Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
981
Reaction score
4.439
Локација
Nis
Ne pada mi napamet da pljujem stanoja I ekipu, istrosili smo se debelo pred derbi I to je to. Krivim naravno upravu jer smo tanki sa rezervama. Cigani su jos jednom pokazali da su rak rana ove drzave I necu vise komentarisati njih. Puna podrska stanoju I ekipi.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Goveđa glava rutinirala trenera Partizana. To je vest.
Najbolji srpski sudija u stilu svog prethodnika Mažića, kurvanjski na Partizan.
Protivnici kad skautiraju ovu odmbrambenu liniju ispred koje stoji Jojić, verovatno vrište od smeha.
Sve u svemu - tužno.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ne znam je li iko primjetio večeras, nekontrolisano izbijanje lopti naše posljednje linije gdje po pravilu izbijaju njihovim veznjacima u noge za kontru, sa druge strane njihovi štoperi izbijaju tačno svojima u noge, ni jednu jedinu loptu naši veznjaci nisu presjekli večeras. Apsolutno su nas potukli večeras do nogu, i to na sredini terena. Ako još jednom u startnih 11 utakmicu počnu Jojić i Natko zajedno (a budemo igrali defanzivno) to će biti otvorena sabotaža, i laik vidi da su njih dvojica igrači manje i da ne mogu da igraju ovakav čvrst fudbal.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
1. Nemamo dovoljno kvaliteta u timu i rutinski su nas razvalili. Mi nemamo taj tip igraca kao sto su Ivanic i Katai.

2. Ne volim Stanojevicev stil, ali do sada je izvlacio maksimum iz prilicno limitirane ekipe.
Ipak, veceras je totalno promasio sa MIleticem na desnom beku, Jojicem i Nathom koji zajedno pocinju utakmicu. Prespori smo bili. Ivanic i Rodic kao Mbape i Roberto Karlos po nasoj desnoj strani u prvom poluvremenu.

3. Zivkovic i Jevtovic doneli kakvo takvo poboljsanje.
Zdjelar katastrofa, Jovic i Rikardo neprimetni. Urosevic jedini uvek odigra na maksimumu svojih mogucnosti.
Jos 2 dana da se igralo, ne bi im dali gol.

4. Govnarima iz uprave jebem sve zivo i mrtvo.
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
284
Reaction score
1.681
Локација
Beograd
Ali kakva je rupa onaj Sanicanin strasno.
Preneo nervozu i na Vujacica.
I pored njih isključivi krivac Stanojevic, samo je trebalo da postavi da odigraju isto kao protiv Sparte što se tiče presinga kad je već skoro ista postava
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
364
Reaction score
2.433
Локација
Pozega
Nije bilo realno da ponovimo trkacki utakmicu od cetvrtka. Sigurno je i Stanoje trebalo malo da rotira, bas smo delovali prazno. Kao potvrda ovoga pogledaj te reakciju Zdelara kod prvog gola i kako je pokusao da blokira centarsut. Ali da Scekic izgubi onako vazdusni duel od Kataia to je vec stvar kvaliteta. Ali problem je sto mi bolje od ovih nemamo zato puna podrska, vec u cetvrtak igramo sa Lucanima. Mnogo je vazno da do kraja regularnog dela sacuvamo prvo mesto i obezbedimo da se treci derbi igra kod nas.
 
  • Like
Reactions: MAK

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.455
Reaction score
2.226
Sale kapiten,Lamine Dijara, Zuka, Moreiraaaa, Princ Tejgo (daj gol), Jovetic, Vukic, Raca Petrovic, Drincicccc, Leonardo, Djurdjevic, Everton ......... stara dobra vremena nazalost tesko se ponovila. Nazalost danas smo silovani nasom voljom.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Derbi smo izgubili potpuno zasluzeno, ne postoji navijac Partizana koji to osporava.

Medjutim, precutati situaciju gde se ne svira penal zbog toga sto se gravitacija stvorila niotkuda i iznenadila igraca moze dovesti do toga da sledeci izgubimo nezasluzeno.


Da imamo upravu kao sto nemamo, prvo bismo rekli sta imamo na tu temu, a zatim bismo cigansku koreografiju u bojama ukrajinske zastave poslali tamo gde mogu da popiju preozbiljnu kaznu jer danas za to postoji nulta tolerancija.

Ali ne, cestitacemo "Dekiju"....
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.058
Локација
Космос
Nije bilo realno da ponovimo trkacki utakmicu od cetvrtka. Sigurno je i Stanoje trebalo malo da rotira, bas smo delovali prazno. Kao potvrda ovoga pogledaj te reakciju Zdelara kod prvog gola i kako je pokusao da blokira centarsut. Ali da Scekic izgubi onako vazdusni duel od Kataia to je vec stvar kvaliteta. Ali problem je sto mi bolje od ovih nemamo zato puna podrska, vec u cetvrtak igramo sa Lucanima. Mnogo je vazno da do kraja regularnog dela sacuvamo prvo mesto i obezbedimo da se treci derbi igra kod nas.
Kakav Šćekić, druže?
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Dobili smo po nosu, i trener i igraci i mi navijaci. Verovatno smo malo poleteli pa mislili lako cemo sa njima. Nadam da smo svi naucili lekciju i da sad necemo da potonemo i ispustimo sve. Dali su nam golove zato sto smo im dopustili da naprave sanse a ne zato sto su bili bolji.

Cekacemo mi njih na prolece na nasem stadionu i pobediti ih tad kad bude najbitnije. U fudbalu i isto tako u kosarci!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683
Hoće li neko nekim zvaničnim dokumentom da zabrani pevanje pesme "uzalud trud, džaba vam sve"? Ta pesma je nastala kada je nastala, u okolnostima u kojim su oni, kao i danas, imali bolesnu podršku države, ali smo ih mi uvek dobijali na razrađen sistem i šampionski mentalitet.
Neke stvari treba ostaviti da bi bile lepe, ovako su ljudi uspeli da useru jedno solidno zajebavanje cigana iz bliske prošlosti.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.229
Reaction score
15.881
Локација
Beograd
"Zaslužena pobeda Zvezde, mnogo su bolje ušli u utakmicu od nas. Bili . u napadu nismo imali rešenja, brzo smo gubili lopte, nismo bili ni u duelima... Kada je tako kažem onda je jasno da sam napravio loš odabir ekipe. Lično sam birao tim i evidentno pogrešio. Čista pobeda Zvezde", rekao je Stanojević.

"Trebalo je da napravim takmičarskiji tim, kao što smo ušli u drugom poluvremenu. Bili smo bez svežine, potrošila nas je Sparta, ali ne želim alibi da pravim oko toga. Možda je trebalo da napravim promene, kao što sam uradio na startu drugog poluvremena".

On je istakao da mu je najviše žao navijača Partizana.
"Trgli smo se u drugom poluvremenu, ali nismo bili dovoljno dobri da bih ih ugrožavali. Nije da nismo hteli da bude bezopasni, ali pita se nešto i protivnik. Zvezda nam nije dala".


"Nikad nisam govorio o favoritu. Srećan sam što su svi pre prvenstva govorili da nemamo šanse. I dalje smo u trci, imamo dva boda više i teška je liga, nije lako pobeđivati. Zadovoljan sam što je bio pun stadion, ne pamtim da je ovako bilo... Ne mogu da budem srećan što smo izgubili".
O trci za titulu...


"Mnogo je bolje nego da smo na plus dva, nego na minus pet. Ako pokažemo da smo pravi zadržaćemo prednost. Odigrali smo mnogo utakmica, ako smo pravi neće biti problema. Sve zavisi od nas".


Za sudiju Srđana Jovanovića je rekao da je uradio dobar posao.


"Zašto mi je dao žuti karton? OK, nemam zamerke, gledajući je kontrolisao utakmicu. Da li je grešio ili nije napraviće se analiza. Mislim da nije grešio", zaključio je trener Partizana.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Zadrzati 2 boda prednosti do sledeceg derbija. A onda dobro proanalizirati jesenji i ovaj derbi. Slicno su oni igrali oba. Mora nas strucni stab da nadje resenja i takticka i igracka od postojeceg kadra. To nam je sto nam je. Idemo dalje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top