Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487

Ponizenim?
Pa nije Ronalno jbt. Precerujes.
Treba da se osjeca srecno i zadovoljno sto uopste dobija minute. Sa obzirom kakav je igrac. I glavno, treba da kida svaki sekund, da grize, da preore teren. Da se dokaze svima nama. A ne da se osjeca ponizenim. Svasta.

Ranije smo bar mlade igrače forsirali od dolaska Stanojevića taj trend je prekinut i mi nećemo preživeti kao klub.

Jel nas zezas? Hoces da nabrajamo koliko mladih je ove sezone igralo za nas tim?

Opet da ponovim pricu od prije neki dan. Nismo mi Cukaricki da forsiramo 10 mladih igraca i da im dajemo kontinuitet igranja.
Dobijes sansu i to je to. Nema sto sansi. Plus imas treninge pa se i tamo dokazuj.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Fora o zalaganju na treninzima je priča za malu decu.Suma je zbog nezalaganja na treninzima ispao iz sastava a Jojić zbog zalaganja nezamenljiv.
A učinak na utakmicama nije važan.
Suma je i pored sabotaže trenera i dalje naš najbolji asistent sa 10 asistencija, usput je dao i 6 golova.
Toliko o zalaganju na treninzima i učinku.
Titula ne može da se osvoji.Tada svi treneri probaju mlade igrače.Razumete?
Čukarički je danas igrao sa omladincima takoreći i dobio Javor.
Sada je kasno, ostalo je još jedno kolo, Partizan je morao da igra sa najmanje 4,5 mlada igrača u prvih 11 od kad je izgubio šansu za titulu.
Ako sad ne igraju, kada će?Ne zalažu se, ne osećaju Partizan ili ma koja priča, očigledno je da se juri CV i da se ne radi u interesu kluba a jedini interes u ovom trenutku je afirmacija mladih igrača po kojoj je Partizan kao klub poznat u fudbalskom svetu.
@grobarani pišem o periodu od kad nemamo šanse za titulu.
Da, ponižen.Nula napadača u protokolu i dobija maksimum 30 minuta kada je titula rešena.
 
Последња измена:

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Ne znam šta planira Stanojević u finalu kupa, ali mislim da treba da igraju oni koji uvek igraju srcem derbi. Šćekić, Ostojić i Obradović i nema greške...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Lepo si ga opisao. Čovek u najboljim godinama, igra preko k. Svaki drugi pas u aut. I pored svega toga, činjenica je da bar dva puta udje u zicer i podeli makar 2-3 ključna dodavanja, zato ga i drži.

Dobili ne dobili 25tog Stanoje ima sledeću sezonu baš kao Savo prošlu. Prvo tokom prelaznog roka nam treba: štoper, dva ozbiljna napadača, krilo, plej. Dakle ovaj sastav bez ozbiljnih 5 pojačanja nema šta da traži u konferenciji.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Da li vi mislite da možemo da dozvolimo takav luksuz da Stanoje ostane ako ne osvojimo kup ? Ja mislim da onda postajemo klub bez ambicija i ciljeva. Ako ne uzme kup, treba da leti, i on i uprava na čelu sa tucačem kafanskih pevaljki.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Zanimalo me u kom minutu primamo golove i kada ih obicno dajemo. Evo mala analiza.

Погледајте прилог 12138

Погледајте прилог 12139

Neverovatno je da primamo cak 43% posto svih golova izmedju 76-90 minuta.
Ako brojimo i produzetke dolazimo do 48%! Na ovo stvarno neko mora da obrati paznju.
IMG-20210516-102426.jpg

Ovi iz zurnala kopirali haha
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Da li vi mislite da možemo da dozvolimo takav luksuz da Stanoje ostane ako ne osvojimo kup ? Ja mislim da onda postajemo klub bez ambicija i ciljeva. Ako ne uzme kup, treba da leti, i on i uprava na čelu sa tucačem kafanskih pevaljki.
Управа је задовољна другим местом (прихватили би они и треће). То им је једина резултатска амбиција. Трансфери (нарочито одлазни) и игнорисање стања у српском фудбалу су им приоритет. Тренер како се снађе у том живом блату снашао се.
Zanimalo me u kom minutu primamo golove i kada ih obicno dajemo. Evo mala analiza.

Погледајте прилог 12138

Погледајте прилог 12139

Neverovatno je da primamo cak 43% posto svih golova izmedju 76-90 minuta.
Ako brojimo i produzetke dolazimo do 48%! Na ovo stvarno neko mora da obrati paznju.

Колико смо примали после прекида ? Бар кад су ове утакмице против Шарлрое и цигана биле у питању напамет знам да смо све голове примили после прекида тј. наше деконцентрације у том сегменту, а сећам се да смо и у првом мандату Станојевића у свим тим важнијим мечевима баш доста падали после прекида и то баш нешто тако у другим полувременима.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.779
Локација
Beograd
Ako su Partizanu prethodnu košarkašku sezonu prekinuli, fudbalska sada cz da se ne odigra do kraja?!

Ako moraju da igraju, onda da je poput 1999. Partizan Aris 1:1, to je kod njih sada 0:0 ako ne poraz da je.
U suprotnom, dok je sveta i veka, nimalo milosti ni na kakvom planu, plus razaranja nanovo!!!

Sportske ili ne im ličnosti koje umiru prethodnih godina, samo zbog jadikovki, od strane cecumila, u vezi reči Pravoslavlje, koja je reč na P, default naša, kao i Parohija, Politika, Profesija...
Neumitno postoje i Parohijske crkve, kao i Partizanove zvizde, to smo apsolvirali prethodnog veka za sve...a da su žensko to tek. I naš raj, rajh, punk, prank, zaživeo i je.

Ko je bio heroj i pobednik od Partizanove vrhuške 1986/7, '93/4, '98/9,' 02/3, '10/11, '18/19 , ne treba se glođati.
Ciganska ekspanzija i pohlepa se zbiva.
Crno-bele megalomanije i gramzivost nije samo vreme nekada i sada, već Evropski vrhovi i zime i rekordna vremena, titule!!!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.016
Pa vidi iskreno da ti kažem ove mrzim pa mrzim. Želim da vidim kako trunu u zatvoru. Asano je prošlost, hvala za sve, ali nije da ga podržavam za ovo. Njemu je Savo oživeo karijeru a kod Stanoja bio udarna igla. Mogao je da sačeka kraj i ode.

Da je nakon 25maja samo otisao rekao bi ako si sjebo govna iz uprave, ovako je sjebo tim koji ga je uzdigao i pokazao koliko ga boli uvo za sve njih na terenu uključujući trenera kod koga je imao podršku. Sad kad bi se preko noći nekim čudom promenila uprava i on bio slobodan da predje kod nas ja ga nikad više ne bi doveo.
Ma sve to stoji sto ti kazes, ja sam vise zabrinut za nas, koliko smo vec otupili na sve poteze udbasa, svinjure i iglice. To mene brine, nema otpora, nema inata, pratio sam sluzbenu stranicu, na instagramu, prvih par dana ljudi pizdili, sad vec sve normalno, a Bilja blokira ko god se usudi da napise nesto negativno.
Nadam se da cemo osvojiti kup i da se poseremo ciganskom olosu u usta i na snove o duploj kruni. Ajmo Stanoje, ajmo crno-beli, sad ili nikad!!!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ma serem im se na instagram. Ajde lepo kad otvore stadione da se nacrtamo ispod lože pa da im urlamo ceo meč, iskreno to čekam. Makar sam kao budala zavijao tu, banda mora da ode. Njima ovaj work from home dobro došao. Nema tribine, jug odavno ne postoji, na netu cenzura, u njihovim glavama oni posluju do jaja.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Samo nema jos dovoljno snage da se gura sa linglong drvosecacima


Ma nemoj pa ko je onda gurnuo Jovica u startnih 11 ? gmazura, matori udbas ili ludi ivica ?
Nisam znao da Jović igra svaku utakmicu u prvi 11.Kako mi je to promaklo, sreća pa si me ti podsetio.
Jović treba svaku utakmicu da igra u prvi 11.
To nije slučaj.I momak koji je odličan i zaslužuje da igra, ima promenljivu minutažu i zavisi od toga da li je Stojković na golu.
Da nema pravila o mladim igračima, on ne bi ni igrao ovoliko.
Misliš nema snagu da izdrži duele?Kakvo guranje, u fudbalu svako guranje je faul.
Štulić ima 20 godine, napuniće za par meseci 21.Da je dobio šansu rešili bi i taj problem čvrstine u duelima koji se javlja kod njega u pojedinim situacijama ali nije permanentan.
Ako ga pošaljemo na pozajmicu, imaće 22 godine kad se vrati.Besmisleno je da ga šaljemo u ovim godinama negde.
To oko fizičke snage, naša škola mora da reši.Ne možemo više da izbacujemo igrače sa 40kg.Mora da se krećemo u pravcu u kojem se kreće moderan fudbal.Treba da bude FULL tehničar, među najboljim na svetu da bi danas igrač sa lošim fizičkim predispozicijama igrao u TOP ligi.
Tako da naša škola mora da izbacuje fizički dominantne igrače konstantno a ne kao do sada.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
166
Reaction score
222
Локација
Beograd
Nemanja Jović debitovao je za prvi tim 16.12.20.,igrao je na svih 19 utakmica od tog trenutka i proveo u proseku 48 minuta u igri,Nikola Štulić igrao je na 19 utakmica i proveo u proseku 25 minuta u igri.Oba igrača igrala su istovremeno i za omladince.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Добијају клинци доста шансе није то проблем. Проблем је што прерано продаш највеће таленте па очекујеш да неки други клинац покаже исти тај таленат, а то не иде тако. Колико год да имамо добру омладинску школу то не може тако брзо. Да смо нормалан клуб као што никад нисмо били Павловић, Миленковић и Влаховић (и Стевановић) би још увек били играчи Партизана......лажем...Миленковића би можда негде на почетку ове сезоне продали некоме за 25+ милиона.... Али бити у управи Партизана је нестабилан посао, никад не знаш кад можеш да останеш без тог посла па за сваки случај не смеш да планираш дугорочно и да се оптерећујеш резултатима него штанцуј играче на трансфер листу и извучи лову одмах..... Уложили у Суму пар милиона и ките се тим трансфером као да су дали 20 милиона, а не узели преко 50 на трансфере од кад су у Партизану. Кад треба да се прода играч онда идемо у складу са временом, живимо од трансфера итд, модеран је то фудбал тешко је, а кад треба да се купи играч онда се понашамо као да су 80-е где један Марадона кошта 12 милиона па нам је много кад дамо 2 милиона за неког играча
 
Последња измена:

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.774
Reaction score
19.411
Локација
Nickname
Али бити у управи Партизана је нестабилан посао, никад не знаш кад можеш да останеш без тог посла па за сваки случај не смеш да планираш дугорочно и да се оптерећујеш резултатима него штанцуј играче на трансфер листу и извучи лову одмах....

Suština.
Samo što je ova sada situacija drugačija od svih prethodnih u pogledu namernog stvaranja osnove gde niko u dogledno vreme neće ni razmišljati da kupi Partizan, što im je svima i cilj.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Да смо нормалан клуб као што никад нисмо били Павловић, Миленковић и Влаховић (и Стевановић) би још увек били играчи Партизана......лажем...Миленковића би можда негде на почетку ове сезоне продали некоме за 25+ милиона....
Izvini ali ovo sto si napisao je nebuloza.
Bleki je otisao u dobrom momentu po njega, za nas kao klub bi bilo dobro da je odigrao jos jednu sezonu, dobili bi na transferu jos vise, a on ne bi kasnio nigde.
U kom svetu ti zivis, kad mislis da bi Bleki uopste bio to sto jeste danas, da je ostao do 23-te u klubu? Vec bi u narednoj sezoni dostigao maksimum napredovanja i stagnirao bi, kao sto i sad stagnira u Fiorentini iz koje je trebao otici jos prosle sezone.

On kad je dosao u Fiorentinu jedno vreme je morao individualno trenirati, jer fizicki nije mogao ispratiti trening..

Klince treba prodavati posle 2 sezone odigrane, da izvucemo iz njih i igracku i materijalnu korist, kako bismo mogli kvalitetne strance i domace igrace zadrzavati kao kostur tima. Jednog kapitalca treba forsirati i ostalo da budu stranci i kvalitetni domaci igraci, tad bi licili na profesionalni klub. Ovo sve ostalo je pisanje niz vetar i amaterizam.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Квалитетни домаћи играчи ? Који ? И који странци кад си ограничен на довођење истих ? Ми треба наше понајбоље клинце да задржимо што дуже можемо и то треба да нам буде апсолутни приоритет кад је у питању селекција и кад је у питању концентрација квалитета (јер они су оно што је једино квалитетно што се домаћих играча тиче са врло ретким изузецима из остатка лиге), а да новац од трансфера обрћемо препродајом странаца типа Садик али опет ни то добро нисмо урадили летос. Требају нам и јачи спонзори, а не да вечито преживљавамо од трансфера.
А да ли би Блеки са 23 године у Партизану био исти, бољи или гори играч него што је у Фиорентини то нажалост никад нећемо сазнати. Модрић је са 23 год отишао из Динама...примера ради...а није то једини пример. Тако да не верујем да би ти наши клинци пропали ако би отишли касније одавде.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top