Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nije mi jasno sad propozicije sezone,igra se regularno do kraja bez plej ofa?
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
494
Reaction score
1.773
Ja uopste ne vidim niti jednog perspektivnog fudbalera u ovom timu, Jovic premekan, Milovanovic rekao bih nije za ozbiljniji nivo, ostali su dobijali dovoljno sansi a niko od njih nije odigrao krstenu utakmicu. Hitno pronaci mladu svjezu krv a da pravi razliku. Konacno Grobari na okupu pa otud i jug rasprodat, a istok skoro do pola nas, onako odokativno. Sledeci derbi ciganima dati pola sjevera kao sto oni nama pola juga, za ostalo neka se snalaze, pa ako smiju neka dodju na istok ili zapad.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
153
Reaction score
447
Локација
Beograd
Opet nije imao ko da cuva decu?
Nagomilali su na zadnjem veznom gomilu igraca a kad ih skupis sve, imamo Zdjelara koji pocinje. Jevtovic pokazuje neke kvalitete ali premalo igra.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.574
Reaction score
29.764
Локација
Novi Sad
Vlada o penalu... ne bih se slozio, za mene je ono penal pa ne znam u kojoj utakmici da se desila i kome god, odbitkom od ruke mu se namestila lopta da je ispuca. Popisam se po uefi i tim pravilima. Vrati jebeno pravilo da nema igranja rukom u 16 i kraj. Sad tu svako moze da tumaci kako hoce. Da se razumemo, sa onakvom igrom, i da smo dosli na 2:1 iz tog penala, tesko da bi stigli i do neresenog, a kamoli pobede. Mozda bi se nesto promenilo, skocilo neko samopouzdanje ali samo mozda.....

Bilo je polemika oko nedosuđenog jedanesterca za Partizan u drugom poluvremenu (kontakt lopte i ruke protivničkog igrača Erakovića), ali to su te dileme u identičnim i sličnim situacijama, pre svega nastale zbog nekih izmena tumačenja UEFA kada je u pitanju kontakt ruke i lopte – kada je penal, a kada nije. Ostaje nam da verujemo da bi se u jednoj ovako bitnoj utakmici, koju pritom vodi najbolji srpski sudija, iz VAR-sobe sigurno oglasili u smislu da pozovu sudiju da pogleda taj detalj – ukoliko je bilo iole neke osnove da se dosudi kazneni udarac. To nije učinjeno, verujemo zato što su i u VAR-sobi smatrali da penala nema i tu stavljamo tačku na ovu priču. Sudija Jovanović je generalno dobro odsudio utakmicu i najozbiljnije se nametnuo da ponovo on sudi derbi koji će se igrati u plej ofu.


Jebiga, teraj dalje, u cetvrtak svi na stadion, mora se dalje boriti, nema jebene predaje koliko god ovaj mrtvi poraz od mrtve usnate kucketine boli.

VOLIM TE PARTIZANE!!!
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Ovi preko igraju protiv nas sa 6 stranaca plus ovi naturalizovani golman i ovaj iz Austrije. Pojacali su se. Mi nismo, vracamo ove bivse koji dolaze za džabe. Nemamo mlade igrače koji mogu da se nose sa derbijem. To su jos deca nemaju ni 20.god.Mali Jovic jos nije fizicki dorastao. Lupicu glupost :cini mi se da govedja glava uvek pročita Stanoja. Ili je do tog igrackog kadra. Mi samo po strancima dosta zaostajemo. Trebaju nam ovakve utakmice, da vidimo ko smo. Valjda cemo se uzdići.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.769
Локација
Beograd
Posle odgledanog snimka i loše prespavane noći...utisak još gori...
Da mi u utakmici koja nam sa plus 8 rešava posao oko titule uđemo kao da nam je 0:0 najbitniji cilj...tužno...

Video sam na utakmici kako kilavo primamo golove, ali na snimku sam se uverio da takve golove ne prima ni amaterski tim!
Doduše kako izgledasmo u derbiju i ko sve ima radno mesto u Partizanu, objektivno govoreći, nula bi nam i bio neki maksimum kad je derbi u pitanju...

Skoro svaki Stanojevićev povratnički derbi se završi slično - u odbrani uvek neko kiksne da primimo gol, Jojić pretrči 25 kilometara a učinak mu je kao da imamo igrača manje, Lazar Marković juče kao uneo neku ,,živost,, a njegov (povratnički) učinak u derbijima je takođe i dalje jedno veliko NIŠTA, gola nema, asistencije nema...
Kao što je ništa i povratak Brežančića, Obradovića, Fejse. Gde su nam u derbiju?

Nama su potrebni, neophodni, kvalitetni stranci koji će rešiti derbi, kao što su ga nekad rešavali Everton, Žuka, Moreira, Kleo, Ubica ,,cigana,, Tejgo, Leonardo, Tavamba...
Jer kvalitetni domaći igrači, Vlahović, Mitrović -NISU NAM DOSTUPNI - a i da jesu, juče sigurno ne bi dali gol jer je naš vezni red totalno nemoćan pa ne bi dobili nijednu loptu.
E zato se ,,odreši kesa,, u prelaznom roku i kupiš KVALITETNOG stranog ,,veznjaka,, i dobiješ IGRU, gde onda bolje izgledaju i ovi iza i ovi ispred njega!
A nije da o tome nismo pisali 100 puta!

Ajde što nemamo kvalitet koji nam je neophodan, ajde što nemamo igru, ali i ofanzivni prekid koji nas je dobro služio u prvenstvu sinoć je bio očajan!
Razumem da smo odigrali utakmicu sa Spartom, ali da Zeka iz kornera promaši SVE igrače u 16m, to stvarno ne razumem, imamo dobre skakače - Rikarda, Vujačića, Saničanina i Miletića koji je očajan bek ,,po zemlji,, ali smo ga valjda zbog visine i skoka stavili u tim, i SVAKU loptu su ,,cigani,, izbacili glavom bez po muke iz njihovih 16m, a mi skoro da je nismo ni pipnuli!

Ali zato s druge strane, Katai u naših 16m glavom radi šta poželi! Kol'ko je visok taj Katai, tri metra? Isto kao što nam je u nekom prošlom derbiju i Ivanić dao gol glavom, a kol'ko je on visok, dva i po metra?

E pa stvarno sam i očajan i besan...

Ono juče - naša totalna nemoć!

Pustite me toga, odigrali utakmicu sa Spartom, odigrali pa šta! Mogu valjda da se ,,stisnu,, sad kad je najbitnije pa da ,,olade,, u nekoj manje bitnoj utakmici...
Isto kao i u košarkaškom kup-derbiju, imali smo tada bolesne igrače, ok, imali smo, ali ovi što izađu na teren, moraju da pokažu zašto su u Partizanu, a ne da budu nemoćni!

I hajde, evo sad će opet i košarkaški derbi, pa da vidimo kako ćemo proći i koliku perspektivu pokazuju neki igrači, ali videsmo i kolika nam je perspektiva u Jojiću, Nathu, Markoviću, Fejsi...neko je već ,,u godinama,, neko igra kao da je u već ,,u godinama,, iako nije...

Itd, ali, sve u svemu - jadno i tužno ono sinoć!

Boli što smo zadnji derbi pobedili...sad već dosta davno!
Boli što Partizan izgubi u derbiju ,,bez ispaljenog metka,,!
Boli što u derbiju Partizan nije u stanju da IGRA FUDBAL!
Boli što Partizan u derbiju liči ninašta!
BOLI što u Partizanu igraju igrači koji u derbiju liče na amatere koje si skupio negde da odigraš neku revijalnu utakmicu!

Ljudi da li ste videli gde oni odbijaju svaku loptu, da li ste videli tu nemoć kad neko ima loptu pa onda ne zna šta bi sa njom, pa kad konačno odluči, on je preda pravo zvezdi u noge.
Pa to je katastrofa a ne fudbal.

Čukarički je na svojoj poslednjoj utakmici sa ,,ciganima,, u odnosu na nas izgledao k'o Barselona.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
844
Reaction score
2.948
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Sticajem okolnosti, dva klinca tri utakmice u dva grada, nisam otišao na derbi. I sad mi je drago zbog toga. Da nije bilo dve asistencije naših igrača verujem da bi ostalo 0:0.
Identična igra naše ekipe kao i prethodni derbi u rupi koji sam gledao, isto 0:0.Niti smo tada jurnuli da ih pobedimo i da se približimo na tabeli a ni sada kada nam pobeda treba da se još više odlepimo.
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Fascinantan je broj ljudi koji misle da Stanojevic nece igrati identicno pickasto i ziheraski na sledecem derbiju, ako u medjuvremenu ne kiksnemo naravno. Spominje se neko ucenje na greskama, kao da nije imao materijala iz prethodna 4 derbija da nesto nauci, nego eto sad mu je sinula lampica da nesto menja.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.138
Reaction score
14.777
Локација
Kipar
Da bi se igrao fudbal mora lopta da se spusti na zemlju sto mi juce iz nekog razloga nismo mogli.
Cini mi se da je glavni razlog nedostatak zelje I volje nasih igraca da se pobiju na terenu. Na isti nacin su nas dobili I prethodni put. Igraci bi trebalo da budu svesni znacaja tih utakmica.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.011
Reaction score
11.874
Локација
JNA
Jojić i Natho ne mogu zajedno. To je u prvom poluvremenu uživo izgledalo katastrofalno, njih dvojica nijedan duel ne mogu dobiti a i užasno su spori. Marko Jevtović mora biti starter sa Zdjelarom, a Natho/Jojić da se manjaju na ofanzivnom veznom.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.189
Reaction score
7.024
Локација
NbG
Kao šlag na tortu i meni još jadnije za gledanje od naše sinoćne igre Stanojevićeva kzš. Nije više sve suva demagogija, sad više zvuči kao prvi sin našeg naroda, dokazano da priča prolazi- nema šta. Najposećeniji derbi skoro pa u istoriji, nema zamerki na suđenje, on je kriv za sve, isto je +2 i +5 jer gubiće i zvezda, gubićemo i mi još do kraja... Ma prava idila od prvenstva koje i sam VAR nadgleda.
E Stanoje, Stanoje, važno da te tvoji poslodavci tapšu po ramenu, prošli put si im dupetom zatvorio vrata i jasno je da si napredovao od tada i da tako nešto nećeš dozvoliti da se ponovi.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Kakav smo mi tim kada se odsustvo jednog Miljkovića odrazi na ekipu kao da smo 50% slabiji. Jojić sem gola u derbiju onomad, šta je još uradio a da neko pamti. Stanojeviću neko treba da objasni da ovo nije vreme od pre 10 godina kada se kurva raspadala na sve strane. Mi ni onda nismo ličili na neku ozbiljiju ekipu, ali su cigani imali tim za sredinu tabele koji je guranjem i pomaganjem što države što FSS nekako dobacivala do drugog trećeg mesta. Savu su bušili sa avih strana i iz baše uprave i iz Fss i sudijske organizacije pa ga ipak nije mogao sprečiti da cigane ponižava u svakom derbiju i zapišava svaku njihovu titulu.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Mora se oladiti od prozivka Stanojevića.

Od početka se znalo šta navijači Partizana mogu očekivati.
Žrtvovanje agresije zarad pobeda prouzrokovanim na greškama zadnje linije protivnika.
Ne igramo PES pobogu pa da izmenimo tim na sledeće uključenje.

Potpuno je licemerno prozivati Stanojevića ukoliko vas raduje što " nema nekog Sume koji će dobiti crveni karton protiv Vojvodine i time izgubiti titulu i primorati trenera da da otkaz."
Napravljen je sistem,
Što smo doveli doveli smo, što smo oterali i prodali to nam je što nam je.
Ono što je Partizan pokazao u revanšu protiv Sparte je bilo sve ono što Partizan u eri Stanojevića nije praktikovao.
Što znači da može i da ume.
Problem jeste što na sredini nema majstora koji može primiti loptu i proslediti u tranziciji dok mu je igrač na leđima.
Vrlo lako se može Partizan skautirati i imobilisati sredina jer smo iz tranzicije bezopasni.
Na Stanoju je da napravi način kako da napravi brzu tranziciju jer u suprotnom mi cigane ne možemo dobiti.
Vrlo lako i lepo su odsekli zidanje od našeg do njihovog gola. Čekanje da pogreši zadnja linija cigana bez visokog presinga je nemoguća.

Sledeći derbi je sve ili ništa.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Nisam želeo sinoć odmah nakon utakmice.
Sada, hladne glave, mogu napisati sledeće.
Kao što sam čestitao Stanojeviću na pobedi nad Spartom.
Toliko je očigledno da sinoćnje izdanje Partizana ide njemu na dušu .
Nekada , takva igra, takav pristup da rezultata (čitaj Sparta), nekada ne.
Al generalno, meni se ovaj i ovakav Partizan ne svidja.
Slučajnost se može podvesti za jedan slučaj, dva slučaja...Ali, generalno , pristup i shvatanje našeg trenera je ovakav, kakav jeste.
Neko će se pitati, gde nestade onaj Partizan koji je , ne tako davno, umeo da ih , al bukvalno urniše. Da prodje više Derbija, a da ne upute ni šut ka našem golu?
Nestao je sa dolaskom Stanojevića , selekcijom ovakvog tima i najbitnije, ovakvim pristupom i shvatanjem igre .
Od početka se videlo da nam pristup u fazonu "Daj samo da se završi što pre i ostane 0:0".
Ispucavanje lopte, što dalje od našeg gola, preskakanje sredine terena..
Ni pre početka. A unapred i pre narednog derbija. Sa ovakvim pristupom (Koji se po meni sigurno menjati neće. Jer čovekova filozofija i shvatanje fudbala je takvo kakvo jeste).
Ja već sada ne očekujem ništa bolje ni u narednim utakmicama sa cigosima.

"Kralj" malih utakmica. Al svaki derbi i gotovo svaka "jača" utakmica , nam je pokazala , realno stanje ovakvog Partizana.
 

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
373
Reaction score
1.120
Локација
the middle of nowhere
Veoma losa utakmica odigrana bez muda, bez krvi, bez zelje za pobedom, drugo poluvreme tek moze da se kaze da smo malo zivnuli. Losa postavka igre, motivacija igraca nikakva... Ovakvom igrom se titula ne osvaja!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top