Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Ovako izgleda i igra ciganska filijala.
Al si režirao finiš prvenstva treneru, svaka ti čast.
Sve si lepo skockao.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Šteta, Jojić i Jović danas vrhunski odigrali, Holender na reprezentativnom nivou, avaj od 34 šanse ništa. Ništa teraj dalje, ostajemo na +2 još 24 sata!!!
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
494
Reaction score
1.773
Na stranu sto su ovi cigani veci od samih cigana, ali ovo sto Partizan igra moze se opisati samo sa jednom rjecju a to je NEMOC. Svi koji zele dobro Partizanu treba da razmisle o totalnom bojkotu FK dok se temeljne promjene ne dogode. Od danas ja radim upravo to, vise me stadion nece vidjeti. Ako neko zeli da pokrene neku vrstu protesta ili kao sto sam rekao bojkota ima podrsku, ostalo su prazne price. Nece se zaustaviti dok ne stave katanac na Partizan.
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Totalna nemoc u napadu. Sem sanse Jovanovica u 91 minutu nista nismo napravili.
Mante me price o sudiji i seljacima iz Krusevca. Ljudi igrjau koliko mogu a mi da imamo kvalitet i klupu ovo bi resili u prvih pola sata. Napredak nema pobjede ovog proleca, sta cemo igrati u Surdulici kada idemo Radniku koji dobija sve redom? A i to nam dolazi nakon Fejnorda?
Titula djeluje sve dalje s obzirom da sada ne drzimo nista u svojim rukama oko prvog mjesta pred PO. Derbi vjerovatno opet u rupi, a kako igramo derbije nemamo nekog razloga za optimizam.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Jezivo je i skandalozno šta mi sebi dopuštamo. Nisam pisao dugo, 'ajde suzdržavaj se, podržavaj, ali ovakav skup malokrvnih igrača, ovo nije Partizan koji želim, a vjerujem ni većina nas Partizanovaca.

Što se mene tiče, Stanojević može odmah otići. Mani me više priče o Partizanštini o igračima koji osjećaju klub. Ma džaba ga osjećaju kad veze s vezom nemaju, osjećamo ga i mi sa foruma pa ne uzimamo platu i ne glumimo fudbalere!

Ovaj tim danas, nema nikoga u ekipi ko može da podijeli neki dobar pas. Strašno!

Ovo je baš razočarenje, a oni puše tompuse i ne jebu 2%...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Iskreno sam mislio da cemo do izbora biti na dva boda a da ce onda da nas preteknu ali ipak se neko sracunao da je zbog rejtinga bolje ovako. Da imamo navijace,slobodne ljude oterali bi upravu za 4 minuta. Psiho se ionako plasi svakog protestnog okupljanja od preko 7 ljudi
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
373
Reaction score
2.491
Локација
Pozega
Ovih jedanaest momaka koji su zavrsili utakmicu kada bi im neko skinuo dres Partizana i obukao neki drugi grcevito bi se borili za 7-8 mesto u superligi. Ali naravno nije njihova krivica sto su tu i sto im jos neko obacava da ce za to primiti nekad platu. Sve dok je na celu kluba tandem M.V. nema nama srece. Tuga sta gledamo u Svetom Crno-Belom dresu.
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Kako ste samo naivni .

Pa do izbora zna se ko mora biti prvi .

Welcome to Srbija.

A jedan cigos Piksi nam brani cast , dok nasi lelemudi u upravi cute.
Ja iskren da budem ne znam kako smo sa ovim timom i do sada bili prvi.
Imali smo 5 bodova prednosti i derbi. Odigrali smo picke i izgubili. Eto Vucic nam kriv sto smo nesposobni da dobijemo derbi. Nikolic ih je dobio u direktnom duelu za titulu i uzeo titulu iako je isti Vucic bio gdje i danas. Ali on nije izasao kao picka u derbi vec odvazno na pobjedu...Derbi se ne igra na NULU, NIKAD!
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
288
Reaction score
1.729
Локација
Beograd
Kakav skup amatera. Ove je i Vojvodina pobedila. Taman da su se valjali 85 minuta po terenu trebalo je da ih pobedimo.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.950
Reaction score
21.891
Sad kad cigani dobiju i onda ako dobijemo i mi i oni sve do "derbija", kako će trener da izađe, u kakvom sastavu, sa kojim planom, isto kao pre ili će da promeni nešto?
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Upravo to, mi smo Vojvodina, ciganska filijala.
Tu smo da glumimo konkurentnost, a u stvari da se sklonimo kad treba.
To su i izmene pokazale.
Sve je saboter lepo skockao.
Ni dugmići neće ostati.

A i smešno bi bilo da ova grupica tkzv. igrača koja u prošlosti ne bi ni drugu ligu igrala, zaigra u kvalifikacijama za LŠ.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top