Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

grb

Početnik
Учлањен(а)
08.11.2007
Порука
127
Reaction score
62
Dugo sam na forumu, nikad nisam nešto pisao preterano, ranije sam ga čitao redovno kada je moglo mnogo toga pametnog da se pročita, a sada sve manje i manje jer to šta može da se vidi na forumu navijača Partizana u poslednje vreme je bruka i sramota. Ne znam ni da li me je to nagnalo da napišem ovaj post ili ne ali nema veze, nije ni bitno.

Razumem ja i bes,i ljutnju, ima nas ovde koji pamtimo petarde protiv kroacije, Rapida, Slavije, Petah TIkve, ova od Fejenorda - još jedna manje više, verovatno će ih biti još. I bili smo nervozni, obrukani, izblamirani, ali nikad nismo bili ovako razmaženi. Mi ne zaslužujemo da navijamo za klub kao što je Partizan. Stalno nam nešto smeta, ništa nam ne odgovara, večito neki izgovori, ništa nam ne valja. Jel su u upravi smradovi?! Jesu naravno, ali smrdljiva uprava je bila i kada su klub vodili Zeka i Bjeka, bila je i kad smo uzimali titule pod Đurićem, i ništa se neće promeniti. Kad se pre pomirite sa tim, biće vam lakše. I ja bih voleo da mi klub vode Mijatović, Mirković i ostale legende kluba ali to se u govnjivoj državi sa govnjivom vlašću neće nikad desiti. Smeta tribina?! Koga više boli k... za njih. Kad je moglo da se nešto promeni pre desetak godina, bilo je brdo "neutralnih", brdo filozofa, sad nam ostaje da ćutimo i pušimo. Sramota je da se ne napuni jug na kvalifikacijama a kamoli u 1/8 finala evropskog takmicenja. Iako moja noga više nikad neće kročiti na tu tribinu, ja bih stvarno zbog Partizana voleo da svaku utakmicu imamo pun jug kako bi ti igrači dobili vetar u leđa.

Busamo se, palimo, ne valja nam 1/8 finala u Evropi, pljuju se igrači pljuje se trener. Pa šta se očekuje od ove ekipe?! Ovo je ljudi naša realnost. Saničanin, Vujačić, Miljković zbog kog smo svi izgubili 10-15 godina života...koji su bre to igrači?! A pogledajte govna sa druge strane brda. Sipa se svake godine sve više i više, dovode se reprezentativci lagano, mi dovedemo Jevtovića i Fejsu koji neće ni zaigrati a oni prvog strelca norveške lige. Pa ovo što radi Stanojević je umetnost, biti sa ovakvim timom prvi. Ali mi nismo realni, nismo objektivni. Ona krilatica NISMO ISTI je najmanji značaj imala od kad je nastala. Čak bih rekao da je sramota to i pominjati. Ne može da nas se skupi 12.000 u nokaut fazi protiv kluba sa ogromnom tradicijom. Nema nas 2.000 na prvenstvu ali zato hoćemo titulu i jedva se dočeka da se zviždi igračima. Mi kao navijači titulu ne zaslužujemo, i nije me sramota to da kažem. Mi smo najrazmaženiji navijači u ovom delu Evrope. Daj Bože da nas nema ni milion jer ako nas ima više onda bolje da se ugasimo.

Ovi igrači su igrači kluba koji volimo više od svega, i takvi su kakvi su. Za razliku od nekih prethodnih sezona, ne mogu reći da se ovi igrači ne trude ili ih boli k. Jednostavno nemaju kvalitet i to je to. Znam da se ovo neće desiti, ali se nadam da nas ima bar 5000 (rekao bih da je sve ispod 10.000 sramota ali to je naravno utopija) koji će u ovim prelomnim trenucima u sezoni prepoznati koliko bi igračima značila naša podrška. Oni se sami bore u ovom mulju jer od nas nije bilo neke vajde do sada.

Ja vas drugari molim - DOĐITE NA STADION! Ko god može... Sad protiv Fejenorda-kako god hoćete! I ne morate.
Ali, dođite u nedelju, protiv Napretka.
Dođite kad god možete, gde god možete.
Ok, jeste lopovska uprava. Jesu igrači takvi kakvi su. I jeste i trener takav kakav je. Ali, ako stvarno volite klub koliko se ovde svi busate, pa dođite na taj jebeni stadion. Nemojte tretirati FK kao trinaesto prase. Pa valjda ste navijači KLUBA, a ne rezultata, ili igrača, ili trenera.

Šta je to FK toliko zgrešio da ga kažnjavate nedolaskom?!

Ovako razmišlja pravi navijač Partizana, ovo treba pročitati više puta.

Vidimo se u nedelju.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.100
Reaction score
15.871
Локација
Храм фудбала
Пар пута крећем писати и брисати јер не знам тачно како би дефинисао ову ситуацију у којој се ми као клуб а и навијачи налазимо.
Тешко је у пм, не можеш бити навијач Партизана а да те не боли све ово што се догађа и шта су нам говна направила од клуба, не можеш а да не примјетиш и да те не боле партије појединих играча Партизана. Дошли смо у ситуацију да 90% нас прижељкује/молимо се да се Миљковић врати у тим, то довољно говори о свему.
Али опет морамо стиснути муда, прогутати неке ствари, неке и прећутати у овим тренуцима јер је сад касно за поправку, и пружити максималну могућу подршку и Станојевићу и играчима.
Жао ми је што нисам ближе Београду и Хумској улици јер су пред нама утакмице много значајније од било каквих европа, купова, титула. Пред нама су утакмице које одлучују о судбини клуба наредних година.
И заиста нема оправдања за било ког навијача Партизана који је у могућности доћи на стадион а да то из неког разлога не жели.
А кад се све ово заврши онда се обрушити на уништитеље клуба.

ПАРТИЗАН И САМО ПАРТИЗАН!!!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Sramota je da se ne napuni jug na kvalifikacijama a kamoli u 1/8 finala evropskog takmicenja. Iako moja noga više nikad neće kročiti na tu tribinu,
Je iz istog dela hemisfere u kome Navijač Partizana kaže da je sramota da se ne napuni istok iako moja noga neće kročiti na tu tribinu.
Sramota je da se ne napuni zapad iako moja noga neće kročiti na tu tribinu.
Sramota je da se negoduje i iskazuje nezadovoljstvo zvižducima igraču Partizana iako da je do mene takvav igrač ne bi nogom kročio na JNA
Ali šta da se radi ja bih voleo Mijatovića,Sadika,Asana,Mirkovića,Duljaja...ali nisam trener ja sam navijač.
Ja sam navijač običan koji je navikao da ga uprava jebe što nikad ne preuzima odgovornost.
Ja sam navijač koji je po receptu svih uprava navikao da ostavka na tim mestima zarad nelogičnih postupka znači aktiviranje u drugom sektoru
gde mogu da jebem bolje u zdrav mozak.
Evolucijom takvih postupka šta dobijaš?
Dobijaš navijača Partizana koji se poprimio religiju Ilijevizma da je
-najbolje za Partizana povratnici koji osećaju Partizan kako treba a uistom trenutku opravdava
limitiranost povratnika sa "voleo bih i ja novog Mijatovića i Mirkovića"

I za to se bori više nego što se bori za Partizan.
I svako ko nije poprimio tu religiju mora i treba biti opomenut i prekoren od strane trenera i uprave da on
Vi niste navijač Partizana, vi ste miševi.
Ako ne dođeš na stadion. Šta kaže religija?
Vi niste navijač Partizana, vi ste miševi.
Ovako razmišlja pravi navijač Partizana, ovo treba pročitati više puta.

Vidimo se u nedelju.
Ako dođeš na stadion a tvoje fudbalere oduči od fudbala Napredak,A ti iskažeš nezadovoljstvo.Šta kaže religija Ilijevizma?
Ti nisi Grobar ti si glodar
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
772
Reaction score
1.898
Nema nam druge, Napredak mora sutra pasti, Partizan mora pobediti.
Ovo je važnija utakmica nego sa Holandjanima, ovo je direktna borba za titulu. Prvom da dobijemo ove 4 i obezbedimo derbi na JNA.
Gazi Partizane do titule, igrači na terenu, podrška navijača na tribinama.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.526
Reaction score
1.327
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Natho ce biti spreman za Surdulicu. Mec u Surdulici pomjeren za onaj tamo ponedeljak umjesto u nedelju.
Na pitanje o Jojicu i onim zvizducima, Stanoje izjavio da je za njega svaki igrac Partizana institucija.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Apropo ovog teksta o Jojicu , bio je pre toga jedan tekst gde se postavlja pitanje zasto navijaci zvizde Jojicu.
U sadrzaju teksta stoji kako Milos Jojic toboze nije najgori igrac Partizana i samim tim ne treba mu zvizvdati.

Licnog sam misljenja da redakciju mocart sporta treba zapaliti.

Ja ne znam cemu toliko pravdanja Milosa Jojica , kako u medijima tako i ovde na forumu .
Milos Jojic nije Samed Bazdar , on nema 18 godina nego 30 .

Doveden je kao veliko pojacanje ,a i plata mu nije nimalo skromna za nase uslove .
Vec je drugu sezonu u klubu , a njegov doprinos ekipi je apsolutno minimalan .
Svaki , ponavljam jos jednom , svaki , bitan mec on balansira izmedju lose partije i teskog kiksa .

Da li mi kao publika i navijaci imamo pravo da njemu zvizdimo , apsolutno da .
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.033
Због таквих институција као што су Јојић, Марковић, Миљковић, некада Бабовић, смо ту сада где смо. Задовољан си кадром и управом и суђењем и савезом. А задовољан си и са два бода испред курве и очигледно ти није трагично што нам се иста испишала по сред фаце, захваљујући твојој храброј поставци игре и твојим "институцијама" и миљеницима које штитиш као да су ти живот спасили. Само напред шефе!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Znaci, da se razumemo, Markovic je nas najbolji fudbaler i ne moze da se stavlja u kos sa Jojicem.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.214
Reaction score
7.060
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Da ne misliš da imam nešto lično protiv tebe (recipliram ti vec koji put u par dana), ali Lazar nije ni blizu našeg najboljeg fudbalera, nećemo preterivati.
Ni u snu ne može biti bolji od Rikarda, Natka, Zdjelara, Meniga.
Po učinku na terenu ni od Uroševića. Po iskustvu - tu je uz Natka, a po trenutnom kvalitetu...
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.004
Reaction score
4.551
Локација
Nis
Stanoje prica da je ovo limit i da treba da se pomirimo sa tim limitom....ja ne mogu da se pomirim sa ovim limitom.

Ja sad vas pitam, sta ce nama titula ako ostanemo u ovom obliku?! Celu sezonu branim stanoja o kome stvarno imam najbolje misljene kao o treneru ali svemu dodje kraj ako misli da je to nas limit.

Citao sam Marka Nikolica juce kako daje podrsku Stanoju...i ja mislim isto da mu treba dati podrsku, ali isto mislim da je sad trenutak da se sve kaze...crno na belo...ili on ceka zavrsetak sezone da bi culi celu istinu, mada je vec poceo da prica o ravnopravnosti nas i cigana...pa se pitam, jel nije to posao uprave, ako je posao uprave, onda bi uprava trebala da kaze nesto o njihovom odnosu sa drzavom...plasim se da ce kraj ove ekipe doci brzo i bolno.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Sto se tiče posete. Više kritike zasluzuju navijaci iz BG i okoline (do 100 km). Ja sam sa juga Srbije i treba mi oko 600 km u oba pravca. Plus gorivo itd... to je oko 10.000 din.plus, minus. U ovim uslovima to je za nas mnogo. Kad sam bezuspesno studirao (tj. vato zjala po bg) oko 3 godine, nisam propustio ni jednu utakmicu.
Stanoje nema sta da zameri zvizduke. Gosn Zeka ih je zaslužio.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.276
Reaction score
7.060
Mi mene kao klub i sve sto se desava oko nas, kluba, a i nas navijaca, podsjecamo na mog ”brata” koji je u sred sranja 93’, dok smo sjedili i nekom rovu, smrdljivi, blatnjavi, smrznuti, nismo kuci bili mjesec dana, jedemo suvu hranu, kojekakve konzerve, hemoroidi na oci vise izasli, muslimani nas gadjali danima minobacacima izrovili zemlju, u glavi haos ne znam je l’ dan il je noc, skoro i da ne reagujem na zvizduk granata, a on mrtav hladan nabada nozem neku konzervu i sa nekim ludackim smirenim tonom kaze:” Bar kisa ne pada danas…” Tad nisam znao da li je poludio totalno, ili sam ja lud jer sam vristao od smijeha i od muke, a on me blijedo gleda i kaze:”Pa stvarno, sta se smijes, zamisli da pada”. Tako i mi sa Partizanom nasim, svima su nam um pomutile budaletine koje vode klub zadnjih 30 godina, urnisu ga i kradu, a mi postali letargicni i naviknuti na sve. Vise nas nista ne moze ni iznenaditi. Primjer je kako su sebi produzili mandat na jos 5 godina. Momcima podrska, molim ih ako iko cita da daju sve od sebe u ovim zadnjim utakmicama, da ostave srce i dusu na terenu, da roknu cigane barem jednom, sad kad je najvaznije. Podrska svima do neba, bez kompromisa, samo njima, na terenu i onima sto sjede na klupi i cekaju svoju sansu.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.011
Reaction score
11.873
Локација
JNA
Ljudi, ko god je u mogućnosti da dođe sutra i na svaku sledeću utakmicu, MOLIM VAS neka ide i pruži podršku ovim momcima. Svaka utakmica do titule je superfinale. Limitirani igrači? I kao takvi se bore koliko znaju i mogu, prvi su na tabeli. Naši su, druge nemamo i potrebna im je pomoć u borbi za titulu. Svaka podrška će značiti!!!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.045
Reaction score
26.218
Локација
ante portas
Ljudi, ko god je u mogućnosti da dođe sutra i na svaku sledeću utakmicu, MOLIM VAS neka ide i pruži podršku ovim momcima. Svaka utakmica do titule je superfinale. Limitirani igrači? I kao takvi se bore koliko znaju i mogu, prvi su na tabeli. Naši su, druge nemamo i potrebna im je pomoć u borbi za titulu. Svaka podrška će značiti!!!
Potpis na ovo :respect
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
817
Reaction score
2.740
Локација
.
Karte od Sparte vaze i za sutra, jel se ulazi sa bas tom kartom ili se sa tom kartom podize karta na blagajni?
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.192
Reaction score
28.254
Локација
ZATUCANA CIGANJSKA SMRDIJA
"Svi koji su sačuvali svoju kupljenu kartu koja je važila za 1/16 finala UEFA Lige konferencije Partizan - Sparta Prag imaju besplatan ulaz na utakmicu 25. i 27. kola Linglong Tire SLS. Sa svojom ulaznicom na kojoj se nalazi važeći bar kod mogu da dođu na sektor za koji važi ulaznica (istok na istok, zapad na zapad, jug na jug). Jedino ulaznice koje su važile za severnu tribinu stadiona važiće za istočnu tribinu za
utakmicu Partizan - Mladost Lučani
", stoji u saopštenju Partizana.

Ваљда се ништа није променило у међувремену...мада с њима се никад не зна.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top