Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.067
Reaction score
4.247
Локација
Humska 1
Ajde ja sve ovako kolektivno ove koji seru po Stanojevicu i igracima i pisu kako smo mi cuvali rezultat i igrali neki "bunker" fudbal da pitam, sta bi oni to drugacije uradili od Stanojevica u drugom tamo od 70' sa onim sa cim raspolaze? I nemojte molim vas alibi planove tipa, ostavio bi Natka.

Svako normalan od nas izpizdi posle ovakve utakmice zbog mnogo cega i onda dodje ovde na forum i zaboravi zbog cega se iznervirao. Dajte bre ljudi vise malo realnosti! Koji vam je vise!? Doci na forum i procitati ovde bljuvotine na racun Rikarda a pogotovo posle svih nasih patnji prosle sezone sa spicevima je sramota. To je samo jedan od primera koja me je navela na ovakav moj uvod.

Sto se tice utakmice, neki mali deja vu Irska-Srbija, ne u tolikoj meri sto se tice dominantnosti jer bih lagao, koliko u samom toku utakmice. Ovde treba izanalizirati utakmicu i skrenuti pojedinim igracima paznju na sebicnost i jos pojedine "bolesti". Pojedinacno ne bih stvarno nikoga izdvajajo, ovaj tim je pokazao da igra kao tim i da su jedno i zato smo danas tu gde jesmo. Ostaje zal, jer nam idu i neke teze utakmice, ritam evropa domace prvenstvo i ako nista drugo, derbi u gostima u kojem ce cigani uci sigurno u nekom jacem sastavu (bar za solidnog spica). Samim tim bi nam malo veca prednost od 2 boda itekako znacila i nije bilo stvarno potrebe da ispustimo "dobijeno". Sta je tu, teraj dalje.

Ono sto nas sve moze da "boli" jeste to, sto na ovu smejuriju vecerasnju sto se tice VAR-a nece imati ko iz kluba da odreaguje - naravno, ako se ispostavi da nije bilo faula. Zamislimo samo, sta bi bilo u obrnutim ulogama.

I sve na kurac, Partizan je sampion!
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Prosto neverovatno da se ovakve stvari redovno ponavljaju u derbiju, svaki put ista priča. Najviše boli jer se opet pokazalo da su oni pičke, plaše se derbija i kurčina od ekipe jebo ih i Ivanić i Kanga i Magiko!!! Koliko puta smo im dozvolili da se provuku, do sad bi imali kompleksčinu od nas
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.779
Локација
Beograd
Ako su nam se fudbaleri umislili posle evropartija, ne daje za pravo fudbalskoj organizaciji da reptila sudiju nadrndaju protiv nas.
Za Partizan 2:1, pa fajront...
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Poceli smo ocajno, totalno neorganizovano i imali srece da ne primimo gol. Prvo onaj Dioni, pa Katai glavom u precku, onda prvi sut i tata Natko. I oni onda padaju, bukvalno nam se nude da ih dotucemo drugim, trecim. I sta se desava? Slobodnjak, Katai opet glavom, pored stative. Drugi put nas opominje. I to nasim vrsnim stoperima nije doviljno da obrate paznju na njega, oni opet dozvole liku koji nema ni 1.80 da skoci i da nam gol glavom. Ja ne mogu da vjerujem, tri puta ti Katai glavom skace, pa majku mu nije Kristijano Ronaldo...Nevjerovatni sta smo ispustili, po ko kozna koji puta primamo gol na nasem stadionu u zadnjih 10 minuta
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Da iskoriatim priliku da se najebem svega milog i gurbetskog cigansturama sa Arene.
Sto se tice rezultata, ovo smo morali ranije da zavrsimo. Meni je utisak da ipak imamo jako limitiran tim, sa malo kompletnih igraca, te da Stanoje ovde stvarno izvlaci najvise sto moze, pogledajte samo 5-6 situacija pred njihovim golom, 4 centarsuta nikom, a jedan u obrvu navijaca u prvom redu tribine, jednostavno je bilo previse dobrih situacija, morali smo da ga ucackamo.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Prvo treba da se zna da su ciganji zadnjih 15 minuta ubacili sve ofanzivno sto imaju, bili su sa kangom kao zadnji vezni, po meni smo morali to da iskoristimo al nismo, al daleko od toga da smo se branili.
Tad je Mening izjebao par kontri, onaj Holender dira loptu koja nije za njega, to su neke kontregde bi verovatno resili utakmicu al nismo.
Da je Suma tu, mi bi dobili ovo u to sam siguran pošto je Zdjelar odigrao doktorski, imali smo odlican prostor al nismo iskoristili.
Al je var i sudija uticao na rezultat, ti dvostruki arsini su moguci samo u nasoj ligi na celom svetu.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
767
Reaction score
2.860
Локација
Banja Luka
Cigan sa Arene pet puta u toku prenosa ponavlja kako su oni oslabljeni neigranjem Pavkova a ni jednom da spomene da nama ne igraju Suma i Pantić.Nema se nikome nista zamjeriti veceras,momci su izginuli na terenu osim možda Jojiću koji kao da kapi krvi nema u sebi.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.100
Reaction score
14.516
Локација
Kipar
Dobra utakmica od strane Partizana. Muska igra za razliku od proslog derbija. Nedostajalo je malo za pobedu. Pokazali smo mnogo vise I ja verujem da cemo da gledamo jednu od najboljih sezona Partizana u poslednjoj deceniji.
Stanojevic po svemu vidjenom ove sezone zasluzuje cestitke, to se sad mora priznati. Voditi tim sa nekolicinom ozbiljno limitiranih igraca, okruzen upravom koju nema nijedan ozbiljan klub u Evropi, je zaista za respekt. Ja se ovome prosle sezone nisam nadao.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
‌Mi ga dali u prvom bez igre, oni u drugom isto tako. Mi ga dali zahvaljujući što smo imali ozbiljnog fudbalera na terenu (drugi ozbiljan nam je, naravno, gledao utakmicu iz hotela), oni ga dali zato što igrač od metar i jagoda u skoku nije mogao da promaši baš i treću šansu glavom.

Sporiji Partizan u životu nisam gledao, naši igrači izgledaju kao da trče kroz vodu do kolena. Nama jebeni Katai pretrčava prošli put Miljkovića a sada Vujačića kao nisu prisutni. Sreća živa pa ovakvi ne igramo ove godine protiv nekih ozbiljnih evropskih brzanaca, plašim se i da pomislim.

Trener Stanojević izvlači maksimum iz sastava koji je napravio sportski direktor Stanojević, jedino što trener Stanojević, iz njemu poznatih razloga, ne želi da mu igraju najbolji igrači koje ima na raspolaganju, pa onda gledamo Jojića pre Sume ili Šćekića, sve jedno, Jovića pre Terzića, Miljkovića pre Živkovića ili bukvalno bilo koga drugog. Moguće je da trener Stanojević misli da bi smo tako bili prejaki, pa da to ne bi bilo fer.

Štoperski par nam je iz prošlog veka - brzina, postavljanje, tehnika, a sada im je još i patuljak zamalo dao tri gola glavom. Kod našeg poništenog gola bio đon Slobe Uroševića, kod njihove prečke bio ofsajd onog Ivanića, kod njihovog gola očigledan faul nad Vujačićem. Već sam se zabrinuo, ima već nekoliko derbija da nešto krupno nije suđeno protiv nas, bilo je pitanje dana.

Mali Terzić će biti ozbiljan igrač (ako mu daju da igra).
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Malo duza analiza: Treca njihova varijanta o kojoj sam pisao pre par dana je 4312, Ivanic poluspic, Katai spic sa Dionijem. Stanojevic je nasao resenje da Markovic izadje na levoog stopera, a Miljkovic da pruzme levog beka. Medjutim na sredini Sanogo, Kanga i Krsticic dodju u zone Natha, Jojica i Zdjelara. Ivanic ostaje tada sam izmedju nasih linija, jer u zonama Sanicanina i Vujacica su Dioni i Katai. To odlicno koristi Ivanic; kad je lopta kod Degeneka(,levi stoper)izlazi Markovic na njega, lopta ide do Rodica (lb) izlazi Miljkovic; Ivanic se izvlaci levo i dobija loptu, stoperi zauzeti i eto problema, 3na2 za njih po nasoj densoj str. Znam, treba brzo preuzeti, Urosevic Donija, Sanicanin Kataija, a Vujacic da izadje na Ivanica, ali lako je to reci, par puta smo bili nigde. Lopta stigla do Ivanica, a mi u sred preuzimanja, Dioni i Katai izmedju nasih, nasi daleko od njih. Sve probleme nam napravise preko leve str. Osim onog karambola (koji bi preko desne,)Sanicanin, Vujacic kad nas spase Popovic, bravo golmane. Dobro su citali i kretanje Natka, doduse to kretanje nam je donelo gol, sto znaci: mora se negde rizikovati. Natko se dosta kretao u fazi napada, traziio prostor za zavrsnin pas, sut ( bravo za gol, periferni vid, osecaj, tehnika suta). Zato nije mogao ponekad da se vrati u sredinu, tako da su ostajali Zdjelar i Jojic 4na2, citali su to lepo,sto je koristio Krsticic koji je odlazio levo iza ledja Markovicu i "imitirao" Ivanica kao sto sam gore opisao ili ulazio kao treci napadac da primi i odlozio loptu Ivanicu ili Kataiu.
Posle minijature Natka i oostizanja gola, bilo je lakse. Markovic se povukao, nije vise napadao njihovog levog stopera i manje su imali prostora po levoj str. Nismo mi isli agresivno u presing, ali izadje Rikardo na desnog a Lazar na levog stopera i iskljuce ih iz igre.
Nazalost u drugon pol je to njihovo grupisanje igraca oko i ispred nasih stopera, igrajuci od oocetka meca bez krila im je donelo dobro popunjen nas kazneni prostor i gol posle dva cenarsuta, akciju sam vec opisaou nekom prethodom postu. Tako nam napravise i sansu kad se zatresla precka u prvom pol.
Od Natkovog gola kontrolisali smo mec,
Mi smo bili dobri u kontrama i polukontrama do njihovih 16m, upravo koristeci bocne pozijcije gde su oni u brojcanoj inferionosti zbog formacije i taktike. Cesto se i Natko izvlacio na bok pa im pravio dodatni problem.Ostaje zal sto ih samo ne realizovasmo te nase akcije.
Onda dodje njihov gol. Ali sad se setih da smo se podigli i napravili jos akcija, nismo pali, imali smo neke polusanse za drugi gol posle primljenog gola. Osetila se neka energija
Ljudi idemo dalje, nista nije izgubljeno.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Ajde bre, glave gore. Mi imamo prednost.
Zgazićemo sve do derbija u rupi i tamo izboriti prednost domaćeg terena u trećem derbiju.
Prelepo bi bilo +5, ali nažalost ništa od toga. Idemo sads u rudnik, metar po metar. Puna podrška!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Rezultat je uzasan, ako je ikom stalo do titule.

Miljkovic odlican? Krv ti jebem, sta sve necu procitati. Nazdravio sam kad je otisao iz Partizana, moracu opet. Svaki JLS tim ima beka kvaliteta Miljkovica i stopera kvaliteta Vujacica i Sanicanina.

VAR je radio zadivljujuce, nema vise cekanja po 10 minuta na odluke, nabijem vam majci svima.

I kao slag, docekali smo da pevacko drustvo sa tribine juzne ugusi "Da volim crno bele".
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Opet smo lose usli u derbi
Zasto ?! ?! ?!
Dobar potez natha i 1:0
Posle nismo iskoristili svoje sanse i jbg
Njihov najbolji strelac sam u petercu !!!!
I 1:1
Sta znam
Mislim da je zasluzena podela bodova
Teraj dalje ima jos mnooooogo da se igra

Ps naravno da bi bilo bolje na +5 ali daleko od toga da bi ista bilo gotovo
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Rikardo nam je mnogo doneo i ne pada mi na pamet da ga pljujem. Elem, gotovo u svakoj utakmici fula barem jednu 100% šansu zbog sebičluka i na to je konačno vreme da mu se skrene pažnja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top