Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Nevezano za današnju utakmicu - ne mogu da dokučim koji bi mogao biti razlog da igrači kao što su Natko, Lazar Marković, Suma, za koje nije teško videti da su naši daleko najbolji fudbaleri, a osim njih i još petorica-šestorica ili ne počinju utakmicu ili budu menjani a samo je Jojić u prvoj postavi svaki put i nikada ne bude menjan. Nemam ništa protiv momka, nije on ništa kriv, ali po kom kriterijumu on ima praktično dvostruko više vremena na terenu u odnosu na Sumu, Natka ili Markovića, ostaje misterija za mene. Ili mož biti i da nije baš tolika misterija. Puno sreće momcima protiv bande, trebaće nam, bojim se...
 

Neksus

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
94
Reaction score
15
Ne FK temama pišem jako, jako retko.
Boli me naš FK i sve oko njega, gotovo fizički.

Želim ovim igračima i ovoj upravi i ovoj tribini, da nas cigani naduju u finalu kupa sa 8:0, da ostanu upisani kao oni, protiv kojih su romi poobarali sve svetske rekorde.

Sram vas bilo.
Zabole sve njih i 10-0 ciganija da nas razvali.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Drago mi je da se pojavila jedna ekipa kao što je Mladost, da nam pokaže zapravo koji smo mi kurton od ekipe i da trenerova sujeta i tvrdoglavost može samo nama na štetu da ide.

To se oslikava u primjeru Marković Lazara i Jojić Miloša. Namjerno izostavljam Miljković Aleksandra, na čijem je primjeru samo postavio temelje, koje nastavlja da gradi na Jojiću i Markoviću.

Toliko forsiranje beskorisnih igrača, pod izgovorom da su to naša djeca i osjete klub mi ide na onu stvar!

Daj mi Sumu koji ne osjeti klub, ali koji je 100x korisniji od Jojića.

Utakmica koje je pokazala da smo mi imali samo par igrača koji mogu da nose dres Partizana.

Jedan se vratio za Japan, vidjevši da ovdje ne cijene trud. Drugi je Natko, koji da je malo mlađi, ne bi trpio da igra u timu sa jednim Miljkovićem, Lazarom Markovićem i sl. Treći je Suma, koji je očigledno na zubu trenera, Jović koji će ubrzo biti prodat i Zdjelar.

Stojković, Miljković, Vujačić, Urošević, Šćekić, Jojić, Lazar Marković... strašno koja neinteligencija na terenu, užas jedan.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.462
Reaction score
2.238
Lucanski penzioneri pobedili rekreativce iz Beograda, Stanojevicu nazalost svaka utakmica se treba dobiti, 4 -ta godina bez titule to je mnogo za titulu konkurisu samo 2 kluba. Jebali nase sampione i oreoli uspeha u vaterpolo, kosarka evo i fudbal ima neki entuzijazam kod rukometasa i odbojkasa ovo vise se ne moze trpeti ni izdrzati.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Nevezano za današnju utakmicu - ne mogu da dokučim koji bi mogao biti razlog da igrači kao što su Natko, Lazar Marković, Suma, za koje nije teško videti da su naši daleko najbolji fudbaleri.

Lazar Marković se tumači kao jedan od najboljih fudbalera ovog tima.

dovoljan dokaz da vidimo zašto smo toliko propali kao klub i tribina.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ja nisam ni znao da igramo danas.
Dobro da nam je neko drugi prekinuo niz psim cigana.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Mi ne možemo uvek igrati fenomenalno . Imali smo oko 30 pobeda to je valjda ipak dokaz da se nešto za razliku od prethodnih godina kada smo mogli samo da sanjamo takav niz dobro radi. Da su prave odluke u sistemu koristiti ljude kao Jojić,Miljković,Obradović pa i Markovića koji je osim na terenu važan da svojim rečima obezbedi da se Partizanština se ne zatre zajedno sa Stojkovićem.
Sada kada smo jednu izgubili vidimo koliko je zaista bilo teško ostvariti takav jedan niz u ovoj ligi koja je odjedanput nekom slaba.
Nema tog tima koji sa regularnim suđenjem u svetu koji može stalno pobeđivati. Videlo se na primeru crvene zvezde koje je Rad otreso, a oni su podsetimo dali gol i Milanu.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Napisao bih sad nesto za Sumu da vas......vise. Na kurac ste mi se popeli sa Sumom vise.
Idite dignite mu spomenik na sred terena.

Ko da je Ronaldo jbt. Postaje mucno citati vise postove kako Stanoje ne voli tog ultra dobrog fudbalera.
Toliko je dobar da odbijamo ponude svaki dan za njega da nam ga ne kupe.

Jadan smo tim, prejadan kad placemo za Sumom.

Stanoje ima moju podrsku do sledeceg prvenstvenog derbija, ne dobije li ih tad moze da se pakuje.
A Evropa? :buhaha:buhaha:buhahani da je sanjamo ne mozemo sa ovakvim babama u timu.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
Ovi prekoputaši koliki god da su kriminalci, imaju jebeni TIM u odnosu na nas. Imaju i oni krševe, ali imaju i pismene fudbalere. Falko, Ivanić, Katai, Sanogo, Kanga, Ben, a sa druge strane Natho, Zdjelar i Suma od fudbalera i 20 rekreativaca.
Eto rekao sam. Mrzim ih najviše na svetu, stoji sve i za titulu i za ovu ligu i za njih, ali to je jebena istina. Mi imamo 2 fudbalera u timu, a sve ostalo su rekreativci koji mogu nešto da urade samo u ovoj ligi protiv još većih amatera.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.121
Reaction score
14.660
Локација
Kipar
Stanoje ima moju podrsku do sledeceg prvenstvenog derbija, ne dobije li ih tad moze da se pakuje.

Cekaj bre, kazes da Stanojevic treba da ide ako ne pobedi u derbiju a pre par dana si napisao ovo.

@nasa stvar
Ok, damo otkaz Stanojevicu.
Koga cemo da dovedemo za trenera? Ajde kazi da cujemo. Hocemo opet nekog pocetnika neku neznalicu? Niko normalan se sad nebi uhvatio posla

Onaj deo oko Sume ne vredi ni komentarisati, to spada pod kulturu dijaloga.

Inace, sto se danasnje utakmice tice, sto manje komentara to bolje.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.725
Локација
Beograd
Takmičarski nebitna utakmica za nas i skoro da je dobro izgubiti je pre derbija, da bi igrači imali još jedan dodatni motiv da se u derbiju vade i iskupe ne samo za neosvajanje titule i za poraz u prošlom derbiju, nego i za taj ,,kiks,, od danas...
Naravno, ako imaju kvalitet za tako nešto...
A da li imaju ili nemaju pokazaće i sebi i nama 25.maja na pogrešnom stadionu za Dan mladosti...
Ne bih ja tu nešto mnogo više pričao, nije vreme za priču nego za dela.
Sve će se uskoro videti jasno k'o na dlanu.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ni ja ne razumem što se svi cimaju zbog ove utakmice. Što se mene tiče posle poslednjeg derbija mogli smo da igramo sve sa klincima i da gubimo sve do kraja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top