Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Koliko loš treba da budeš kao trener da te “mister” opet “nadmudri”? Popović, ZDJELAR, Natho odigrali maestralno! Štulić mnogo bolji “bonus” igrač od nabedjenog Jovića, ali ovaj izgleda “mora da igra”.

A kako je to govedo nadmudrilo Stanojevica?

Osim prvih 15-20 minuta i 5 minuta nakon njihovog gola, ne vidim da su nas bas nesto nadigrali. Nije mi jasno zasto ljudi imaju toliku potrebu da omalovazavaju Stanojevica cim nesto zaskripi (a nije bas da skripi cesto, pogotovo ove sezone). Bukvalno imam osecaj kao da se ludi Pantic klonirao visestruko ovde na forumu.

Sto se tice kolega koje pljuju Rikarda, i ja sam u prvom momentu pomislio zasto je nije dodao, ali vrlo brzo sam promenio misljenje, jer Urosevic (svaka mu cast na trudu) u takvim situacijama pogodi u 1/10 situacija.

Pored toga sto smo ih nadigrali, pokradeni smo, i to ne treba zaboraviti, jer bismo ih lagano dobili da je priznat Rikardov gol. Nije mi jasno sta je taj VAR gledao, ali ajde.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
A dobro, šta je tu je. Partizanu fali 3-4 igrača da bi rutinirao ovakve kad igra Zdjelar i 9 igrača kad ne igra Zdjelar. Kakva smo ekipa i kako ih je Stanoje sklopio videćemo kad ostanemo bez njega. Bojim se da svi znamo odgovor.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.253
Reaction score
2.943
Nismo bre mi igrali protiv Mladosti iz Lucana,pa da je to tako bas,,uvedi ovog zatvori ovo napadni ovako daj gol onako,, itd..
Nisam zadovoljan bodom posle svega,ali sta je tu je,bitno je uzeti titulu na kraju!
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
Šteta, neki feeling na kraju utakmice kao da smo izgubili. Morali smo da damo i treći gol, kad su nam već drugi poništili bez razloga. Ne znam ni sto se toliko spominje var, prosečan var u linglongu traje 7 minuta, ovde su za 15 sekundi nastavili sa igrom.
Idemo dalje, svaka utakmica na nož, sreda Lučani, vikend kući Spartak, Flora i Kruševac do pauze, moramo 4/4.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.912
Reaction score
7.818
Isti kurac protiv anortozisa. 5 sanse nema gola, 5 polusanse, stane se vraca se lopta. Apsolutna neozbiljnost.

Ovde treba da padne neki trening u 5 ujutro i dobra lekcija. Danas smo mogli da overimo titulu.
Steta sto Rikardo nema zamenu, da oseti pritisak.

Dokle ce ovo govno da sudi derbi. Otvorena kradja.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Koliko vidim (čitam) pojedinci su nezadovoljni rezultatom. Zadovoljniji bi bili da je ciganka dobila, onda bi na miru mogli da kritikuju "šamrok sranjoja". Sramota
Nikad necu biti zadovoljan sa 1-1 protiv cigana! Nikad!
Kad se uopste takav mentalitet ustalio kod nas?

Milion puta cu ponoviti da sve mogu da istrpim, mozemo da diskutujemo da li je Stanojevic gresio sa izmenama, da li smo branili 1-0, da li je bio faul i sta god.
Nego jebote citav kurcev zivot gledam bekove koji ne mogu da ubodu sesnaesterac. Imam utisak da Miljkovic igra u Partizanu od kad znam za sebe, nula, ali nula jebenog osecaja za loptu. Ne moras da pogodis brate igraca u glavu, ali valjda mozes jednom da nabijes loptu u sesnaesterac, koja je to muka i tehnika i znanje?!
Isto vazi za Urosevica koji se malo-malo vrati u ovaj svoj mod.
Dzaba decku sto preore teren, njegovo razumevanje igre je nepojmljivo, brat kao da nije gledao fudbal na televiziji nikad.
Miljkovic-Sanicanin-Vujacic-Urosevic, svi nominalno dobri skakaci, pigmej nam napravio dve najozbiljnije sanse glavom od koje je jedna usla, a jedna zavrsila na precki... jebote.
Jojicu se ponekad ovako ne igra.

Na ostale nemam zamerke.
Mi smo cigane nadigrali.
Imaju jedan preskup kurac od ekipe cija se "snaga" vidi cim nalete na bilo koga ko igra profi fudbal.
Osecaj kao da smo izgubili 3-0, celo vece ne mogu da se oporavim.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
157
Reaction score
938
Локација
Београд
Лако је сад бити паметан. Невероватно је колико је опала концентрација баш у самој завршници.

Човек који као задњи везни улази у игру при резултату 1:0 за његов тим, утакмицу завршава са 1:1 а враћа се у свлачионицу без жутог картона мора да призна себи и свима нама да није дао све од себе. (Шћекић)

Одиграти 70 минута солидног фудбала значи потрошити 70 минута другом фудбалеру одличног фубала. (Марковић - Терзић)

Искалити бес на остатку лиге.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ovo je najbolje izdanje u derbiju po dolasku Stanojevića.
Zaista nemam šta da mu zamerim.
Selekciju igrača, taktiku, izmene... Sve je sa nekom logikom.
Nemam šta da zamerim igračima, uradili su sve što je u njihovim mogućnostima da pobede.
Nažalost kod nekog su te mogućnosti limitirane kao što su kod Miljkovića, Jojića, Šćekića... Ali dali su sve od sebe.
Sudijske odluke su kao i komentari dvojca sa Arene - katostrofalne.

Nisam za to da Stanojević treba da priča o lošem suđenju jer jednostavno to nije njegov posao i ne treba da bude.
Kao što nije ni hvaljenje odnosa sudija i njihovih odluka prema Partizanu
Kao što nije ni njegov posao pičkaranje Sume...
Tako isto i ovo. Dao je sve od sebe da dobije derbi.,nije išlo.
Ostaje nam još minimum jedan, i sa tom pobedom biću srećan...Titula nije da me ne interesuje ali mi je mnogo važnije mojoj napaćenoj duši trpanje ciganke.
Toliko od mene na temi domaćeg fudbala do sledećeg derbija
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Nikad necu biti zadovoljan sa 1-1 protiv cigana! Nikad!
Kad se uopste takav mentalitet ustalio kod nas?

Milion puta cu ponoviti da sve mogu da istrpim, mozemo da diskutujemo da li je Stanojevic gresio sa izmenama, da li smo branili 1-0, da li je bio faul i sta god.
Nego jebote citav kurcev zivot gledam bekove koji ne mogu da ubodu sesnaesterac. Imam utisak da Miljkovic igra u Partizanu od kad znam za sebe, nula, ali nula jebenog osecaja za loptu. Ne moras da pogodis brate igraca u glavu, ali valjda mozes jednom da nabijes loptu u sesnaesterac, koja je to muka i tehnika i znanje?!
Isto vazi za Urosevica koji se malo-malo vrati u ovaj svoj mod.
Dzaba decku sto preore teren, njegovo razumevanje igre je nepojmljivo, brat kao da nije gledao fudbal na televiziji nikad.
Miljkovic-Sanicanin-Vujacic-Urosevic, svi nominalno dobri skakaci, pigmej nam napravio dve najozbiljnije sanse glavom od koje je jedna usla, a jedna zavrsila na precki... jebote.
Jojicu se ponekad ovako ne igra.

Na ostale nemam zamerke.
Mi smo cigane nadigrali.
Imaju jedan preskup kurac od ekipe cija se "snaga" vidi cim nalete na bilo koga ko igra profi fudbal.
Osecaj kao da smo izgubili 3-0, celo vece ne mogu da se oporavim.
Neću ni ja biti zadovoljan sa 1:1 i nisam zadovoljan. Popizdeo sam. Ali to nije razlog da se na ovakav način priča o treneru Partizana. Svaki dan vodim borbu sa cigani a, sa pola društva ne pričam, svi me gledaju kao ludaka i dođem ovde na poslednje utočište navijača Partizana i čitam prizemno vređanje trenera Partizana. Ne zadovoljstvo može da se izrazi i na drugi način. A što se samog rezultata tiče naravno da nisam zadovoljan
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ja sam rekao da je Miljkon bio odličan i stojim iza toga. Nista loše nije uradio, naprotiv, u prvom je bio ofanzivan, ulazio u sredinu, siguran u pasu, oduzimao im lopte. U drugom defanzivan, opet bez greske, par puta pocistio Kataija. Taj Katai je ozbiljan igrač, sve ima, za ovu ligu klasa.
Mnogi zaboravljaju da oni imaju skoro 15 miliona veci budžet od nas. Nabrojacu njihove igrače koji imaju skoro ili više od pola miliona zaradu: Borjan, Degenek, Dragovic, Rodić, Sanogo, Kanga, Ben, Ivanic, Falko Kataiji, Rishario, Krsticic, Dioni. Da su ugovorili onog napadača iz Norveške koji ulazi u budžet za ovu sezonu. Slobodno se može reći da na svakoj poziciji u poredjenju sa nasim igračima imaju znatno skuplji tim. Ali, nemaju bolji tim.
Nije kraj svijeta, zaradicemo u ovoj konferenciji još novca, i na zimu se pojacati, napraviti filter sa beskorisnim igračima tipa Brezancic, Holender, dovesti klasu u odbrani.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.117
Локација
Žrnov
batakpudla@
Кurac moj... Pa jesi toliko naivan da mislis da bi Samrok mogao biti trener u vreme Vucka sektasa ciganskog da nije neki dil napravio... Mnogo je Samrok sumnjiv kao i Joja (pravim namerno penale i masim ih po potrebi u kupu)... Nemojte da se zajebavamo...
Hoće neko ovu spodobu da napokon odstrani? A vidim ono @Slomljeno srce opet izmileo iz neke rupe... generalno, vrlo jednostavno, samo pogledate ko je sve lajkovao ovakve poruke i - METLA!

Kad sam počela da čitam i videla pisanja "branili smo se, pa zato nismo pobedili" pomislila sam da sam ja možda luda i da ne znam šta sam gledala. Pa mi smo njih, od 20 i nekog minuta bukvalno ODUČILI od fudbala... To što smo izmašili šanse, to je klasični Paritzan u derbiju - ugazimo ih a oni nam uvale neku kokošku...
Suđenje je bespredmetno komentarisati, onom govnetu želim da pomre sve po kući, uključujući i kravu - ako je ima... Da sam ga srela na ulici, grkljan bih mu zubima iščupala.. I to jedino Stanojeviću zameram - šta k***c nije bilo namere?! Kao, nije da je hteo nego ne zna?! Ma nije nego!

Nisam zadovoljna, ali šta da se radi. Idemo dalje, utakmicu po utakmicu.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
165
Reaction score
217
Локација
Beograd
Odigrali smo dobru utakmicu,stvoren je veliki broj šansi.O čuvanju rezultata nema govora menjana je pozicija za poziciju.Gol je primljen posle greške u preuzimanju igrača Jojić - Šćekić.Saničanin problematičan u proceni leta lopte dva puta u toku utakmice sa iste pozicije se šutira.
Kod poništenog gola sudija svira faul ne čekajući reakciju var-a koji će očigledno kod nas biti pokriće za manipulacije.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Nikad necu biti zadovoljan sa 1-1 protiv cigana! Nikad!
Kad se uopste takav mentalitet ustalio kod nas?

Imaju jedan preskup kurac od ekipe cija se "snaga" vidi cim nalete na bilo koga ko igra profi fudbal.
Osecaj kao da smo izgubili 3-0, celo vece ne mogu da se oporavim.

Ja ne da sam nezadovoljan, nego bih ujedao od besa. Kad ja na našem forumu moram da čitam o Ivaniću i Magiku u superlativima, ne znam šta se dešava, gde sam ušao. Kad napišu ovde realno ozbiljni igrači, klasa, ozbiljna ekipa, pa realno vam se serem u usta, sikter na njihov forum pa hvali.
Eto brate kako se ustali taj pederski mentalitet, gde treba da budemo zadovoljni bodom..
Osećam se isto kao da smo izgubili, pregoreo sam.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.117
Локација
Žrnov
Ja na stadionu nisam ni videla njihov gol... sad gledam snimak, je l bio faul pre gola, kad je neki mandov, ne znam ko, ono iza leđe nogom igrao?
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Generalno, nemam šta posebno da zamerim Stanojeviću večeras, iako mislim da je tvrdoglav i da ima preveliki kredit kod navijača. On od limitiranih igrača izvlači maksimum, tu mislim na Miljkovića, Vujačića, Saničanina... Odbrana je katastrofa, jesu borbeni, ali je nedopustivo da ih Katai nadskoči nekoliko puta. Urošević ne zna ni da centrira, ali i kao takav je bolji od Obradovića. Lazar je u nekoliko navrata pokazao da je majstor, baš kao i Natho, Rikardu treba konkurencija, ne daj bože da se povredi... Menig me nije impresionirao, a Holender neka pređe u TSC, pitanje je da li bi i tamo imao mesta.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Fudbal je čudna igra ali treba biti zadovoljan. Nismo se povukli ko pičke posle 1:0. Bila je vidljiva želja da se postigne i drugi go. Igrali smo hrabro i to treba ceniti. Da sam ljut i razočaran JESAM, ali kada se setim da su ganferi imali i onu jebenu prečku, da su mogli povesti 1:0 ovo mu nekako dođe i kao pravedan rezultat.

Promašili smo dosta prilika, bilo bi lepše da je ostalo 1:0 ali je i ovo OK kad već nije bolje. Odigrali muški, časno ali nam se nije dalo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top