to strasno.
Nama odbrana daje golove jer su napadaci nesposobni po ko zna koji put da rijese utakmicu.

Stanojevic je vanserijski trener. On od ovakve skupine amatera da pravi nizove pobjeda i da rutinira ove seljacke ekipe...pa svaka mu cast.

Ne znam smijem li reci da Stulic nije za Partizan a da mi se ne da ban kao prosli put? Decko ne zna da igra i tacka. Ne smijem nista vise reci. Uglavnom usao je 15 minuta na kraju i imao je 4 kontakta sa loptom. Od toga je jednom napravio faul, a dva puta izgubio loptu. Nebih ja njega vise da gledam u nasem timu. Imao si i previse sansi i nijednu iskoristio nisi.

Lutovac? Isto nije igrac za osvajanje titule. Ostane li nam on, plus Lazar M., plus Jojic, plus Holander koji ne pravi nikakvu razliku na terenu...nema cemu da se nadamo.


Sta bih ja uradio.
Kupio 5 brazilaca. Ubacio nove klince, probao neke nove, posto od ovih ove godine jedino Jovic valja. Ostali nista.
I pokusao da kupim jos nekog naseg dobrog igraca koji igra u inostranstvu. Nekog ispod radara da nadjemo. Ne povratnika nego nekog mladog.

Jedino ovako mozemo da se nadamo necemu. Sa Jojicem, Markovicem, Lutovcem, Holanderom mrka kapa. Da zaboravih Pavlovica i Urosevica. Kakav tim bre. Ko ih sastavi treba mu orden dat.

Prećera ga brate. Nismo toliko grbavi, veruj mi. Da nam treba rekonstrukcija se vidi iz aviona. Zahvalio bi se nekima i osvežio krv. Mi od oktobra igramo bez napadača.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Momak se preziva Holender.

Velika stvar kako se zove.
Nadam se da cemo ga moci nekom prodati posle evropskog prvenstva i zaraditi nesto. Jer on i titula? Nebo i zemlja.

@Direktor_Grobar
Nista ga precerao nisam. Samo realno stanje na terenu.
Ostaviti 5 igraca i dovesti 5 brazilaca, 5 nasih klinaca (Bazdar, i ti iz njegove generacije novi) i dva neka nasa iz inostranstva.

Jedini recept za uspjeh.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Stanojevic je vanserijski trener. On od ovakve skupine amatera da pravi nizove pobjeda i da rutinira ove seljacke ekipe...pa svaka mu cast.
Ja se iskreno nadam da Stanojević neće voditi prelazni rok.
Debela reknostrukcija ovde mora raditi, debela. A ako se po Asanu dan poznaje, od toga nema ništa.
Od ovih svih igrača u ekipi jedino Zdjelar, Urošević, Natko i Holender zaslužuju prvih 11, ostalo ti fali.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Naime, Ivan Vukomanović je prokomentarisao da je jako loše po srpski fudbal kada Partizanu ni 17 uzastopnih pobeda nije dovoljno da se makar malo približi Zvezdi i da je kvalitet domaće Superlige sa 20 klubova značajno - razvodnjen.
Ipak, Stanojević je to shvatio i na malo drugačiji način.

"Vidim da mnogi pričaju kako je liga slaba, da smo mnogo iznad ostalih timova u njoj. Kad je tako, onda to meni znači da je Partizan na dobrom putu, jer se nije baš tako lako pobeđivalo u prethodnom periodu, sećamo se da smo se borili i za drugo-treće mesto na tabeli. Sad, odjednom, liga slaba", nezadovoljan je Stanojević.

Trener Partizana kaže da su ovako dugačke serije pobeda s vremena na vreme sasvim normalne.



I šta ti očekuješ da te pitam kad su nami trenera uslovili da mora pričati po njihovom.
Kriterijumi : Bolji smo u drugomsaovim igračem, nismo prepobeđivali tako lako (sa drugim trenerom), nikad Čuku nismo odrali, Rezultati govore koliko je dobar sistem sa pojačanjima...Oni daju i gol Milanu...Molim?
 
Последња измена:

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Naime, Ivan Vukomanović je prokomentarisao da je jako loše po srpski fudbal kada Partizanu ni 17 uzastopnih pobeda nije dovoljno da se makar malo približi Zvezdi i da je kvalitet domaće Superlige sa 20 klubova značajno - razvodnjen.
Ipak, Stanojević je to shvatio i na malo drugačiji način.

"Vidim da mnogi pričaju kako je liga slaba, da smo mnogo iznad ostalih timova u njoj. Kad je tako, onda to meni znači da je Partizan na dobrom putu, jer se nije baš tako lako pobeđivalo u prethodnom periodu, sećamo se da smo se borili i za drugo-treće mesto na tabeli. Sad, odjednom, liga slaba", nezadovoljan je Stanojević.

Trener Partizana kaže da su ovako dugačke serije pobeda s vremena na vreme sasvim normalne.



I šta ti očekuješ da te pitam kad su nami trenera uslovili da mora pričati po njihovom.
Kriterijumi : Bolji smo u drugomsaovim igračem, nismo prepobeđivali tako lako (sa drugim trenerom), nikad Čuku nismo odrali, Rezultati govore koliko je dobar sistem sa pojačanjima...Oni daju i gol Milanu...Molim?
Vukomanovic je ciljao na nesto drugo a stanoje je pogresno shvatio
No
I mene su ovde neki "napali" posle derbija kad sam rekao da nam je ovaj niz sto je stanoje napravio bio nezamislim jos od tanga smrti ali nezamisliv bukvalno smo prosipali bodove gde smo stigli a ispred nas su znali da budu i vosa ili cuka ili radnicki, nekad i po dve ekipe ?!
Od tanga srmti mi smo se od titule oprastali u oktobru i to sto cigani nece kiksirati ne znaci da mi mozemo da gubimo bodove po surdulicama lucanima i raznim brdima

O stanoju kad prodju kvalifikacije i prelazni rok, za sada nek 25og dobije kurvu i uzme kup a o necemu vise tamo negde u novembru, ako budemo igrali evropu i ne budemo vec na minus 10 u prvenstvu to je vec pomak za sada strepnja mi je veca od nade ali polako, da sacekamo, ko da imamo drugog izbora
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top