Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
590
Reaction score
3.143

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.943
Reaction score
21.783
Neki stariji poznanici, što iz kraja što iz srednje, sve debil do debila i svi postali panduri. Uvek su se na tu priču ložili najveći kompleksaši, odbačeni od svih normalnih i poštenih ljudi.
Što se tiče južne tribine, vidi se promena na bolje, ne samo u tome kako navijaju i prate utakmice (imali su neke baš dobre predstave na košarci) nego i u ostalim stvarima.
Naravno da to ne znači da ćemo da zaboravimo šta je bilo juče, samo što mi u ovoj priči imamo mnogo većeg neprijatelja a danas se videlo da je taj neprijatelj zajednički.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
По мени ствари иду мало нежељено, ствара се нека атмосфере "да је крив" КК и навијачи који га прате, као и реченице како да навијам за КК а ФК се дешава ово, и та атмосфера ми изузетно смета. Јер сваки клуб мора имати подршку. ФК је стуб али ја волим и навијам за сваки клуб нашег СД.
Оно што је мени проблем што бивше играче боли туки за клуб. Погледај КК, погледајте однос бивших играча према КК, а погледајте у ФК. Па у ватерполо се враћају бивши играчи боре се клуб, тако иму ОК и РК сада. А гдје су нам бивши у ФК да дођу да се побуне? Мислите када неко велико и поуздано име преузело или ушло у клуб не би било 10 хиљада на стадиону?
 
Последња измена:

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
996
Reaction score
4.497
Локација
Nis
Ja bih licno voleo da odhebemo ovu ligu i ne igramo ni jednu vise utakmicu. Sto se tice tuce sa zandarmima, danas sam vec napomenuo da je to sukob unutar sekte...koliko god to bolelo, to je istina. Dok su im trebali, bila je to lepa ljubav. Mene vise i ne intrresuje ko ce da dodje u UO dok je ova sekta na vlasti. Bio bih zadovoljan da vidim samo Marka Nikolica kao trenera.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.096
Reaction score
4.092
Локација
Beograd
Ovi momci sa Južne tribine su danas pokazali put. Ako mene bilo ko bilo šta pita (naravno ne pita) Jug se vraća polako na put kojim treba da ide.

Građani smo drugog reda za vlast, aparat vlasti prokletu policiju, za opoziciju, za sve koji su ista gamad kao i vlast i to dokazuju iz dana u dan.

Podrška momcima sa Juga, podrška igračima koji su uprkos pritisku da odigraju utakmicu stali uz navijače i ovo je danas možda početak nečega... Ako ništa bar je Duljaj koji je krenuo lošim putem pokazao da ipak ima kičme, bar ovim potezom. Pokazali su da ipak imaju razumevanja za navijače i da nisu na istim talasnim dužinama sa upravom.

Odjebati ovu ligu i neka ide sve u pm.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
@The_B
Ако је стварно промјена и нови неки клинци на Југу требаће времена да поврате повјерење навијача Партизана. Не треба заборавити да је до скоро на помен са тога Југа слати људи на бију људе на остале трибине. Оно што највећи проблем, хоћу ли издржати да не пођу под контролу.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.801
Reaction score
29.764
Локација
Beograd
Da nisam morao da idem na posao, otišao bih na utakmicu, ali...kako na utakmici nisam bio ne mogu da dam neke lične utakmice sa Brda...mogu samo da čitam i gledam neke tuđe i posredne utiske...
Apropo svega toga:

Ako se ima neki cilj, treba razmisliti o načinima na koji taj cilj može da se ostvari.

Takođe, treba razmisliti i o posledicama koje ti načini izazivaju.

Šta je cilj? Rušenje uprave Partizana? (rušenje Vučića, pobeda u tuči sa policijom?)

Ako je cilj rušenje uprave Partizana koji je najbolji način da se to uradi? Prekid utakmice? Da li je?

Šta se postiglo tim načinom? Da l je moglo da se izbegne da ljudi dobiju batine od policije?

Kako je to uticalo na FK Partizan?

Pitanja, pitanja i pitanja...slažem se da treba terati upravu, mudro je izbeći stradanja koja nisu neophodna, nisam za to da Partizan treba da gubi utakmice, ostane bez Evrope, ili, recimo, ode u niži rang, zarad tog teranja...

Imao sam prilike da svašta doživim u životu, pa tako i neke sankcije i bombardovanje koji su navodno bili protiv Slobe...a to što su time sjebali i sve ostalo, nema veze...

Dakle: odstraniti Vučelu i Vazuru: DA. Sjebati i sve ostalo: NE.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.096
Reaction score
4.092
Локација
Beograd
Takođe, ne bih da odajem od koga je informacija i izvinjavam se zbog toga.
Od svih domaćih igrača, najglasniji da se ne igra bio je Ćela. Znajući njegovu prošlost, to govori mnogo o ostalim igračima u našem timu, uključujući i "kapitena" , koga sam do ove polusezone izuzetno cenio, ali sada ne.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Da nisam morao da idem na posao, otišao bih na utakmicu, ali...kako na utakmici nisam bio ne mogu da dam neke lične utakmice sa Brda...mogu samo da čitam i gledam neke tuđe i posredne utiske...
Apropo svega toga:

Ako se ima neki cilj, treba razmisliti o načinima na koji taj cilj može da se ostvari.

Takođe, treba razmisliti i o posledicama koje ti načini izazivaju.

Šta je cilj? Rušenje uprave Partizana? (rušenje Vučića, pobeda u tuči sa policijom?)

Ako je cilj rušenje uprave Partizana koji je najbolji način da se to uradi? Prekid utakmice? Da li je?

Šta se postiglo tim načinom? Da l je moglo da se izbegne da ljudi dobiju batine od policije?

Kako je to uticalo na FK Partizan?

Pitanja, pitanja i pitanja...slažem se da treba terati upravu, mudro je izbeći stradanja koja nisu neophodna, nisam za to da Partizan treba da gubi utakmice, ostane bez Evrope, ili, recimo, ode u niži rang, zarad tog teranja...

Imao sam prilike da svašta doživim u životu, pa tako i neke sankcije i bombardovanje koji su navodno bili protiv Slobe...a to što su time sjebali i sve ostalo, nema veze...

Dakle: odstraniti Vučelu i Vazuru: DA. Sjebati i sve ostalo: NE.
Мислим да си убо суштину.
 

Commando

Grobar
Учлањен(а)
03.11.2007
Порука
237
Reaction score
215
Локација
Gde god ti da igras
Kao neko ko je odrastao na južnoj tribini i kao neko ko istu ne posećuje od 2011. godine raduje me ovaj "pomak" i svetlost koja se možda nazire, apsolutno nemam predstavu ko je sada u vrhu, da li su sa dobrim namerama i slično, ali da ima naznaka da stvari idu na bolje - ima poprilično! Mislim da će taj put biti jako dugačak i verovatno pun prepreka, povratiti poverenje ljudi je sizifov posao jer svi znamo šta se dešavalo na i oko te tribine poslednjih 6-7 godina.

Mi braćo ako dozvolimo da se STUB sportskog društva uništi, nije daleko ni urušavanje celog SD-a... Paraziti koji su se okupili u foteljama na našem stadionu su kancer svih kancera i biće potrebno mnogo više od skandiranja, prekida utakmica i slično da im vidimo leđa. Da li mi kao navijači Partizana možemo nešto konkretnije uraditi? Verovatno da možemo, ali pozivi u bojkot, borbu i slično su nekako "izlizani" i svako od nas je bio makar na jednom takvom skupu u životu, a neki i na više. Poučeni tim iskustvom ili iskustvima smo videli da se skoro ništa promenilo nije u poslednjih 20 godina.

Da li će ovo danas možda biti faktor da shvatimo neke stvari i da je došlo KRAJNJE vreme za aktivizam ili je potrebno još sranja da se dese?!
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.779
Локација
Beograd
Svakako Vučela i kompanija će dokazati da su nam ovako šta priredili maltežani i domobrani kad god tabela i Evropa tropa:




Samo pitam kako to da svake kontrafanzive dušmana se nađu na terenu neki Baždari i Fejse pored vrsnih par stranaca ili domaćih odgoja?!

Bolje da i fudbalsku sezonu zaustave, ako krvne osvete i lešinare protežiraju i nakon svega?!!!!
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Juče je fokus bio na tribini, danas će biti na igračima, a tu kako stojimo, kukala nam majka. Nije se mnogo igralo fudbala, a to što se igralo bolje i da nije. Duljaj je krenuo sa Pantićem i Fejsom, znači dva igrača manje, prvi je operisan od kreacije i kondicije, drugi je operisan od fudbala, bez belića i dijabatea mi smo jedna smešna grupa gradjana čiji je sunovrat ne zaustavljiv. Ako Duljaj nastavi danas gde je juče stao, ne gine nam ponovo bruka.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Uvek protiv cigana, murije i vlasti. Najveca istina ikada. Nek prica ko sta hoce, ali ljudi sa Juga su najebali zato sto su Grobari. Da su fabrika ultrasa pricalo bi se o casovima navijanje, mangupariji, jelte. Ne znam, sve vise mrzim cigane, a ne znam dokle to moze da ide.

Mislim da ce sada "borba protiv drzave" da se prenese na utakmice KK-a, sto se Zeljku nece dopasti, ali ne mozemo da cutimo dok nam unistavaju klubove i ubijaju navijace.
 
Последња измена:

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
293
Reaction score
1.342
Локација
Čačak
Da nisam morao da idem na posao, otišao bih na utakmicu, ali...kako na utakmici nisam bio ne mogu da dam neke lične utakmice sa Brda...mogu samo da čitam i gledam neke tuđe i posredne utiske...
Apropo svega toga:

Ako se ima neki cilj, treba razmisliti o načinima na koji taj cilj može da se ostvari.

Takođe, treba razmisliti i o posledicama koje ti načini izazivaju.

Šta je cilj? Rušenje uprave Partizana? (rušenje Vučića, pobeda u tuči sa policijom?)

Ako je cilj rušenje uprave Partizana koji je najbolji način da se to uradi? Prekid utakmice? Da li je?

Šta se postiglo tim načinom? Da l je moglo da se izbegne da ljudi dobiju batine od policije?

Kako je to uticalo na FK Partizan?

Pitanja, pitanja i pitanja...slažem se da treba terati upravu, mudro je izbeći stradanja koja nisu neophodna, nisam za to da Partizan treba da gubi utakmice, ostane bez Evrope, ili, recimo, ode u niži rang, zarad tog teranja...

Imao sam prilike da svašta doživim u životu, pa tako i neke sankcije i bombardovanje koji su navodno bili protiv Slobe...a to što su time sjebali i sve ostalo, nema veze...

Dakle: odstraniti Vučelu i Vazuru: DA. Sjebati i sve ostalo: NE.
Nažalost to izgleda ne ide jedno sa drugim. Voleo bih da grešim
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top