Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.636
Reaction score
8.837
Локација
"preko bare"
Jebem ti više pičkast fudbal! Hoćemo li ikada naučiti da ovako ne ide? Zašto nismo napali sa visokim presingom od početka, nego opet čekamo? I naravno da primamo jedan, pa drugi gol.

Zajebi više i sve uspjehe u Evropi i domaćoj ligi kada igramo kao pizde svaki derbi. Stvarno mi nije jasno šta pokušavamo iz utakmice u utakmicu.

Svi smo prizivali pravdu pred utakmicu i na kraju smo je i dobili.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.561
Reaction score
11.125
Smejemo se imbecilu na njihovoj klupi, a nas trener protiv sugavih cigana igra standardno ziheraski.

Da neko objasni coveku da ne igra protiv jebenog Bajerna!!
Malo da smo ih pritsli pukli bi po savovima jer su kurcic od ekipe sto su dokazali jos jednom, iako su nam dali dva gola i zasluzeno uzeli tri boda.

Ako osvojimo titulu, bice najvise zasluzan.
Ako se desi da je izgubimo, treba da ga je sramota da ikad vise proviri na stadion.

Jebem ti taj mentalitet usrani pickasti. Ako trener nema muda da postavi iole ofanzivnu taktiku vec mu se poluvreme svodi na guranje dugih lopti iza ciganske odbrane, ne iznenadjuje me ni to sto su mu igraci malokrvni.
Ne zameram im nista konkretno u ovoj utakmici. Generalno zameram sto forsiramo povratnike koji nemaju gde, a i provucemo kroz tim po kojeg Rajovog pulena.

Sramota.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.231
Reaction score
4.065
Локација
Uvek uz Partizan
Ponovo smo napravili od govana ekipu, od nepismenog smrada trenera, popišali smo se na sve urađeno u ovoj sezoni. Legalizovali i opravdali sav njihov lopovluk.

I jebem ti taktiku, ako već igramo neki defanzivni blok ili kako li se to već zove što ne počinje Jevtović nego Jojić.

Golove smo primili sramno, amaterski... Pope pa izbaci je preko gola sve joj jebem cigansko.

Sad će krenuti pritisak i od klubova i od sudija na svakoj utakmici. To smo verovatno i zaslužili.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Preslikana taktika iz Praga je dovela do zasluženog poraza gde smo mogli do sutra da igramo gol ne bi dali govnima. Sve na dušu ide Stanoju koji je očajno postavio igru. Bezidejno i bezmudo, Sale sa Čukom ovde pokazao kako se igra.

Derbi se ne igra ziheraški. Derbi se igra jako. Timu ništa ne zameram jer je ovo isključivo Stanojev poraz. Stanoje, hvala ti za ovaj rodjendanski poklon.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
835
Reaction score
2.890
Niko ne spori skandalozno prvo poluvreme, ali to nikome ne daje za pravo da nam oduzme sansu da se vratimo u mec. Stanojevic je i sam svestan svojih gresaka u pripremi utakmice i bio je na dobrom putu da ih ispravi vec na poluvremenu. Ono je i bez VAR-a skandal da se ne svira, a kamoli ovako. Cuj odbitak, pa nije se odbila iznenada od igraca nego od zemlje nakon sto leti PET SEKUNDI. Gol zaostatka na vise od pola sata do kraja, potpuno druga utakmica. Bice ovo nikad sladja titula, po mogucstvu sa istim brojem bodova na kraju. Nadam se da ce Stanoje da konstatuje svoje greske, ali apsolutno ne sme da se precuti rani pocetak predizborne kampanje.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.830
Reaction score
23.129
Локација
Beograd
Koliko god sam rekao nakon Sparte, svaka čast Stanojeviću, za ovo danas, sram te bilo šta si nam priredio.
Zdjelar apsolutno najgori igrač na terenu, crveni je bio sam šlag na tortu, ima svakako pravo da odigra jednu lošu u dve godine, nažalost, to je bilo danas. Natho, nije došao na utakmicu. I posle neka neko kaže, Živković je loš, i dalje tvrdim kakav god da je, za celu našu desnu stranu je Dani Alveš pri prelasku iz Sevilje u Barselonu lično. Ekstremno sam besan.
Jovanoviću, tebi jebem majku, jer nemaš muda da sviraš penal, nakon 36 mojih godina, od kojih 32. gledam fudbal, evo ja i dalje ne znam šta je penal nakon igre rukom.
Za kraj, teže od svega će mi sada pasti zasluženo izdrkavanje Terze, Borjana i Stankovića, ali nije da nemaju povoda...
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
497
Reaction score
1.784
NEMOC, sada svi da se izvinete clanu koji se predstavlja kao Matke, covjek je sve pogodio a vi ste ga razapeli. Jednostavno, otisli kod komsinice i nije nam se digao, na kraju bruka. Jos uvijek imamo prednost i vrlo je vazno da je zadrzimo do doigravanja, jer na nasem stadionu mi njih sigurno karamo. Podrzati tim do kraja pa sta urade, Vazuri i kompaniji jebati majku koliko jos veceras jer su govna.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.254
Reaction score
3.779
Sram te bilo Stanojeviću!

Drugi derbi zaredom postavljaš ziherašku taktiku, ulazite u meč kao pizdurine, sa veznim redom koji je kilav i trom i defanzivcima koji su izgubili kompas i napucavaju loptu naprijed, pa šta bude.

Na agresiju odgovarate mlakim duelima.

Ovako napadate titulu u susretu sa direktnim konkurentom?!

Dzaba pričati, i sljedeći derbi će isto, to je debilno poimanje fudbala u njegovoj glavi.

Kakvi ekipu je on sastavio, plač majke Božije!

Cijelom državnom sistemu jebem mater! Da sumnjivo ( očigledno ) igranje rukom, pored VAR-a, sudija ne iskontroliše.

Namjera je i više nego očigledna, ali sve to ne mijenja naše pičkasto izdanje.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Psovanje i pljuvanje naših sportista
Stanojević je doveo Partizan na samo dno.
Grupa jadnika koji pokušavaju da liče na fudbalere.
Kad su u timu lideri Jojić i Marković jasno je koliko je sati.

U timu imamo dva fudbalera Zdjelara i Rikarda.
A Zdjelar je danas 3 puta zeznuo stvar.
Nije izašao na Rodića, odbio je nesrećno loptu do Kataia i dobio 2 žuta.

Koliko ih je trener pripremio za pičkastu igru vidi se po tome da smo najbolji bili sa 10 igrača i kad je bio kraj.

Ovo niti je fudbalski tim, ni ti ima bilo kakvog fudbala, ni ti ima bilo čega na vidiku.
Skupio je jad i bedu.

Jedino se mora priznati da ih drži kao skupinu i takvi smo još uvek 2 boda ispred cigana.

Mada lično mislim da od ovog nema ništa, čak i da dobijemo sve, prvenstvo će se rešavati na našem terenu u derbiju, a trener će to i tad zasrati.

A posle njega potop jer fudbalera u našem timu neće ostati.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Za ovu kurcobolju od strane igraca i naseg nam dragog Aleksandra Stanojevica u drugom poluvremenu , cast izuzetcima , trebaju da lete glave .

Gubimo dva nula , a ekipa i trener se ponasaju kao da je nula nula .

Iole normalniji trener bi divljao pored aut linije , podizao ekipu , a nas Stanoje ruke iza ledja i pogled u daljinu .



Njegova prica da mu trebaju partizanovci u ekipi je samo prica da bi pridobio odredjeni broj navijaca.

Pod njegovim vodstvom igramo najsterilnije derbije od kada ja gledam fudbal , bez ideje , emocije .

Novinarima neka baca koske o grobarstvu itd , meni vise ne moze....
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.797
Reaction score
7.602
Локација
25-i maj
Ali sudija koji gleda svojim ocima penal i nista,komedija. Losi smo bili nemamo plejmejkera koji zna da primi i odlozi loptu blizu njihovog sesnesterca ,Terzic je trebao pre Jovica ali sad je gotovo. Moramo da se konsolidujemo i u prvoj narednoj tekmi dobijemo pa da vidimo gde smo i sta smo. Da molimo boga sa nam da priliku za revans u finalu kupa i da izadjemo da igramo fudbal. Mi smo doveli dva zadnja vezna i prkosimo svakoj logici i to nam je otisao jedan od par igraca koji ima muda.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Nije ovo prvi ni poslednji derbi koji smo izgubili.
Nekom je ova titula bitna nekom je bitna samo pobeda protiv Cigana kako bi bio zadovoljan.
Svakako je neophodna podrška do kraja ne da bi se uzela titula već da bi se tvoj klub ne vuče u blatu ciganskom.

Što se tiče same utakmice razočaravajuće je da nemamo igrača ni na jednoj poziciji koji može napraviti razliku u derbiju.
Šteta...baš šteta.Kreativnosti bez.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top